Opinie o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

M. Tomalska

Pracodawca powinien wiedzieć że zatrudnianie małżeństw to nie jest dobry pomysł. Kiedyś wraz z dziećmi byłam świadkiem kłótni na tematy osobiste.

@M. Tomalska

Przykro mi, że spotkała się Pani z sytuacją, które nie powinna mieć miejsca przy klientach. Jednak nie należy uogólniać kogo należy zatrudniać patrząc jedynie na jednostkowe zdarzenie. Zawsze można swoje zastrzeżenia skierować bezpośrednio do firmy. Pozdrawiam.

Gienek

Nie polecam tam pracowac ludzie sa pod stala obserwacja starsi pracownicy maja przywileje a mlodzi robia najgorsza robote jest paru donosicieli na magazynie Najlepszy jest rysiek czlowiek nietykalny pupil szefa gosc nie ma pojecia o pracy i logistyce ale pod opieka szefa jest gwiazda wafelka :)

mario
@Gienek

To trzeba było pracować, a nie pozorować pracę! ;)

ktosik
@Gienek

Tam to dopiero się obijają.Stoję i czekam,a Panie opowiadają sobie historie z życia wzięte.Stoję i czekam a One nic,nie widzą mnie.Mówię halo i macham ręką.Słyszę ..slucham z wielkim ALE,bo im przeszkodziłam w rozmowie.Ja bym już dawno wyleciała na bruk gdybym tak podchodziła do klienta.

Roma

100% prawdy

Inna
@Gienek

Dokładnie Ci wszyscy pociotkowue przyjedzaja po utarg i bledy wytykaja i traktuja ludzi jak gówn.. a jak idzie wyplacic ludziom pensje to kaza podpisywac pismo ze pieniadze Chce miec wyplacane do reki!!! Ludzie za caly miesiac zapiepszu bo tak mozna nazwac prace dwie na dwie na miesie gdzie sama musze sciagac i dzwigac mieso na chlodni a druga w tym czasie musi obslugiwac 10 osob ktore stoja w kolejce. Notoryczne lamanie praw pracownika... na dodatek hocki klocki z badaniami sanepidowskimi. Kierownicy rzucaja ksiazeczke i rob co chcesz, noe zwracaja kosztow badania. Wyplaty 250 zl w kazda sobote dostajesz w kasie a 10 lub jak nie maja pieniedzy z utargu to o wiele pozniej z laska jak sie upomnisz o swoje wypisza karteczke i biegniesz do kasy po marne wyrownanie ktore wynosi max 600 Pln. Gdyby inspekcja pracy sie za nich wziela dawno te holote by pozamykali ale dzie tam w lape sie da i jest ok... wazne sze szefcio ma na lambo i na kolejne wille dla pociotków .... ale iw bojcie sie karma was tez dopadnie .... bo człowiekiem się powinno być przez cale zycie a nie jak sie osiagnelo sukces to wyzej (usunięte przez administratora) iz (usunięte przez administratora) miec... i mam nadzieje ze wy wlasciciele to przeczytacie i pojdziecie po rozum do glowy: „Nie klienci sa najwazniejsi,lecz pracownicy jesli pracownice beda zadowoleni to oni zadbaja o klientów”. Może to wam przemowi do tych „nadzianych” rozumków.

Ihh
@Gienek

Hahah ten karakan jest the best a do tego Adaś , wielki dyrektor, który ma tylko jedna koszulkę.

Innn
@ktosik

Jaka płaca taka praca jak bie podoba to prosze udac sie na zakupy do ekskluzywnych delikatesow, tam gdzie Panie maja godziwie zaplacone za swoja prace a radosc i szczescie poprostu tryska z ich twarzy.

szczery
@Inna

Jak masz ścisk to zmień pracę. A szefu nie ma lambo jak chcesz dokładnie wiedzieć. ;)

Fiołek
@Ihh

Może " Góra" w końcu zaczęła by dbać o swoich pracowników w czasie pandemii? Wszystko zamykają ,prace są zdalne , lekarze przez telefon leczą, A sklepy otwarte, A premie nic większe. W innych większych marketach pracownicy sa docenieni, A w wafelku sypną stowką i zadowoleni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Inna

Jakie narzedzia??? Trzeba sie cieszyc ze ta marna kase wyplacaja.

Stary wyga

Chłopaki jak tam na magazynie zmieniło się coś na lepsze czy nie, polecacie czy nie jak godziny i weekendy

młody wyga
@Stary wyga

Stała praca w obecnych czasach to duży plus, kasa jak się dobrze pracuje też jest bardzo fajna :)

Stary wyga
@młody wyga

Co to znaczy bardzo fajna

Kasjer

Moja rozmowa przebiegla w drzwiach magazynu,wziela cv ,powiedziala jak to wyglada 3,4mc zlecenia i ewentualnie normalna umowa,prawda jest taka ze malo kto sie na nia zalapuje

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Koronawirus

"Dlaczego nie ma szyb plexy miedzy klientami i kasjerami? Kasjerka mówiąc grzecznościowe dzień dobry moze nieświadomie zarazić 1000 osób. Na terenie sklepu nikt nie przestrzega odległości. Chore osoby nie są wypraszane ze sklepu. Otwarta kasa alkoholowa (czt. Bez taśmy) co uniemożliwia szybkie opuszczenie sklepu. Szanujmy siebie nawzajem i nasze zdrowie" Po tym zapytaniu zostałam zablokowana na fb wafelek

kam
@Koronawirus

Są plexy, byłam osobiście na w Częstochowie na 2 Wafelkach , ja zachowuje odstęp i każdy powinien robić to samo.

Radek

Ile zarabia magazynier??

Muniek
@Radek

około 2500

Fajrant
@Radek

Miljon pińcet sto dziewińcet????????????????

