Opinie o Excellent S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Excellent S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Excellent S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Excellent S.A. w Kraków

znawca firm

firma idzie na dno jak titanic, ciekawe tylko kiedy wystawią się do sprzedania jakiejś zachodniej sieci, a może już się wystawili tylko nikt nie chce tego bałaganu kupić?! haha!!! właściciele to polscy dorobkiewicze z początku lat 90-tych, więc muszą teraz szybko uciekać z rynku i ratować swój majątek, sprzedając się większym i mądrzejszym, a sobie zapewniając godną i spokojną starość za te kilka milionów ze sprzedaży całego nierentownego już bałaganu!

Witam ,Może Pan Emer sie nie myli...ponieważ reklamowałam produkt waszej firmy i miał byc kurier i juz 5 dzień czekam w domu ,az wielmożny chrabia przyjedzie :-((((

@anonymous

Kupiłam baterie łazienkową...miała byc super..kosztowała ok 500 zł,po 6 miesiącach sie zepsuła...czekam na kuriera co niby ma załatwic usterkę miał byc w czwartek,a dzis poniedziałek...po co mówi ze ma byc w ten dzien ,a go nie ma!!!!!!Co t za firma? tak drogie produkty! juz nic nie kupie od was! i nawet nie pozdrawiam :-(

counselor
@anonymous

Szanowny Anonymousie , rozumiem że jest Pan zakłopotany , ale proszę zrozumiecć firma ( ustala ok ) ale nie odpowiada za kuriera -zawsze to jest firma zewnętrzna , możemy drogą regresu - prostować temat , CO do tego czy bateria droga czy tania - pojęcie względne - SĄ BATERIE I ZA 2000 EURO / SZT. z wyrazami szacunku

Misiu
@anonymous

500zł to jakaś taniocha....

zenek
@znawca firm

ZNAWCA FIRM pisze prawdę. Excellent idzie na dno. dzieci dorobkiewiczów (właścicieli) dochodzą do władzy. śmiechu warte. znam od podszewki. wiele lat w tej firmie spędzone w różnych działach daje pogląd na sytuację. tu pracuje dużo ludzi z rodziny, córeczki, synkowie, pociotki. każdy donosi i podlizuje się, jak może. z niecierpliwością czekam aż padną na kolana. ile spółek już położyli? ile branż zaczęli i wykończyli? jakaś chemia była, jakieś okna i drzwi??? i nie ma? produkty w głównej mierze z Chin, kiedy padaczka? dno, dno, ta ceramika ciągnie na dno. źle lokowane pieniądze, problemy z zarządzaniem i bufonada. oj panowie właściciele i na was przyjdzie czas

Krzysztof

HRABIA PISZE SIE SAMO H

życzę jak najlepiej
@znawca firm

mimo wielu negatywywizmow i nie moich ocen życzę ludziom jak najlepiej

życzę jak najlepiej

mimo wielu negatywizmow życzę ludziom w tej firmie ja najlepiej .............

życzę temu Panu jak najlepiej

przepraszam , życię temu Panu jak najlepiej

każdy pracuje jak umie

praca i tyle - przeprosiny za styl życzę temu Panu jak najlepiej

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Excellent S.A. na stanowisko Pracownik Magazynowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

A ile mniej więcej płacą? Podaj chociaż widełki. Na jaki typ umowy zatrudnia firma i na jaki okres jest ona podpisywana?

ciekawa

Skoro było tak źle to czemu tam pracowałeś 10 lat? To sporo czasu na znalezienie innej pracy...

do Adam
@Adam

niby możesz negocjować ,ale i tak widełki są ustalone bedą ciebie czaarować ,że dla ciebie wyjątowo premia 20% mają ją wszyscy ,co do pensji podstawowej/zależy jakie stanowisko - nie wiem jak teraz ale wcześniej do RYNKOWYCH NIE NALEŻAŁA BARDZO DUŻO MĄDRYCH I ZNAJĄCYCH SWOJĄ WARTOŚĆ LUDZI Z TEJ FIRMY POPROSTU ODESZŁO nie daj się zaczarować wielką marką i co to nie oni na rynku - statystycznie są przeciętną firmą - A KTO TAM SIE PRZEJMUJE LOGO FIRMY NA WANNIE - ZADAJ TO POTANIE ZDROWO MYSLĄCEMU CZŁOWIEKOWI - każd robi -pffff -

Renifer

Po cholerę pracowałeś tak długo, skoro piszesz, że były złe warunki? Trzeba było zmienić piaskownicę

