Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glass Produkt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Fajny chłopak

Dobra praca, jestem zadowolony z warunków a wobec tego co tu wypisują od razu mówię że nie jestem z biura. Jedyne co mi nie do końca pasuje to że premia zależy od wyników firmy na co pracownik hali nie ma wpływu, gdyby nie to to bym nie narzekał w ogóle. Trochę się obawiam bo ktos atakuje każdego kto powie coś dobrego albo nawet neutralnego o tym zakładzie, mimo wszystko dzielę się opinią :)

Ktoś
@Fajny chłopak

Racja, to jedna z głównych bolączek zatrudnienia w tej firmie. Plusem jest pełen legal, przynajmniej z tego co mi wiadomo i względna stabilność zatrudnienia.

Synek
@Ktoś

Minusują nawet oczywiste fakty, imponujący upór.

Merytoryczny

Z Glass Problemem to jest taki problem że problemem jest sam Glass Problem

Prawdomówny
@Merytoryczny

To nie jest merytoryczna opinia a jedynie dowód, że to opinie o Glass Produkt są niemerytoryczne. Proponuje aby na dowód mej tezy Twa wypowiedź pozostała - proszę nie usuwać !!!

Klon

Będę się streszczać bo zara do roboty. Z glass problemem to jest tak że trzeba się bujać wśród Ukraińców i trzeba być odpornym na lipę bo urlopy są tylko w zimę a wypłata zależy od tego jaki jest utarg firmy w tym miesiącu. Cokolwiek wpływa na niski utarg powoduje duży spadek wypłaty. Czasem sztuk wyprodukowanych jest tylko może 10% a wypłata spada o jakieś 30%. Nie ma się na to wpływu. Praca dla Ukraińców bo oni mają jakoś inaczej płacone i to może lepiej

Wewnętrzny informator
@Klon

W gruncie rzeczy to prawda, ale uwierz że czynników tego czemu tak się dzieje jest obecnie znacznie więcej niż widać z poziomu hali produkcyjnej. Prowadzenie legalnej (składki odprowadzane !) i ekonomicznej firmy - doczepki do lokalnych producentów okien jest dużo trudniejsze niż się może wydawać i naprawdę działają tam sprytni ludzie co się muszą nieźle nagimnastykować aby to wszystko trzymało się i jakoś hulało. Coś się chyba ruszyło powoli w kwestii sezonowych urlopów bo jak się rozejrzysz po hali to zauważysz że ostatnio pojawiają się też dodatkowe dłuższe urlopy sezonowe. Co do Ukraińców - dla firmy to konieczne bo w ten sposób obchodzi problem ze znalezieniem nowych pracowników m.in. skutecznie zniechęcanych przez hejterów którzy nie rozumieją że przez ich komentarze zatrudnienie spada, produkcja spada, spadają pensje w związku z czym hejtu pojawia się więcej i koło się zamyka. I taka jest prawda, czy się to komu podoba, czy nie.

zołza

Pitolenie,pitolenie....pitolenie...... Tu powinny się znajdować merytoryczne opinie a zamiast tego jacyś maruderzy.... jakiś nieszczęsny przypadek co odpowiada na wszystko co tu napiszą .... poza wielokrotnym rozdwojeniem jaźni wydaje mu się ze rozmawia z kimś za pomocą tej strony. Znam tą firmę już na tyle że wszystko jest jasne - Kiierownik robi wszystko żeby resztkę polskich ludzi utrzymać na kluczowych stanowiskach bo tam Ukraińcy nie daliby rady i oni jeszcze w miarę zarobią...... w sezonie..... bo zimą nikt nie zarobi - to już tradycja. Mistrz Produkcji jest spoko - opowiada (usunięte przez administratora) kawały..... na bank ogląda Familiadę. Żeby sie tam wbić na konkretne stanowisko to nie wiem co trzebaby zrobić..... trzebaby być bardzo dobrym w zakresie cięcia i łamania szkła i trzeba też być świadomym ze jest to praca ze szkłem .... czyli od czasu do czasu ktoś kogoś musi zawieźć do szpitala na założenie szwów....... każda praca ma jakieś takie minusy.... jak też plusy - nie robią wałków ze składkami do zusu.

