Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glass Produkt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Psioczyłem sam nie raz na ten twór zwany GP, ale po ostatnich miesiącach widać wyraźnie że pensje dosyć znacząco w górę, przynajmniej u trzonu załogi. Wygląda że idzie ku dobremu a gwoli uczciwości też trza to napisać.

Barbara

ile te pensje posszly do gory ? np. 20% -30% ze piszesz o znacznym wzroście?

$$$
@Barbara

No tak, na pasku obecnie wydawanym: +15% do pensji za obecność +10% za uprawnienia + 5 za wielozadaniowość i + 4 za zaangażowanie. Wiele osób przypuszczam że podobnie, ale nie cieszyłbym się bo może to tylko był taki miesiąc dobry, zobaczymy.

Justyna
@$$$

A są jeszcze jakieś inne czynniki poboczne, które mogłyby wpłynąć na to, że akurat ten jest dobry? Bo chyba jeśli nie to jednak sytuacja chyba jest jednoznaczna. ;) A za zaangażowane co tak mało Ci wyszło w porównaniu do innych? ;p

Barnaba z komórą na fajce
@Justyna

Ocena zawsze będzie kwestia dyskusyjną. Ale można się zgodzić, że jeżeli te "procenty" dochodzą do podstawy i jest ich w sumie ze 30 i więcej % jak kolega podał w swoim przykładzie i one wpływają na wysokość wynagrodzenia to chyba lepiej niż goła pensja i jakaś tam bliżej nieokreślona premia uznaniowa jak to było wcześniej. W tym układzie na pewno ilość dni roboczych rzutuje bo podstawa jest godzinowa. Może nie idealne ale ogólnie jak dla mnie duża zmiana na plus.

Jan

Mam pytanie, czy w GP do pensji zasadniczej jest jakaś premia tz. Co miesiąc czy wyłącznie goła podstawa? Jeżeli jest to w charakterze uznaniowej czy stałej np. procentowej od podstawy?

@Jan

Witam. Jeżeli chodzi o pracę na produkcji to obecnie działa system premii należnych z tytułu regulaminu wynagradzania, gdzie są ściśle określone wymogi konieczne dla uzyskania każdego z dodatków. Dodatków jest kilka i są naliczane procentowo od całkowitego czasu pracy przemnożonego przez indywidualną stawkę godzinową, czyli mam podstawy X + 10% +5% + 3% itp. Oczywiście nie trzeba dodawać że wszystko na pełnym legalu (oskładkowane, ozusowane itp. itd)

Pracuś

Zakład jak większość, zarobki takie sobie, ale też nie całkiem najgorsze. Plusem tutaj jest polityka trzymania pracownika który się sprawdził więc o zwolnienia grupowe gdy będzie gorzej na rynku to raczej się nie trzeba martwić, ogólnie bardzo czysto, zespół mieszany, połowa polaków a druga nieco mniejsza połowa ukrainców ale generalnie się całość dogaduje całkiem spoko. Ostatnio rzucili ogłoszenie na pracownika produkcji więc myślę że warto się zainteresować jeśli kto szuka pracy. Szczera, obiektywna opinia z pierwszej ręki, bez popadania w skrajności których tu sporo.

Pako

A co, że niby nieprawda ? Ty się ogarnij bo takie rzeczy to już pod prokuraturę geniuszu.

Brzydal

Zostaje zostaje, tak jak piszesz. Ale pamiętaj że ciebie to także się tyczy tak że spokojnie Panowie i Panie, spokojnie.

Dziubdziuś
@Pracuś

Misiu słodki co Ty to wypisujesz...... polscy pracownicy się wykruszają i zastępują ich ukraińscy a to nie dzieje sie bez powodu. Misiu Ty chyba jesteś z biura a reklamowanie tej firmy szukającym pracy to nie bardzo dobry pomysł bo kiedy sie potem rozczarują to mogą się zastanawiać kto to takie rzeczy pisał

Misiu słodki
@Dziubdziuś

A kiedy w tej firmie pracowałeś ? To co wiesz to tylko wytwór Twojej wyobraźni na podstawie dawnego wspomnienia przeszłości, wszystko idzie do przodu, są zmiany. To Twoja "opinia" od dłuższego czasu stoi w miejscu. A z tym grożeniem to uważaj bo ktoś się może zastanowić w końcu jakie jest Twoje IP bo to już przesada po takim czasie szkalować dalej, byłeś ostrzegany wielokrotnie ale najwyraźniej bardzo chcesz sprawdzić..Misiu kolorowy

Facts checker
@Pracuś

Dzień dobry. Widzę, że pojawiają się minusy pod stwierdzeniem "Pracusia", krąży także plotka, że wszelkie pozytywy minusuje jeden z byłych pracowników z grupą nowych kolegów działających wspólnie aby nabić minusów jak najwięcej pod komentami pozytywnymi, ta sama grupa pisze rzekomo także dziesiątki negatywnych komentarzy na poziomie fanatycznym (50 pracowników na zakładzie a opinii 500) - sprawdźmy jednak, co mówią fakty oceniając słowa "Pracusia": "Zakład jak większość" - fakt, nawet powyżej średniej, tak mówią dane analityczne i wyniki finansowe "zarobki takie sobie, ale też całkiem nie najgorsze" - to jest zawsze dyskusyjne i grząskie, ale też fakt, najniższej krajowej to nikt nie dostaje, wszyscy wyżej, nawet jak tylko zamiatają "Plusem jest tutaj polityka trzymania pracownika który się sprawdził...." - fakt, jak się sam nie zwolnisz albo nie nabroisz, to nikt cie nie wyrzuci bez względu na jakiekolwiek kryzysy (przynajmniej jak do tej pory tak było) "ogólnie bardzo czysto" - bezapelacyjnie fakt "zespół mieszany, połowa polaków a druga nieco mniejsza połowa ukraińców, ale generalnie całość się dogaduje..." - fakt, liczby i brak konfliktów mówią same za siebie "ostatnio rzucili ogłoszenie na pracownika produkcji......." - fakt itp. itd W którym więc miejscu opinia "Pracusia" mija się z prawdą? proszę minusujących o wskazanie.

Brazyliana
@Facts checker

Negatywy biora sie stad ze wiele ludzi zawiodlo sie na pracy w glasie bo mieli obiecane cos innego niz doświadczyli. Firma musi sie z tym pogodzic i tyle. Dacie sobie rade z ukraińską brygadą i gitara. Alleluja i do przodu!!!!!!!

looy
@Brazyliana

Może i racja, ale jak to mówią, dawno i nieprawda. Trza też oceniać przez pryzmat tego co jest teraz, bo to bardziej interesuje kandydatów obecnych.

Czy pracując w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Wewnętrzny informator

Witam. Jak najbardziej jest to możliwe, aczkolwiek to kwestia bardzo indywidualna. Bywają osoby, które awansują bardzo szybko jak również są osoby które na pierwotnym stanowisku pracują bardzo długo. Wszystko zależy oczywiście także od tempa rozwoju firmy oraz ilości przyjmowanych ludzi, gdy pojawiają się nowi ludzie, pracownicy starsi stażem mają naturalną siłą rzeczy szansę na szybszy awans, wiąże się to także z nieco wyższymi zarobkami oraz dodatkami premiowymi. Wielu naszych pracowników biurowych bądź ludzi pracujących jako szeregowy pracownik na produkcji dzisiaj pracuje w biurze bądź pełni funkcję brygadzisty.

Firma Glass Produkt Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Mały

Firma ma tak wysoka ocene ze musze spytac ... moze ktos odpowie. Mam uprawnienia na wozki widlowe i moge jezdzic ciężarowka ... Jest tam jakiś wakat dla kogos takiego jak ja i czy da sie dobrze zarobic?

Informator
@Mały

Witam. Z tego co zasłyszałem wkrótce pojawi się kolejna, nowa ciężarówka co sugerowałoby że wakat takowy się lada moment pojawi - warto wybadać w firmie :)

Edward
@Informator

Dzięki za info. Myślisz że w kadrach będą coś wiedzieć jakbym się chciał przyjąć? ile teraz płacą kierowcy? Z własnego doświadczenia napiszesz czy można dobrze zarobić?

@Edward

Na pewno nie są to stawki porównywalne z tranzytami międzynarodowymi bo to tylko lokalny transport, obecnie są wprowadzone stawki godzinowe, także dla kierowców (mogą być poprzedzone w okresie próbnym nieco niższą stawką dla nowych pracowników) i szereg dodatków regulaminowych np za dodatkowe uprawnienia na wózki, za pełną frekwencję w miesiącu, za zaangażowanie itp. ale w konkretne szczegóły to wprowadza szef osobiście na rozmowie o pracę.

zainteresowany

Dzien dobry mam pytanko - czy firma oferuje bezpłatny kurs tańca Kalinka russian dance ?

Kustosz firmowej kultury
@zainteresowany

Dzień dobry. Dziękuję za to pytanie, odpowiedź jednak nie jest taka oczywista. Otóż ostatnio był organizowany kurs wyrażania wdzięczności piszącemu większość negatywnych komentarzy na tym portalu. Kierownictwo jak i zespół składający się z Polaków jak i Ukraińców, dążąc do wspólnego celu, ponad podziałami, z szczerej wdzięczności `Bezustannie Piszącemu` który poprzez swój upór i determinację doprowadził do zjednoczenia i dobrobytu załogi - dziękowało wspólnie, prezentując rozmaite formy wyrażania wdzięczności takie jak taniec, śpiew, hip-hop, sztuka nowoczesna itp. itd. w ramach powyższego zaprezentowano również wspomniany Kalinka russian dance, ale także utwory Chopina, recytowano także inwokację z Pana Tadeusza. Przypuszczalnie stąd plotka o organizacji kursu, ktoś najwidoczniej upodobał sobie nadto tą część ceremonii.

kandydat
@Kustosz firmowej kultury

Po sporej lekturze na tej stronie musze kurna spytać - czy zwykły pracownik nie jest dyskryminowany jako mniejszość narodowa przez ukraińską przeważającą część załogi? Pytam, bo ładne rzeczy czytam ze strony firmy i dobrzy ludzie w tym występują. I czy są tam jakieś ładne młode ukrainki do zdobycia?

Mistrz Poprawności Politycznej
@kandydat

Dzień dobry, na wstępie od razu uspokoję, nie ma mowy o jakiejkolwiek dyskryminacji. Tak jak wspomniałeś, wszyscy pracownicy, niezależnie od narodowości, płci, wyznania, poglądów i upodobań to u nas Dobrzy Ludzie stanowiący jedną wielką rodzinę pracującą dla wspólnego dobra. Dla nas każdy chętny do pracy człowiek jest wartościowy niezależnie od tego gdzie się urodził, zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej oraz ONZ. Co do drugiej części pytania, zarówno Ukrainki jak i Polki są u nas bardzo ładne, ale czy dają się zdobyć, to już ich decyzja. Powodzenia :)

Edward
@Mistrz Poprawności Politycznej

To dobrze że nikt nie jest wyróżniany ani dyskryminowany. Jeśli chodzi o umowy to na jakiej pracuje się na początku? Jakbym zaczynał to dostane od razu na czas określony?

Kapeć
@Edward

Na początek jest próbna miesięczna najczęściej, kolejna już na czas określony. Parę (naście) postów temu ktoś już to opisywał jak to z tymi umowami wygląda (dosyć szczegółowo)

Zygmunt

Na ile zmian ta robota i czy przyjmują polaków i czy trzeba pracować w weekendy?

Informator
@Zygmunt

Witam. Robota obecnie na 3 zmiany. 6:00-14:00 ; 14:00-22 ; 22:00-6:00 od poniedziałku do piątku. Przyjmują niezależnie od narodowości. Weekendy raczej nie wchodzą w rachubę, chyba że w ramach sporadycznego wyjątku na ochotnika i za dodatkowe pieniądze.

FAKTY !

Nie mam pojęcia kto pisze te pozytywy, ta firma to nic fajnego, toksyczna atmosfera, piszę to jako były pracownik, nie hejtuje was absolutnie, ACZKOLWIEK NIGDY W ŻYCIU NIE WRÓCIŁBYM DO TEJ FIRMY! Także jeśli chcesz się tam zatrudnić, to szukaj czegoś innego.

SPOSTRZEŻENIE !
@FAKTY !

Nie mam pojęcia kto pisze te negatywy, w mojej opinii takie anonimowe pomawianie to nic fajnego, tworzy toksyczną atmosferę, piszę to jako obecny, prawdziwy pracownik, absolutnie nie hejtuję odmiennego zdania, ACZKOLWIEK NIGDY W ŻYCIU NIE POPEŁNIŁBYM TAKIEGO SAMEGO BŁĘDU PISZĄC DRUGI KOMENTARZ, JAKO NIBY KTO INNY I TAK SAMO ZAKOŃCZYŁ ZDANIEM Z DUŻYCH LITER I Z WYKRZYKNIKIEM. Tak że jeśli chcesz anonimowo pisać jako kilka niby różnych osób, to poszukaj sprytniejszej, bardziej wiarygodnej formuły.

hamuś wesołek
@SPOSTRZEŻENIE !

Ha ha ha , w punkt ! Przy okazji ... nowi kierowcy pozdrawiają, bo nie najgorzej się mają. Wesołych Świąt życzą i przy tym nie KRZYCZĄ (ZE ZŁOŚCI W SWEJ BEZSILNOŚCI) !!!!

Muniek
@hamuś wesołek

Fajnie że ktoś cały czas wypowiada się za kierowców ale ostatnio też dużo osób zlozyło wypowiedzenia a chyba to nie swiadczy za dobrze o firmie

Korneliusz
@Muniek

Niby nie za dobrze, ale jeśli za każdego jednego jest 4 następnych.....to lepiej

SPOSTRZEŻENIE !
@Muniek

Fajnie że ktoś cały czas podaje się za różnych pracowników firmy, obecnych jak i byłych, ale tak się składa, że pracowników firmy jest ok 50 a komentarzy w przeciągu ok roku napisano prawie 500, a to chyba nie za dobrze świadczy o rzetelności i wiarygodności opinii na portalu (oczywiście, w mojej opinii)

zdoomiony
@hamuś wesołek

Zdumiewa mnie ta uporczywa biurowa propaganda - poprzedni kierowcy po takim okresie pracy jak mają nowi też byli zadowoleni.... to za krótko żeby zrozumieć jakim bagnem jest ta firma. Zdumiewa mnie tez to ze pojawiają sie tu negatywne wpisy poza pozytywnymi kierowanymi z biura pod przewodnictwem kobiety z brodą bo myślalem ze tam już nie ma polskich pracowników...a tu niespodzianka - są jakieś niedobitki. Narracja biura jak i szybkość reakcji na krytykę zaskakująco kojarzą mi się z paskiem w TVP INFO.

pirrek
@zdoomiony

i vice versa, który to już komentarz, przecież niezadowoleni nie mają co robić tylko jak jeden mąż piszą, i jest ich 10-cio krotnie więcej niż osób zatrudnionych w firmie, toż to oczywiste. Jest nikczemna, kłamliwa akcja, musi więc być reakcja.

Wdzięczny
@FAKTY !

Pracownicy ukraińscy dziękują Ci samotny twórco negatywnych komentarzy, dzięki Tobie mają coraz więcej pracy. Firma też dziękuje, bo dzięki Tobie ma coraz więcej chętnych do pracy ludzi ze wschodu którzy nie interesują się opiniami na GoWork a już dorówują poziomowi umiejętności do naszych :) Jesteś wspaniały - prosimy o jeszcze, kochamy Cię :)

AGH
@Wdzięczny

Nie poją wina ze tam się doskonalili między hahah

UGH
@AGH

Wino tylko po pracy, pełna kultura i wysoka etyka zawodowa - zachowane

Rzadki gość
@Wdzięczny

istna satyra boki zrywać. jakis palant pisze o kosztach outsourcingu , o jakims tam rdzeniu polskiej załogi a jak juz firma staje sie jedną z tych najgorszych bo z niemal samą ukraińską obsadą to zmienia kurs i wali smuty o plusach zatrudniania ukrainców hehe. Ja mysle ze nawet jak ta firma ogłosi upadłość to ten wariat siedząc na zasiłku nadal bedzie z domu pisał ze firma jest najlepsza tylko ze z jakiegoś glupiego powodu musiała upaść ale to pewnie wina Tuska.

Dziubasek
@Rzadki gość

Nie wiem o jakim palancie piszesz, ale niech Ci bedzie. Wiedz jednak, ze to dzieki Tobie nastepuje ta wspaniala transformacja tego zakladu, gdzie rdzen zalogi jest ponadnarodowy. Idzie ku lepszemu, dzieki Tobie sa juz 3 zmiany a koszty outsourcingu bilansuja sie :) dobra robota. Napisz cos jeszcze. Pamietaj ze bardzo Cie kochamy :)

Rzadki gość
@Dziubasek

Hahaha tak jak mówili odpowiadają od razu. Niezła zabawa. skoro jestem tak kochany to postawcie mi pomnik gdzieś z przodu firmy. Tylko jak powinien wyglądać... trzeba się zastanowić. Pracowałem tam kiedyś i jestem za super wynikami firmy pod ukraińską flagą. Pozdrawiam i!!

Wtyka Prezesa i Kierownika
@Rzadki gość

Oczywiście, że od razu odpowiadamy :) Tak jak powiedziano, obecnie wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną i naprawdę nie ma to już większego znaczenia kto gdzie się urodził i skąd jest :) Początkowo także mieliśmy opory, ale dzięki Tobie to już rozumiemy, ba, nawet dzięki temu prosperujemy :) Tak że teraz chętnie widziani są ludzie chętni do pracy, niezależnie od narodowości :) Wszystko to dzięki Tobie. Naprawdę życzymy Tobie wszystkiego co najlepsze, szczerze :) A jak tak dalej pójdzie to może nawet będzie ten pomnik, zasłużyłeś przyjacielu, zasłużyłeś :)

Gulczas

Co zrobić. Co zrobić żeby było lepiej niż w Glass Produkt. Co zrobić gdy umie się robić coś konkretnego a czuje się że w tej niewdzięcznej firmie nie ma sensu tego kontynuować. Co zrobić żeby mieć "piątkę" z przodu za podobną ilośc przepracowanych godzin. Co zrobić żeby mieć fajnego szefa który docenia Twoją pracę zamiast takiego który nią gardzi i traktuje Cię jak jednostkę pracy do wszelkich zadań które czasem zwyczajnie Cię obrażają. Co zrobić żeby mieć nad sobą ludzi którzy mają coś w głowie i czuje się ich autorytet zamiast miernot mianowanych na stanowiska kierownicze. To bardzo proste : ZWOLNIĆ SIĘ Z GLASS PRODUKT!!!!!!!

Burakus
@Gulczas

Co zrobic zeby w koncu przestac narzekac na prace fizyczna I miec piatke z przodu ? Moze trza sie uczyc I do korpo ? Trza miec realistyczne wymagania to tylko hala prod

Mr X

"mianowane miernoty" ? te "miernoty" jakoś się trzymają przez dekady i zakład rozwijają. A ty co osiągnąłeś anonimowy bohaterze. Obrażać tych co im się udało to każdy jeden potrafi, jak byś miał sam prowadzić taki zakład to zapewne po miesiącu narobiłbyś pod siebie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Wewnętrzny informator

Jeżeli na rozmowie próbne nie ustalą z Tobą inaczej to w normalnym trybie idzie tak - Pierwsza na 1 mc próbna, później na 6 mc, później na 2 lata z hakiem a kolejna dopiero na czas nieokreślony. Chyba że jesteś na outsourcingu, wtedy to nie wiem, ale to głównie pracownicy z Ukrainy w tym trybie. Czasem jakieś jednorazowe zlecenie okazjonalnie jeżeli tak się umówisz z uwagi na sytuację, ale to raczej wyjątek i rzadkość. Generalnie zatrudnienie 100% na czysto, z wadami i zaletami takiego podejścia.

Super Cow

Nie polecam. Wypłaty uzależnione od zysków które są różne w różnych miesiącach. Wywalają na urlopy w zimę i chyba już tylko ukraińcy najbardziej im pasują. Taka to już firma i nie ma co z tym walczyć bo to sie nie zmienia od lat

So so
@Super Cow

Już nieaktualne, przynajmniej nie wszystko co napisano, jest nieco lepiej, ale Ukraińców to faktycznie więcej swoją drogą.

Zabłocki

Cześć robiłem tam jakiś czas temu. Może ktoś podrzucić jak tam teraz z zarobkami i urlopami bo z tymi sprawami było raczej słabo kiedy pracowałem?

Robollo na przerwie
@Zabłocki

Obecnie jest trochę lepiej, ale szału nie ma

Brzydki Misiek
@Robollo na przerwie

Jakieś tam urlopy latem to zaczęły się w końcu pojawiać, zarobki wiadomo, jak zawsze mogłyby być lepsze. Na początek zwykle dosyć słabo, później jak dobrze dziobiesz to i ze 2x Ci może podskoczyć przychód, ale z tym też różnie to bywa i nie każdy taki cierpliwy.

Sukinkot

Jakie zarobki ?

Palalala
@Sukinkot

Różne różniste, to nie takie oczywiste.......A tak poważnie to parę (naście) postów temu ktoś się wypowiadał jak to wygląda.

Gajus Zakapiorus

widze ze pracują tu ludzie z wyobraźnią no to chyba złożę CV - otoczenie ma znaczenie. mam tylko pytanie - o co chodzi z tymi przymusowymi urlopami zimą?

Yeti
@Gajus Zakapiorus

Chodzi o to że od stycznia do lutego, ewentualnie marca trzeba wybrać dwutygodniowy urlop.

Mr foocks
@Yeti

Taka sezonowosc z (usunięte przez administratora)na to wpływa niestety. Ostatnio jednak po 1 tygodniu tez zaczeli dawać latem, dobre i to...

Yeti
@Mr foocks

Owszem sezonowość z (usunięte przez administratora), bo produkcja od jakiegoś czasu trwa przez cały rok na tym samym poziomie bez względu na porę roku. Chyba że mamy jakas większą awarie ale ona nie wynika z pory roku.

Mr foocks
@Yeti

A nie wiem, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, na planowaniu produkcji to się nie znam. Ważne że ten tydzień wolnego zaczęli dawać w końcu latem.

Zakochany

Kocham tą firme. jeszcze tylko 3 miesiace i znowu bedziemy oddelegowani na obowiązkowe zimowe urlopy. ja mam taka propozycje tylko nie wiem czy sie kierownik zgodzi. Jak spadnie snieg to możemy sie spotkac na firmie i załozyc łancuchy na koła wózka i zrobić kulig naookoło firmy a kazdy chyba moze zorganizować sobie sanki. Ta firma to zajefajny cud bo sie m ozemy spotkac w czasie urlopu i zamiast ogladac telewizor to jak mamy urlop sie mozemy zabawić razem

ktoś
@Zakochany

bardzo dobry pomysl!!!! tylko zeby sioe kierownik zgodził he he robimy kulig hr he i gitara ja też kocham glassa i nie ma co sie stresowac ze urlopy tylko zimą bo firma fajna i lecimy z tematem

Pankracy
@ktoś

Przecież są też w lato urlopy, ja miałem tydzień i inni też a nie jestem z biura, bo mi zaraz ktoś zarzuci. Ale żeby nie było to fakt że w zimie pewnie wywalą na dwutygodniowe co mnie też (usunięte przez administratora) jak innych

Pies Pluto
@Pankracy

hau hau jak ktoś lubi niespodzianki to w sumie spoko - na początku zimy szukasz swojego nazwiska na liście i dowiadujesz sie kiedy idziesz na urlop no i wtedy masz wczasy spontaniczne a podobno takie są najlepsze he he, jest lodowisko , palmiarnia , park wodny .. jest WYPAS!!!!

Pankracy
@Pies Pluto

Ok, to nie jest fajne i do tego nie mam uwag. Chodzi mi o to, że latem były też urlopy mimo tych długich zimowych - niefajnych.

przewalony
@Pankracy

Hej Pankracy i z tego trzeba sie cieszyć bo te letnie tygodniowe dla pewnych osób to dobra rzecz. Jeśli firma kiedyś zapewni dwutygodniowe urlopy latem dla każdego to napiszę kiedyś super pozytywną opinię o Glass Produkt o ile kiedyś jeszcze wejdę na tą stronę. Trzymam kciuki

Hopek roztropek
@przewalony

Czego sobie i innym życzę :) A na początek trza się i z tego cieszyć bo można gorzej trafić, przerabiałem gdzie indziej.

Rozenberg
@Pankracy

latem tez mozna dostac urlop ale trzeba miec pewien staz w tej firmie. To jest wazne bo np. pewien pracownik z sośnicy byc może bedzie latem chciał w dętce od koła traktora przepłynać kłodnicę a następnie Kanał Gliwicki aż do Kędzierzyna i nikt tego wcześniej nie zrobil. Pomysł jest przedni bo wystarczy sobie wyobazic jaką frajdę beda mieli ludzie idący ulicą Zwycięstwa i widzący jakąs łysą pałe w czarnej dętce w czarnej wodziedzie!!!! Firma tak na prawde sprzyja takim wyzwaniom

Kandidaten
@Rozenberg

Czyli, można by rzec, pracownicy pełni nietuzinkowych pasji, podoba mi się, składam CV. Dzięki

struś pędziwiatr
@Kandidaten

No właśnie.... ja też składam!!! Chciałabym na wrotkach pojechać do Lichenia i z powrotem latem. Podpowie ktoś po ilu latach pracy można dostać ten tygodniowy urlop latem??? ...bo słyszałam że po 10 latach ale może to nieprawda....

Redneck
@struś pędziwiatr

Spokojnie, ja już po roku, z grupą przyjaciół z pobliskich wiosek, miałem możliwość realizacji mojego pomysłu, mianowicie letnie przełajowe wyścigi na półdzikich (połowicznie oswojonych) utuczonych knurach rozpłodowych na trasie Pce-Gce przez Dzierżno. Było zarąbiście, ale nie każdy wie że nie jest łatwo okiełznać takiego knura, a co dopiero ukończyć wyścig bez większych uszczerbków na zdrowiu. Mimo wszystko warto, wrażenia są bezcenne!

skromny
@Redneck

Po co z takim rozmachem... idzie drożyzna wiec mozna przecież latem rozłożyć namioty obok firmy i sie nieźle bawić. Wodę nam zawsze dadzą, może nawet wpuszczą pod prysznic. W ramach sportu umyjemy kierownikowi auto ... a w nocy bedziemy chodzić kraść truskawki albo coś..... Możemy tez uprawiać seks grupowy w kontenerze ma makulaturę bo trzeba te gofry ubić.... oczywiście na trzeźwo żeby nie pomylić z kontenerem na szkło hehehehe

wartki
@skromny

Oj tak, to bardzo ważne żeby na trzeźwo, co by kontenerów nie pomylić, bardzo ważne w tym zakładzie, trza uważać bo może być naprawdę łostro. Z drugiej strony trochę szkoda, że tak na trzeźwo, bo mniej fanu i uciechy z grupensexa, no ale przynajmniej jest gdzie te namioty po wszystkim porozkładać, ba...nawet w granicach działki zakładu, bo na przedzie sporo trawnika do płota.

Ela

Witam wszystkich mam pytanie bo czytając opinie o firmie mam wrażenie że wypowiadają się mężczyźni, a czy pracują na hali , produkcji kobiety bo mam zamiar wysłać CV i jeszcze pytanko o stawki i umowę czy Polacy też mają umowy zlecenie? I czy stawką jest średnia krajowa czy coś więcej. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

narciarz
@Ela

Spokojnie złociutka firma oferuje normalne uczciwe umowy dla Polaków. A poza tym w związku z zimowymi przymusowymi urlopami jest już pomysł żeby ustawić w lipcu armatki śnieżne i obsypać firmę wookoło śniegiem tak, żeby zmylić kierownika i żeby dał w tym okresie ludziom normalne urlopy ale o tym cichosza!!!!

@narciarz

A co ze stawką jest coś więcej niż średnia krajowa i czy pracują tam kobiety I jakie są zmiany jedna , dwie, trzy?

Motyl
@Ela

Dziewczyny zarabiają miedzy 3 tys a 3500 chyba ze masz soboty to nawet 3800. Umowa o prace.

@Motyl

Dziękuję za odpowiedź

Ciekawy
@Motyl

Już to widze,pewnie brutto

Obecny robol
@Ciekawy

Nie no, tak źle to nie ma, to netto do łapy.

Mister X

To co napisałeś nie wymaga komentarza, poszukaj proszę pomocy bo stanowisz zagrożenie dla siebie i innych. W skrajnym przypadku zostaną wyciągnięte wobec Ciebie konsekwencje prawne za kłamstwa i pomówienia. Pamiętaj że wolność słowa również ma swoje granice które daleko przekraczasz.

Mister X

Właśnie udowodniłeś że jesteś jednym z byłych kierowców o których pisano wyżej, zapomniałeś napisać że firma GP odpowiada za terror, głód, faszyzm, fanatyzm i ogólnie zło na ziemi. Potrzebujesz pomocy

Śledzik

W którym miejscu "jakiś czubek" grozi, że jak pracownik napisze negatywną opinię to zostanie ukarany uwaleniem premii i inni ludzie też - czy możesz wskazać na konkretny komentarz bo nie mogę znaleźć ?

Polo
@Śledzik

I nie znajdziesz, przecież to tylko twórczość fanatyka, który w dodatku nie czyta ze zrozumieniem. Jeszcze trochę i posądzi firmę GP o Hiroshimę i Perl Harbor a także o rozpętanie obu wojen światowych a także plamy na słońcu.

Pan Kierowca

Cześć, miałem się odezwać zimą i zapewne to zrobię ale dzieją się tu rzeczy, które mnie bawią niesamowicie. Niezmiennie nie polecam pracy w tej firmie ludziom myślącym i sam pluję sobie w nieistniejącą brodę że tyle lat tam pracowałem. Rzeczywistość inna niż Glass Produkt jest jak powiew świeżego powietrza jak również zarobki. Pozdrawiam serdecznie gościa od propagandy firmowej i mam nadzieję że udziela się jako patron właściwych przekazów medialnych.... co nie ma z tą firmą nic wspólnego

@Pan Kierowca

Szanuję Twoją opinię ale to bardzo przykre że próbujesz tak bardzo na siłę obrzydzic wszystkim pracę w tej firmie, jak to ktoś tutaj napisał, świadomie lub nieświadomie możesz działać także na szkodę byłych kolegów bo tutejsze opinie służą głównie temu aby firma pod presją negatywnych komentarzy płaciła za "moderację" komentarzy. Efektem ubocznym może być spadek zatrudnienia polskich pracowników na rzecz ukrainskich, co już się dzieje, oraz spadek obrotu z tym zwiazany, bo za outsourcing pracowniczy też się placi z pieniędzy które poszlyby na premię, komu wiec pomagasz swoją subiektywną opinia ? Na pewno nie bylym kolegom ktorzy tam pracują, wiec prosze Cię w Ich imieniu - przestan już.

krzaczaste brwi
@Mister X

co ty chcesz jak to co jest napisane przes kierowce to prawda. jak sie zwolnili wszyscy kierowcy w jednym czasie to chyba jasne ze poznali sie na tej firmie i to jest najlepszy dowod ze to firma firma jest nie fajna a nie oni bo byli OK. ci co przyszli na ich miejsce tez pewnie to zrobia tylko trzeba poczekac bo zeby sie poznac na glass produkcie trzeba troche czasu i przynajmniej dwie zimy. to sie chyba tak skonczy ze zostana tam tylko ukraincy. juz chyba na tyle znam ta firme ze wiem co mowie. moze jak by tym kierowal ktos inny to bylo by lepiej ale na to sie nie zanosi. a te kilka polskich pracownikow co tu jeszcze sa to spoko ludzie

Grażyna
@Pan Kierowca

Nie każdy ma odpowiednie uprawnienia żeby pozwilic sobie na taki komfort jak zwolnoienie sie z Glass Produkt i wyjść na tym na plus. Ale fakt jest faktem ze tu trzeba kogos innego do zatrudniania ludzi bo kicha jest ogólnie

@Grażyna

Rozumiem Wasz punkt widzenia, weźcie jednak proszę pod uwagę że ktoś tutaj wcześniej podejrzewał pojawienie się bardzo dużej ilości negatywnych komentarzy powiązane ze zwolnieniem się grupy byłych kierowców, charakter i treść większości tych komentarzy może sugerować że jest to faktem. To prawda, kierowcy zwolnili się w trójkę ponieważ praca im nie odpowiadała, ich decyzja, ich ocena, ich prawo. Jedno dobre w tym wszystkim jest to, że z tego co piszą udało znaleźć im się nowa pracę w której odnajdują się znacznie lepiej, no i dobrze, życzę im jak najlepiej. Nie wiadomo do końca co aż tak bardzo ich zraziło że (prawdopodobnie) zaczęli solidarnie pisać w zatrważających ilościach bardzo niekorzystne opinie o firmie obrażając dosłownie wszystko i wszystkich tam pracujących, powiedzmy sobie sami - niezbyt to ładnie z ich strony, taka osobista krucjata, tym bardziej że każdy odwiedzający to forum może tak naprawdę pisać nielimitowane ilości komentarzy o dowolnej treści które w dodatku pojawiają się tutaj od razu. Tak naprawdę jedna osoba o złej woli, jeżeli jest odpowiednio do tego zmotywowana, może samodzielnie zrujnować opinię o danej firmie, w tym konkretnym przypadku mielibyśmy aż 3 takie osoby które bardzo ciężko na to pracują, zakładając że to właśnie oni (jeśli nie oni to z góry przepraszam). Patrząc przez pryzmat faktu że firma ma nowych kierowców którym praca odpowiada po chyba ponad rocznym okresie, nie można chyba powiedzieć że praca jest aż tak zła jak próbuje się tutaj na siłę przedstawić więc komentarze krytyczne nie osiągną tutaj tyle funkcji naprawczej co destrukcyjną dla firmy, jej pracowników z rynku lokalnego oraz ich pensji. Firma sobie i tak poradzi, bo spadek zatrudnienia z powodzeniem zastąpi pracownikami z outsourcingu którzy powoli staja się coraz lepsi, ale generują dodatkowe koszty związane z outsourcingiem pracowniczym m.in. kosztem wysokości wynagrodzeń. Odpowiedzmy sobie więc na pytanie komu tak naprawdę służą konfabulacje wyssane z palca zamieszczane na forum w masywnych ilościach w akcie samolubnej zemsty ? Na pewno nie firmie i jej pracownikom.

zdumiony
@Wewnętrzny informator

Jejku człowieku Ty żyjesz w jakiejś zupełnie innej rzeczywistości niż reszta normalnych ludzi - ludzi którzy chcą zarobić, którzy nie chcą być wywalani na urlopy zimą i ogólnie którzy chcieliby mieć fajnego szefa a nie takiego jaki jest. Nie wiem skąd sie urwałeś ale zdrowy człowiek nie zgodziłby się na takie odpisywanie ludziom i tym samym wprowadzanie innych w błąd. Funkcja haniebna lecz kierownikowi potrzebna. W jakiś tam sposób pozdrawiam

@zdumiony

Przeczytaj proszę ze zrozumieniem to co napisałem wcześniej zanim zaczniesz krytykować.

Ciornyje oczi
@Wewnętrzny informator

Brawo dla tego naszego biurowego Harrego Pottera. Jest niczym bohater romantyczny. Sam przeciwko wielu siedzi nad tą stroną i odpisuje...coś tam moderuje... coś tam usuwa. Gdyby nie ten dzielny młody człowiek to byłyby tu same lub niemal same złe opinie. Brawo!!!

@Ciornyje oczi

No i znowu pomawiasz to tę, to tamtą osobę z biura, nie masz pojęcia kto odpisuje a na ślepo "strzelasz" a jeszcze zakładasz że ten Twój Harry niczym czarodziej z przytoczonej bajki może od tak sobie coś darmowo usuwać z tej strony. Tak samo mogę powiedzieć że być może Ty jednoosobowo stanowisz tych wielu o których tutaj piszesz. Już logicznie i rzeczowo opisywałem komu tak naprawdę szkodzisz pisząc setki subiektywnych, niekorzystnych komentarzy. W mojej opinii dajesz jedynie zarobić portalowi bo widzę że coś tam znika od czasu do czasu więc faktycznie muszą usuwać Twoje konfabulacje a płacą za to m.in. pracownicy z pieniędzy które mogły iść na wyższe premie dla nich. Oby nigdy Ci nie musieli za to "dziękować" bo wyświadczasz im iście niedźwiedzią przysługę.

