LILIA 2.0

Witam pracuję już jakis czas na Magazynie Excellenta w Kokotowie i jestem bardzo zadowolony,choć nie da się ukryć że praca ciężka i nie do przerobienia,wynagrodzenie też nie jest jakieś w miare godziwe do tej pracy ,ale jedyne co motywuje nas magazynierów do tej pracy i daje powera,to magiczna szafka w pomieszczeniu socjalnym,która jest zawsze pełna prze różnych herbat od owocowych po czarne jak i różne rodzaje kaw no i uwaga cukier , z tych dobroci możemy korzystać ile chcemy w miarę rozsądku i za darmo i nie musimy się trapić oto żeby dzwigać z domu swój cukier kawe czy herbate. Pozdrawiam walczących ciężko pracowników fizycznych jak i kierowników.

znawca firm

firma idzie na dno jak titanic, ciekawe tylko kiedy wystawią się do sprzedania jakiejś zachodniej sieci, a może już się wystawili tylko nikt nie chce tego bałaganu kupić?! haha!!! właściciele to polscy dorobkiewicze z początku lat 90-tych, więc muszą teraz szybko uciekać z rynku i ratować swój majątek, sprzedając się większym i mądrzejszym, a sobie zapewniając godną i spokojną starość za te kilka milionów ze sprzedaży całego nierentownego już bałaganu!

i co z tego -lokalizacja ok

magazyn jak magazyn pracę trzeba szanowac pozdrowienia

sprostowanie- etyka zawodowa

przeprosiny - etyka zawodowa to jest bez znaczenia ... jak wygląda Życzę wszystkim pracownikom ( tam pracującym ) samych sukcesów i powodzenia

Andrzej Nowy wpis
@i co z tego -lokalizacja ok

Hahaha. Polski pracodawca rzadko kiedy szanuje pracownika a ja mam szanowac prace??? Pracy jest az nadto wystarczy sie ruszyc. Osobiscie juz mam nadzieje nigdy nie pracowac w Polsce bo nikt mnie nigdy nie traktowal tak zle jak polski "prywaciarz". Zycze wszystkim wyjazdu z tego kraju z dykty

Stefan Nowy wpis
Kandydat
@sprostowanie- etyka zawodowa

Ile było tych przeprosin?

LILIA 2.0

Anonimowy byly pracownik Nowy wpis
@LILIA 2.0

Proponuje bys zaczela pracowac tylko za ten cukier i herbate. Po co ci pieniadze jak masz CUKIER I HERBATE. Troche szacunku do samej siebie. Serio

godny szacunek dla P.dyr.ds... Nowy wpis

Godny Szacunek dla Pana dyr. ds... Przełożony był z klasą , profesjonalista , mądry ,uczciwy ,zawsze odpowiedzialny zdyscyplinowany, super planista - świetnie zarządzał pracą innych , naprawdę ok ( co do persony - przepraszam ,proszę wybaczyć jeśli gdzieś padły dziwne słowa - nie to było na celu... ) Szacunek i Godność dla Tego Pana i Wszystkich innych pracowników Wszystkiego Dobrego - ps. dobrowolne sprostowanie - zgłoszone do.... i wykonane

anonymous

wracałem bo były takie ustalenia , ustalenia zostały przekomfabulowane :) są ludze którym łatwo rzucają słowa na wiatr

@anonymous

ok, dzięki , za wszystko i życie jest piękne :)

zenek

EMERYCIE - wielu wraca po to by zaraz odejść. ludzie liczą, że coś się zmieniło, że poprawiło. tu się pięknie nawija makarony na uszy i chętnie przyjmuje tych, którzy odeszli. dlaczego? bo nie trzeba tracić czasu na ich szkolenie. oni wszystkie drogi w firmie znają, wiedzą z czym do kogo, liczą też, że skoro znają te czarne strony to uda się je jakoś omijać. nowi są naiwni i wierzą we wszystko.