Gringo

że nie robią walkow ze skladkami to akurat prawda gościu

Pan przenikliwy
@zołza

No właśnie, pitolenie tak jak to ująłeś - to główne treści które się zamieszcza na tym portalu. Ja myślę że obie strony konfliktu na pewno mają swoje racje, może nawet coś się dzięki temu zmieni na lepsze, tyle w tym potencjalnie dobrego. Nie zmienia to jednak faktu że obie strony są ofiarami zarabiania na hejcie do którego jak sądzę w mojej osobistej OPINII ktoś strony podjudza. Tutaj zupełnie przypadkowo chciałbym całkowicie z dobrej woli oraz dobroci serca polecić płatną usługę "Złotego profilu" dla pracodawców, dzięki której można samodzielnie "Moderować" opinie negatywne jeżeli takie się pojawią, a którą to usługę portal oferuje pracodawcom będącym "na językach". Daje do myślenia prawda ? Bądźmy mądrzejsi i rozmawiajmy o problemach oraz o tym jak je naprawić zamiast tworzyć farmazony. Tyle mojej osobistej opinii do której jak każdy użytkownik mam prawo.

Firma Glass Produkt Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Śledzik

Skąd ta pewność, a może czynisz pomówienie bo to inne osoby ?

Głos rozsądku

Zdajesz sobie sprawę że pomawiasz i grozisz bezpośrednio pracownikowi firmy pracującemu w biurze oraz byłemu pracownikowi firmy, wskazując ich imiennie ? zastanów się bardzo uważnie bo nie jest to zbyt rozsądne z Twojej strony.

Brzydal

Oj kochanieńki nie trafiłeś i za bardzo pojechałeś. Czy mógłbyś się ujawnić ... wtedy ja też to zrobię i dojdzie do konfrontacji

Śledzik

Oj kolego to se narobiłeś, teraz to się może lepiej już nie ujawniaj i siedź cicho bo sam sprowadzisz na siebie to o czym byłeś przekonany lub czego byłeś nawet pewien, i to podwójnie. Można rzec że z obu stron po równo wpadniesz w swoje g........ hehe

ZEN Master Roboliusz

Raz wtóry zasmuca mnie głęboko to, czego czytając niemal wszystkie tutaj zamieszczone wpisy doświadczam - podziały z umysłów nieoświeconych płynące, w obie strony rażące. Wszakże każdy, bez wyjątku, prędzej czy później, nieraz dopiero pod koniec żywota swojego doświadcza realizacji kolejnej prawdy, oświeconym dawno znanej. Pomimo podziałów, niesprawiedliwości rzeczywistej lub urojonej, opinii, przekonań - wszystko co uczyniłeś, dobrego lub złego wobec innych, prędzej czy później do Ciebie powraca, wszystko u podstawy swej z jednego źródła wypływa. Dopóki brak porozumienia wypływającego z tej prawdy nie będzie - dopóty sami sobie piekło na ziemi urządzać będziemy, sami, prędzej czy później konsekwencje swych słów i czynów odczujemy. Miast podziałów - dialog, umiejętność słuchania i wolne od trucizny własnego Ego decyzje, klucz to do rozwiązania wszelkich naszych doczesnych problemów.

@ZEN Master Roboliusz

Perły przed wieprze Panie Zen Majster. Szkoda czasu i energii, ale mimo wszystko szacun.

Pan Kapłan Kabareciarz
@ZEN Master Roboliusz

Na glebę nieurodzajną słowo Twe Proroku w piśmie uczony padło, żniwo wprawdzie wielkie, wiedza Twa głęboka, robotników rozumnych zaś mało, z błotem zmieszają mądrość Twą ci słudzy krnąbrni i gnuśni, odrzuceni niechaj przez Pracodawcę zostaną niczym chwast w ogień nieugaszony. Ci zaś którzy słowo mądrości przyjmą - plon wydadzą obfity wedle talentów swoich, taka też niechaj premia ich będzie.... Amen.