Ren

Tak źle było, a pracowałeś tyle lat? Weź się otrząśnij

było minęło- przepraszam

koniec - było minęło

mądra osoba-przepraszamy

przepraszamy

dyr. pełni funcję i tyle

ma prawo - zatrudniać i zwalniać ludzi przepraszam

brak dampingu -ceny rynkowe

błędna informacja przepraszamy

ten Pan jest ok - był zmęczony

ten Pan jest ok - był zmęczony

ajaj

Rozładunek towarów nie jest dziwnym obowiązkiem bo są to raczej standardowe zadania jak na takie stanowisko, ale czy wypłata jest terminowa? W sumie dobrze by było podjąć u nich zatrudnienie, bo przecież dorzucają do tego odpowiednie socjale.

@ajaj

W życiu! taki socjal to chyba na zasiłku lepszy. Raz do roku na mikołaja dają grosze. Możesz sobie opłacić Multisport, resztę ci dołożą. ale pensje starsznie niskie. przez lata świetlne nie dają podwyżek

Byly pracownik
@Marek

Lata swietlne to odleglosc

pawels997

Lata świetlne są jednostką odległości stosowaną w astronomii (czas płynie nieustannie, a rok świetlny to wartość stała wynikająca z iloczynu prędkości światła w próżni i długości roku juliańskiego) prościej mówiąc jest to droga jaką pokona światło w próżni w ciągu jednego roku juliańskiego, a prędkość nie pokonuje żadnej odległości tylko jest wartością określającą stosunek odległości pomiędzy dwoma punktami do czasu w jakim została ta odległość przebyta. Chłopie skąd się wziąłeś? Zanim zaczniesz pisać takie mądrości to zerknij chociażby do Google.

Staszek

Jest w tobie bardzo dużo goryczy i frustracji. Pracowałeś uczciwie i ciężko ale mimo to zostałeś (usunięte przez administratora) Niech to będzie dla Ciebie lekcja życia. Dla nich to jest biznes a ty byłeś tylko kolejnym ogniwem w zabawie która nazywa się zarabianie pieniędzy. Nie złość się na nich bo staniesz taki jak oni. Zacznij wszystko w nowej firmie. Na stanowiskach zarządczych zarówno w tej jak i innych firmach są ludzie bezwzględni i bierni. Znajomi zostają dyrektorami. Zrobią oni wszystko aby utrzymać się na stołkach dlatego muszą być brutalni wulgarni , donosić i kłamać. Mają kredyty, kochanki, problemy z dziećmi. Nie pisz o nich negatywnie bo Ich ma KTO osądzić.

potencjalny pracownik

czy warto pracować w tej firmie ?? (usunięte przez administratora) - branży wliczając w to wszystkich producentow z Europy i Chin ?? TA FIRMA MA JAKIŚ POTENCJAŁ - CZY TYLKO JEST PODWYKONAWCĄ DLA INNYCH , CZĘŚĆ KUPUJE I ODPSRZEDAJE Z WŁASNĄ ŻELKĄ WIEM ZE KILKA MODELI SAMA PRODUKUJE - ALE TO FABRYKA CZY MANUFAKTURA ???? TA FIRMA COŚ ZNACZY ??? - znam dzemy , jogurty, batoniki , soki, maszynki fryzjerskie , pończochy , spilki o takich NAZWACH (usunięte przez administratora) )

Jak długo trwa proces awansu w Excellent S.A.?

Karol

Są nowe przyjęcia w Podłężu do kadr, dział handlowy i logistyki. Co oznacza ze jest podstawa i premia motywacja? Zdarza się że jest zabierana i czy wogole polecacie pracę w tych działach?

Klient

Proszę o informacje jak wygląda kwestia wykończenia mieszkania w tej firmie?

Eh...
@Klient

Zależy kogo zapytasz - niezadowolonego byłego pracownika, kogoś z firmy czy kogoś kto był klientem :) Staramy się to co robimy robić dobrze i jest na to normalna gwarancja. Na wykończenie jest podpisywana umowa, gdzie jest napisane wszystko co i jak będzie zrobione i w razie problemów jest podstawa do dochodzenia swoich racji.

obi
@Klient

dziadostwo straszne, fuszera, ale chciałem to mam i teraz muszę pisać, prosić i dzwonić o reklamacje ;/

Lizoń

Brak ludzi+dodatkowej os do kontroli. Nauczyły się to korzystają !!!! Co to jest firma z patologią jakościową ????

a co to excellent-co produkuje

proszę o wyjaśnienie czego to producent jest ich wielu o TEJ NAZWIE producent ?? 1/ soków ,herbat 2/damskich rajstop 3/nagrzewalnic elektrycznych 4/sprzętu fryzjerskiego 5/past do butów 6/dzbankow do wody CO TA FIRMA PRODUKUJE ????

