Opinie o Excellent S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Excellent S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Excellent S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Excellent S.A. w Kraków

Boguśka Nowy wpis

Witam serdecznie. Widziałam ofertę dla Junior Graphic Designera. :) model hybrydowy z opisu jak najbardziej by mi odpowiadał. Zastanawia mnie dalszy rozwój, ponieważ piszą w treści, że ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników. W dziale graficznym jakby to wyglądało?

Leon Nowy wpis

Witam, Na jakie zarobki mogę liczyć w firmie pracując na produkcji? Proszę o kwoty netto. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Czy w firmie Excellent S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Burn Nowy wpis

Czy firma Excellent oddzwania po rozmowie rekrutacyjnej z informacją zwrotną - również z tą negatywną?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Excellent S.A. na stanowisko Pracownik Magazynowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
XY

Ile proponują asystentowi ds. rozliczania produkcji?

Co powiecie o pracy w firmie Excellent S.A.? Niedawno szukali kogoś na Logistyk.

Nie polecam. Słaby socjal, problem z urlopami, co roku obniżana pensja. Brak jakiejkolwiek inwestycji w pracownika. Zero szkoleń.

Wanda

Jakie szkolenia według ciebie byłyby wymagane skoro już je podkreślasz? Co do samego obniżania pensji masz na myśli po prostu wpływ inflacji jeśli już? Na dzień dzisiejszy jak stawki mogą się tu prezentować? Jesteś jakkolwiek na bieżąco, żeby się co do nich odnieść?

@Wanda

Szkolenia pozwalające rozwijać się pracownikowi. Jest cała masa takich szkoleń. Jeśli chodzi o zmianę pensji mam na myśli zmniejszanie stawek prowizyjnych w stosunku do zwiększanego planu.

Wanda

Dzięki, a coś więcej na temat tego rozwoju właśnie? Lubię konkret. Te plany to dopiero zrozumiem po zatrudnieniu się czy jesteś w stanie je jakoś przybliżyć / opisać, żeby było wiadomo czy są ciężkie do wyrobienia dla kogoś?

10 lat-korekta

było minęło 10 lat-kiedyś (.....) kiedyś trochę zimna ocena - korekta /zmiana wszystkim byłym współpracownikom życzę wszystkiego najlepszego firma ok, dużo pracy było - ale przeżyłem firma ok, zarząd ok- wysoka kultura , przełożony -dyr. dys..... - też był ok kompetentny , bardzo komunikatywny, bardzo ludzki, - -Wszystkim ludziom w tej firmie Zyczę jak najlepiej (...) sukcesów, zdrowia ,pomyślności

@10 lat-korekta

zarząd ok? ty chyba ich znasz tylko z ukłonów na korytarzu! to fałszywce nad fałszywcami!

Wanda

O widzisz, a wyjaśnisz czemu za nie tę treść tak naprawdę uznajesz? Opinia swoją drogą faktycznie może trochę dawna, bo ze dwa lata temu wrzucana, co tu w firmie się zmieniało przez ten okres?

Witam. Proszę się podzielić opiniami nt pracy na produkcji. Jakie są warunki, jakie relacje panują między pracownikami, kierownictwem.

Mobil

Nie polecam podwykonawców DawTom ponieważ to są alkoholicy.Wystarczy przyjechać na teren budowy niezapowiedzianym parę razy i się przekonać jak pracują .Pracowałem tam krótko ale stale tylko piwka na budowie.

@Mobil

Czy to na pewno dobre miejsce na tę opinię? Co oni z tą firmą tutaj mają wspólnego? wyjaśnisz?

UWAGA

Firma nie reguluje swoich zobowiązań - unika kontaktu, telefony nie aktywne !!(usunięte przez administratora)

Sylwia
@UWAGA

Od dawna tak jest, że firma nie reguluje swoich zobowiązań? Dlaczego tak się dzieje właściwie? Jak tłumaczą na przykład brak wypłacania pieniędzy?

Agnieszka
@UWAGA

Co to znaczy,że firma nie ma kompetencji według Ciebie? Możesz to rozwinąć?

Henryk

Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z firmą Excellent. Zamawiałem wannę, kabinę, brodzik. Firma kurierska uszkodziła brodzik. Bez żadnych trudności Excellent przysłał mi drugi bez wad. Jest to zasługa profesjonalnych pracowników. Serdecznie dziękuję Panu Jerzemu M....ka.

LILIA 2.0

Witam pracuję już jakis czas na Magazynie Excellenta w Kokotowie i jestem bardzo zadowolony,choć nie da się ukryć że praca ciężka i nie do przerobienia,wynagrodzenie też nie jest jakieś w miare godziwe do tej pracy ,ale jedyne co motywuje nas magazynierów do tej pracy i daje powera,to magiczna szafka w pomieszczeniu socjalnym,która jest zawsze pełna prze różnych herbat od owocowych po czarne jak i różne rodzaje kaw no i uwaga cukier , z tych dobroci możemy korzystać ile chcemy w miarę rozsądku i za darmo i nie musimy się trapić oto żeby dzwigać z domu swój cukier kawe czy herbate. Pozdrawiam walczących ciężko pracowników fizycznych jak i kierowników.

Anonimowy byly pracownik
@LILIA 2.0

Proponuje bys zaczela pracowac tylko za ten cukier i herbate. Po co ci pieniadze jak masz CUKIER I HERBATE. Troche szacunku do samej siebie. Serio

@LILIA 2.0

dramat! herbaty i cukier motywują? ale masz niską samoocenę

zenek
@LILIA 2.0

szkoda ze nie ma posiłków regeneracyjnych,w sumie bez ogrzewania tez sie da pracowac

Magazynier z Kokotowa
@LILIA 2.0

Jakby ktoś nie wiedział, to napisał to nasz kierownik który musi się pochwalić całemu światu że kupuje nam herbatę i cukier.

@LILIA 2.0

żenujące, (usunięte przez administratora) jak można tak dziadować? excellent nigdy nie dbał o pracowników. to jest bzdura totalna, tylko w sekretariacie prezesów jest darmowa kawa i herbata. żenada

@Anonimowy byly pracownik

ma rację

No no

Brak słów

@No no

Czemu brak? I w sumie czemu każdy się tu tak tym oburzył? Nie lepsze to niż nic?

Sylwia Radek

Bardzo kompetentna Firma robiliśmy 2 mieszkania jesteśmy bardzo zadowoleni.Pan Robert bardzo kompetentny i naprawdę warto z nimi zacząć współpracę,Polecam

Jolanta
@Sylwia Radek

To fajnie bardzo a powiedz mi ile czasu trwało wykonawstwo w Twoim przypadku? :)

zmowa cenowa w Excellent!!!!

Zmowa cenowa - Wyposażenie łazienek podziel się Facebook Twitter + 17.03.2014 Zmowa cenowa - Wyposażenie łazienek Dystrybutor wyposażenia łazienek – spółka Excellent przez 10 lat narzucała swoim partnerom handlowym ceny dalszej odsprzedaży produktów. W rezultacie niedozwolonego porozumienia konsumenci mogli być zmuszeni do płacenia wyższych cen za produkty takich marek jak: Excellent, Actima, Hansgrohe, Villeroy&Boch czy Huppe. Na przedsiębiorcę została nałożona kara finansowa w wysokości blisko 150 tys. zł Dorota Karczewska, Dyrektor Delegatury UOKiK w Bydgoszczy Wypowiedź Doroty Karczewskiej, Dyrektor Delegatury UOKiK w Bydgoszczy Taki zapis (wg. prawnika) nosi znamiona zmowy handlowej i działanie na szkodę konsumenta / jest zabronione; proponuje ten zapis jakoś rozmyć lub usunąć – to fragment (pisownia oryginalna) korespondencji wysłanej do partnera handlowego przez przedstawiciela spółki Excellent. Przedsiębiorca oferuje artykuły wyposażenia łazienek pod własną marką Excellent i Actima oraz jest dystrybutorem produktów m.in. Hansgrohe, Villeroy&Boch czy Huppe. Postępowanie przeciwko spółce zostało wszczęte w sierpniu 2013 r. Z informacji uzyskanych przez Urząd, m.in. podczas kontroli z przeszukaniem, wynika, że zawarła ona niedozwolone porozumienie ze swoimi kontrahentami, którzy zajmowali się dalszą sprzedażą (hurtowa i detaliczną) produktów wyposażenia łazienek. Przedsiębiorcy zostali zobowiązani do stosowania cen minimalnych, co oznaczało, że musieli stosować narzucone stawki lub udzielać od nich rabatu nie większego niż ustalony przez Excellent. Za samodzielną politykę cenową groziło im natychmiastowe rozwiązanie umowy bądź zapłata kary umownej. Niedozwolona praktyka trwała od 2003, a zakończyła się w 2013 r. Jej skutki mogli odczuć m.in. konsumenci, którzy urządzali lub remontowali łazienki i nie mogli kupić produktów objętych zmową taniej niż po cenach odgórnie ustalonych. Za zawarcie niedozwolonego porozumienia, na spółkę Excellent została nałożona kara w wysokości 146 277 zł. Decyzja jest prawomocna. Sankcji za udział w porozumieniu ograniczającym konkurencję można uniknąć w zamian za współpracę z UOKiK, dzięki programowi łagodzenia kar leniency. Przedsiębiorca, który dostarczy dowody na istnienie kartelu, nie był jego inicjatorem i zaprzestał niedozwolonych działań może liczyć nawet na całkowite zwolnienie z sankcji pieniężnej. Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące programu, nawet anonimowe, udzielają prawnicy UOKiK pod numerem telefonu: 22 55 60 555. Dodatkowe informacje dla mediów: Małgorzata Cieloch, Rzecznik prasowy UOKiK Departament Współpracy z Zagranicą i Komunikacji Społecznej (usunięte przez administratora)

