Opinie o Excellent S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Excellent S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Excellent S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Excellent S.A. w Kraków

Patryk

Firma nie dba o kontrolę jakości i olewa klientów. Widocznie ma za dużo zamówień. Kupilem wannę wolnostojącą za prawie 4 tys. Po zamontowaniu okazało się, że spod wanny kapie woda. Po demontażu okazało się, że otwór odpływowy jest od spodu nieoszlifowany. W związku z tym uszczelka nie mogla dokładnie przylegać. Zgłosilem reklamację. W ofercie jest termin 48 h. Ktoś miał "w trybie pilnym" zadzwonić, ale oczywiscie nikt przez kilka dni sie nie odezwał. Skoro są takie ustaerki, można mieć obawy co do jakości calej wanny. W excellent nie działa nie tylko kontrola jakości ale też serwis. Nie polecam. Drugi raz bym nie kupił

A MANKO Z ZAWAŁEM HAHA LIPA ZYCIE

bonzo

JARUS (usunięte przez administratora) MOŻE ROBIĆ NIE WSPOMNĘ O JUWENTUSIE HAHAHA

JAKA UMOWA I CIUCHY PO MIESIĄCI KSIĘGOWA TEŻ LIPA DRAMAT GRUBY

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Excellent S.A. na stanowisko Pracownik Magazynowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

PYTA GRUBA PANIE JARKU

GRUBY DRAMAT I TYLE BRYNDZA

norman

Każdy z członków zarządu i kierownictwa oraz kadr tej firmy, powinien raz w miesiącu przejść wszystkie etapy produkcji, zakosztować warunków pracy, sprawdzić swoje i czyjeś ustalenia i przekonać się o ich słuszności lub o kompletnym braku w podejmowanych decyzjach.

norman

Opinia Nad Drwiną - produkcja wanien i brodzików 1. Pracownicy rotują-nie ma przypisanych stanowisk(może kilka osób ma stałe miejsce) 2. Przerwa to przerwa, każdy ma 30 minut odpoczynku 3. Atmosfera zapylona z powodu tego, że to zakład produkcyjny... 4. Przy docinaniu praca ciężka, trzeba się do tego przyzwyczaić- ogólnie grubo ponad 100% normy 5. Koniecznie trzeba ustalić warunki zatrudnienia aby uniknąć nieporozumień przy otrzymaniu umowy(wynagrodzenie zasadnicze + premia "do" 20%) 6. Ekipa to niekiedy starzy wyjadacze, ludzie bardzo przyjaźni-nie ma mowy o jakimkolwiek "docieraniu" nowego 7. Przydałoby się usprawnić produkcję o: - windę do przenoszenia form - przyssawki do utrzymywania akrylu przy ręcznym frezowaniu-samo pomieszczenie do tych celów jest nieprzystosowane. - automat do wycinania otworów w wannach i brodzikach etc. 8. Brak wydajnej wentylacji nie wspominając o klimatyzacji.

Maniek

W Tarnobrzegu (Machów) pracują na 2 zmiany czy na 1? Sa jakies przyjecia?

Agnieszka

Do krakowskiego oddziału Excellent S.A. poszukiwany jest kandydat na stanowisko koordynator zleceń inwestycyjnych http://www.excellent.com.pl/Praca/Praca Czy ktoś z Was zainteresował się bardziej tą rekrutacją i zdecydował się na złożenie na nią swojej aplikacji? A może ktoś już jest w trakcie udziału w procesie rekrutacyjnym? Jeżeli tak, to proszę o pozostawienie swojej opinii dotyczącej jego przebiegu.

Nico

A jaka jest atmosfera w nowo powstałym zakladzie produkcyjnym Machów Tarnobrzeg? jaka jest norma i czy mozna liczyc na premie? pozdro

Janek
@Nico

Taka sobie. Donosicielstwo na każdym kroku. Podczas upałów nie dali wiatraków - słabo. Słabo też z BHP.

Mirek
@Janek

a wodę dali?

Janek
@Mirek

Zawsze jest

Agnieszka

@Janek a co dokładniej nie zgadza się w firmie z funkcjonującymi przepisami BHP? To bardzo ważny aspekt dla wielu osób, bezpieczeństwo pracy jest kluczowe dla komfortu zatrudnienia.

Zenek
@Agnieszka

Agnieszka, tu skrzynie ze szkłem dyndają Ci z suwnicy nad głową. Jakbyś popatrzyła, jak odbywa się załadunek szkła to bałabyś się . Wielkie tafle szkła na przyssawkach. jakby spadła to ucina stopy, przetnie człowieka na pół, to jest niebezpieczne. pracownicy nie ma specjalnego obuwia ochronnego. szkolenia BHP prowadzi znajomek kierowników, szkoli tylko dla papierka. aby się kwity zgadzały przy kontroli. Najgorzej mają przy trawieniu szkła. wdychają opary kwasów. zbiornik z kwasem to tykająca bomba. jak pierdyknie (kwas przeżera podpory) to pół Drwiny nie będzie. rozlewają te kwasy sami, kapie to i wsiąka w podłoże, w stropy. tragedia. wszyscy to muszą wdychać.

3X

Mnie natomiast przeraża nieporofesjonalizm handlowców salonu łazienek przy ul. Zakopiańskiej, zwłaszcza pana Marka G. (nazwiska nie przytoczę). Dobrze, ze konkurencja jest bardziej fachowa.

zb
@3X

Ja mam bardzo dobra opinie o panu Marku G.Jaki i kilku moich znajomych . Profesjonalny handlowiec z dużą wiedzą produktowa .

aligator
@zb

Ty i kilku twoich znajomych jest zadowolonych. Pozostaje pytanie ilu jest niezadowolonych.

Anka
@zb

za bardzo pewny siebie. strasznie dumny. strasznie się wymądrza

z rynku

podobno zaliczyli ostatnio prawie 150 tys. zł kary za zmowę cenową na swoje produkty w latach 2003-2013, UOKIK im przywalił taką karę i nawet nie odwołali się dla zasady tylko grzecznie zapłacili...

Krzychu D.
@z rynku

no i dyrektor zamiast wylecieć to siedzi w robocie i obrasta w piórka

Pracuję w tej firmie dość długo (lata) i wiem ,że jest dobrą firma .Właściciele firmy sa na poziomie , dobrym poziomie .W życiu nie usłyszałem nic złego od żadnego z członków zarządu .Takich jak ja pracujących po 10,15 czy 18 lat w tej firmie jest dość sporo co tylko świadczy dobrze o traktowaniu pracownika .Pensja jest zróżnicowana w zależności , w którym dziale pracujesz i na jakim stanowisku .Chyba normalne .Ja nie narzekam na zarobki i atmosferę w pracy . Co do zmniejszenia stanu osobowego to chyba normalne ,że jak są zmiany np.Likwidacja działu drzewnego spowodowała zmniejszenie stanu osobowego o kilkadziesiąt etatów .Co nie oznacza ,że firma zaraz pikuje w dół :). Po prostu zmiana tego typu ciągnie za sobą takie skutki. Ja bym nie przesadzał z wpisami typu "pikuje w dół" Osoby ,które takie lub inne rzeczy piszą mało wiedza o tej firmie . W/g mnie firma ma się na tyle dobrze ,że o prace nie mam się co martwić .

z rynku
@pracownik

bajki kolego opowiadasz, ta firma ma tak wąską sieć dystrybucji w Polsce, że praktycznie poza Małopolską nie istnieje na rynku, w dużych sieciach ich nie ma, w małych też, więc gdzie oni sprzedają, bo na rynku polskim cisza o tej firmie? W sumie mają pewnie kilkadziesiąt małych prowincjonalnych salonów sprzedaży na zasadach franszyzowych, więc jak to może generować dobrą sprzedaż, skoro te salony są w małych miasteczkach i mają bardzo mało klientów?

Romek
@pracownik

masz sie dobrze bo z rodziny właścicieli jesteś jak 50% zespołu. albo siedzisz na stołku bez znaczenia, papierki przekladasz. ty to chyba z transportu jestes. firma nie pikuje w dół ale dożyna ogromem pracy pracowników. wyzysk

employed

Pracowałem w firmie 10 lat. Wypowiedź kogoś z góry,kto rzekomo pracował tam podobną ilość czasu i sobie chwali można włożyć między bajki. Zapewne to ktoś z biura. Nie dziwne - więcej tam tych pracowników niż zwykłych - fizycznych. Ci drudzy muszą poty wylewać by zapewnić utrzymanie rozrośniętym do granic możliwości pracownikom z biura (usunięte przez administratora), a sami mają gówniane pensje w stosunku do pracy. Zdarza się dziennie przenosić naście ton. Kierownictwo, a jest dwóch kierowników, pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) Wyzwiska są na poziomie dziennym(usunięte przez administratora) Drabiną podjechać się nie da, ale niby są. Przepycha się kilkanaście razy dziennie wózek ważący nierzadko 8 ton. Konie by nie uciągnęły. We dwie, trzy osoby. Według BHP - jedna osoba na 500kg. Tymczasem do 8 ton pracowników by musiało być 32, a na zmianie jest maksymalnie 8. Całkowita żenada.(usunięte przez administratora) Do tego wszystkiego socjal wręcz nie istnieje. Jedyny dodatek w grudniu. Pokrywa się z tym co zabierają, gdy idziesz na urlop wypoczynkowy. Jeśli się doprosisz. Bo na porządku dziennym jest, że kierownicy idą kiedy chcą (w przypadku jednego często jest to poniedziałek). Ale pracownicy muszą się wręcz prosić. A nie zawsze dadzą. Mi nie dali wolnego nawet gdy pokazałem papiery, że mam sprawę w sądzie! Bywało, że nie było w "kuchni" ciepłej wody, bo firma nie miała na nowy kurek. Nic dziwnego, przez lata (pewnie wciąż) działa tylko jeden bojler w ubikacji, więc idąc się myć po pracy trzeba swoje w kolejce odczekać, lub wymyć się w drugiej umywalce z zminą wodą i kranem, który wodę rozlewa poza umywalkę. Pisuar zalepiony taśmą - nieczynny, nie używać. Wizerunek Excellent. Nikomu nie polecam tam robić. Zostaniesz popychadłem za niewyobrażalny ogrom pracy, który musisz zrobić. Dramat,żenada, (usunięte przez administratora).

wesoły janek
@employed

ot i ten słynny wychwalany pod niebiosa na rozmowach kwalifikacyjnych wysoki prestiż firmy Excellent buahahahah, 100/100 Kolego, szacun dla Ciebie za szczerość i prawdę!

Bruno
@wesoły janek

Tak jak ktoś napisał wcześniej zacznij palić coś innego. I tak cię chyba za długo tolerowali!!!

wesoły janek
@Bruno

strzel sobie porządną, zdrową kupkę bruno, to ci świetnie zrobi na stan umysłu!

@employed

Tak popieram zero BHP, pracownicy nie z rodziny pracują na tzw rodzine ktora udaje że3 cos robi a tak to przeszweda się i tyle. Problem z urlopem i atmosfera donosicielstwa

Lucek
@wesoły janek

brawo! prawdę napisał

Lucek
@Bruno

Bruno? jeszcze tu pracujesz? to wiem, kim jesteś! ci co sie szanowali już dawno odeszli. Kierownik Jurek skutecznie zmobingował ludzi, ze poszli pracować tam gdzie jest szacunek dla czlowieka a nie wyzwiska i darcie mordy na caly magazyn

xxx

Zadałem sobie ten trud i poszukałem Idiota to ty jesteś magazynier bo ja nie znalazłem paleciaka elektrycznego o udzwigu 8 ton ,a specjalnie la ciebie znalazłem to. (usunięte przez administratora) Chyba ,że magazynierzy byli totalnymi d...mi i pchali wózek widłowy z paleta o masie 8 ton i dlatego nie dziwie sie ze ich wywalono . Jestem neutralny ,a po ostatnim wpisie to mam juz pewnośc ,ze tu konkurencja sie wpisuje .Tak wogóle to administrator tej strony sie nie popisuje bo temat zszedł na tor "dokopać im " Żenada

magazynier
@xxx

synu nie słyszałeś nigdy o przeładowywaniu takich wózków, w Polsce to norma i standard, taki na 5 ton spokojnie wytrzyma 8 ton i jedzie dalej, w tym kraju wszystko jest przeładowywane i to taka polska tradycja, nie pieprz głupot jeśli nigdy magazynu wysokiego składowania na oczy nie widziałeś chłopcze!!!

@xxx

To jest wózek szynach na cztery skrzynki po dwie tony każda, wiec całość waży troche więcej niż 8 ton, ale pchanie tego wózka to pikuś przy innych pracach na magazynie. Wózki na szynach są trzy, w tym tylko jeden akumulatorowy. Nie rozumiem po co tu sie wypowiadaja osoby nic nie wiedzace o pracy w tej firmie. Ciekawostka - w ostatnich latach z magazynu odeszło dobrowolnie około 50 osób, pracuje kilkanaście wiec warunki muszą by (usunięte przez administratora)

zenek
@pracownik

masz rację. duza rotacja. nie warto tu pracować. same minusy i wyzysk fizyczny

Zenek

Nie polecam nikomu w tej firmie. Będziecie tu wyzyskiwani na maxa aby właściciele mieli zysk. Pełno tam "zasłużonych" donosicieli, gumowe uszy, włażą w (usunięte przez administratora) zbierają tylko dupochrony. donoszą każdą plotkę. pracuje tam dużo ludzi z rozległej rodziny właścicieli. czasem nie będziecie wiedzieli kto rodzina a kto nie. płacą bardzo słabo i latami. nigdy nie doczekacie się podwyżek. wręcz wam udowodnią, że nawet na swoją pensję nie zarabiacie. uśmiechają się, obiecują, ściskają rączkę a potem zajeżdżają ludzi psychicznie. jedynie płacą na czas. tylko tyle. reszta to (usunięte przez administratora) nie polecam. nie bądźcie głupi i nie dajcie się zwieść. najgorsza jest praca na produkcji wanien i w magazynie szkła. wielu ludzi pracuje bo boją się szukać innej roboty.

Bogdan

Bardzo niesłowni obiecują jedno robią drugie. Bardziej mogą wykończyć człowieka niż mieszkanie

Eryk
@Bogdan

Racja, obiecują a potem lawirują jakby Ci tu nie dać, obciąć, potrącić. Co nie na piśmie od ręki to NIGDY nie wywalczysz podwyżki. Są ludzie, którzy latami zarabiają tu 2ooo na rękę i NIC WIĘCEJ NIE DOSTANĄ. Nie warto tu pracować bo to tylko stres i niewdzięczność. WYZYSK PRACOWNIKA nie zawsze w białych rękawiczkach.

Mirek

czy jest przyczyna tak małej aktywności na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Excellent S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Excellent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Excellent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Excellent S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Excellent S.A.
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

Excellent S.A.