Aldona

Czy w firmie wafelek są jakieś premie dodatkowe dla osób pracujących w marcu dla tych co zostali na sluzbie w czasie wysokiego ryzyka zarażenia koronawirusem

Czy pracodawca D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Artur

Haha raczej nie

@Artur

Raczej? To są w Wafelku te szkolenia, czy nie ma? Sprostuję, że chodzi mi o te podnoszące kompetencje, a nie np. wdrażające.

rafek 331

WITAM .DLACZEGO W WAFELKU W PORAJU I W JANOWIE SPRZEDAJE SIĘ MIIĘSO W DOBREJ CENIE ALE ŚMIERDZĄCE ? NIE TYLKO MIĘSO ALE TEŻ GALARETKI MIĘSNE ? MAM TO POSŁAĆ DALEJ ?

Fredi

Ale to nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników, chyba, że konkurencja inspiruje?

Janusz

Dziś o godzinie 20.00 z hakiem robiłem zakupy w sklepie wafelek, w kluczach. ekspedientka widząc mnie kupującego alkohol.. Postanowiła doliczyć vdo mojego rachunku zakupy swojej koleżanki z pracy ( ubrana bw fartuszek biało czerwony) 16 zł z groszem.. Du_py nie ma.. Ale tak traktować klientów..? ! To nie pierwszy raz..!! Niech to będzie przestroga dla innych!! Zwracajcie uwagę na paragony z Wafeleka!!

Katarzyna

Witam, czytam opinie i własnym oczom nie wierzę!! Jestem stałą klientką sklepu wafelek w kluczach.. Praktycznie dziennie po pracy robię tam zakupy.. Jestem bardzo zadowolona.. Gdyż posiadają duży asortyment produktów w przystępnych cenach, super promocje i bardzo miła obsługa. Ekspedientki zawsze służa pomoca i zawsze chętnie doradzą.. Sklep czysty i przejrzysty.. W miłej atmosferze robi się zakupy.. Pozdrawiam

nikola

Witam.Czytam komentarze i postanowilam dolozyc swoje trzy grosze.Wafelek w Kluczach.Masakra.Panie ruszaja sie jak muchy w smole,obrazaja klientow,oszukuja na kasie (mnie na 10 zl)wczesniej nie sprawdzalam.Kolejka 6 osob,jedna obsluguje druga miesza w wedlinach bo jej sie nie chce obsluzyc.Niech sobie miesza ale jak klientow nie ma.A najlepiej skoro tak sa zmeczone niech zmienia prace.Ale coz sie dziwic wiekszosc Pan jest z delikatesow a tam bylo to samo.

Adolf

Dlaczego w kluczach w wafelku jedna z kasjerek nie chodzi w firmowym fartuszku a za to ma prześwitującą białą koszulke przez którą widać biustonosz (jeszcze żeby było co pokazywać) tak chyba nie powinno być

Klient widzi wszystko
@Adolf

Bo to jest przyjaciółka kierowniczki i do tego nieźle kokietuje kierownika.. Ma się plusy ma się władze...

Adolf
@Klient widzi wszystko

To dla tego tak spaceruje po sklepie bez celu ma wszystko gdzieś przez 20 min byłem w sklepie i nie była zainteresowana robotą teraz wszystko rozumiem dziwny jest ten świat

TOMASZWCKM

Pozdro dla Górala z północy. Robota jak robota trzeba (usunięte przez administratora)To i 4000zl wyciagniesz

Aldona

(usunięte przez administratora)szkoda słów .

Rafał
@Aldona

Najlepsza to jest premia wypłacana bonami tylko do sklepu wafelek wypłaty też pewnie będzie wypłacana do ręki a nie na konto jak wszędzie lizusy były są i będą ale żeby kawe takiej kierowniczka na kase przynosiła a po drodze z tą kawką opier d.olić pracownika że za wolno robi to jest szczyt chamstwa .Sprawdzić stan magazynowy przed zamówieniem towaru to sie już nie chce

BBgirl

Praca w wafelku, to praca dIeki której zrumiesz, że robiąc wiele i tak nie zostaje się doceniony. Więcej dostaja osoby które mało ci robią, nie interesuje ich sklep, daty czy ceny na półkach.

Haha
@BBgirl

Nic tak szefa nie zadowala jak ten co dobrze podpie rd ala

Była
@Haha

Wystarczy, że donoszą kierowniczkom i już na sklepie robi się haos, a później dziwić się, że ludzie się zwalniają

Klient

Robiąc zakupy pani przy kasie pyta mnie czy chcę naklejkę ok może być pani mi wyjaśnia ze zabiorę 5 to mogę kupić garnki czy patelnie za 50% taniej.Super okazja!!!! ALE Ceny są tak wywindowane że aż nieprawdopodobne .Czyli np.garnek kosztuje normalnie w innym sklepie 52zl to w Wafelku ten sam garnek koszt 104zł ale będziesz mieć naklejki to kupisz za 52zł Okazja do nabijania kasy super i robienie ludzi w jajo Brawo brawo!!!!!

Klijent
@Klient

Niestety tak to wygląda, że za darmo nie ma nic. Przeraża bardzo mała ilość Pan na sklepie i duże kolejki

Aga

Kupiłam wędlinę i też miałam w 1/2 podłożoną inną wędlinę. Nie wiem czy była tańsza ale wiem że świadomie bym jej nie kupiła. Zawiedziona klientka.

Aldona

Nigdy więcej pracy w Wafelku.

@Aldona

Mam na myśli Wafelek Truskolasy

Zostaw merytoryczną opinię o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D - Częstochowa

• Jak się pracuje w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Zobacz opinie na temat firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Kandydaci do pracy w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D
2.3/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Krakowska 45
    42-200 Częstochowa