Aktru Sp. z o.o.

Wieliczka

Opinie o Aktru Sp. z o.o.

Miroj

No powiem Ci, że generalnie język jest dosyć wazny, to chyba nie dziwne jest, co? Trudno coś powiedzieć

Andrzej

Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi. Udostępnienia danych z forów internetowych mogą żądać już nie tylko policja, prokuratura czy sąd. Takie prawo ma też każda osoba fizyczna i firma, które wykażą, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Tak orzekł wczoraj Naczelny Sąd Administracyjny (sygnatura akt: I OSK 1666/12). Dlatego skorzystam z tego przywileju szanowny gościu zgodnie z literą prawa bo coś pomyliłeś adres

Andrzej

W naszej firmie 10 lipca 2013 roku zakończyła się kontrola Państwowej Inspekcji Pracy, podczas której wydano zero decyzji ustnych, zero poleceń - niech ten fakt będzie odpowiedzią na zamieszczone tutaj wpisy - pozdrawiam

Rozczarowana

Niestety, moje przeżycia związane z tą firmą można określić tylko jednym słowem: porażka. Na ich stronie Internetowej cały czas zamieszczone są te same oferty pracy, myślałam, że są firmą prężnie się rozwijającą i to dlatego. Niestety, teraz myślę po prostu, że wszyscy stamtąd uciekają. Naprawdę nie byłam uprzedzona jadąc na rozmowę kwalifikacyjną, na którą zostałam zaproszona.Biuro zlokalizowane jest w domu mieszkalnym, osoba, z którą rozmawiałam nic o nie wiedziała o moim pojawieniu się, a gdy rozmawiał ze mną o przedmiocie mojej pracy sam przejawiał do niej stosunek lekceważący polegający na "opychaniu" komuś ich usług. ( usunięte przez administratora )W dodatku nic o mnie nie wiedząc traktował mnie z góry (nie wiem czemu), co sprawiło, że z czystym sercem mogę powiedzieć, że przejawiają zero profesjonalizmu. Miejmy nadzieję, że trochę lepiej jest jeśli chodzi o usługi, któr

czyszczą opinie

oj czyszczą

Zostaw opinię o Aktru Sp. z o.o. - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aktru Sp. z o.o.