Opinie o Excellent S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Excellent S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Excellent S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Excellent S.A. w Kraków

znawca firm

na dzisiaj ta firma nie zatrudnia nawet 200 osób, a 300 to już bajki całkowite!!!

Renia
@znawca firm

pracuje coraz mniej ludzi a dociąża się tych co zostali

xXx
@Renia

Liczba bierze się z połączenia liczby pracowników dwóch "siostrzanych" firm Excellent - Excellent S.A. oraz Excellent Profile Sp. J. - tego chyba znawca firm nie wiedział. Obie firmy mają tych samych właścicieli i pracują pod tym samym szyldem. Nie ubyło pracowników - jest ich coraz więcej.

@znawca firm

pewnie ze nie ma 300 i 200 też nie. a ci co pracują to w różnych spółkach aby te firmy nie były zbyt duże bo mogą unikać pewnych podatków itp. aaaa i muszą się spowiadać z handlu bo to "podmioty powiązane". krętacze

black

to niestety standard i pisze to jako wieloletni BYŁY JUŻ NA SZCZĘŚCIE pracownik. tu są tylko obiecanki- cacanki. i tak każdego wyrolują finansowo

Nie polecam

Całkowity brak szacunku do pracownika. Za to trzeba go wydymać ile wlezie. Atmosfera w pracy ciulowa, każdy próbuje przerobić każdego, obrabianie sobie tyłków na porządku dziennym. Dyrektorzy typowo korporacyjni, pracownik ma wyrobić 300% normy, ale o podwyżkach zapomnijcie. A wszystko co zrobicie i tak jest do d*py. Od lat pensje nie wzrastają, więc personel po trochu się ulatnia. Jak ktoś lubi robić za niewolnika to niech tam idzie. Bo jak firma już go wydoi, to pożegna się z nim "bez żalu".

Pracowała w firmie, mam bardzo dobre wspomnienia co do warunków pracy i sposobie traktowania mnie jako pracownika. Chętnie ponownie bym odwiedziła to miejsce. Pozdrawiam wszystkich pracowników Firmy Excellent i życzę dalszych sukcesów. Firma niezawodnie -/ z tego co dobrze liczę /na rynku od 30 lat !

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Excellent S.A. na stanowisko Pracownik Magazynowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Magazynier

Nie polecam tego miejsca pracy, lepiej szukać dalej, na rozmowie rekrutacyjnej Pani zapewnia że szanują pracowników, lecz żadne zdanie ich nie jest brane pod uwagę, o podwyżkach jak budżet pozwoli dostaniesz albo nie z tego co już przepracowalem i się dowiedziałem lepiej na to nie liczyć, a praca do lekkich nie należy na budowie mniej się u robiłem niż tu, atmosfera w pracy nie jest już pozytywna,

Helena
@Magazynier

@Magazynier Możesz rozwinąć wątek atmosfery w Excellent? Nie jest zbyt przyjazna pomiędzy pracownikami, czy na stopie pracownik - szefostwo? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zorientowany
@Helena

Ciężko mi mówić za wszystkich, ale raczej odnoszę wrażenie, że jest OK. Firma ma trochę różnych działów i zespołów i nie wykluczam, że gdzieś tam jakieś kwasy są.

Prawdziwy

Jeśli chodzi o pracę w Tarnobrzegu to totalna porażka. Wazeliniarstwo i donosicielstwo. To cechy ktore trzeba posiadać zeby sie w tej firmie odnaleźć. Jesli chodzi o przełożonych totalne dno. Brak kompetencji totalny. Ciezka praca , ciezkie warunki. Sklad caly czas sie zmienia.

PH
@Prawdziwy

(usunięte przez administratora) jednemu Paaanu wydajie się że jest ważny w centrali póki on nie poleci - nic się nie zmieni - resumacja wiedzy brak , kultury brak kompetencji -brak , prezencji - brrrak ,- poziom dyylatacji - przenoszenie raprężenia

Kolo

Jest ok

@Kolo

Fajnie, że podoba ci się praca w Excellent S.A. Powiedz nam coś więcej. Na jakim stanowisku pracujesz, jak wygląda praca?

Kolo2
@Karolina

Koło pracuje w kotłowni. Cały dzień śpi. Nikt mu nie przeszkadza a w wolnej chwili pomiędzy spaniem idzie sobie zapalić i strzelić małpkę.

Eh...

Fascynuje mnie jak można dojść do wniosku, że zwykłe szkolenie z komunikacji interpersonalnej to jakieś pseudonaukowe NLP... Już nie mówiąc o tym, że odkąd tu pracuję (a będzie z 7-8 lat) szkolenie było zorganizowane raz, na próbę :) Coś ta historia o "programowaniu ludzi" mi się nie klei.

Brajan

Przepraszam za pytanie a o którego kurdupelka chodzi?

Misza

szczerze i do bólu ale WIECIE, ŻE ZARZĄD MA TO GDZIEŚ????? przyjdą kolejni

Konsument

Firma produkuje badziew na szeroką skalę. Jestem posiadaczem produktów tej firmy. Wanny robione są jak najtańsztm kosztem. Są delikatne, trzeszczą przy użytkowaniu i pękają. Podejścia do klienta pozostawia wiele do życzenia. Radzę wszytkim zastanowić się 10x przed zakupem produktu jak firmy.

Aż tak źle się tam pracuje? Podobno są liderem i sporo robia. Jak się tam zarabia? Czy można tam dobrze zarabiać?

Ty

sam sprawdz ,co to znaczy dobrze zarabiać ? , gwarantuję Tobie jedno "drenaż umysłu "

Norman

PIP już tam "zauważył" co miał zauważyć, poza tym piękne słowa kadr i Pana Jarka zostały juz zweryfikowane....

profesjonalista

ciekaw jestem Co zrobiłaby Pani Kierowniczka Kadr - jakby dowiedziałą się , jakich FIRMA ma ... wiernych dyrektorów , będących na stronach ludzi szukających pracę - CIEKAW JESTEM CZY DLA DOBRA FIRMY POINFORMOWAŁABY ZARZĄD - ha ha ha

był pracownik

Panie Znawco firm - załóż Sobie Swoją firmę i pokaż klasę :) choćby podstawową

Lamus

Nie te czasy. Nie ma takich ludzi co latami zarabiają 2000. Ewentualnie 1-1,5 roku ale są czasem powody. Jak będą tacy co po dwóch latach zarabiają 2000 to pewnie będą z jakichś powodów zwilnieni.

@Lamus

oj mało ktoś wie :) życzę wszystkiego dobrego , i niech tak zostanie , po czarnej stronie mocy

zenek

oj pracują tu ludzie za 2000 przez 20 lat bez podwyżki, pracują i całaują po rączkach szefów, co by ich nie zwolnili. narzekają, ale pracują

Olek
@anonymous

(usunięte przez administratora). Tu nie miejsce na fałszywe chwalenie jednego z gorszych pracodawców. A może ty z rodziny jesteś (tak kilkadziesiąt osob z rodziny tu pracuje ) i trollujesz. Komu z pracowników chciałoby się zaprzeczać słowom ludzi, ktorzy tu pracowali. Nie ma w Excellent ludzi na tyle zadowolnych z pracy. (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@Maniek, ten wątek poświęcony jest krakowskiemu oddziałowi firmy Excellent S.A. Swoje pytanie powinieneś zamieścić na innym forum lub po prostu bezpośrednio skontaktować się z tym pracodawcą. Z pewnością zostaną Ci udzielone najaktualniejsze informacje, które są w tym momencie dla Ciebie ważne.

Maniek
@Agnieszka

Nikt normalny (potencjalny przyszly pracownik) nie zapyta kierownika o negatywne kwestie i opinie. Stąd moje zapytanie na forum Krakowskiego oddziału firmy, gdyż kilku pracowników się tam szkoliło, i może pracuje w Tarnobrzegu?

@Agnieszka

od niedawna jest też siedziba w Podłężu. i to jest główna siedziba, nad drwiną jest tylko produkcja wanien i obróbka szkła

zenek

a to legalne? byłoby co oglądać! wierzcie mi, niektórzy padliby z wrażenia. trzymajcie się z dala od tej firmy i szefowej działu kadr. włazi w d... szefom bo boi się utraty stołka. fałsz, fałsz, fałsz i mobbing pracowników

Krzysztof

Panie Emer , niekt nie mowi o zazdrości ( u mnie piekło zamarzło - ha ha ) mowimy o WOLNOŚCI

@Krzysztof

w excellent nie ma wolności, są za to świętojebliwi właściciele. jest powiedzenie: kto klęka przed figurą ten ma diabła za skórą. różańce na palcach noszą niby tacy pobożni a brudną robotę robią rękami innych, sami też nie pogardzą okazywać podłość i pogardę dla plebsu. szmacą ludzi!

zenek

BRAWO PAWEŁ! szczera prawda. krótko i na temat

Nowa sztuka

Czy ktoś pracuje może w Podłężu? Mają nabór do księgowości. Warto składać papiery? Zarobki i atmosfera dobre?

Zenobia
@Nowa sztuka

atmosfera bardzo ok.

@Nowa sztuka

jak chcesz poznać, czym jest mobbing i wyzysk to idź. główna księgowa da ci tak popalić, że będziesz się bał własnego cienia

@Zenobia

akurat ktoś ci uwierzy, wszystkie drżycie tam o stołek, aby się szefowa nie doczepiła. nie polecajcie innym

Zostaw merytoryczną opinię o Excellent S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Excellent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Excellent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Excellent S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Excellent S.A.
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

Excellent S.A.