D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D

Częstochowa

Opinie o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D

Natalia

@prz, widać, że jesteś pozytywnie ustosunkowany do swojej pracy w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D. Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych przez Ciebie obowiązków? Czy w firmie można awansować lub brać udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje?

Recek123

W wafelku w szczekocinach jest bardzo nie miła obsługa ponieważ jest nie miła pani o imieniu Aneta Bąk jest to perfidna osoba

Natalia

@prz, a co konkretnie? Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie? Czy obecnie nie rekrutują pracowników? Poprzednie posty pozostały bez odpowiedzi a wynika z nich ,że kilka osób było zainteresowanych podjęciem pracy, napiszcie coś więcej na temat zatrudnienia i aktualnych ofert pracy,jeżeli firma je posiada.

prz
@Natalia 11.08.2017 08:27

Zarobki generalnie ok (mi pasuje), zawsze na czas (duży plus) , jak wszędzie trzeba się napracować. Co rekrutacji ciągle szukają kogoś., także spokojnie możesz wysyłać cv

King
@magd 08.11.2016 20:54
Pracuję tam i chyba mówimy o czymś innym. Stawkę na godzinę mam lepszą niż w biedronce/dino, zatrudnienie normalne, bez mobing...

Co za brednie!!!jakby bylo tak cudownie jak piszesz to by nie bylo ciaglej rotacji i nie tracili by masy klientow,ale spoko naprawiaj dalej swiat i wychwalaj wafla pod niebiosa;)pomnik pani postawia ;)

K.K
@King 08.11.2016 22:27

Tez pracuje w jednym z wafelkow i nie czarujmy sie,kolorowo nie jest, zgodze sie tylko z tym ze po zleceniu jest umowa i pensja na czas ale reszta sie zgadza co tutaj niektorzy pisza,stare mieso to norma,tak samo jak placenie za straty, z kierownictwem roznie bywa jak jedna jest w miare ok to druga odwala maniane tak.ze nikt nie chce z nia pracowac, ekipa nawet ok ,pare lizusow jest tego sie nie uknie,robie tam bo mam spoko stawke,ale nikt mi nie w mowi ze jest super i cudownie ,no bez jaj!

tom

To jest merytoryczna rozmowa?! Wstyd dorośli ludzie a takie głupoty gadają... Chyba nie ma co polegać na tym dziwnym portalu ...

Ela

Mam pytanie udalo sie komus juz wygrac w loterii ktora jest w wafelku?mnie wydaje ze to jakias wielka sciema tylko po to zeby zachecic klientow do zakupow,podobno traca klientow i ratuja sie jak moga teraz.Moim zdaniem jak nie zrobia porzadku z obsada sklepu to zadna loteria im nie pomoze.

Marek

Nie ma takiej potrzeby by całować...Wygrałem i tyle :) Nie rozumiem po co te domysły , że konkurs to ściema...

Tommy

Wiesz doskonale,bo ty mi szarpiesz;)zreszta podobno nie tylko mnie;)

T...

Na niepodleglosci wisi ogloszenie ze potrzebuja do pracy, tam jest duza rotacja ,( usunięte przez administratora )bezpieczna przyszlosc dobre sobie

lidzia

Co za bzdury

md737

Witam oglądałam losowanie nagród w internecie i jestem zniesmaczona. Gdyż w regulaminie (p.6.7.2) widocznie pisze o urnie przezroczystej i oszklonej ja w miesięcznym losowaniu 14.10.2016r nie dopatrzylam się urny. Natomiast wielki bałagan i dwoje ludzi którzy nie dają sobie rady. Jest mi przykro bo rząda się przestrzegania regulaminów a sami organizatorzy którzy go tworzą nie przestrzegają. Miłego dnia.

Robert

Mnie smakuje, można kupić gdzie indziej. Czuby tylko tak piszą, bo nie mają innego zajęcia. Za robotę się wziąć, bo inaczej si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w mozgownicy pustej.