@anonymous

ale z Szacunkiem do byłych przełożonych

sprostowanie -etyka zawodowa

przepraszam nie wciskają kłamstw ( sprostowanie ) -inny punkt widzenia dużo pracy to prawda ( było kiedyś ) - ok przełożony wymagający był PRZEPRASZAM za cytowany wulgaryzm , i za błędną konkluzję - mimo wszystko - ja przepraszam ,proszę wybaczyć …. SPROSTOWANIE PRZEŁOŻONY BYŁ OK - zawsze profesjonalista, , zawsze kompetentny, zawsze komunikatywny , zawsze wszystko ok, życzę temu Panu samych sukcesów zawodowych .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

jest wiele Ex .. i tyle na ryn

wszystko ok , pozdrowienia

sprostowanie

życzę firmie samych sukcesów Przepraszam , proszę wybaczyć nie mi oceniać , nie moja sprawa Życzę Temu Panu - jeśli tam pracuję samych sukcesów zawodowych wszystkiego najlepszego …. w życiu zawodowym i prywatnym

życzę jak najlepiej

mimo wielu negatywizmu życzę ludziom w tej firmie jak najlepiej

przeprosiny-etyka zawodowa

przeprosiny - etyka zawodowa nie mi oceniać ...... to bzdury przepraszam ,proszę wybaczyć Zyczę firmie , pracownikom ,kadrze - samych sukcesów zawodowych

sprostowanie-etyk zawodowa

zły styl pisania nie mi oceniać markę... SPROSTOWANIE ŻYCZĘ FIRMIE EXCELLENT S.A. samych sukcesów zawodowych oraz dalszego rozwoju i dobrej przyszłości

Adam

Dzięki za opinię, ale nie zawiera ona żadnych argumentów, które świadczyłyby o tym, że nie warto podejmować współpracy z "Excellent". Wyjaśniłabyś co sprawiło, że zrezygnowałaś i dlaczego ogólnie nie polecasz pracy? Dzięki.

Marta

Widzę, że nie udało Ci się znaleźć żadnych pozytywnych stron pracy w Excellent, co oczywiście szanuję. Na początek chyba wypadałoby odnieść do tego braku zabezpieczeń na magazynach - to może już stanowić jakieś zagrożenie dla zdrowia pracowników. Co na to Dyrektor firmy? Rozmawialiście z nim o tym?

black
@Marta

moja droga tam nie ma jednego dyrektora. jest ich kilku a właściciele i tak wsadzają noc do wszystkiego

bez znaczenia - przeprosiny

życzę firmie jak najlepiej

było minęło

było minęło Zyczę firmie jak najlepiej

przeprosiny-sprostowanie

sprostowanie, przeprosiny kultura wypowiedzi dyrektorzy byli ok, nic nie wciskali .... były tylko rozmowy , różne punkty odniesienia PRZEPRASZAM, - życzę dyrektorom /dyrektorowi samych sukcesów zawodowych , z wyrazami szacunku

sprostowanie

sprostowanie szacunek do byłych przełożonych

-sprostowanie

dyrektorzy/przełożeni ... byli ok szacunek do Tych osób sprostowanie

sprostowanie

sprostowanie -przeprosiny ( ktoś był ...na lekach...) ten Pan w tej firmie - ok dyr.. był ok , - nic nie zmuszał zawsze kompetentny - zawszy uczciwy - zawsze ok...... wszelkie ustalenia i rozliczenia zawsze zgodne 2 stronnie z szacunkiem do Tego Pana i wielu innych ludzi w Tej firmie

samych sukcesów-sprostowanie

życzę samych sukcesów w firmie i Wszystkim pracownikom zarząd ok ,kadra - ok , dyrektorzy też ok ( kompetentni i odpowiedzialni ludzie....) - Z szacunkiem do firmy , właścicieli i byłego szefostwa.......

Jaki dress code obowiązuje w Excellent S.A.?

