Saint-Gobain Polska

Gliwice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 19 ocen.

Opinie o Saint-Gobain Polska

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska

Agnieszka

Widzę, że na stronie Saint-Gobain Polska można znaleźć dodatki jakie może u nich uzyskać pracownik. W skład tego wchodzi GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE, ZNIŻKI PRACOWNICZE I DOFINANSOWANIA, PROGRAM ZAKUPU AKCJI PRACOWNICZYCH, INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO TWOJEGO ROZWOJU, MOŻLIWOŚĆ ROZWIJANIA PASJI SPORTOWYCH i MOŻLIWOŚĆ POMAGANIA INNYM http://www.saint-gobain.pl/kariera Korzystacie ze wszystkich udogodnień? Kto pomaga w fundacji, a kto np. jest w drużynie hokejowej firmy?

Agnieszka

@były automatyk z saint goban - gliwice chciałbyś może swoje doświadczenia zweryfikować z wywiadem z firmą Saint-Gobain Polska dostępnym na gowork.pl : http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,326301,wywiad-magdalena-krupa? Przyda się to osobom, które będą chciały aplikować na stanowiska: Automatyk, Kontroler Jakości, Pracownik Produkcji, Magazynier - Operator Wózka Jezdniowego, Operator - http://www.gowork.pl/praca/saint-gobain-polska;pr.

Inżynier Automatyk

Witam, Zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko Inżyniera Automatyka. Możecie mi pomóc i polecić / odradzić to stanowisko w tej firmie? jakieś 4 miesiące temu prowadzili rekrutacje na to samo stanowisko, ktoś zdążył zrezygnować, wyrzucili go, czy przez cały ten czas nikogo nie znaleźli? jakie zarobki? Proszę o odpowiedź z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam Automatyk

były automatyk z saint goban - gliwice
@Inżynier Automatyk 20.01.2017 23:33
Witam, Zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko Inżyniera Automatyka. Możecie mi pomóc i polecić / odradzić to stanowisko...

Stanowczo odradzam. Na początku udają wielkich panów (kadra kierownicza i pociotki) a potem jest niebywałe chamstwo i arogancja buta. Chcieliby żebyś pracował za minimalną krajową i wykonywał robotę za cały sztab przydupasów i pociotków jakich wielu w tej firmie. Szukają ludzi do pomiatania i ciężkiej roboty tzn. chcieliby żebyś pracował przy komputerze 9 albo i 10 godzin dziennie. Obiecanki o podwyżkach można włożyć między bajki.

saint-gobain construction products isover polska

nie widzę tu opini o ISOVER z gliwic, więc napiszę co nie co... od lipca 2016 zmienił się czas pracy na 5cio brygadowy, 8mio godzinny, dodam, ze najgorszy z możliwych... weekend wolny wypada raz na kwartał.... zarobki w porównaniu z odpowiedzialnością i syfem w jakim pracujesz są po prostu śmieszne, 1800 na rękę, nadgodziny po cztery godz, przewaznie od lub do drugiej w nocy...o jakichkolwiek imprezach integracyjnych można zapomnieć, premii miesięcznie dostaniesz max 80 zl, podejście do pracownika jak do zbędnego śmiecia, procedury , które się same wykluczją, ... mogę tak jeszcze wymieniać sporo... pracuje tu już 15 lat , na szczęście już nie dlugo :) generalnie nie polecam... mozliwosci rozwoju oczywiscie są, ale nie idą w parze z podniesieniem zarobków :) generalnie od dwoch lat jakość pracy sukcesywnie sie pogarsza i nie zapowiada sie na poprawe.

haha

ale jak tylwe nie masz to np. zawsze możesz u nich zacząć jakio Stażysta w dziale zakupów, dobrze na start

KIPI

Saint-Gobain w Polsce głównie zajmuje się przetwórstwem szkła płaskiego dla budownictwa i przemysłu samochodowego. Na dobrą sprawę podają statystyki z których wynika, że są nr 1 w Europie nr 2 na świecie. Myślę, że tak silną pozycję mogą zawdzięczać dzięki doświadczeniu jakie zebrała firma przez przeszło... 300 lat... Brzmi to nieprawdopodobnie, ale skoro tak wczesne daty założenia się przyjmuje...to tak trzeba liczyć :-)

anonim

(usunięte przez administratora)

ola

Jak chcesz to ja Cię zatrudnię i będę groziła zabraniem należnych Ci pieniędzy za byle przewinienia z twojej strony,choćby za kurz na parapecie... Ta firma nie szanuje sobie pracowników co widać po ogłoszeniach,które z witryn sklepowych nie są zdejmowane. Rotacja pracowników jest ogromna i wątpię by sami odchodzili,wiedząc jakie są warunki pracy... Kilku pracowników zebrało się i zgłosiło sprawę do Pip-u bo szefuńco nie wywiązywał się z płatnościami za nadgodziny bądź wstrzymywano im wypłatę. Czy uważasz,że szef naprawdę w porządku ograbia swoich pracowników??

