Saint-Gobain Polska

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Saint-Gobain Polska

Agata

@szczera o jakim stanowisku pisałaś? Wcześniej użytkownicy pisali o większych stawkach przekraczających 3 tysiące, więc to kompletnie inna stawka niż podana przez Ciebie.

cyklop

To chyba zalezy od tego jak sie dogadasz i co masz zapisane w umowie

spir

czy wypłaty robią 10 czy wcześniej

ono

oczywiście ze jest na czas. Np. zarobki Inżyniera są kolosalne,np. premia roczna ponad 3 tys,ja sie pytam za co?Hmmmmm

szczera

Pracuję w tej firmie od kilku lat. Zarabiam tyle samo ile pracownik nowo przyjęty,więc szału nie ma,nie ma tu czegoś takiego jak docenianie starego pracownika. Zarobki średnio 1800-2000 na rękę jeśli robisz w systemie belgijskim-czyli taka śmieszna czterobrygadówka,gdzie na okrągło jesteś w pracy i jeszcze dwa dni niebieskie w grafiku do dyspozycji pracodawcy-jednym słowem żenada jeśli chodzi o wynagrodzenie za taki system pracy. Robota ciężka. Niech mi tu nikt nie pisze że jest lekko. Może na magazynie,albo w kontroli jakości to może ilekko jest. A jakbyś miał przerzucić z 600 szyb o wadze 15 kg ,gdzie do kibelka wyjdziesz jak Cie ktoś podmieni,to pomyśl jaka to lekka praca.Normy kosmiczne,prawie nie osiągalne.Są wydziały,gdzie można się sprężyć i wygospodarować trochę więcej wolnego czasu dla siebie,ale to już przechodzi do historii.Zakładają kamery,podglądają ludzi i masz robić od dzwona do dzwona,więcej i więcej. Nie jest kolorowo.Może jest i socjal,ale gdybym znalazła pracę ,gdzie zapłacą mi ok.500 zł więcej na rękę,to biorąc pod uwagę te moje zarobki plus te socjalne,to na jedno w skali roku wyjdzie. Nie ma się co chwalić pracą w tej firmie. Owszem,z braku laku można ,czemu nie,robić przecież wszędzie trzeba,ale zarobki mówią same za siebie. A 2400 to ja może naświęta widzę ze wszystkimi premiami,albo jak nawalę z pięć setek w międzyczasie,więc ludzie,o czym mówimy? Stawka obecna to 12.50-tożto prawie najniższa krajowa.

itman

Hej, na stronie saint gobain jest kilka ofert pracy, mnie zainteresowało jedno z działu IT, a mianowicie SPECJALISTA INFRASTRUKTURY I WSPARCIA IT. Wie ktoś, czy warto ubiegac się u o pracę? Bo wymagania spełniam, ale jak czytam, że wykształcenie wyższe to dodatkowy atut, to nie wiem jak bardzo oferta jest powazna.

ddawid

czy mozna sie dowiedziec cos sensownego na temat pracy w tej firmie bo sie zastanawiam czy warto bo mam doscy daleko a za 1500 zl na reke to nie warto bo na paliwo za duzo wyjdzie :)

cyc

Dziękujemy Dyrekcjo za -NOWĄ PREMIĘ...

anka

witam w tej firmie SAINT GOBAIN GLASS pracują też kobiety i czy są dla nich jakieś przyjęcia jak ktoś coś wie bardzo proszę o odpowiedz byłabym bardzo wdzięczna

xxxxxxxxxxx

7 lat jakoś zleciało i nie mam zastarzeżeń w porównaniu do poprzedniej firmy w której pracowałem to jest super wręcz miaaaaaaaał

gość

gość pewniee z Jaroszowca przeszedł i niźle teraz zarabia SUPER ma stawkę , lepiej się powiesić za te 1600 A roszad w zarządzaniu to jakoś nie pamiętam poza tym co na magazynie z kierownikiem zrobili w ostatnim czasie

xxxxx

1600 na ręke , to gdzie ty pracujesz bo napewno nie SGGPL tylko ADECO

Stawki są różne i czasem może być ciężko. Ja mam na rękę prawie 1600 (minus 100 co zostawiam na stołówce) więc szału nie robi. Na różnych wydziałach jest różnie i cześć chłopaków ma się całkiem dobrze jak sobie to tego dodasz premie itp. Socjal jest pełny i robota dość lekka. Trochę kicha bo szefowie zmieniają się często i co chwila jakiś nowy jest ale nie dziwię im się bo czasem spotykam swojego kierownika jak mam na nockę.

adceco

no co ty kiera nie kupisz rudy juz zarezerwował hahaah, wymieniaja sie po pracy ten mu daje koszulke a ruddy SSaaaa do oporu

kibic

wspaniały mecz chłopaki wystawcie swoje koszulki na allegro to kupie jedną najlepiej kiera

xxxxx

Stefanie te twoje punkty które związki zrobiły to są jakie: mecz . mecz .mecz oraz andrżejki za 150 od pary więcej aktywności nie zauważyłem

bingo

ale drogi [stefanie ]zwiazki sa wlasnie po to zeby sie narażać i walczyc np. o podwyzki Pewnie jestes wlasnie zwiazkowcem skoro piszesz takie brednie

waldek
@bingo 30.10.2012 18:32

witam prosto z mostu od 18 sierpnia zaczynam prace jak wyglada i jak z zarobkami o opinie sa rozne a bede pracowal przez agencje wiec z gory dzieki