Tak jest wypłacana w terminie

Mirek dawaj na ul. Krakowska 45 do siedziby Wafelka z tego co się orientuje to potrzeba ludzi do pracy magazyn,wózek

wq

A to co takiego zrobiła strasznego że tak pyszczysz?

BIbi

Na żadnych,ucz się ha ha

mi
@wa 06.10.2016 13:15
Jeżeli pracuje się sumiennie to pensja jest dobra a zatrudnienie stałe...

A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sz głupoty

Olle

Franek(chyba kimono)a gdzie oni maja to zglosic??do Inspekcji?ktora bezradnie rozlozy rece i da ci rade ze jedynie do sadu pracy mozesz isc,juz widze tych chetnych,trzeba miec dowody,swiadkow ktorzy sa nawet chetni polki wszystko jest daleko,ale za chwile beda wymyslac takie powody zeby nie isc ze brak slow,dlatego albo sie zgadzaja na takie traktowanie albo uciekaja i nic z tym nie robia ,a wlasciciele wafla czuje sie jak panstwo ktoremu nikt nie podskoczy,szkoda nalezalo bym im sie,jak kiedys biedronce ..

Daria

Wafel studentow nie chce,potrzebuja dyspozycyjnego pracownika 3,4zlecenia i ewentualnie umowa ale na ta normalna umowe naprawde malo kto sie zalapuje ,dlatego ciagle jest rotacja

Tess

Jak przypadniesz do gustu kierownika to prace dostaniesz,nie wazne jak bardzo bedziesz zapier...duzo zalezy od personelu,jak cie polubia to masz szanse na normalna umowe,jesli nie to sie z toba pozegnaja

Ogolnie w waflu jest spora rotacja,przewaznie malo kto po zleceniu zalapuje sie na normalna umowe,i malo kto wytrzymuje presje zwiazana z ta praca,idziemy do pracy zeby zarabiac a nie zeby ciagle za cos placic,mam tam kolezanke i stad wiem co sie tam dzieje,odpowiedzialnosc zbiorowa jak za hitlera...

a3

podobno otwierają sklep w Ciasnej i szukają ludzi do pracy

Mamma mia...

Wafelek ul.Niepodległości,tam są przyjęcia do pracy w tej chwili

scz

Jest rotacja i to spora

Olo

Na Niepodległości potrzebują pani do pracy,tam zawsze potrzebują bo nie szanują .ROTACJA

S

A ty lache ;)

Tant
@S 19.08.2016 14:02
A ty lache ;)

To twoja praca

Pracująca

Nie licz tutaj na rzetelne informacje nt pracy. Wolna teraz myśli jakie wymyslone argumenty podać... ;)

ws

@vip to po co pracujesz jak tak źle ci jest? Praca jak praca, nigdzie nie ma lekko...

vip

Aleks pracowałeś tam kiedyś ? No to jak trochę popracujesz to zapewne będziesz chciał wykorzystać każdy dzień urlopu :)

ochrona

Jak panie kierowniczki takie chamy to nie wiesz co sie robi L4 i niech zapierdala sama i niech zobaczy puste pulki na sklepie odrazu dostanie zjeb od szefostwa co one.mysla ze są bogami a i nie zapomnijcie ze umowa zlecenie od tego roku jest skladka chorobowa l4 i niech zapierdalaja i niech placa złodzieje

v i p

Właściciele totalne chamy dla pracowników !!!

jej

Oki
@jej 26.02.2016 10:24
a wafel Przystajń? tam się dzieje ,mobing psychiczny ze strony dwóch kierowniczek.Jedna od hitlera druga od stalina....

