Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glass Produkt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

głaskacz

Jak tak czytam to co sie dzieje na tej stronie to nie wiem czy pisać szczerze czy dyplomatycznie...... Konkretni ludzie już chyba opuścili tą firme bo wynagrodzenia są kiepskie z małymi wyjąttkami gdy jest wyjątkowo dużo sztuk wyrobionych. Mam to szczęście że się urwałem niedawno stamtąd przed kolejnym zimowym okresem gdzie przez kilka miesięcy musiałbym znowu tracić nerwy wynikające z kiepskich wynagrodzeń i standarowych obietnic że to już ostatni taki okres. Covid praktycznie nie wpłynął na sprzedaż okien ale firma oczywiście wykorzystała epidemie do tego żeby już drugi rok z rzędu nie wypłacić premii świątecznej i takie decyzje zapadają na górze więc trudno za to winić kierownika. radzę się urwać z tego cholerstwa zaby zapewnić sobie sobie lepszą przyszłość i nie zwracać uwagi na odpowiedzi na tego rodzaju wpisy bo to jakaś propaganda kierowana z biura pewnie

Rozsądny z wyboru
@głaskacz

Jesteś wielki, to rewelacyjny pomysł aby namawiać ludzi do zwalniania się z pracy w niepewnych czasach które są nacechowanych kolejnymi "lockdownami" i padającymi jak muchy przedsiębiorcami. Każdy zdrowo myślący człowiek przyzna Ci rację, że należy (usunięte przez administratora) na jedną ze stabilniejszych pod względem zatrudnienia firm w okolicy, w dodatku działającej w branży która jest najmniej dotknięta tym co się obecnie dzieje, bo pewne i stałe zatrudnienie pomimo nieznacznego spadku pensji nie ma przecież żadnego znaczenia wobec braku premii świątecznej ! Przecież na problemy finansowe jak pensji przez kilka miesięcy nie będzie w ogóle w mniej stabilnej branży to są przecież chwilówki, no a później przecież jakoś to wszystko będzie, tak trzymać chłopie, brawo Ty! Ok, kończę już, bo jest po 23:00 i trzeba zamknąć biuro. Pozdrowionka dla kumatych :)

Byt

Dzień dobry, ze swojej strony nie moge polecić pracy w tej firmie ale nie bede sie rozpisywać bo sie boje że ktoś mnie dojedzie w ramach odpowiedzi. Zyczę zdrowia

Wookie
@Byt

A mi tam generalnie pasi, trzeba jednak uczciwie przyznać że pensja faktycznie mogłaby być lepsza, ostatnie miesiące pod tym względem słabe, miejmy nadzieje że to przejściowe, wcześniej bywało dosyć przyzwoicie pod tym względem.

nawrócony

Cześć zwolniłem się z firmy GP jakiś czas temu i czytając te wszystkie komentarze widze że popełniłem straszny błąd. Co mam zrobić zeby firma mnie znowu przyjeła?

@nawrócony

Okaż skruchę synu marnotrawny a zakład przyjmie cię z powrotem w poczet pracowników swych wybranych.....

Dziękuję, Ojcze

@nawrócony

Cieszmy się i radujmy, bo ten pracownik zwolnił się, a powróci, był bezrobotny, a status zatrudnionego na powrót otrzymać pragnie. Osławieni chwałą stałych dochodów wszyscy ci, którzy w pracy pozostali, albowiem jako roztropni to oni w czasach niepewnych status zatrudnionego zachowają. Nieroztropni zaś z woli własnej za bramą pozostaną, tam będzie składanie CV do pracodawców niepewnych, płacz i zgrzytanie zębów........

@Pan Kapłan Kabareciarz

Zbawiennym jest to co mędrcze głosisz. Chciałbym w tej firmie robić więcej niż poprzednio nie zważając na wynagrodzenie. Proszę otwórz mi drogę do zbawiennego powrotu na łono cudownego GP

@nawrócony

Zaprawdę powiadam! stań na stanowisku, chwyć formatkę szklaną i pracuj! Twa wiara w zakład cię uzdrowiła. Bądź zatrudniony i pracuj w pokoju..........

@Pan Kapłan Kabareciarz

Dłonie me nikczemne oczami wyobraźni widzę spoczywające na formatce błogosławionej bo z firmy Glass Produkt. Jakże mogłem tego wcześniej nie widzieć ...... nadzieja, jaka napawa teraz mą nędzną postać zanosi mnie wprost do nieba

nawrócony

Byłem dziś pod płotem firmy i coś kazało mi się cofnąć ...... chyba nie jestem godzien tego zaszczytu. Pójdę więc w świat i będę głosił chwałę tejże firmy a wakat niech pozostanie dla godnych tej misji....

@nawrócony

Być może taka ścieżka tobie bracie w gwiazdach zapisana. Ścieżka to wszakże zacna, albowiem prorocy makroekonomii w piśmie uczeni, a przez ducha kapitalizmu wiedzą analityczno-prognostyczną oświeceni, ludziom dobrej woli głoszą, aby wobec zawirowań koniunkturalnych szli na cały świat i nauczali wszystkie narody o pracodawcach chwalebnych, przez niegodnych, ślepych na mądrość słowa prześmiewców z błotem zmieszanych. Ci zaś, którzy mądrość tą przyjmą, zatrudnienia stabilnego chwały zaznają................

@Pan Kapłan Kabareciarz

Pracuję w GP i po spędzeniu tu 2 min (najgorsza inwestycja czasu w życiu) przepełnia mnie empatyczne zażenowanie i wstyd.