Stefan

Gościu co ty chcesz od związkowców, gdyby nie oni zwolnili by mnie bez prawnie i nikt z was krzykaczy nawet by palcem nie kiwnął. Kiedyś ten drugi związkowiec mnie zapytał wprost: kto to jest związek ja czy wy? Związek i jego siła jest w członkach, ilu z was stanęło by za związkowcami. Niestety większość skuliła by ogon i krzyczała z za winkla. pewnie razem ze mną. Mówiłem im żeby wypisali w punktach co osiągnęli i wywiesili na ścianie bo ludzie szybko zapominają. Raz widziałem ile związkowiec zarabia, ludzie zapewniam was że za takie pieniądze żaden z nas by nie chciał się narażać. To SGGPL jest problemem zdajecie sobie sprawę jak byśmy mięli bez związków.?

sztapel

To przecież jak jest tak źle to sie ZWOLNIJ!!!! Nie nawidze jak ktoś tak wielce narzeka a robi co mu każą , pasie sie na eurescie a potem marudzi. Socjal jest dobry( w innych zakładach w okolicy nawet takie nie ma) A praca na magazynie jest leciutka, zero fizycznej harówki. A jak jest tak źle to dlaczego kupa ludzi powracała po zwolnieniach? Widocznie gdzie indziej była masakra!

bingo

Kolejny hit parkowanie przodem na parkingu ( i każdy ma mieć fajke ułożoną na prawą stronę )

nikt

KIEROWNIKU ZWOLNIJ SIĘ SAM !!!

prawda

brawo !!! każdy ma go dość. Alfons traktuje lepiej swoje panienki niż nas w tym zakładzie

Marek Surówa %

przydał to by się nowy kierownik bo ten to juz nie wie co wy myśleć, miota się ze swoimi pomysłami najlepsze sa buźki na stojakach piaskownica ....i granie w kręgle pajac (usunięte przez administratora)

prawda

przydał by się nowy związkowiec który by robił coś dla pracowników a nie zajmował się pierdołami typu wycieczki pijackie i turnieje (usunięte przez administratora)o tylko statysta i zwykły kpiarz , śpi tylko w tej norze i pasie się na tej stołówce zakładowej ,ale kiedyś zła karma się odwróci Jeszcze wrócę i ujawnię kilka prawd

cypis

jak popracujesz tu trochę to stajesz się ofiarą EURESTU i tak naprawdę to tylko to cię tu trzyma

cypis

oj hucioki hucioki za robote sie wezcie

adecco

było super do puki pan (usunięte przez administratora) nie przyszedł tu z fiata, teraz każdy każdemu patrzy na ręce .... a kadra kierownicza potrafi tylko donosić nic więcej a co gorsza jak już podpadniesz to się nie wytłumaczysz bo to tylko w jedna stronę działa walą(usunięte przez administratora)ak leci i normy nie wyrabiasz bo jeszcze bhp śmieszne, ludzie są naprawdę w porządku kasa marna 1600 nawet jak robisz przy rozpłatanym szkle. ogólnie trzeba bardzo uważać na konfidentów ... fizycznie spokojnie ...

mag

sztapel - 2011-07-02 18:18:16

brak

a pzacuje tam gonzo satora ktury jest opaśny

ggg

2400zl pewnie na EQ1 lub 2 a koleś pewnie o magazynie pisał....

spoko ziom

mam pytank9o moze ktos mi powiedziec cos na temat firmy saint gobain hanglass w dabrowiegorniczej z gory dzięka:)

sztapel

co ty piepszysz? Pracuje tam i nie ma tam zadnych agencji pracy ani posrednikow. pracujesz przez firme i zarobki i klimat sa ok. Na miesiac w 4 bryg wychodze 2400 na reke a do tego dofinansowania do wczasów , paczki, bony, obiady i śniadania za grosze itd, a roboto luzna i spokojna. Nie wiem o co ci chlopie chodzi ( chyba ze jestes z budparku i zapierdzielasz przey stłuczce ) ogolnie jest to najlepszy zakład w regionie a troche ich juz wczesniej zwiedziłem.

Poldi

Warunki pracy może nie najgorsze (wypłata na czas) i nic poza tym o tej firmie pozytywnego powiedzieć nie mogę. [usunięte przez moderatora], ciężka monotonna praca, zarobki jedna wielka lipa. Młodzian po szkole zatrudniony przez agencję potrafi zarobić tyle co pracownik z kilku letnim stażem czyli w granicach 1700 zł. Kadra kierownicza to typowi karierowicze, o nich tylko dba firma dając im trochę lepiej zarobić. [usunięte przez moderatora], straszenie i [usunięte przez moderatora] na każdym kroku ogólnie jeden wielki cyrk. Związki zawodowe mają pracowników gdzieś, ograniczają się do organizacji wycieo Ciebie. czek, paczek świątecznych, wywalczenia ew. podwyżki w kwocie od kilku do 20; 30 gr po trzech latach bez... oraz nie wchodzeniu prezesowi w drogę. Nie polecam. Wybór należy d

nico

Słyszałem że Saint Gobain otwiera także zakład w Gliwicach. czy tam będą nowe miejsca pracy, czy będą przenosić ludzi z Czeladzi z Handlowej?

wojtus

bagno bez dna

jest super ale ostatnie zarobki groza lepiej nie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Saint-Gobain Polska - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska