Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glass Produkt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

BAGGINS

Samo miejsce pracy jest dość czyste, pracownicy starają się dbać o porządek na swoich stanowiskach, wynagrodzenie wg mnie jest adekwatne do wykonywanej pracy, Raczej nie zdarzyło się, aby ktoś narzekał na warunki płacy, wręcz przeciwnie duża liczba pracowników jest zadowolona. Kierownik jest osobą bardzo bezpośrednią, a więc jeżeli ktoś "zawalił" musi się liczyć z tym, że dostanie opierdziel, zamiast głaskania po główce i tekstu "nic się nie stało, będzie dobrze". Zastanawiam się nad komentarzem atmosfery, bo dla mnie nie jest ona taka pozytywna, jak inni opisują. Wg mnie nie ma zdrowej współpracy między pracownikami, uwagi wobec nowych pracowników często są mało przyjemne - chodzi o styl oraz ton w jaki sposób pracownicy zwracają się do nowych, a potrafią być dużo mniej przyjemne niż ze strony kierownika czy innych wyżej stojących. Dlatego uważam, że nowo przyjęta osoba powinna być odporna na tego typu relacje i powinna skupić się tylko na pracy, zamiast na tworzenie dobrych relacji, bo niekoniecznie na tym dobrze wyjdzie.

żałosne

nie polecam, wyzysk i ciągłe problemy a same pozytywne opinie z tej strony to pewnie (usunięte przez administratora) pisze. hahahaha

Bili

Praca ok wg mojej opinii. Z tego co widziałem ostatnio na stronce zamieścili ogłoszenie o pracę - takie trochę "enigmatyczne" bo nie ma za dużo konkretów, ale też nie ma jakichś wygórowanych wymagań jak to zwykle bywa. Można odnieść wrażenie że szukają sporej ilości ludzi a firma chyba rozwojowa i warto spróbować.

@Bili

Rozumiem, że jesteś pracownikiem Glass Produkt. Czy możesz napisać jak oceniasz atmosferę, która tam panuje? Jest to jeden z ważniejszych czynników, wpływających na zadowolenie z pracy i wiele osób, które zastanawiają się czy wziąć udział w rekrutacji, będzie ciekawych czego można spodziewać się pod tym kątem.

Bili
@Alicja

Nie jestem pracownikiem bardzo długo ale u mnie wyglądało to mniej więcej tak: po złożeniu papierów (tradycyjne CV) powiedzieli że przekażą kierownikowi i kazali czekać, myślę sobie że jak każą czekać to CV pewnie do kosza jak wyjdę ale kierownik zadzwonił osobiście przed końcem tygodnia, po rozmowie na która mnie zaprosił byłem zdecydowany, załatwiłem w biurze skierowanie na badanie i dostałem jakieś papierki do wypełnienia z tym że wszystko mi dobrze wyjaśnili jak to wypisać i gdzie się potem zgłosić tak że nie było jakiegoś stresu. Połowa pierwszego dnia pracy pokazywali co i jak co dla mnie na plus bo znowu - to później mniej nerwów jak jest się nowym. Pracownicy są w porządku, nie ma konfliktowych czy zaczepnych ludzi przynajmniej u mnie na zmianie tak że atmosfera można powiedzieć że jest ok. Co prawda przed zatrudnieniem słyszałem że ponoć w Glassie (usunięte przez administratora) i czepialstwo o wszystko ale nie spotkałem się z tym ani też nie widziałem więc nie wiem za bardzo o co chodzi, może jest trochę dyscypliny ale w normie. Moje wrażenie jak do tej pory jest dobre i pod kątem atmosfery polecam.

Czarna

Gdzie składa sie cv ?Czy firma przyjmuje bespśrednio czy przez pośrednika ? Jaką prace się wykonuje? Jaka daja stawkę ba piczątek?

zadowolony
@Czarna

CV bezpośrednio do firmy. Jak jestes w porządku to firma tez bedzie dla Ciebie w porzadku mozesz byc pewna

Firma Glass Produkt Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
Ficek

Zdaje się że firma ma przyszłość, kierownik osobliwy (można się przyzwyczaić), atmosfera na plus, warunki zatrudnienia dość uczciwe, zobaczymy jak będzie dalej....

Muniek

Nie ma tam czegoś takiego jak możliwość rozwoju lub awansu. Awans jest tylko wtedy gdy zwalnia się brygadzista i trzeba go kimś zastąpić. A lekkiego życia brygadziści tam nie mają

Mister man
@Muniek

Muniek, chyba nie zauważyłeś albo też nie wiesz że brygadzistą jest były pracownik produkcji (rozłamywał szkło na stole wcześniej) a w biurze z tego co wiem jest podobnie. Może też nie zauważyłeś że firma robi pracownikom uprawnienia na suwnice i wózki widłowe a co lepsi "szeregowi" pracownicy zajmują się np spedycją. Nieładnie jest wprowadzać w błąd oj nieładnie ! :)

Alicja

@Mentat ( ͡° ͜ʖ ͡°), dziękuję za przedstawienie opinii. Mam jeszcze pytanie, jak wygląda w Glass Produkt kwestia możliwości rozwoju? Czy jest szansa na uzyskanie awansu? Można się w tej firmie rozwijać? Taka informacja również jest bardzo interesująca dla osób, które chciałyby wysłać tam swoje cv.

Mentat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

obiekt czysty, dość nowoczesny / w trakcie rozbudowy; stołówka, szatnie, prysznice są spoko; mimo dużej dyscypliny przez większość czasu atmosfera jest OK; robota na 2 zmiany, czasem z nadgodzinami; szefostwo jest wymagające ale fair (nawet jeśli zdarzy się jakaś grubsza akcja to przynajmniej jest się z czego w Wiśle przy czystej pośmiać); premia zależy od umiejętności choć nawet jeśli jesteś zielony a widać że się starasz to kasa się zgadza (w najgorszym wypadku będziesz musiał swoje odczekać); w sezonie bywa trudniej o urlop lecz łatwiej o premie - zimą odwrotnie; zasady dot. czego nie robić są dość proste - nadużywanie Lquatro, żądła, olewanie majstrów i kombinowanie się nie opłaca (lepiej unikać bo potem lipa) ; praca na plus ale tylko jeśli nie boisz się spocić

Alicja

@Kolo dziękuję za informację. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany pracą, o której wspomniał @Kolo, zostawiam link z danymi kontaktowymi do Glass Produkt: http://glassprodukt.pl/index.php?action=kontakt&jezyk=pl Planujecie zgłosić się tam do pracy? A może ktoś już pracuje na produkcji i podpowie czy warto?

Alicja

@Czarek nie znalazłam w internecie informacji na temat ofert pracy od Glass Produkt. Niemniej jednak, jeśli interesuje Cię podjęcie pracy w tej firmie, zapraszam do zaglądania do tego wątku. Często na naszym forum pojawiają się informacje o aktualnych ogłoszeniach rekrutacyjnych.

Kolo
@Alicja

Witam, z tego co wiem potrzebują ludzi na produkcję bo dostawiają nową linie produkcyjna i rozbudowują zakład tak że jak kto zainteresowany to proponuję się skontaktować z biurem

Czarek

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Pyskowice.

Pan Marcepan

Co do opisu firmy, chyba rozwojowa bo coś tam porządkują, logo zmieniają, kupują auta, pensje ostatnio lekko w górę (przynajmniej tym sprawdzonym ludziom) tak że chyba jest dobrze. Lokalizacyjnie lekka poprawa odkąd zrobili ścieżkę rowerową od ul. Traugutta - dla tych co na piechotę albo komunikacja miejską. Idealną firmę to chyba ciężko tu w okolicy znaleźć ale tutaj przynajmniej idzie do przodu. Pozdrawiam

Janusz

Bardzo dobry pracodawca i myślę, że konkurencja chce bardzo zdyskredytować.

Alicja

@Puerto Rico, a czy poza umową o pracę pracodawca oferuje pakiet benefitów, na przykład prywatną opiekę medyczną? Można liczyć na premie uznaniowe bądź bony świąteczne? Czy firma gwarantuje przyjazną atmosferę?

koloko
@Alicja

Premie uznaniowe są co miesiąc, jest dodatkowe ubezpieczenie jeżeli ktoś chce coś więcej niż tylko ZUS, na święta BN płacą dosyć spory bonus poza wynagrodzeniem i to już od ładnych paru lat, atmosfera ok ja nie narzekam.

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Glass Produkt Sp. z o.o.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Puerto Rico

Praca jak praca, w sumie nie ma na co za bardzo narzekać. Ważne że jest umowa o pracę i płaca na czas (wiadomo, zawsze by mogło być więcej, ale jest ok)

Misterro

Witam Bardzo dobra firma, ale trzeba zaznaczyć że premie to się dostaje za robotę a nie za leserstwo co nie wszystkim odpowiada. Pozdrawiam robotnych.

Wg mnie ok, czysto i płaca pensje na czas, generalnie na upartego dało by się na jakieś pierdoły pomarudzić ale generalnie jak na pracę na produkcji nie mam większych zastrzeżeń

Wg mnie ok, hala czysta i najważniejsze że płacą na czas, na upartego dało by się trochę po marudzić ale generalnie jak na pracę na produkcji nie mam większych zastrzeżeń.

Peloponelo

Glass to dobra firma, nie dajcie się nabrać na negatywne komentarze które jak dla mnie są właśnie "fake" opiniami pisanymi przez kilku złośliwców. Zresztą kto przyjdzie sam sobie wyrobi opinie, siłą przecież nikogo nie trzymają jak się komuś nie spodoba. Pozdrawiam

MrX

anonymous - to że wcześniej bywało w tej firmie nie za wesoło to nie znaczy że tak jest do dzisiaj, to co było wcześniej a teraz to przepaść, racja nadal nie jest idealnie ale bardzo się ze wszystkim poprawiło a "ciężko" mają tylko kombinatorzy (ja tam pisze raczej pozytywnie a nie jestem z kierownictwa:) )

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Produkt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 7 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glass Produkt Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 302 ocen.

Glass Produkt Sp. z o.o.