Waldek
@zmowa cenowa w Excellent!!!!

no patrzcie i Krzychu nie wyleciał z roboty. puszy się, że taaaki z niego dyrektor. miazga

@Waldek

ma rację, k.dalej rządzi

Sylwia
@żenia

A zmieniło się coś mimo dalszych takich samych rządów? Czy nie?

Krzysztof Dulban

Informuję osobę, która od dłuższego czasu szykanuje mnie, a także moją rodzinę, że dołożę wszelkich starań, aby ustalić jej tożsamość celem wytoczenia sprawy Sądowej. To nie jest żadna merytoryczna opinia, lecz tak bardzo rozpowszechniany w sieci internetowej "hejt". Ukrywanie się autora tych wpisów pod pseudonimem świadczyć może jedynie o jego tchórzostwie. Jednocześnie wyrażam ubolewanie, że portal Gowork.pl dopuszcza do publikacji takich kłamliwych i znieważających ludzi pomówień, nie dając możliwości bezpośredniej konfrontacji z autorem tego typu oszczerstw. Krzysztof Dulban Dyrektor dystrybucji

@Krzysztof Dulban

ci co z nim pracowali dobrze wiedzą jaki jest, żadne gadki tu nic nie dadzą. my po prostu Krzychu wiemy, jak było i jaki jesteś. fakt, że ten gość nie powinien cie oczerniać, ale merytorycznie napisać o co chodzi. ale wiesz, ani lubić ani szanować cię NIE MA ZA CO. no jesteś jaki jesteś każdy wie. a tamten niech przeprasza

zycze sukcesów

do Pan dyr. dystrybucji Przepraszam , z pokorą , nie mi oceniać zyczę Panu samych sukcesów w mojej ocenie był Pan zawsze zaangazowany zdyscyplinowany, pracowity ,kompetentny ( ...) Zyczę Panu i wszystkich pracownikom ,zarządowi samych sukcesów.

@zycze sukcesów

człowieku oszalałeś? przepraszasz ich? to to najpodlejsze towarzystwo! miej honor bo oni nie mają. zbyt dobrze ich znam

@skąd ja to znam?

bo racje ma

Pipi

Dlaczego na stanowisko koordynator zleceń jest stała rekrutacja?

@Pipi

takie ogłoszenia są OD LAT. będziesz tam zasuwać za podstawową pensję i w życiu nie zobazcysz prowizji bo wypłacają po rozliczeniu danego obiektu. jest (usunięte przez administratora)szczegółów do dopilnowania. ludzie się demotywują bo nie widzą kasy miesiącami tylko podstawa zostaje. I ODCHODZĄ BO (usunięte przez administratora) SZUKAJĄ

Stanowisko koordynator

Z własnego doświadczenia gorąco nie polecam. Ludzie odchodzą bo było, jest i będzie po prostu (usunięte przez administratora) w stosunku do swojego pracownika a juz nie wspomnę do podwykonawcy. Szkoda bo dział z dużym potencjałem a co najwyżej nadaje się do zrobienia tematu w wariancie klucz +. Krótko podsumowując pracując tam masz uczucie bycia cały czas okłamywanym przez marnych manipulantów. Wszystkim życzę powodzenia i wytrwałości marudom.

@Stanowisko koordynator

zdecydowanie zgadzam się z tą wypowiedzią!

Wiezmiesz urlop zaczyna się drama na całego nie polecam tej firmy

Wanda

Ale w jakim sensie drama? Kto ją robi, szef?

Fizyczni

Planuje aplikowac na magazyn w kokotowie? Warto? Jak atmosfera? Dzieki!!

@Fizyczni

I jak, aplikowałeś już, jak tak to ty się podziel info co Tobie zaoferowali. Nigdzie nic konkretnego nie idzie znaleźć

Zostaw merytoryczną opinię o Excellent S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Excellent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Excellent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Excellent S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Excellent S.A.
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

Excellent S.A.