Bójsiboga

Ja tej firmy nikomu nie polecam ale to co tu się dzieje jest naprawdę ciekawe. Są tutaj jacyś prawnicy, prokuratorzy, jakieś ryby, prorocy i wiele innych postaci które co najśmieszniejsze mieszczą się w jednym siedzącym pod kapciem kierownika nawiedzonym wsioku czyli H.P. Widziałem coś takiego w filmie "Split" Zdecydowanie człowiek potrzebuje pomocy.

Mediator
@Bójsiboga

No ksywki są ciekawe, tutaj masz poniekąd rację ale powiedzmy sobie szczerze, jak się wczytać to widać że po obu stronach tego konfliktu siedzi albo siedzą cały czas te same osoby produkujące wpisy, zdradza to stylistyka, powtarzające się zwroty i style - tylko ksywki różne. Jak kto cierpliwy i ma czas na przeczytanie wszystkiego to trzeba jednak zauważyć że obok oczywistych złośliwości z jednej jak i z drugiej strony to właśnie strona broniąca firmy nie za często ale jednak kilka razy próbuje "wyciągnąć rękę" i obrywa minusem lub chamską odzywką na tą wcale nie chamską swoją. Nie ma więc chęci porozumienia, chęci porozmawiania o problemach które w przerysowanej formie trafiają na forum bardziej właśnie ze strony "atakującej". Każdy kto to będzie czytał wszystko może sam się przekonać. A może dzięki tym komentarzom które są pisane już od tak długiego czasu udałoby się przekonać kierownictwo że są jakieś problemy które trzeba przepracować. Może obie strony by na tym zyskały, czy to nie lepsze rozwiązanie ? Przecież każdy normalny pracownik by się ze mną zgodził, czyż nie po to pisze się na tym portalu ? aby wskazać co boli i doprowadzić do naprawy ? Jak pod tym też będą minusy i złośliwości to chyba dla wszystkich będzie jasne że obelg nie piszą pracownicy tylko ktoś złośliwy którego celem jest zniszczenie opinii dobrej firmie a nie naprawa problemów

###
@Mediator

Minusy minusy minusy, nawet pod szczerą propozycją poprawy rzekomych problemów. Kandydaci, macie dowód kto pisze negatywne komentarze. Szkoda że wiecej prawdziwych pracowników firmy się nie wypowiada bo tych kłamstw to juz nie da się czytać.

Bolec

Jedni dobrze pracują i dobrze zarabiają, inni kiepsko pracują i raz po raz zamieszczają wierszyki niszcząc sie na tych pierwszych za swoją nieudolność. Brawo Ty, to twoja chwila triumfu, przynajmniej anonimowo, przynajmniej tutaj, ciesz się tą chwilą, w prawdziwym życiu tego nie uswiadczasz, nawet ten fajny wierszyk nad ktorym tak ciężko pracowałes stąd zniknie....

Bolec

Oj uważaj kolego, to już prawie pod paragraf.

Glos rozsądku
@Bolec

Panowie, spokojnie, złośliwość zlosliwoscia ale nie posuwajmy się do gróźb karalnych bo to już o krok za daleko, firma zapewne o niczymnie wie ale jak tak dalej pójdzie to może sie w końcu zainteresować, a prawników zapewne mają.

Pan Prokurator

Pamietaj że może nie być załogi jeżeli firma sobie tego zazyczy, a BYŁA załoga może mieć spore problemy. Pozdrawiam i czekam, proszę.. napisz cos jeszcze. Pozdrawiam serdecznie :)

Zaprzyjaźniony Misio
@Bolec

No i bęc, wierszyk zniknął, prawnik widać sprawny, zakończyć żarty koledzy ?

Piklarz
@Glos rozsądku

Tak to czytam i widzę że robi się ostro, ale żeby nawet "głos rozsądku" chcący załagodzić sprawę dostawał minusa ? co z Wami ludzie, chyba nic nie czytacie tylko od razu minus jak nie przez Was napisane. Czyli że co, że nie chcecie dialogu aby było lepiej, nie chcecie rzeczowej dyskusji? tylko hejt dla hejtu i nic tego nie zmieni ? I co, pod tym komentarzem też dacie minusy ? Dajcie spokój.....