Kompan produkcyjny
@https://tiny.pl/rngjp

Najwidoczniej jesteś niegodzien tej całej chwały o której tu tak wylewnie piszą :) Ja bym nie pracował dalej w tej firmie gdybym się tak czuł już po 2 minutach.

Pierre
@https://tiny.pl/rngjp

No właśnie, może Ty mi napiszesz co wnoszą te biblijne wpisy? Bo jak dla mnie zupełnie nic.

Kompan produkcyjny
@Pierre

Dobre pytanie, jakby je przeanalizować to w części z nich można się dopatrywać przekazu względnie sensownego, taka zakamuflowana, trochę inteligentna pochwała zakładu ? Pewne jest że autor ma fantazję, albo fazę :(usunięte przez administratora)

Pracowniczek pomocniczek
@https://tiny.pl/rngjp

Oj, chyba ostatnio nikogo nie przyjmowali do pracy z tego co wiem. Po Ósme - "Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu Twemu" Doigrasz się kolego, no chyba żeś innowierca hehe.....

@Pan Kapłan Kabareciarz

Dziękuję za wskazówki Mistrzu....

rodzynek

przepracowalem tam jakis czas. moze i sa tam stanowiska na ktorych warto pracowac ale ogolnie odradzam. to jest budowlanka i lepiej szukac czegos innego i przede wszystkim nie ma sensu wierzyc w to co obiecuje kierownik - to blad. ten czlowiek mowi to co na jego stanowisku pewnie trzeba mowic. resztka starych pracownikow co tam jeszcze zostali to ludzie co albo sa tam z zasiedzenia albo chca spokojnie doczekac emerytury bo nie slyszalem od zadnego z nich niczego pozytywnego o tej pracy. reszta to juz ukraincy i w tym kierunku to idzie.gdyby tam byla przynajmniej jakas stawka godzinowa to moznaby sobie przynajmniej wyobrazic ile sie zarobi ale tam jest tylko umowa na najnizsza krajowa i nikt nigdy nie wie jaka premia mu zostanie przyznana. ogolnie rozczarowanie

Antyjan
@rodzynek

Najniższa krajowa to chyba tylko na początku na miesięcznej próbnej z tego co wiem, więc po co ściemniasz i ludzi w błąd wprowadzasz, co chcesz tym osiągnąć? A z tym rozczarowaniem to się zaczynasz powtarzać obok frazesów takich jak "w mojej nowej pracy" , "W tej Chorej firmie" , "najniższa krajowa", "fałszywy kierownik", "Rozczarowanie". Twoje podszywanie się pod różne osoby celem zniechęcania do pracy w tej firmie musi wynikać z braku lepszego zajęcia, tudzież problemów ze znalezieniem innej pracy, i wiesz co ? Współczuję Ci, typowy stereotypowy przedstawiciel naszej narodowości wyrównujący do dołu, bo jak mi się nie udało, to niech nie uda się nikomu. Brawo mistrzu, dumny z siebie jesteś ? masz z czego.

Firma Glass Produkt Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Zapomniales Janku dodac ze na swięta nie dostaje sie nawet zlotowki ,wczasow pod gruszą i ogolnie stednia zarobkow maleje z roku na rok. Ja raczej odradzam. Ok 6 lat w tej firmie to za długo.

Śledzik

Prosimy o zamieszczanie merytorycznych opinii o firmie a nie niezrozumiałych dla odwiedzających tę stronę potencjalnych kandydatów na pracowników odniesień do innych komentarzy. Dziękujemy

Ojciec Chrzestny
@Śledzik

Uwaga skądinąd słuszna Panie Śledziku, ale jak tu nie reagować jak ktoś tak strasznie kłamie i pomawia, toż to grzech nie skontrować.

Anonim135

Firma Glass Produkt w krótkich słowach obiecuje złote góry, a wychodzi całkowicie coś innego. Osoby pracujące tam dużo mówią dobrego o tej firmie, a prawda jest całkowicie inna. Szczerze odradzam wszelkich rozmów oraz wszelakich kontaktów z Panią w pomarańczowym kasku jest osoba bardzo chamska oraz bezczelną. Odradzam

Ojciec Chrzestny
@Anonim135

Drogi kolego, jak sam napisałeś, pracownicy dobrze mówią o tej firmie, więc sam przyznajesz, że chociaż Tobie nie spasowało, bo nie każdemu w końcu musi wszystko pasować, to większości ogólnie pasi. Mimo różnicy poglądów, szanuję Twą opinię, no chyba że jesteś naszym "Biórowym Miszczem ortografii i Januszem Transportu" który, co jak skądinąd na tym etapie już niemal całkowicie potwierdzono - napisał na GoWork KILKADZIESIĄT (anty-szacun) kłamstw i pomówień (głównie), nie słuchając próśb aby przestał. Tego osobnika szanuję mniej, bo wniosków to w ogóle wyciąga, no ale jak mawia przysłowie, w tym przypadku niemal całkowicie trafne - "Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał" a uczyć się warto, bo głupota często słono kosztuje.......oczywiście bez urazy.

Janek

Allo Allo ... Po dość długiej przygodzie z tą firmą informuję solidarnie obywateli że jak najbardziej można sie tam zatrudnić ale trzeba mieć pewne rzeczy na uwadze - *Trzeba pamiętać o tym że urlopy są niestety wymuszone tylko zimą ( nie zarabia się tam tyle żeby w tym okresie wykupić sobie wczasy na wyspach kanaryjskich itp.) *Pracownik musi się liczyć z tym że firma ma różne okresy ...lepsze i gorsze ... i to niestety ma bezpośredni wpływ na dochody, które niestety zawsze są niespodzianką bo firma po to daje umowę na najniższą krajową plus "premia uznaniowa" żeby móc robić z tą premią co jej sie tylko zechce. W miesiącach gdy sprzedaż jest rzeczywiście dobra wypłaty są faktycznie zadowalające ale tych miesięcy w roku jest bardzo mało. Urwałem sie z tego miejsca do pracodawcy gdzie mam zagwarantowane stałe wynagrodzenie bez względu na to czy miesiąc jest lepszy czy gorszy...... wszystko więc zależy od tego czego oczekuje pracownik który w gorszych okresach firmy po prostu bedzie miał więcej luzu i bedzie mu to pasowało. Ani nie polecam ani nie odradzam. ....Do rozwagi

zdanek

Jako były pracownik radze trzymać sie zdala od tej chorej firmy.Chciałbym pracować w firmie z której mógłbym być dumny itd. ale źle trafiłem Mają tam jakieś głupie maszyny co produkują szyby co już niejedna firma przestała zamawiać bo sie rozpływają na słońcu. Jeśli zas chodzi o obecną sytuacje to juz slysze ze moi znajomi chcą reklamowac okna z tymi szybami bo oprocz tego ze mają krzywe ramki to jeszcze mają za mało gazu. Zastanawiam sie nad nagłośnieniem tej sprawy....

Officer
@zdanek

Każdy kto będzie chciał może sam popytać klientów o jakość szyb nie licząc na twoich zapewne wyimaginowanych znajomych, jakość ta jest od lat niezmiennie bardzo wysoka. Ty za to produkujesz jedynie kłamstwa i pomówienia tym samym będąc bezużytecznym szkodnikiem. Gdyby było tak jak piszesz to właściciele firmy dawno by to zamknęli ten interes a nie pompowali inwestycjami, pewnie żal d..pe ściska że sam możesz jedynie pisać głupoty bo ktoś udostępnił platformę dla takich.......(niech każdy sam sobie wstawi).

Mr Lawyer
@zdanek

Symulując wypowiedzi różnych, rzekomo niepowiązanych ze sobą osób za często powtarzasz charakterystyczne kombinacje słów, takie jak np "Jako były pracownik" lub "radzę trzymać się z dala od tej chorej firmy" albo też wcześniej "W mojej nowej pracy" itp. m.in. to właśnie Cię zdradza, przez takie błędy twój misterny plan nie trzyma się kupy. Jest to trudne, ale pamiętaj że istnieją sposoby prawne aby obnażać takie osoby i podejmować próbę pociągnięcia ich do odpowiedzialności z powodu celowego działania na szkodę podmiotu, zdradzanie tajemnicy przedsiębiorstwa, pomawianie itp.. Nie wchodząc w szczegóły prawne - każdy ma prawo do zagwarantowanej konstytucyjnie wolności słowa, ta jednak kończy się w momencie naruszania innych praw jeżeli jest to możliwe do udowodnienia a Ty dajesz się sprowokować zbyt łatwo i trwa to już przez zbyt długi czas, każde urządzenie ma adres IP, resztę sobie dopowiedz. Potraktuj to jako mimo wszystko przyjacielskie ostrzeżenie, może ich więcej nie być.

wymiatacz

Dzień dobry, mam za sobą kilkuletnią przygodę z tą firmą i mam niezły ubaw czytając opinie na jej temat. Myśle że trzeba to brać z poprawką na lekki kabaret bo chyba inaczej sie nie da. Fakt - kierownik to człowiek jakiego lepiej unikać ale czasem można sie tam poczuć całkiem dobrze . Kiedy porównuję to do mojej obecnej pracy to faktycznie Pan Mariusz K. jest wyjątkowo chamskim stworzeniem no ale takie rzeczy się po prostu zdarzają. Załoga była całkiem fajna dopóki była to prawdziwie polska ekipa ale niestety firma Glass Produkt zapracowała sobie na to żeby stać się firmą złożoną z ludzi z różnych dziwnych krajów byłego Związku Radzieckiego. Stwierdzam że angażowałem sie za bardzo i niepotrzebnie bo firma odpłaciła mi za to "NICZYM"!!! Jesli zaś chodzi o wesołe podejście do tej firmy to zauważam ze ludzie piszą jak jest a jakiś zdesperowany pomyleniec ma chyba drugą wypłate za to że co mniej wiecej godzinę sprawdza wpisy i pociska odpowiedzi nie mające nic wspólnego z rzeczywistością i właśnie to jest wesołe.... jeśli ktoś się przyjrzy.

Miszcz z bióra
@wymiatacz

Jeztem z bióra......to widadź jeztem z bióra.......to słychadź jeztem z bióra...... to widadź i słychadź i CZUDŹ.

Kokoroko

Super firma, polecam

@Kokoroko

Firma super, to prawda. Uważaj jednak na typa z "bióra", bo zapewne zaraz Cię zbeszta okrutnie za to co napisałeś, w najlepszym przypadku nie omieszka zminusować kilkanaście razy.

