APC Damon Sp.j. Andrzej Hojdak i Wspólnicy

Kokotów

Opinie o APC Damon Sp.j. Andrzej Hojdak i Wspólnicy

Witek

Wytrzymałem tylko miesiąc. Cieżka praca fizyczna. A Pieniądze małe. Czas pracy od 8 do 12 godzin. I nikt tam jeszcze nie widział wyrównania za nadgodziny. Stała wypłata, nieważne czy przepracowałeś 170 czy 200 godzin, czy 250 godzin. Np. 5 minut do końca 8 godziny pracy, przynoszą zamówienia od kliętów i nie ważne że powinna skończyć się dniówka. Robisz dopóki wszystkiego się nie spakuje. Nie ważne że może to zająć jeszcze 2-3 godziny.

cieć

Właściciele nie znają realiów pracy w tej firmie,praca bardzo ciężka worki z mąką i cukrem nosisz na plecach a to w skali miesiąca to są tony towaru,ciągle zmiany pracowników,odchodzą nawet ci którzy pracowali po 10 lat a nowi po miesiącu lądują na zwolnieniach lekarskich.Transport prowadzi były kierowca Piotrek ktory nie szanuje nikogo a najgorsze zmiany robi pani dyrektorka przez którą odeszło wiele osób z tego zakładu.Myślimy że długo nie popracuje bo rozłoży wszystko.Nie polecam tej firmy omijać szerokim łukiem.

Piekarz
@cieć 01.07.2015 18:16

Wykończył wiele cukierni i Piekarni Komorników puszcza i mnoży koszty 120% Jedno ręki bandyta !!!!

Cukiernik
@Piekarz 06.09.2017 18:33

Cukiernik podpisał weksel na parę tysięcy zł . Wykończył klienta . Brakło mu majątku .

Zostaw opinię o APC Damon Sp.j. Andrzej Hojdak i Wspólnicy - Kokotów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APC Damon Sp.j. Andrzej Hojdak i Wspólnicy