Momo

Krótko i na temat - dobry pracodawca, w porządku załoga i zakład, legalne zatrudnienie i wypłata na czas z umowy o pracę - tyle. Jeżeli robisz co do Ciebie należy to spoko i żadnego problemu być raczej nie może. Opowieści różnej treści które tu można poczytać jak dla mnie można między bajki włożyć, przynajmniej zgodnie z moim osobistym doświadczeniem. Pozdrowionka!

doświadczony
@Momo

Na jakim stanowisku pracujesz? Pytam bo to co napisałeś jest zaskakująco nieprawdopodobne?

Pierrot
@doświadczony

Pewnie na stanowisku biurowym tylko wiadomo nie napisze wprost. Zresztą nie trzeba długo rozmyślać, słowa i stylistyka ta sama więc pisze jedna osoba ale pod innymi nickami ;)

Bolo
@Pierrot

I vice versa przyjacielu :)

Minimax

Bądźmy sprawiedliwi - jest to praca dla mało wymagających i takich co często nic nie umieją. Da się takich przysposobić do tej pracy i chyba o to tej firmie chodzi. Są różne opinie ale nie one powinny być wyznacznikiem dla szukających pracy bo przecież różni są ludzie. Niech sobie ta firma żyje swoim życiem z ludźmi zasługującymi na zatrudnienie w niej. Ja już tę firmę przerobiłem i do niewymagających się nie zaliczam ale nie chcę też zniechęcać innych. Zdecydowanie da się w Glass Produkt odnaleźć i żyć na poziomie jaki ta firma zapewnia. Dla minimalistów jest to dobre miejsce.

Nostradamus

Nie polecam pracy w tej firmie. To jest przygoda jakiej nikomu nie rzycze. Ta firma to zlepek udziałowców którzy w zależności od danego okresu będą ją wspierać lub nie - to zależy od koniunktury. Od ponad roku przewiduję Kleszczexit ... Zobaczymy....

2000 Millenial Bug
@Nostradamus

Niby racja, ale z drugiej strony twór ten przetrwał już prawie dwie dekady, mimo różnych tego typu przewidywań po drodze.

zyziol

(usunięte przez administratora) firma, nie moge sie doczekac kolejnej zimy jak zostane wyslany na obowiązkowy urlop według listy zrobionej przez kierownictwo ale to niewazne i wezme se w tym czasie dodatkową prace bede odśnieżac chodniki bo to ważne zeby ludzie sobie krzywdy nie zrobili jak robią zakupy i bede sypał sól. A jak nie bedzie śniegu to se wymysle cos innego bo moge robic rozne rzeczy i jest ok

Łzy wzruszenia dla poświęcenia
@zyziol

Dziękujemy Ci dobry człowieku, po Twojej wypowiedzi widzę pełne porozumienie z pracodawcą, a co ważniejsze - dzięki Tobie uczestnicy ruchu pieszego mogą spać spokojnie. Poświęcenie niektórych pracowników GP to prawdziwe bohaterstwo na skalę światową, jesteś dla nas niedoścignionym wzorem człowieka i pracownika. Ave Cezar !

Polo

Powtarzasz się, już to pisałeś, popracuj nad samkontrolą emocjonalną, tutaj masz ewidentne braki. Pozdrawiam :)

Powrót Śledzia

Powyższy komentarz sugeruję firmie pozostawić (jeżeli ktoś z firmy to rzeczywiście moderuje) aby każdy wyrobił sobie zdanie o bezstronności i obiektywności osoby piszącej SETKAMI negatywne "opinie" na temat tej firmy.

Biurowy Lizus

Cześć przyjacielu, dawno nie pisałeś tutaj w kółko tego samego, zaczynałem się trochę martwić, pozdrawiam Ciebie serdecznie no i wracam do pracy, jak pewnie doskonale wiesz, jako biurowy lizus nie opuszczam stanowiska nawet w weekendy, w soboty przed północą zwykle sprawdzam komentarze, dlatego wyłapałem.

Pan Kierowca
@Biurowy Lizus

Cześć lizusku, trochę ostro pojechałem z pewnymi osobami, za co przepraszam, ale przepaść jakiej doświadczam uderza tak mocno, ze trudno sie powstrzymać przed podzieleniem sie tym z innymi, a w szczególności z potencjalnymi kandydatami na kierowców. Odwiedzę Was znowu zimą. Czołem!!!

@Pan Kierowca

Przyjacielu, dopóki demony przeszłości przywoływać będziesz dopóty od nich się w pełni nie uwolnisz. Ciesz się nową pracą, a starą zostaw w spokoju - niechaj będzie dla Ciebie przeszłością której korzeni nie pielęgnujesz bezustannie podlewając wyrzutami. Rady mej ze szczerości serca przekazanej posłuchaj i stań się w pełni wolnym.......

@ZEN Master Roboliusz

Trzeba być bezdennie tępym aby minusowac słowa mądrości. Niektorzy tylko w taki sposób mogą się dowartosciowac.

garguś

Ja tam widze same plusy. Na obowiązkowych urlopach zimą nie wywala sie kasy na jakieś kurorty tylko można posiedzieć w domu i zrobić sobie np remont łazienki. Poza tym można się dokształcić ucząc się języka Ukraińskiego, poznać wschodnie kultury integrując się z załogą. Można szczycić się pracą w firmie gdzie anonimowy mędrzec na tej stronie wskazuje zbłąkanym owieczkom właściwą drogę. To wszystko rekompensuje niskie dochody bo nie pieniądze są najważniejsze.

Marylka
@garguś

To prawda ..... po co jeździć latem nad morze jak zdziercy oskubią cie z kilkumiesięcznego zarobku. Lepiej zorganizować sobie kulig i chlać w pobliskich knajpach..... bardziej ekonomicznie. A firma jest taka fajna że po 10 latach latach pracy daje prawo do tygodniowego urlopu latem to sie jeszcze można na pławniowicach powylegiwać na plaży...... trzeba być tylko cierpliwym i poczekać te 10 lat. Zimą jest mniej roboty w tej firmie no i też niskie wypłaty więc to nawet lepiej przesiedzieć jakiś czas w tym okresie na urlopie. Super firma

duńczyk
@Marylka

Bravo Marylka niech se tam pisza co chca, ja tam mysle ze mozna zaapelowac do kierownika zeby zorganizowac jakies wspolne wakacje zima w zakopanem. (usunięte przez administratora)tam wakacje latem bo tylko spocic sie mozna. Lepiej sie pocic w pracy a gdy jest upal to przeciez mozna sobie na stanowisku pracy zamontowac wentylator i juz ulga. Olac urlopy latem niech se tam buraki opalaja jajca a my lepiej wiemy o co chodzi

Bawidamek
@duńczyk

Racja ziomuś ja dodam jeszcze że fajna sprawa że wszyscy pracują pod okiem kamer. Ogląda nas kierownik i właściciele i jak się dobrze zapieprzać będzie to może będzie się zauważonym i jakieś profity wpadną

Pierrot
@Bawidamek

Dobrze napisałeś kolego "jak się dobrze będzie (usunięte przez administratora)to MOŻE będzie się zauważonym" ;)

Picuś Glancuś
@Pierrot

Całe szczęście nikt nie narzeka na tę firmę, bo inaczej firma mogła by zastąpić całą załogę ludźmi ze wschodu. Dobrze się składa że nikogo takiego nie zatrudniają i nie mają doświadczenia w outsourcingu a załoga polska jest na tyle świadoma że sama sobie do gniazda nie (usunięte przez administratora) do takich rzeczy nie doprowadza np przez twórczość na portalach netowych.

Ubarwiona dama
@Bawidamek

To ja też coś napiszę - to że od kilku lat firma nie daje żadnej premii na święta to tak naprawdę działanie prospołeczne i troska o pracownika. Zawsze po świętach jest około tygodnia wolnego to by to wszyscy tylko przepili i się rozpili.