Realista

Uwaga - prosimy nie karmić Trola który obraził się na firmę i uskutecznia fikcje literacką na GoWorku. Jest/był to chyba jedyny pracownik od którego dowiemy się że wszyscy zarabiają "najniższą krajową" i "jeździł tam kiedyś ze szkłem" a teraz "ma nową pracę i się śmieje" bo sam się zwolnił w wyniku obrazy majestatu kiedy zaproponowano mu naganę za uszkodzenie mienia, i że wszyscy są w tej firmie (prócz niego) "głupi". Wolność słowa jak widać jest niczym obosieczny miecz - każdy człowiek o złej woli może obrażać i pomawiać każdego - Przykre.

joker
@Realista

Test przeprowadzony absolutnie pozytywnie. Firma ma człowieka z biura czujnie moniturującego opinie o niej i odpowiedzi na nie jak zawsze pojawiają sie w ciągu kilkudziesięciu minut. To powinno dać do myślenia kandydatom na pracowników którzy szukają pracy w firmie gdzie zamiast takich cyrków spotkają się z uczciwą sytuacją. Glass Produkt to spółka powołana przez kilka fabryk okien które na pewno tworząc ją nie spodziewały się takiego obrotu sprawy..... takiego prezesa..... a w końcu takiego kierownika..... rozczarownie.......

Mr Lawyer
@joker

Być może wkrótce będzie miał Pan możliwość a raczej przykry obowiązek aby to udowodnić

Sami swoi
@Realista

Hej!Tak czytam te opinie i wydaje mi się że świat u was stanął. Pracowałem u was 10 lat temu a wszystko po staremu . Pozdro dla starej ekipy. Pan i @ wielka banda.

Kolo
@Sami swoi

Nie wierz w te komentarze. Jakiś fircyk od miesięcy kłamie i pomawia firmę ale to już wszyscy wiedzą.

Prawy i sprawiedliwy
@joker

Lepiej testuj czy cię nie ma w "Twojej Nowej Pracy" i nie bądź niedowiarkiem !!! Komentarze obronne świadczą tylko tyle, że firma jest na tyle dobra że pracownicy sami odpierają zarzuty złośliwego drania który próbuje na wszystkie możliwe sposoby oczerniać ich miejsce pracy. To powinno dać do myślenia ludziom myślący, nie myślący hejterzy niech się sami utopia w swym własnym nienawistnym jadzie. Do roboty byś się wziął zamiast pisać głupoty !!!

Mikuś
@Prawy i sprawiedliwy

"Nie myślący" się pisze razem a nie osobno. Skoro pouczasz innych co do gramatyki, warto też samemu poprawnie pisać. Przez takie błędy również możesz wypaść mało wiarygodnie.

Gimpo
@Mikuś

Ale to inna osoba napisała chyba Panie Profesurze

@Gimpo

Pamiętaj, to jest "człowieczak z bióra" - on ma prawo pisać bzdury, bo jest w tym "Miszczem"

Artur

Jako były pracownik mający stały kontakt z byłymi jak i obecnymi pracownikami tej nieszczęsnej firmy radzę nie sugerować się usilnymi próbami odwracania uwagi od krytycznych komentarzy ponieważ doświadczyłem na własnej osobie idącego w lata łamania obietnic tzw. kierownika co do przyszłości firmy jak i lepszego losu pracownika. Ta firma to ciąg krótkotrwałych wzlotów i długotrwałych upadków co przekłada sie na wynagrodzenia, które licząc w skali roku wypadają marnie. Mamy teraz zimę więc jak zwykle ludzie wysyłani są na przymusowe urlopy bo latem dodatkowy tydzień dostają Ci którzy mają staż większy niż 10 lat a takich jest już niewiele bo większość poszła po rozum do głowy i sie zwolniła. Bzdury opowiadane przez jakiegoś wariata dotyczące mniemanego sukcesu firmy polegającego na przetrwaniu ciężkich czasów są wyssane z palca bo właściciele tej spółki to fabryki okien króre jak trzeba to wpompują kasę żeby firma przetrwała. Gdyby ta firma miała funkcjonować na ogólnych zasadach rynkowych to przy obecnym kierownictwie i jego świcie już dawno by padła. Jest to moja prywatna opinia która najprawdopodobniej spotka sie z negacją wariata z bióra bo taka jego rola. Pozdrawiam jego jak i samego kierownika... choć może to ta sama osoba... i najważniejsze - bez urazy

@Artur

Oj tam, bzdury znów piszesz i zazdrościsz wariatom z biura bo sam nadajesz się tylko do bióra, najpierw gramatyka przyjacielu a później kłamstwa i pomówienia, przez te błędy jesteś mało wiarygodny ale staraj się dalej a kto wie....może też otworzysz firmę która z sukcesem przetrwała wiele wiele lat mając tylko kłamliwego hejtera za wroga...

Negatyw
@Geglasz

Typie. Piszesz coś o gramatyce, a sam nie używasz znaków interpunkcyjnych, bez których twoje "słowa" są bez ładu i składu. Składnia tego co napisałeś jest na poziomie klasy podstawowej, także jeżeli pracujesz w biurze, to gratuluję. Ktokolwiek cię zatrudnił, musiał być twoim znajomym.

@Negatyw

Nie pracuje w biurze kolego - i tu cię mam, haha

Prawdziwy Profesor Samouk
@Negatyw

Ty zaś desperacko nadużywasz tychże znaków aby udowodnić rzekomy błąd adwersarza który to w tym konkretnym przypadku jest już dyskusyjny w przeciwieństwie do czysto ortograficznego błędu jakim jest napisanie "bióro". Jeżeli Twój adwersarz może się w Twej ocenie pochwalić podstawowym poziomem wykształcenia to dla Ciebie zabraknie skali, tudzież ta będzie musiała przyjąć wartości ujemne. Wracaj lepiej do "bióra" gdzie Twoje miejsce.

@Negatyw

Sugerujemy zapoznać się z definicjami pojęć: - składnia - interpunkcja - ortografia To ważne jeżeli chcesz na tej podstawie pouczać i obrażać. Pojęcia te nie koniecznie są zamienne i równoznaczne, nasz Ty "biórowy" mistrzu.

