Książ-Bud Tomasz Nykaza

Książnice

Opinie o Książ-Bud Tomasz Nykaza

koko

somo dno nie płacą na czas nie mają kasy

Nikt

Chyba poprawnie z tobą pili bo Tomasz N. to mózg ma zlasowany od alkohou

Zleceniodawca

Firma to katastrofa. Korumpują kierowników zleceniodawców. Wiedza kiepska, ludzi brak. Tomasz N. jedzie na dawnych znajomościach ale ma ich coraz mniej. Dla jednemu dyrektorowi kontraktu wybudował z dużym rabatem salon fryzjerski a raczej dla jego żonki - i to nie korupcja?. Od tego czasu brał lepsze roboty na PKP. Uciekajcie od niego podobno CBA podsłuchuje go lub ich od 2 lat. Będzie tak samo jak z firma drogową z małoopolski gdzie 14 osób usłyszało zarzuty korupcyjne

XXXXXXXX

pracowałem dla nich. Porażka trzeba się prosić o własne wynagrodzenie totalna porażka. nie polecam nikomu !!!

mało ważne

Bardzo ciekawe. Ja radze uważać na nich, chyba że macie na nich jakiegoś haka!!! Pozdrawiam

usługodawca

Pracowałem dla Tomasza N nie polecam tego nikomu praca w ciężkim terenie kasa po czterech miesiącach jak coś wyprosisz telefonów nie odbiera a jeśli odbierze to tak na obiecuje że nic tylko pracować

krak trans

Współpraca z Książbudem układała się poprawnie nie mam zastrzeżeń wykonywali dla nas budowę nie ma problemu.

NIEZADOWOLONY

Nie pracowałem w firmie Książbud lecz pracowałem dla niej jako podwykonawca. Do dzisiaj żałuje że podjąłem współprace. Nie dość żę obiecywali dużo pracy a kończyło się na małej ilości to jeszcze trzeba się prosić o zarobione pieniądze jak o jałmużnę !!! Dodatkowo właściciel Tomasz Nykaza ma to wszystko gdzieś!!! Nie odbiera telefonów a jak już odbierze to zbywa osoby lub każe dzwonić do jakiejś Pani Ani. Ktokolwiek chce z nim współpracować niech się dobrze nad tym zastanowi. Ciekawe dlaczego jeszcze wykonuje grube zlecenia od poważnych firm

Pracując w firmie Książbud czujesz się jak (...) pracujący od rana do wieczora i proszący się o wypłatę za którą możesz sobie kupić worek ziemniaków... Szef Tomasz N. ma wszystko w dupie i robi co mu się żywnie podoba..nie polecam pracować tam ani nawiązywać jakąkolwiek współpracę..

łysy

pracowałem w Firmie Książ-bud, nie polecam , firma bez fachowców , nie było roboty bez poprawek, płace marne -wypłacane z 2 miesiecznym opóźnieniem

Zostaw opinię o Książ-Bud Tomasz Nykaza - Książnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Książ-Bud Tomasz Nykaza