Czorny Pieron
@Ubarwiona dama

Jak rozsądnie że tutaj się tylko dobrze pisze o tej firmie. A mówią że mądry polak po szkodzie. Piszcie dalej kochani, napewno zatrudnienie i wasze pensje będą rosły

@Czorny Pieron

Zasmuca mnie fakt, iż myliłem się aż tak bardzo. Wszak teraz dopiero dostrzegam klarownie, iż do oświecenia ścieżka długa i wyboista dla większości tutaj opiniujących przewidziana. Wszakże człek w pełni rozumny źródła swych niepowodzeń nie poszukuje na zewnątrz, a w głąb siebie spogląda. Mądrość to jednak kontrintuicyjna, przed maluczkimi ukryta, gdy jednak doświadczeniem nawożona latami - swą naturę ów mądrość objawia. To Ty panem swego losu jesteś, strach przed realizacją tej prawdy sprawia, że źródła problemu na zewnątrz i u innych szukasz, a w głąb siebie nie spoglądasz, swych decyzji i wyborów nie ważysz, pozwalasz by los Twój bezwładnie płynął z prądem przez innych Ci narzuconym. Miast energię marnować przez lat 10, lepiej w 1 dzień decyzję podjąć i zwrot losu swego zmienić, jeżeli taka droga dla Ciebie przewidziana, nie walcz z tym, zaufaj intuicji a ona Cię poprowadzi.

Nienasycony
@ZEN Master Roboliusz

Człowieku jestem w stanie dobrze zapłacić za kontakt do Twojego dilera

Pochlebca Roboliusza
@Nienasycony

Myślę że aby mowę tego gościa pojąć trza być właśnie z dala od wszelkiej maści "Dilerów" , cóż.......różne są poziomy zrozumienia, szkoda, bo jedzie naprawdę głęboko jak kto pojmuje. Szapo ba Sensei

@ZEN Master Roboliusz

No i to jest komentarz, gdyby poziom intelektualny niektórych tutaj piszących ameb pozwolił to odnaleźli by odpowiedź na swoje problemy. Są jak dzieci we mgle, smytne i żałosne.

@Polo

Zaraz jakiś pantofelek jednokomorkowy będzie wytykać mi literowki bo mu google podpowie, sam przeca nie za bardzo myśli, ale szkoda że mimo to pisze.

Plotek

No.....weekend rozpoczęty. Do dzieła Maruderzy !!!

@Plotek

Jak zawsze nie zawodzą, szkoda że z jakością pracy gorzej. I daj tu kretynowi możliwość wypowiedzi w imie równouprawnienia i poprawnosci politycznej.

drzewo życia

Witam, z punktu widzenia mojej obecnej pracy ostrzegam normalnych ludzi przed podjęciem zatrudnienia w firmie Glass Produkt. To jest miejsce dla ludzi, których można wykorzystywać do przeróżnych zadań nie mających nic wspólnego z ich zawodem lub kwalifikacjami a czasem są to zadania urągające ludzkiej godności. W przypadku odmowy ich wykonywania spotykamy się z wrogą reakcją kierownika, co przekłada sie również na bardzo niskie wynagrodzenia. Oni to tam nazywają uniwersalnością ale to jest tylko prywatna bezwartościowa wizja kierownika i z taką patologią trzeba walczyć. Jak tak czytam te komentarze, to widzę, że jakiś wariat z najbliższego otoczenia kierownika odpiera niewygodne dla firmy wpisy i nie mając pojęcia o czym ludzie piszą będzie to nadal robić ale proszę w to nie wierzyć bo w każdej większej firmie taki smutny przypadek w wachlarzu ludzkiego gatunku występuje...... bo też jest firmie potrzebny. Pewnie dlatego obecna załoga składa się już w większości z Ukraińców i chyba w tą stronę to już pójdzie jak się wykruszą Polacy zbliżający się do wieku emerytalnego oraz takich co nie widzą już dla siebie innych perspektyw. Nie polecam.... zdecydowanie nie polecam - mam nadzieję że moja opinia jest na tyle merytoryczna że firma nie da rady załatwić jej usunięcia.

@drzewo życia

Niech się każdy zastanowi dlaczego się tak dzieje. Pewnie marzy Ci się jakiś zasiłek, bo jesli chodzi o pracę to co najwyżej bajkopisarz albo redaktor szmatlawca ,podobna jakosc i wiarygodnosc artykułów.