Pracujący

Uwaga dla zainteresowanych podjęciem pracy w GLASS PRODUKT. Od pewnego czasu jakaś złośliwa osoba permanentnie pisze bezpodstawnie negatywne komentarze o firmie. To prawdopodobnie jeden i ten sam osobnik sądząc po powtarzających się pomawiających motywach w jego wypowiedziach. Swoją drogą Tego typu pomówienia powinny być karalne, zapewne pod tą wypowiedzią pojawi się komentarz że to napisał burak z biura, (usunięte przez administratora) kierownika i (usunięte przez administratora) a także całe zło wszechświata i miłośnik putinowskiej rosja bezwzględny kasacjusz jedynie słusznych negatywnych wypowiedzi który nie wie jak strasznie ciemiężeni są pracownicy na hali. Ale kto pracuje w GLASS ten wie. Pozdrawiam samodzielnie myślących :)

Opiniujący
@Pracujący

Wygląda na to że masz rację "Pracujący". Nie chcę nikogo pomawiać ale często osoba o której mówisz nawiązuje do spedycji i kierowania pojazdami (czyżby jakiś kierowca w firmie ?) Warto żeby zainteresowani pracą w firmie mieli świadomość takiego złośliwego zachowania jednego osobnika mającego na celu jedynie zrobienie w dużej mierze niesłusznie złej opinii o wcale nie takim złym zakładzie.

Kokotek
@Opiniujący

Ktoś / coś usunął mojego komentarza a ten nie był negatywny a nawet bym rzekł bardziej pozytywny - w każdym razie na pewno obiektywny (tyle na temat teorii o usuwaniu jedynie negatywnych komentarzy o firmie). Gwoli przypomnienia - pisałem że "Pracujący" dobrze pisze a to że ktoś złośliwie snuje różne teorie spiskowe wprowadza w błąd szukających zatrudnienia w tym zakładzie. Ale teorie spiskowe ostatnio modne tak że ktoś się widać zagalopował. A zakład jak zakład swoje wady na pewno jak każdy ma ale ogólnie spoko.

Mr G
@Pracujący

Dobre dobre . I komu tu tera wierzyc?

Kajko
@Pracujący

Po nowych komentarzach widać ciąg dalszy zmasowanego ataku jednego lub kilku najprawdopodobniej byłych niezadowolonych pracowników. Jest to celowa prowokacja na szkodę firmy. "Pracujący" ma rację. Samodzielnie myślący dostrzegą powtarzające się motywy i dostrzegą sami o co chodzi.

nik
@Kajko

racja racja.........ostatnio także zaczęli czepiać się "jakości szyb", widać na tym też się znają ci wybitni specjaliści od pomawiania i obrażania kobiet na kierowniczych stanowiskach :)

Mr G
@Pracujący

Ostatnio takze nasi byli specjalisci od obrazania kobiet i znawcy jakosci szyb zaczynaja takze miec problemy z praciwnikami ukrainskimi ciekawe co i kogo jeszcze obraza i czy tym samym osobom znudzi sie wreszcie pisanie calych blokow negatywnych komentow _ pewnie nie predko.

Zniewieściały koleś z biura
@Mr G

To ja, zniewieściały koleś z biura GLASS PRODUKT, ponieważ mi się bardzo nudzi i w ogóle nie mam co robić w pracy to piszę WSZYSTKIE pozytywne komentarze na firmę, dodatkowo mam super moc usuwania negatywnych komentarzy jednym mrugnięciem dzięki parapsychicznemu porozumieniu z Adminem tego portalu. Ponadto przecież wszyscy wiedzą że GLASS to firma wyłącznie transportowa i spedycyjna która zatrudnia tysiące kierowców i spedytorów a w ogóle nie produkuje szyb które przecież i tak są najgorszej jakości - stąd tyle komentarzy odnoszących się do kierowania pojazdami i spedycją no bo tych kierowców i spedytorów są przecież tysiące, tylko głupiec by spiskował że to pisze kila osób które się tym zajmowało lub jeszcze zajmują, Poza tym wszyscy w tej firmie są najgorsi na świecie, oczywiście poza tymi mężnymi bohaterami którzy piszą te negatywne komentarze szerząc prawdę i szlachetnie ostrzegając wszystkich którzy ...o zgrozo... chcieli by podjąć zatrudnienie w tym Mordorze - za to im cześć i chwała, nawet ja - zniewieściały koleś z biura chylę przed nimi czoła i z szacunku pochwalam mimo konfliktu interesów.

Runio
@Zniewieściały koleś z biura

Dobry jestes kolego, chyba wiem o co tu chodzi. Pozdro

Karol
@Pracujący

Oby więcej takich stron bo można sie niezle ubawić.... znam dobrze tą firmę dlatego szczerze odradzam bo ktoś zakrzywia rzeczywistość i pierniczy fantazje jakie mogą tylko wprowadzić potencjalnych kandydatów na pracowników w błąd. Polubiłem pewne osoby w tej firmie i bardzo mi przykro że muszą tam jeszcze pracować. Mam teraz lepszą pracę i się śmieję.....

Pikawa

Hmm..... "Zniewieściały koleś..." to raczej prowokator - zapewne z biura, wystarczy poczytać wszystkie komentarze i znać pojęcie ironii :)

kiko
@Pikawa

Nie ma się co nakręcać, jest tak że zadowoleni zwykle nie piszą opinii a niezadowoleni oceniają cały zakład miara swojego osobistego doświadczenia i wylewają żale anonimowo- to norma na tego typu forach i trzeba mieć to na względzie podejmując decyzję o zatrudnieniu.

fikoł
@kiko

Nowi kierowcy już jeżdżą a nie narzekają ciągle na to samo spedycja, transport, spedycja transport i jak źle i w koło macieju.