10 lat-korekta

było minęło 10 lat-kiedyś (.....) kiedyś trochę zimna ocena - korekta /zmiana wszystkim byłym współpracownikom życzę wszystkiego najlepszego firma ok, dużo pracy było - ale przeżyłem firma ok, zarząd ok- wysoka kultura , przełożony -dyr. dys..... - też był ok kompetentny , bardzo komunikatywny, bardzo ludzki, - -Wszystkim ludziom w tej firmie Zyczę jak najlepiej (...) sukcesów, zdrowia ,pomyślności

przeprysiny i żegnam

przepraszam Pana Andrzeja - marketing Pana Wojciecha - dyr. (…) Pana Jana -analityk nie potrzebnie wszedłem …. tutaj -żegnam na zawsze Zyczę wszystkim Panom samych sukcesów zawodowych Wszystkim pracownikom , dyrekcji i zarządowi - samych sukcesów powodzenia

zycze sukcesów

do Pan dyr. dystrybucji Przepraszam , z pokorą , nie mi oceniać zyczę Panu samych sukcesów w mojej ocenie był Pan zawsze zaangazowany zdyscyplinowany, pracowity ,kompetentny ( ...) Zyczę Panu i wszystkich pracownikom ,zarządowi samych sukcesów.

a ja przepraszam za nic !!!! No chyba ze nie zdradzam głupoty i różne pawiana na waszych spotkaniach heheh

znawca firm

anonymous

Witam ,Może Pan Emer sie nie myli...ponieważ reklamowałam produkt waszej firmy i miał byc kurier i juz 5 dzień czekam w domu ,az wielmożny chrabia przyjedzie :-((((

@anonymous

Kupiłam baterie łazienkową...miała byc super..kosztowała ok 500 zł,po 6 miesiącach sie zepsuła...czekam na kuriera co niby ma załatwic usterkę miał byc w czwartek,a dzis poniedziałek...po co mówi ze ma byc w ten dzien ,a go nie ma!!!!!!Co t za firma? tak drogie produkty! juz nic nie kupie od was! i nawet nie pozdrawiam :-(

counselor
@anonymous

Szanowny Anonymousie , rozumiem że jest Pan zakłopotany , ale proszę zrozumiecć firma ( ustala ok ) ale nie odpowiada za kuriera -zawsze to jest firma zewnętrzna , możemy drogą regresu - prostować temat , CO do tego czy bateria droga czy tania - pojęcie względne - SĄ BATERIE I ZA 2000 EURO / SZT. z wyrazami szacunku

Misiu
@anonymous

500zł to jakaś taniocha....

zenek
@znawca firm

ZNAWCA FIRM pisze prawdę. Excellent idzie na dno. dzieci dorobkiewiczów (właścicieli) dochodzą do władzy. śmiechu warte. znam od podszewki. wiele lat w tej firmie spędzone w różnych działach daje pogląd na sytuację. tu pracuje dużo ludzi z rodziny, córeczki, synkowie, pociotki. każdy donosi i podlizuje się, jak może. z niecierpliwością czekam aż padną na kolana. ile spółek już położyli? ile branż zaczęli i wykończyli? jakaś chemia była, jakieś okna i drzwi??? i nie ma? produkty w głównej mierze z Chin, kiedy padaczka? dno, dno, ta ceramika ciągnie na dno. źle lokowane pieniądze, problemy z zarządzaniem i bufonada. oj panowie właściciele i na was przyjdzie czas

Krzysztof

HRABIA PISZE SIE SAMO H

@znawca firm

mimo wielu negatywywizmow i nie moich ocen życzę ludziom jak najlepiej

życzę jak najlepiej

mimo wielu negatywizmow życzę ludziom w tej firmie ja najlepiej .............

życzę temu Panu jak najlepiej

przepraszam , życię temu Panu jak najlepiej

każdy pracuje jak umie

praca i tyle - przeprosiny za styl życzę temu Panu jak najlepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Excellent S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Excellent S.A.
2.3/5 Na podstawie 55 ocen.
Excellent S.A.