Smok

W tej firmie jest jedna fajna sprawa. Kierownik wsadził na posadę mistrza produkcji swojego znajomego a bidok powiedzmy do orłów nie należy i dzięki temu większość pracowników czuje się od niego mądrzejsza a to uskrzydla ..... to jest motor napędowy do rozwoju..... awansu. Dobrze to zostało pomyślane.

Realista
@Smok

No popatrz popatrz, na pewno bardzo się cieszysz że nie jesteś i prawdopodobnie nigdy nie będziesz na jego miejscu przyjacielu

Szybowiec

Rewelacja - idealna przystań, spokojne miejsce gdzie można popracować za ustalone stawki i się o nic nie martwić. Kierownik i jego załącznik psują trochę krajobraz ale nie ma miejsc idealnych. Trzeba tylko raz na jakiś czas pojechać załatwić kolejną wizę, ale jest zawsze dokąd wrócić. Super international company.

@Szybowiec

Przyjacielu, mądrość Twa kiełkować zaczyna niczym pierwiosnek po zimie długiej i srogiej. Półprawdę jednak nadal dostrzegasz, a to zawsze wypacza całokształt zrozumienia, sprawia że białe jako czarne się jawi, dobro jako zło - przyczyną nieporozumień i konfliktów się staje. Człowiek w pełni oświecony w końcu pojmuje, że często to, co w umyśle jego z czystej niewiedzy jako zło się jawiło - źródłem ładu i dobra było. Zanim oświecenie człowiek taki osiągnie, wini tego, który brzemię ciężkie wiedzy samotnie dźwigał, ba...brzemię to człowiek nieoświecony oświeconemu powiększa, ład zaburzając w wir dalszych nieporozumień popadając. Lekarstwem jest przywrócenie równowagi poprzez dopuszczenie do świadomości z pokorą tej głębokiej prawdy. Czy jesteś jednak na tyle oświeconym ?

Pestek

Praca do najgorszych nie należy. Ludzie jako tako się dogadują, wiadomo znajdą się tacy którzy ostro (usunięte przez administratora) i mają z tego satysfakcję ale to w każdym zakładzie tacy się znajdą. Najwieksze zamieszanie i konflikty stwarza mistrz produkcji. Jest to czlowiek tak fałszywy że radzę na niego uważać i wszyscy na hali o tym wiedzą. W rozmowie z tobą pożartuje, pośmieje się a przy innych obrobi ci(usunięte przez administratora) Pewnie koleś z biura zacznie negować ale co on może wiedzieć na temat pracy na hali skoro tam nie pracuje.

kiloko
@Pestek

mistrz produkcji haha. on to sie trzyma rekami i nogami tej pracy gdzie znajdzie inna... Jedno robi drugie mowi, mogl by sie sklupic na pracy a nie na sluchaniu niektorych osob... lepsza atmosfera by byla.. w tej firmie nie rzadzi kierownik ale zwykli pracownicy.... brak slow.

Pan Kapłan Kabareciarz
@Pestek

Drzazgę w oku adwersarza swego dostrzegacie, a belki w oku swym nie widzicie......człek którego przeklinacie pełni jeno wolę pracodawcy swego, którą przedkładać musi nad sympatię i antypatię do pracowników swych umiłowanych, azali dlatego za błędy besztać musi, za dobrą pracę zaś wynagradzać, wyboru przeto nie ma - Taka jest wola Pracodawcy który za dobre wynagradza, za złe zaś karze...Amen.

robol
@Pan Kapłan Kabareciarz

no to jest chyba dostateczny dowód żeby do nawiedzonego biurowego dupowłaza wezwać Panów w białych kitlach. tak dla jego dobra.....

Loozak
@robol

Nie traktuj tego tak poważnie, nazwa użytkownika zdradza żartownisia.........ale trza przyznać że spoko się czyta jego twórczość, czekam na jeszcze hehe

Nowicjusz

Kto robi, ten zarobi. Kto ma (usunięte przez administratora) niech nie oczekuje kokosów

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Produkt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 7 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glass Produkt Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 302 ocen.

Glass Produkt Sp. z o.o.