@kiko

Nie ma się co nakręcać to prawda, zadowoleni zwykle nie piszą opinii? Co z bzdura, jest wręcz przeciwnie, to niezadowoleni mają gdzieś kiepską firmę i poprostu odchodzą a pracujący komentują. W 95% przypadków na tego typu forach opinie odzwierciedlają całą prawdę właśnie dlatego bo są anonimowe. Myślałem o zatrudnieniu w Glass Produkt ale jednak poszukam czegoś lepszego skoro taki (usunięte przez administratora) na forum.

bolo
@Marta

Droga Marto, niestety nie masz racji, jest tak jak pisze "kiko". Można poczytać na ten temat w necie jeżeli ktoś jest zainteresowany. Zresztą jest sprzeczność w tym co piszesz skoro niezadowoleni po prostu odchodzą nie pisząc negatywnych komentarzy to zgodnie z twoja teorią pozostają "zadowoleni" którzy piszą negatywne komentarze mimo zadowolenia z pracy ???

Prawy

Oj już skończ waść, i tak wszyscy wiedzą że wszystkie negatywne komentarze i łapki w dół pisze jedna i ta sama osoba która najprawdopodobniej pracowała w transporcie lub spedycji, jedyne osoby które narzekały i złożyły wypowiedzenia należą do tej grupy - reszta załogi nadal pracuje i przychodzą nowi. Gratuluje jednak determinacji w szkalowaniu jednej z lepszych firm w okolicy

Napakowany gosciu z hali

Do zadnej firmy nie pasuja marudzace maslaki dobre tylko do lamentowania jaki to ja biedny plateczek sniegu. Trzeba brac zycie w swoje rece i znalezc sobie taka prace na ktora sie nie narzeka.

oj tam oj tam
@Pracujący

ja pierdziu, więcej minusów niż pracowników w firmie - cuda Panie, cuda. jak kto pomyśli to o co chodzi domyśleć mu się uda.

zdzisław
@fikoł

Ty pozbawiony własnego JA i nie wiadomo jeszcze czego .... nowi kierowcy nie wiedzą jeszcze o co chodzi w tej chorej firmie choć powinni sie zorientować - jeden bardzie kumaty dość szybko zrezygnował i podobnie bedzie z innymi ale potrzebują nieco więcej czasu żeby zrozumieć jakim nieporozumieniem jest zatrudnienie sie w firmie gdzie rządzi ktoś taki jak M.K. Wnoszę protest przeciwko odpowiednio wytresowanym pracownikom biura którzy zawsze będą pisać piękne rzeczy o tej firmie..... Uwaga kierowcy - trzymać sie z dala od tej firmy!!!!!

ojojoj
@zdzisław

Człowieku, ileż można - powinni Ci za to płacić z uwagi na systematyczność i upór. Nie każdemu każda praca pasuje - rozumiem, ale to że np. czegoś nie potrafię czy nie chcę robić w danych warunkach nie oznacza że inni nie mogą lub nie chcą, może innym pasuje, nie każdy chce na dalekie trasy wyjeżdżać tylko chce na miejscu, czy to naprawdę takie okropne i taki straszny zakład ? Przecież każdy ma rozum i wolna wolę, jeżeli nie będzie pasować to odchodzę i tyle - każdy ma takie prawo. Najlepiej pisać bzdury i prowokował tych co im pasuje a potem snuć teorie spiskowe że to niby biuro pisze no bo jakże to tak komuś może pasować praca w GLASS skoro mi nie pasowało.

Miodek
@oj tam oj tam

Ja pierdziu, firma oceniona na podstawie 83 ocen czyli więcej ocen niż pracownikow. Cuda Panie cuda. Kto pomyśli, ten się domysli :)

Wujek Dobra Rada
@Zniewieściały koleś z biura

Kolego pomoc jest w zasięgu ręki.... trzeba tylko sie rozejrzeć w usługach psychiatrycznych..... na pewno lekiem nie jest dalsza praca w GP

Wujek lepsza rada
@Wujek Dobra Rada

Kolego....z takiej właśnie pomocy powinieneś skorzystać sam i to szybko bo dostaniesz nerwicy i będziesz pisać te swoje kłamstwa tak długo aż zapomnisz o jedzeniu i piciu i się biedaku zaharujesz na śmierć tym pomawianiem.

Żydek
@Pracujący

Znam dobrze firmę Glass Produkt bo tam jakiś czas pracowałem i jeśli człowieku mówisz o karalnych konsekwencjach zostawiania negatywnych opinii to zapraszam do wspólnej zabawy. Napisałem kiedyś coś negatywnego jako były kierowca i nic z tego nie mija sie z prawdą więc mając świadków (usunięte przez administratora) kierownika i tego jak (usunięte przez administratora) ludzi z kwestii zarobków w stosunku do zakresu obowiązków jestem w stanie wystąpić w sądzie pracy na początek więc proszę zainicjować takowy konflikt

@Żydek

Proszę nie posądzać innych użytkowników portalu GoWork o pisanie opinii w imieniu i na rzecz opiniowanego pracodawcy. Takie działanie powtarzające się w sposób uporczywy bez przedstawienia dowodów może w świetle polskiego prawa być kwalifikowane jako pomówienie. Przypominamy że toku postępowania wobec wezwania organów prawa administrator portalu może zostać zobowiązany do wskazania adresu IP użytkownika opiniującego co może skutkować bezpośrednim wskazaniem osoby użytkownika pomawiającego we współpracy z dostawcą usług internetowych obsługującego tego użytkownika do czego dostawca może zostać prawnie zobowiązany. Sugerujemy szanować opinię innych bez pomawiania i rzucania bezpodstawnych oskarżeń. Pozdrawiamy

Napakowany gościu z hali
@Żydek

W GP nie ma miękkiej gry. Udające twardzieli mięczaki prędzej czy później się zwalniają a konkretni goście dostają podwyżkę.