zawiedziony

Nie polecam podejmowania pracy w tej firmie. Osoba zajmująca się rekrutacją nie ma pojęcia o szacunku i równym traktowaniu.Na rozmowie idealizowanie i kuszenie perspektywą dobrych zarobków. Po pierwszym miesiącu pracy wychodzi szydło z worka. Obciążanie pracownika dziwnymi mankami które rzekomo wynikają z co miesięcznego remanentu. Mimo,iż pracownice dokładnie liczą towar na przyjęciu i zwrotach i tak wychodzi manko.Na umowie najniższa krajowa a pod ladą wypłacają za nadgodziny. Pomyłki na kasie zdarzają się każdemu, w tej firmie wzięli się na sposób i jak wbijesz omyłkowo kwotę na rozmiankę drugi raz musisz oddac do kasy firmy dodatkowe 100 zł gdzie nie dostajesz potwierdzenia wpłaty tej kwoty. Jeśli nie zapłacisz dzwonią z kadr i pieklą się o wpłate grożąc zwolnieniem.Dobra wola człowieka by informatyk poprawił ale po co...Każdy grosz nadwyżki idzie do firmy. Kierowcy odbierają śmieci z sklepów i wożą je z pieczywem. Na umowie zaznaczone jest miejsce pracy na kilku punktach. Przyznam szczerze,zmęczona byłam już częstą zmianą miejsca pracy i ciągłym podpisywaniem odpowiedzialności za sklep gdzie pracowałam tydzień i przejście na inny sklep i tak w koło. Nie podpiszesz odpowiedzialności żegnaj się z pracą. Pani ustalająca grafik nie liczy się z pracownikiem. Potrafi w tyg zadzwonić z informacją,że od następnego dnia jesteś na innej zmianie i innym sklepie.Pani czuje się do tego stopnia władczo,że ludziom wstrzymuje wypłaty co jest nie zgodne z prawem.Potrafi zabrać pracownicy z najniższej krajowej pieniądze na rzekome manka.Jak pracownica się zwalnia nie robią remanentu,co powinno nastąpić bo w połowie miesiąca według polityki firmy też ją można okraść.Nie ważne,że pracowało się tydzień a na moje miejsce przyszła nowa która na moje konto popełniała błędy. Dziwne ankiety o mobbingu lub prezes jeździł od sklepu do sklepu z panią z PIP w obawie,że pracownicy się poskarżą. Po kilkunastu miesiącach pracy w tej firmie czuję się psychicznie zgnojona... Dzisiaj cieszysz się z umowy a jutro dostajesz wypowiedzenie.Jesteś uczciwym pracownikiem a i tak zrobią z Ciebie złodzieja...

argo

To banda złodziei nie polecam nikomu pracy w tej firmie a panem szefem zainteresuje się osobiście niech wie że nie będzie bezkarny,przyjdzie na niego kolej za to co robi z nowymi pracownikami.Mój syn pracował tam osiem dni za 130 zł ja tego tak nie zostawie,żadnej umowy oszukali go te (usunięte przez administratora) ale zapłacą za to niech będą tego pewni.

pracownik firmy

Witam. Nie zgadzam się z państwa oceną! Jestem pracownikiem Firmy N.M.A. CONCORDE, moje obowiązki odpowiadają wynagrodzeniu. Jeżeli \"ktoś\" chce pracować to może być zadowolony z pracy jaką oferuję Prezes firmy! Ja cieszę się że dostałam szansę pracy w tej właśnie firmie i zapraszam wszystkich chętnych do pracy. Napewno będziecie zadowoleni!!!

anonim

czy firma concorde z gliwic to ta sama firma co w toruniu?? ja wam opiszę i przedstawię prezesa firmy concorde z torunia!!! Pan Prezes ma poczucie że jest Panem i władcą i że za pracę u niego musisz być wdzięcznym, oddanym pracownikiem, który na wszystko się zgadza bo pan Prezes nie uznaje odmowy. Nie rozumie że po godzinach nie możesz zostać bo masz swoje obowiązki, swój dom. Pan Prezes nie rozumie że człowiek jest tylko człowiekiem i czasem choruje!!! Panu prezesowi należy się szacunek niestety w jego mniemaniu jest to szacunek jednostronny. Z czystym sumieniem mówię wam że prezes nie szanuje pracownika!!!! Lubi bezwzględne oddanie!!!! w każdym widzi złodzieja który go okrada,pan prezes nie ma pieniędzy...na podwyżki dla pracowników! ktoś to przyjdzie do pracy ma taką samą stawkę jak osoba pracująca 8 lat!!!! Ten Pan tworzy na terenie naszego kraju obozy pracy!!!! książkę w tomach można napisać o tym pracodawcy. firma zajmuje się sprzedażą porcelany i importem porcelany z Chin!!!

anonim

o jaka firmę pod tą nawą dokładnie chodzi? czym ona się zajmuje??

anonim

To jest firma, która bawi się ludżmi. Przez tą firmę przewineło się całe mnustwo ludz, większość została zwolniona i to w paskudny sposób, inni nie mogąc już wytrzymać odchodzili sami. Pan prezes, chyba w złudnym poczuciu posiadanej "władzy" wręcza wypowiedzenia, by za chwilę szukać kogoś nowego, kogo za kilka tygodni też zwolni. Uczulam wszystkich uważajcie bo szkoda zdrowia.

Anonim

Absolutnie nie polecam nikomu. Firma szczyci się przyjmowaniem i zwalnianiem ludzi na poczekaniu. Przed zatrudnieniem maluje przed potencjalnymi pracownikami wyidealizowany obraz firmy, który zwykle jest daleki od prawdy. Zalecam poważnie się zastanowić nad praca dla tej firmy. Jeśli ktoś zmienia pracę i planuje przejść do "Concordu" Sp. z o.o. w Gliwicach niech się poważnie zastanowi!!!

Zostaw opinię o Saint-Gobain Polska - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska