Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Budowlane Mariusz Kaczmarczyk w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Budowlane Mariusz Kaczmarczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Budowlane Mariusz Kaczmarczyk o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Budowlane Mariusz Kaczmarczyk w Niepołomice-bochnia-brzesko

Czy jest możliwość pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Budowlane Mariusz Kaczmarczyk na część etatu?

UWAGA! Nowy wpis

JESLI KTOS ZASTANAWIA SIE CZY SKORZYSTAC Z USLUG TEJ FIRMY TO ODRADZAM BARDZO. JEST TO (usunięte przez administratora) PRZYWLASZCZAJA SOBIE MATERIALY Z BUDOWY KLIENTA ZEBY Z KORZYSCIA DLA SIEBIE Z TEGO SKORZYSTAC. MIAL KUPIC MATERIAL NA BUDOWE KLEINTA TO ZAKUPIL CHYBA NAJDROZSZY JAKI BYL 20% WIECEJ NIZ RUNKOWA CENA. NIE POLECAM ODRADZA.

Czy firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Budowlane Mariusz Kaczmarczyk udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

brickman

Ktoś już zaczął donosić na tego oszusta? Policja, skarbowi, ZUS, PIP i inni?

@brickman

Witam. Ja na dniach wybieram się do US z umową podpisaną przez tego partacza. Zobaczymy co będzie.

@inwestor

I jak? Coś się udało zdziałać?

gosc
@brickman

Chętnie się do kogoś przyłączę w tej sprawie.

@gosc

Najlepiej będzie, jeśli każdy złoży swój donos. Ważne żeby nie był anonimowy bo nie rozpatrzą, ale może być mailem. Ja ze swoimi poczekam do kwietnia-maja, żeby zaczął się gnojkowi sezon. Kontrole więcej i łatwiej wykażą.

@inwestor

Witam. Był pan już jakiś oddzew??

anonim 2

Tak byłem. Wszystko załatwione. proszę o kontakt nakielny tomasz {małpa} gmail.com. pisane razem

Pracownik Nowy wpis
@anonim 2

Również proszę o kontakt lukaszklasa81@gmail.com

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Budowlane Mariusz Kaczmarczyk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
inwestor

Panie Mariuszu, może dokończyłby Pan niezakończoną budowę domu z ubiegłego roku, za którą wziął Pan pieniądze w całości. Telefonicznie jest pan nieuchwytny.

@inwestor

Marne szanse na kontakt i dokonczenie prac gosc bezkarny i nieuchwytny

byku
@inwestor

udalo sie komus odzyskac od faceta pieniążki?

@byku

Witam. Uzyskał pan już jakieś informacje??

@Gosc

Trochę czasu minęło. Nie wiem czy ktoś to czyta jeszcze, a tym bardziej Pan Mariusz. On chyba woli kompa nie włączać:). Historia o Nim. W trakcie trwania budowy przyjechał jakiś Pan z branży budowlanej i pytał jak ekipa. Mówię, że szału nie ma ale jedyna wolna w tamtym czasie. Zwrócił uwagę na Pana Mariusza siedzącego non stop w samochodzie. I mówi mi. Widziałem już takich kierowników, długo nie porobią. Pokiwałem głową i rozeszliśmy się. Na spełnienie jego słów długo nie trzeba było czekać. Kasę zgarnął, budowy nie skończył. Później gdzieś tam za granicą podobno dorabiał, telefon wyłączył. Podobno gdzieś teraz w Bochni robi. Ot taki budowlaniec.

Gosc

Firma juz raczej nie istnieje gosc byl widzany jako zwykly pracownik na jednej budowie w bochni na osiedlu jana

Ktoś tu wspominał że kaczmarczyk ogłasza sie na brzesku. Macie link do tego?

klient

niestety już nie mam linka. chyba gość zrezygnował z ogłaszania się.

Gosc

Czy ktos zaczal juz cos w sprawie tego Pana

To.
@Gosc

Tak już dawno. Proszę o kontakt.

@To.

Ja również zacząłem już oficjalnie. Moją sprawą zajmuje się komenda w Bochni - najlepiej jeśli inni poszkodowani również tam zgłoszą się po pomoc.

@klient

Napisz jakies szczegoly czego dotyczy sprawa zeby bylo wiadomo pod co sie podlaczyc

@Gosc

W moim przypadku chodzi o dług, który Kaczmarczyk ma u mnie. Moje zgłoszenie przyjmował wydział dochodzeniowo śledczy, teraz sprawa jest w przestępczości gospodarczej. Jak pójdziesz i powiesz kogo sprawa dotyczy powinni znaleźć o którą chodzi. Jakby jednak nie to pisz tu, będziemy się jakoś zgadywać.

@klient

To widze ze gosc po uszy w dlugach czas najwyzszy zeby zabrac sie za takich

Klient

Firma partaczy na budowie (usunięte przez administratora) smieci marnowanie materialow brak dokladnosci byle zrobic nie koniecznie dobrze i wyrwac kase od klienta nie polecam i przestrzegam chyba ze ktos chce poplynac i pozniej zalowac

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Johnny

Umowe? Lepiej niech się cieszą jak pieniondze beda

opinia

Nie polecam tego Pana. Kto może niech odradza jego usług. Pseudo fachowiec. Nie dajcie się zwieść jego opowieściom co to on nie budował i ile już budów zrobił. Bajki. Gość nie ma pojęcia o zasadach prowadzenia budowy, o kierowaniu ludźmi. Może jako pracownik by się nadał, ale nie jako kierownik i właściciel firmy. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić firma partacz, partacz, partacz!!! Długo by można było pisać negatywnych opinii o firmie i właścicielu. Dlatego jeszcze raz odradzam!!!

Gosc

Nie polecam zdecydowanie ani pracowac w tej firmie ani korzystac z uslug budowlanych prace wykonywane chaotycznie na placu budowy balagan

Gosc

Facet zapadl sie pod ziemie telefon milczy emaili nie odpisuje brak jakiego kolwiek kontaktu

Jerema
@Gosc

Może skarbówka odkryła że wystawia faktury a w 2017 go wykreślili z rejestru VAT xd

Mateusz

Panie Mariuszu, to forum jest jedyną formą kontaktu z Panem. Chciałbym prosić o informację kiedy Pan zakończy budowę oraz naprawi źle wykonaną robotę, za co ma Pan w CAŁOŚCI ZAPŁACONE.

@Mateusz

Raczej nie ma co na to liczyć. Niech Pan rzuci niżej okiem jak chłop odpisał potencjalnemu pracownikowi.

@Gość

Gościu... Napisz coś jeszcze. Im więcej tym lepiej.

@Mariusz Kaczmarczyk

Nie chcę Pana zajmować więcej. Inni klienci czekają na odpowiedź, np. Pan Mateusz.

@Gość

Pan Mateusz kasy już zaspokojony odpowiedzią... Nie martw się... Panie gościu.

Czy orientuje się ktoś jaka jest atmosfera w pracy? Na jakiej zasadzie jest zatrudnienie w tej firmie? Umowa o pracę, świadczenia, bez umowy? Czy 20-25 zł jak właściciel oferuje jest rzeczywiście wypłacane, czy są jakieś obrywki, premie?

@pracownik

Rano gra orkiestra na przywitanie pracowników. Tak od 7 do 9 . Potem zbierają chłopaki się do roboty. Ale zaraz przestają bo o 10 przerwa. Około 10.30 kończą przerwę o koło 3 max 4 godziny pracują i przyjeżdża catering. I o 15 koniec pracy płacone do 17 do 35 zł na h

kolejny gość

Wszystko możemy udowodnić. Jest jeszcze kilka portali, które mają większy zasięg i kilka instytucji, które umieją się obchodzić z takimi firmami. Bynajmniej opinii dobrej Pan Właściciel sobie nie wystawia.

Mariusz Kaczmarczyk

Napisz coś jeszcze fajnego...

Obserwator 2

Czy ktoś z Inwestorów domagał się swoich praw od szanownego Pana budowlańca drogą sądową?

@Obserwator 2

Obawiam się, że drogą sądową wiele nie zdziałamy. Gość jest niewypłacalny i spodziewam się, że nikomu nie wystawia faktur, a co za tym idzie nie udowodnimy mu tak łatwo posiadania majątku, z którego można cokolwiek ściągnąć. Wprawdzie ma np. samochód, którym się porusza ale na obcych blachach. Skoro nie wystawia faktur spodziewam się, że to nie leasing, tylko nie przerejestrowany. Myślę, że w ujawnieniu majątku zebranego na szarej strefie może pomóc np. US, wtedy mogłoby się udać uzyskać jakieś odszkodowania z tego, co zostanie po karnych naliczeniach VAT i PIT.

@Gość

Aut są 3 sztuki. Wszystkie przerejestrowane. Do tego narzedzia z marketu od cygana z pod Castoramy. Pasuje.?? (usunięte przez administratora)Może byś się nam tu ładnie przedstawił. Chociaż nie sądzę...

Zapytam, nie tylko ich i nie tylko o to. Jeśli US potwierdzi Pana wersję a wierzyciele okażą się ściemą oczywiście dam tu znać.

Mariusz Kaczmarczyk

A prowokacje rób z głową...

@Mariusz Kaczmarczyk

Nikogo prowokować nie muszę. Klientów, którzy przejechali się na jakości widać tu sporo.

Mariusz Kaczmarczyk

A skąd. Ja nikomu nigdy groziłem. Ale obiecuje...

Inwestor 4

Prosze o szczegoly bo mam podpisana umowe na budowe i teraz (usunięte przez administratora)

@Inwestor 4

Ja też odradzam w 100%

zaciekawiony

Hm. A ktoś w ogóle dostał od tego gościa fakturę?

@zaciekawiony

Ależ absolutnie nikt...!

Mateusz

Panie Mariuszu jak dobrze Pan wie wszystkie zmiany istotne zostały przeliczone przez Konstruktora i zatwierdzone przez projektanta i Kierownika budowy. A słupy o których Pan pisze to nie elementy konstrukcji wiec po raz kolejny wychodzi Pana nieznajomość czytania projektu. W mojej opinii chodzi o nierzetelność niefachowość, wykonywanie przez Pana robót nie do końca zgodne ze sztuką budownictwa.

obserwator
@Mateusz

Nie do końca zgodne ze sztuką? Panie Mateuszu, bardzo Pan łagodny. (usunięte przez administratora) ma bardzo blade pojęcie o tym co robi. Narzędzia, jeśli w ogóle ma swoje, to marketowe informacja o półmetrowym kątomierzu mnie specjalnie nie dziwi. Ogólnie - szkoda słów i nerwów. Nawet podpisanie umowy niewiele daje bo i tak bez sądu nie przyzna się do błędów.

@obserwator

Mam jeszcze kontomierz 17x25 cm

Mateusz

100% nie polecam, odradzam. Słaby kontakt. Nie przyznaje się do błędów. Wykonawca nierzetelny, niechlujny, bałagan na budowie, nieznajomość czytania projektów budowlanych, pomyłki w odmierzaniu fundamentów, ścian. Nieznajomość najprostszego wyznaczenia kąta dachu. Dwukrotne odmierzanie półmetrowym kątomierzem:) Bez mojej interwencji dach wyglądałby jak kościół. Jak sam wykonawca powtarzał, nie miał kim robić, brak stałej ekipy. Dziury w ścianach po murowaniu, popękany, cieknący strop, źle zawibrowany, lub źle dobrana gęstość betonu, krzywo zalany, w jednym miejscu woda stoi na stropie, w innym przecieka. Wystające zbrojenia, zostawione wystające łączenia metalowe. Zasypane śmieci na łączeniach betonu. Marnotrawienie materiału.

Mariusz
@Mateusz

Nie wspomnę bo tym iż na każdym etapie budowy rozegnowal Pan z dość istotnych elementów jak słupy i nie posiadał pan zatwierdzonego projektu na wykonanie stropu na poddaszu. Co dzień nowe zmiany. Więc MARNOWANIE MATERIALU to Pana ulubione zajęcie w trakcie tej inwestycji. Ale jak Pan wspominał. Nadzór budowlany wszystko zweryfikuje. Jeśli chodź jedna rzecz odbiega od norm dlaczego teraz Pana pretensje.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Budowlane Mariusz Kaczmarczyk - Niepołomice-bochnia-brzesko

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Budowlane Mariusz Kaczmarczyk
  • Konstytucji 3 Maja 27 lok. 12