Spostrzeżyciel
@Napakowany gościu z hali

Święte słowa napakowany panie z hali, mięczaków mamy w dzisiejszych czasach aż zanadto i stąd te problemy

Ktos

Geglasz. To ze ktos robi blędy w pismiennictwie nie znaczy ze niema racji. Jak bronisz tej firmy to wytlumacz czemu niktorzy nowi ludzie dopiero przyjęci pracują 4 godz i po przerwie idą do domu i juz nie wracają?? Polityka z uropami faktycznie tez bez zmian. Okres zimowy wywalają na prawie csly urlop potem naprawde go potrzebujesz to juz go niemasz. Jak firma np miedzy swietami juz nie pracuje ,a ty niemasz urlopu, idziesz na bezplatne, 1800 na konto wyplaty a ty masz sie cieszyc ze masz prace.

Fikus
@Ktos

No juz przestan panie chowac sie pod tymi ksywkami na literke k. Napisz nam lepiej jak tam w "twojej nowej pracy" ktorej zapewne nie posiadasz. Pamietaj jednak ze na klamstwach i pomowieniach na goworku nie zarobisz. Pozdrawiamy

Miły
@Fikus

Ewelina doprowadź swych do ładu !!!! Bo składu już lata temu zabrakło

@Ktos

Juz tlumacze. Pewnie to twoi znajomi z podobnymi zaburzeniami osobowosci. A tak powaznie to ty wytlumacz czemu zatrudnienie w tej firmie rosnie skoro to taki (usunięte przez administratora) ?

Kindzio

Praca do najgorszych nie należy ale niektórzy ludzie to jakaś porażka... Mają więcej do powiedzenia niż osoby będące na wyższych stanowiskach ale najwyraźniej kierownictwu to nie przeszkadza. Ci ludzie potrafią być tak nieprzyjemni że nowi pracownicy szybko rezygnują z pracy tutaj. Oczywiście koleś z biura zaraz będzie negował ale skąd ma wiedzieć jaka jest atmosfera na hali, skoro tam nie pracuje. Po prostu taka jest jego rola i wszystkie kometarze bedzie negował . Majstrowie czy kierownicy nic z tym nie robią dlatego niedługo nawet Ukraińcy nie będą chcieli tutaj pracować bo kto chce przebywać wśród osób których poziom kultury jest zerowy wręcz patologiczny. Wypłaty są tak różnorodne ze nawet pomimo rzekomych podwyżek mozna się gorzko rozczarować. Podrawiam jeszcze normalnych ludzi.

Kinia
@Kindzio

Masz racje kierownik nic z tym nie robi, Mistrzu wiele obiecuje a slucha niektorych osob zamist sam spojrzec na obecna sytulacje jaka jest.Atmosfera jest na hali straszna i sie nie dziwie ze ludzie odchodza, i ze tam nikt nie chce pracowac. Nowych ludzi nie chca uczyc bo twierdza ze jak ich naucza to bd mniej zarabiac haha. A jak nowi czegos nie umieja to sa dla niektorych debilami, ale jak maja sie nauczyc jak nikt im nie chce pokazac co i jak. Niech tak dalej bedzie a ludzie zaczna sie zwalniac. Niech zatrudnia samych ukraincow i bd im pracowac po 12h bo oni to uwielbiaja.

Kolo z biura
@Kindzio

Lepszy kolo z biura z glasa niz bezrobotny klamca

Aleksandra
@Kolo z biura

Wiec ciii i daj pracować!!!!

Ferdek
@Aleksandra

Powiadam. Pomowienia i klamstwa kazden jeden pisac potrafi a robic to nie ma komu!

NA SZCZĘŚĆIE BYŁY PRACOWNIK

w tej firmie dobrej atmosfery nie ma, ciągły stres ciągle ktoś patrzy na ręce. jak coś zrobisz źle to od razu awantura, nie wytłumaczy nikt spokojnie tylko bluzgami rzuca jeden Pan w obecności wszystkich. NIE POLECAM. SERDECZNIE POZDRAWIAM.

Pankracy
@NA SZCZĘŚĆIE BYŁY PRACOWNIK

Nasz były (na szczęście - jak to sam ująłeś) kolego, my także bardzo się cieszymy że już nie psujesz nam atmosfery w robocie, zresztą atmosfera w miejscu pracy jest rzeczą bardzo subiektywną, osoby z rozdmuchanym ego mogą na przykład uznać za przejaw złej atmosfery zjawisko takie jak posiadanie przełożonego który, o zgrozo, zwraca uwagę za rażąco nienależyte wykonywanie pracy albo "robi awanturę" za obijanie się - ale nie krytykuję bo jeszcze poczujesz się urażony i napiszesz kilka pomówień i kłamstw w ciągu. Mam nadzieję że w "Twojej Nowej Pracy" nie ma takich nonsensów i prezes sam ci wachluje gdy leżysz na leżaczku popijając drinki. Gdybyś jeszcze mógł nie psuć atmosfery na tym forum pisząc głupoty i ciągle resetować router aby nabijać setki łapek w dół pod tymi rzetelnymi (czyli wszystkimi nie twoimi) komentarzami.....bardzo prosimy i także serdecznie pozdrawiamy :)

ON

Pracowałem tam dość długo - radze nie dać się ponieść obietnicom kierownika co do zakresu obowiązków i wynagrodzenia bo to sie nie sprawdza. Kierownik Mariusz K. to przykład człowieka jakiego trzeba unikać szerokim łukiem i proszę nie wierzyć w takie wpisy że jakieś złośliwe osoby piszą złe rzeczy o tej firmie bo gdyby tak nie było to też nie byłoby takich wpisów. W mojej obecnej pracy podejście do pracownika jest zupełnie inne i ta różnica aż uderza. Generalnie praca w Glass Produkt jest już tylko dla Ukraińców bo firma sobie na to zapracowała.

