Opinie o Excellent S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Excellent S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Excellent S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Excellent S.A. w Kraków

Witold

Jak tam zakład w Machowie k/ Tarnobrzega? Robia juz ta norme? Polepszyła sie atmosfera?

Agnieszka

@Bogdan a co dokładniej wygląda inaczej, niż z oferty jaką Ci przedstawiono (obiecano)? Możesz podać konkrety - na czym polegają wskazywane przez Ciebie różnice?

Agnieszka

@Pracownik według Ciebie w Excellent S.A. są problemy z urlopem. Co masz konkretnie na myśli? Czy możesz napisać więcej na ten temat? Chętnie zapoznamy się z Twoimi doświadczeniami. Czekamy na Twoją opinię.

KRYMARA

JA SZUKAM KONTAKTU Z FIRMAMI KTÓRE ZAOPATRUJĄ SIĘ W SZKŁO W TYM EXCELLENCIE. SZCZEGÓLNIE Z TAKIMI KTÓRE WYSTAWIAŁY IM KIEDYŚ WEKSLE. JAKIE MAJĄ DOŚWIADCZENIA i OPINIE.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Excellent S.A. na stanowisko Pracownik Magazynowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

znawca

a co ci z przerwy skumulowanej w następny dzień jak ludziom po cięzkiej pracy chce się jeść dzisiaj a nie tylko w następny dzien haha

bajkopisarz

wierzysz w bajki z ogłoszeń?

ertub

hehe kolega myśli że będzie miał czas rozkładać z mikrofalówką 15 min przerwy łapsnąć jak piesz i powrotem do roboty....czasami nie ma w ogóle czasu zjeść

znawca firm

5 tys. zł netto chyba dają i masz własnego osobistego kucharza, więc mikrofalówka wydaje się wtedy zbędna ;-)

z rynku

firma masę lat na rynku i nic nie osiągnęli, a nawet cofają się mocno w rozwoju, to mówi już wszystko o tej organizacji.

xxx

Wniosek taki ,że pozbyto się w końcu darmozjadów np. takich co w trzy osoby 8 tonowy wózek przesuwają. 8 ton !!! jestes smieszny człowieku bo chyba nie wiesz co piszesz i jaki to jest ciężar .Nie jestem pracownikiem tej firmy ,ale z ciekawości przeczytałem opinie i wnosek mam jeden ,że tu piszą byli pracownicy ,którzy sie nie sprawdzili i wylecieli lub konkurencja.

magazynier
@xxx

Kolego, jesteś idiotą czy tylko go udajesz? ten wózek to przecież akumulatorowy, nikt na magazynie nie pcha wózka 8 ton ręcznie, ale leszcze z biura tego nie wiedzą, bo są tylko od picia kawy i pierdzenia w stołki i wysokich wypłat haha

raport o Excellent

Firma EXCELLENT S A Status Podmiot aktywny Adres rejestrowy ul. Nad Drwiną 10/B-3 30-841 Kraków, małopolskie Telefon stacjonarny +48 (12) 653 05 66 Fax +48 (12) 657 16 71 WWW http://www.excellent.com.pl E-mail marketing@excellent.com.pl NIP 676-10-26-714 REGON 350885473 KRS 169449 PKD 46.90.Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana Data wpisu 2003-08-01 Miejsce wpisu Kraków Rozpoczęcie działalności 1995 Forma prawna Spółka akcyjna Osoby zarządzające Grzybczyk Bogusław - Wiceprezes Zarządu Ziębicki Edward Zbigniew - Wiceprezes Zarządu Rogoda Krzysztof Władysław - Wiceprezes Zarządu Szczepocka Beata Barbara - Członek rady nadzorczej Rogoda Teresa - Członek rady nadzorczej Ziębicka Marta Maria - Członek rady nadzorczej Grzybczyk Katarzyna Jolanta - Członek rady nadzorczej Ostatnie dostępne zatrudnienie 194

egtjs

Obecnie zatrudniają nad drwiną w Krakowie-na magazyn szkła budowlanego lub produkcja-zna ktoś jak tam robota wygląda-warunki,atmosfera i uposażenie?

wujek dobra rada

nie wiem co palisz ze masz takie wizje ale pal lepiej połowę kolego!

"W sumie mają pewnie kilkadziesiąt" w małych i dużych miastach kolego to by się zgadzało .O ilości klientów nie dyskutuję.Najpierw piszesz ,ze poza Małopolską nie istnieją ,a póżniej że maja kilkadziesiąt punktów sprzedaży .Kiedyś miała kilka salonów ,a teraz ma kilkadziesiąt punktów więc progres jest . Widać nie widać kwestia jak się patrzy.

księgowy
@pracownik

kilkadziesiąt małych saloników sprzedaży, głównie na prowincji prowadzonych na zasadzie franszyszy, na całą Polskę takiego biznesu nie utrzyma na powierzchni, skoro tam podobno pracuje 300 osób, więc koszty są ogromne!

handlowiec

jak nie ma sprzedaży to żadna franszyza nie pomoże i wtedy też franszyzodawca nic nie zarobi, bo nie ma zamówień, więc co ma dostarczać i na czym zarabiać? z samego udostępnianie logo i marki nie zarobi na utrzymanie centrali sieci, a żeby sprzedaż była to trzeba mieć szerokie, dobrze przemyślane i zróżnicowane kanały dystrybucji, żeby dotrzeć do maksymalnej grupy potencjalnych klientów i dobrze sprzedać im swój towar, tak działa nowoczesny handel, ale firma Excellent została w tym jeszcze głęboko w latach 90-tych i dlatego nie mają wyników ot co

znawca firm

firma chwali się że zatrudnia teraz prawie 300 osób, a stan osobowy na listopad 2013 to było 198 osób (dane w rejestru firm w Polsce), a dzisiaj jest jeszcze mniej, coś mi tutaj zdrowo megalomanią zaciąga haha chyba ostro pikują w wiadomym kierunku haha

z rynku

firma widmo niby jest ale na rynku wcale jej nie widac ciekawe co to oznacza?

znawca ludzi

"od magazyniera do bohatera" haha

ciekawy janek

firma sie rozwija czy zwija?

ciekawy

a co tam słychać ostatnio w tej firmie? jakoś przędą czy kiszka?

vice

A DZIAŁ DRZEWNY ? OKNA I DRZWI JESZCZE ŻYJĄ ?? DAJCIE ZNAĆ

arleta

Firma totalna porażka, ceny z kosmosu za badziewne materiały. Potykają się o własne nogi. 50 m mieszkania robią prawie 3 miesiące głupio się tłumacząc. tylko projektantki są do pogadania. Amartorszczyzna pod wielkim szyldem.

Zostaw merytoryczną opinię o Excellent S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Excellent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Excellent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Excellent S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Excellent S.A.
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

Excellent S.A.