smerf
@Mister X

dziubasku a nie pomyślałeś ze negatywne opinie są po to zeby przycisnąć firmę zeby cos w koncu zmienila i poprawic w ten sposób los pracowników? zeby mieli urlopy latem itd. moze ktoś chce zeby mieli lepiej Jak masz rzeczywistość wbitą do glowy przez kierownika to pewnie ten punkt widzenia jest dla ciebie nie do ogarnięcia ale postaw sie na miejscu tych co są pięrto niżej na hali produkcyjnej

Mistrer X
@smerf

Zastanawiałeś się po co w ogóle jest taki portal i po co ktoś go stworzył ? dlaczego każda firma ma założony profil bez wyrażenia zgody, dlaczego pod każdym nowo założonym niechcianym profilem pojawia się pytanie "jak zarobki", "jak wczasy pod gruszą" , "jak dodatkowe benefity" itp. itd. A czy wiesz że ludzie lubią bluzgać na innych w internecie wyładowując swoje frustracje? W mojej opinii ktoś się zastanawiał nad tym wszystkim i wiedział także, że niezadowolony anonimowo napisze jak mu się da do tego okazję, jednocześnie wiedział że nie ma prawie nigdzie tak dobrze aby zadowolony anonimowo pochwalił, wiedział też że wielu pracodawców chętnie zapłaci za usługi ocieplenia wizerunku. Dowód ? poczytaj sobie opinie na tym portalu o jakiejkolwiek firmie, no chyba że jest tam firmowa grafika, no ale nawet wtedy poczytaj sobie nieco starsze opinie. Gdybyś miał coś niecoś pojęcie o modelach biznesowych to byś się domyślił po co są negatywne opinie na tym portalu i czemu one służą bo na pewni nie aby naprawić problemy w firmie. Grubo ponad 400 komentarzy pod firmą która zatrudnia coś koło 50 osób ? To chyba tylko smerfy ciągle piszą.

byly pracownik

Praca w tej firmie nie byla jakas tam katastrofą mozna trafic gorzej. Trzeba szukac rozwiązan. jak w firmie jest lipa to Trzeba zatrudnic na produkcje Hardcorrowego Koksa i po problemie - nie bedzie lipy. Jest problem ze znalezieniem polskich pracownikow? Pamietam jak kierownik powiedzial ze weznie megafon i wyjdzie na rynek w Pyskowicach i bedzie pełno pracowników. No to w czym problem!!!!????? https://allegro.pl/oferta/megafon-10983512173

zyziek
@byly pracownik

a pamieta jeszcze ktos jak na jednym z zebran zasugerowal ze cala zaloga to narkomani? albo jak powiedzial ze "zaczyna sie terror --- dobre uczynki beda wynagradzane a zle karane"? tak wlasnie bylo jak byl rynek pracodawcy a teraz pewnie stara sie sie ukrywac swoją wredną nature bo mu pracownikow brakuje. Ja nie wiem dlaczego nikt tego nie zgłosił do PIP-u albo nie wysłał maili do włascicieli. Nie wiem jak tam teraz jest ale odradzam kazdemu

Stary robol
@zyziek

Nawet jeśli tak kiedyś było, to możliwe, że części wypowiedzi nie zrozumiałeś i coś przekręciłeś bo nie pamiętam wyzywania od "narkomanów", na mniej delikatne uwagi się zapewne jak reszta godziłeś, bo pensja w ten czas była stosunkowo wysoka i naprawdę za bramą można było znaleźć po kilku chętnych na twoje miejsce, ale tego zapewne nie pamiętasz prawda ?

Antyczny pracuś
@Stary robol

A pamięta jeszcze ktoś jak się zarabiało po 3800 na rękę w czasach jak płaca min była na poziomie 800 zł ? W ten czas za takie pieniądze to szło oko przymknąć na "kwiecisty" język. Dziś inne realia i pracodawcy muszą się pilnować. Zaadaptowali się i tyle, nie ma w tym nic dziwnego.

patronite
@Antyczny pracuś

firma nie jest taka zła jak mówią

Klin

Ja to wszystko czytam to dochodzę do wniosku że ta strona jak i ta cała firma potrzebują jednego wielkiego resetu!!! Przyczyny problemów trzeba szukać u źródeł, a źródło jest tylko jedno - kierownik.

Polo
@Klin

Nie można zakłamywać rzeczywistości atakując każdego pracownika firmy, ta strona służy do oceny zakładu pracy a nie personalnego obrażania kierownika, mistrza produkcji, brygadzisty, pracowników biura, pracowników narodowości innych niż polskie, specjalisty do spraw logistyki, koordynatora, kadrowego i wielu, wielu innych, kogóż z nich nie obraziłeś osobiście twierdząc że są upośledzeni, głupsi od ciebie, faszystowscy, nawiedzeni, fanatyczni, nienormalni itp itd. Anonimowość oraz osobista zemsta, zapewne za słuszne zwolnienie z pracy nie upoważnia do naruszania praw i wolności innych osób. Ja myślę że problemem, generalnie w demokracji (chociaż jest to najlepszy ustrój) jest fakt że osoby niezrównoważone również mają prawo głosu, mimo że nie reprezentują sobą żadnej wartości a nawet szkodzą społeczeństwu. Zresetuj myślenie, idź na leczenie, nie wiem, tylko już nie rób z siebie kretyna i nie pogrążaj się głębiej, twoje mierne teksty mówią same za siebie i zdradzają twój poziom.

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Produkt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 7 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glass Produkt Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 302 ocen.

Glass Produkt Sp. z o.o.