Emilia

Nie polecam produktów tej firmy. W szczególności spłuczki. Towar wadliwy, działał zaledwie 2msc. Serwis jest totalna ściemą. Reklamuje sie, że pojawia się w ciągu 48h, a tak naprawde odzew jest conajmniej tydzień później. Podczas reklamacji, Pani która weryfikuje co sie dzieje z ich sprzętem nauczona jest jedynie powtarzania hasła o 'czyszczeniu zaworu bądź zabrudzonej wodzie' (podkreślę, iż mieszkanie znajduje sie w nowym budowinictiwe). Spłuczka ma niby 2 lata gwarancji, a firma 'straszy' obciążeniem kosztow przyjazdu serwisanta. Sprawę kieruję teraz do UOK. Ludzie jak najdalej od tej firmy!!

Szukam pracy

Proszę o info Jakie wynagrodzenie Jaka flota czy można prywatnie użytkować Proszę o info

black

coś sam widać szkół nie kończyłeś/ aaa fakt bo ty po szkole krawieckiej jesteś (usunięte przez administratora)???

Ciekawski

Czy ktoś potrafi coś powoedzieć na temat stanowiska koordynator zleceń inwestycyjnych?

Kuba

Czy jest ktoś w stanie podać jakie są zarobki?

fk

To oznacza ,że byłeś cienkim bolkiem ciekawski .Do pracy się idzie pracować ,a nie (usunięte przez administratora)

Fk

Słaby to ty byłeś skoro odszedłeś .Ja nie narzekam.W tej firmie nikt mi nic zlego nigdy nie zrobil .Dlaczego ? Dlatego ,ze pracuje ,bo za uczciwą prace dostaje sie uczciwe pieniadze . JA NIE NARZEKAM.Cale szczescie takich jak ty dotyczy selekcja naturalna.Nie sztuką jest przyjść do pracy poopi...lac sie i zadać uczciwej zaplaty.Sztuka jest zapracowac uczciwie na zaplate . Mam nadzieje ze zrozumiałeś.

Dariusz
@Ciekawski

Pisałeś swój post jakiś czas temu. Zdecydowałeś się finalnie na zatrudnienie na stanowisku koordynatora zleceń inwestycyjnych? Jeżeli tak, napisz proszę, jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna i jakie warunki pracy zaoferował Ci pracodawca. Obecnie nadal jest szukany pracownik na to stanowisko. Wymagają wykształcenia technicznego i umiejętność zarządzania projektami. Prócz tego firma Excellent prowadzi nabór na posadę serwisanta. Oferują możliwość zrobienia uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV, a także uprawnień do konserwacji i naprawy hydromasaży. Piszcie, jeśli zainteresuje Was ta rekrutacja.

@Kuba

najgorsze na świecie. trzymaj się z dala od tej firmy

black

znam powody dla ktorych odeszly znane mi osoby, WIELE: - tak im dopierdzielono, tak ich wyzyskano, tak zmobbingowano, poniżono i dowalono robotą, że nie miały wyjścia tylko odejść. propozycje podwyżek są ignorowane.takiemu pracownikowi (kierownikowi/szefowi działu) dopierdziela się tak, że chcesz wiedzieć. NIE CHCESZ WIEDZIEĆ. tacy ludzie po odejściu zaczynają oddychać i mówią sobie: ale byłem głupi tyle lat poświęcenia dla takich ZER. oni zawsze mówią: chcesz odchodzić? to idź, jeszcze zechcesz tu wrócić, albo" chcesz to idź - mamy kolejkę chętnych na twoje miejsce (to już jest ściema, nikt tam nie chce przyjść do pracy, albo jak przyjdzie i zorientuje się w sytuacji to ODCHODZI BIEGIEM). kilka różnych gałęzi/działów zlikwidowali o tym wiedzą wszyscy nie zatrzymują nawet najlepszych ludzi negocjujących

Zostaw merytoryczną opinię o Excellent S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Excellent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Excellent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Excellent S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Excellent S.A.
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

Excellent S.A.