ONO
@ON

To prawda że wpisy które się tutaj zamieszcza coś znaczą, pytanie tylko co oznaczają negatywne wpisy które od kilu miesięcy uporczywie zamieszcza jedna i ta sama osoba. Niech każdy to czytający sobie odpowie, czy takie wpisy świadczą że coś jest nie tak z firmą czy może z osobą która je zamieszcza ?

KAT

Z własnego doświadczenia jako byłego pracownika porównując to nieporozumienie zwane "Glass Produktem" do mojej obecnej pracy mam dwie rzeczy do naświetlenia. Po pierwsze : Kierownik z jakim sie tam stykamy jest niesamowicie fałszywy i chamski wobec pracowników. Kultura osobista jaką posiada ogranicza się zapewne do spotkań z właścicielami i na tym koniec... no może poza pracownikami biura ale tu też słyszałem że tak nie jest Po drugie : Jakiś fanatycznie zapatrzony w firmę lub być może mający osobny etat rodem ze wsi fajfus neguje na różne sposoby negatywne komentarze starając się przedstawić firmę w korzystnym świetle, co z punktu widzenia wspomnianego nieszczęsnego dla tej spółki "kierownika" jest jak najbardziej zrozumiałe. Jak najbardziej można sie tam zatrudnić i czasem być zadowolonym jak i ja czasem byłem ale w dłuższej perspektywie czasu można jedynie pozostawić za sobą komentarz jaki właśnie czytamy...

Kargulena
@KAT

O fanatyzmie mógłbyś nas bardzo wiele nauczyć drogi pomawiająco-kłamiący przyjacielu (tym razem pod pseudo na literkę K), złością i frustracją nas jednak nie przekonasz, tyle czasu od zwolnienia i taka wola pomawiania mimo wszystko godna jest jednak podziwu. Jestem skłonny ci uwierzyć że w twoim świecie zwrócenie uwagi za uszkodzenie mienia i awansowanie kobiety zamiast ciebie równa się nieopisanemu chamstwu i brakowi kultury. Tym wszystkim wystawiasz jednak laurkę sam sobie a każdy kto czyta twe wypociny niechaj sam to oceni kim naprawdę jesteś i czy Ci nie powinno być wstyd.

Hera

Naprawdę pozytywne wrażenie jeżeli chodzi o wdrażanie nowego pracownika, załoga raczej pozytywnie nastawiona do nowych i bardzo czysto, no ale nie chwalmy dnia.... zobaczymy jak będzie dalej, na chwilę obecną polecam.

Ksienia
@Hera

No ja tez mialam dobre wrazenie na poczatku... Wszystko na poczatku jest piekne :)

Pracowałem tam

Kto tutaj pisze pozytywne opinie? Praca ok, ale ludzie to brak słów. Można zapomnieć o dobrej atmosferze, straszna nerwówka. Każdy każdemu patrzał na ręce.. NIGDY WIĘCEJ!

Mario
@Pracowałem tam

Pozytywne opinie pewnie pisze osoba z biura, widać po komentarzach ale nie wiem czemu wypowiadają na temat pracy na hali, skoro ich to nie dotyczy. Jak było pytanie na temat atmosfery w biurze to oczywiście nikt sie nie wypowiedział ale na temat pracy na hali jak najbardziej. Potwierdzam, praca nie jest zła ale niektórzy pracownicy tak psują atmosferę że nie da się dobrze pracować. Oczywiście kierownictwo z tym nic robi bo ich to nie obchodzi tylko zjeby się za wszystko dostaje.

Kleopatra
@Pracowałem tam

Masz racje atmosfera straszna a kierownik ma to w (usunięte przez administratora) dla niego sie licza sztuki i nic wiecej i zeby sie kasa zgadzala. Mistrzu tez potrafi dobre bajeczki opowiadac haha. A co do atmosfery to tam nie rzadzi kierownik tylko niektorzy ludzie... i to oni wprowadzaja taka atmosfere.

@Pracowałem tam

No ale Pani/e Pracowałem tam a.k.a Mario a.k.a Kleopatra - blok komentarzy negatywnych nt atmosfery wyprodukowanych w ciągu krótkiego czasu raczej sugerowałby robótkę anonimowego hejtera, no chyba że 3 osoby: były pracownik, kandydat wiedzący kto pisze pozytywne opinie (ciekawe ciekawe) i pracownik zupełnie przypadkowo naszła chęć do skomentowania atmosfery w firmie Glass z Pyskowic, cóż za zbieg okoliczności nieprawdaż ?. Fakty mówią co innego, mimo twojej ciężkiej "pracy" na GoWork zatrudnienie w GP rośnie a rdzeń załogi stanowią ludzie którzy mimo tak okropnej atmosfery są tam od samego początku. Problem jest w tym że byle hejter może kłamać i pomawiać obrażając dobrą firmę i jej pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Produkt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 7 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glass Produkt Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 302 ocen.

Glass Produkt Sp. z o.o.