Mogłaby pani podać dokładniej o co chodzi? Zastanawiam się nad podjęciem tam pracy, warto?

prz
@Oki 10.05.2017 17:34

Wszystko tam jest ok.

justyna

Najlepszym hitem są te umowy zlecenie co miesiąc od pierwszego do ostatniego,i tak przez długie miesiące.......

justyna

lipie się szybko rozpadło podobno pani kierownik się nie starała

elka

Witam, a co się stało z supermarketem w Lipiu? Funkcjonuje? Bo obiło mi się o uszy, że lokal jest do wynajęcia...

gargamel

Ja uważam że w Wafelku pracują tylko bardzo pracowite osoby .

Edi
@gargamel 06.02.2016 18:27
Ja uważam że w Wafelku pracują tylko bardzo pracowite osoby .

Też tak uważam znam sprawę od środka magazynu chłopaki tam nie pracują a ,,zapi...lają''i to na każdym stanowisku śmiem twierdzić że spokojnie mogli by dać szkołę dyscypliny pracy pracownikom w podobnych zakładach pracy w mieście!Oczekują tylko godnego traktowania za ich ciężką prace a jak jest ciężka można się przekonać zatrudniając zwłaszcza w okresie letnim

ktos

Z-ca kierownika ha ha ha jeszcze się podpisała. Wiemy doskonale ze awans był z fakturzystki

ivan

No to widocznie jesteś dobrze wychowany i jesteś dobrym człowiekiem skoro masz tam prace na stałe i nikogo nie kablujesz w przeciwieństwie do słynnego małżeństwa z SMY .

zadowolony

I tu racja. Za kazdy przeterminowany towar trzeba placic po normalnej cenie. Nawet jak kierownik zamowi za duzo towaru na twoja polke a ty o tym nie wiesz (bo np. W danym dniu nie bylo cie w pracy) a potem ten towar ci nie zejdzie to i tak ty placisz. Paranoja jakas.

Alonso

Wafelek? A co to takiego? Totalny syf! Wole robić zakupy w lidlu bądź biedronce :-)

Z-ca kierownika

Przykro mi, że cię rozczaruję ale sklep w Kroczycach świetnie prosperuje i daleko mu do upadku. Klienci są, obsługa miła. A za obrażanie konkretnych osób i pisanie głupot jest paragraf, więc się zastanów zanim zaczniesz kogoś obrażać. Szkoda tylko że nie masz odwagi się pod tym podpisać. Pozdrawiam

SPEJSSON

O przepraszam robię tam na stałe i nikogo nie podpierdzialaniem!ale to kwestia wychowania, tak więc nie wszyscy w Waflu się tym procederem zajmują;-)są i tacy którzy ciężko pracują ale uczciwie:-)

Pracownik - nie Wafelka

W detalu tak się niestety robi. Minimalizacja strat poprzez "odświeżanie" wszystkiego co się da. Takie są realia sklepów ze stoiskiem tzw. tradycyjnym. Tylko wielkie korporacje mogą sobie pozwolić na wyrzucanie jedzenia TONAMI - wiem, widziałem, pracowałem. Polskie sklepy konkurują ceną, obniżając marże do minimum, obcinają na pracownikach, na stratach. Jednak dostępność musi być taka jak na poziomie dużej sieciówki. Przedsiębiorcy nękani przez podatki, kontrole instytucji państwowych itp. Klient rozbestwiony, rozamerykanizowany (Klient nasz Cham jednym słowem), musi mieć wybór bo "płaci to wymaga". Pracowałem w polskich sieciówkach (i w takiej kilkuset letniej z historia, marką i w takiej kilkunastoletniej) myślę, że to problem nie tylko Wafelka. Naleciałości poprzedniego systemu w oczach Kierowników i Właścicieli wiecznie oszukanych przez obecne czasy i te wysłuchiwania: "a pamiętasz jak XX lat temu kroliśmy masło z tafli i cukier się do torebek sypało, to był handel, a nie to co teraz..." skutecznie zachęcają do zmiany branży. Pozdrawiam

Magazyn rzeczy przeterminowanych i przechowalnia zamrożonego mięsa w kotłowni sklepu Wafelek przy ul. Sabinowskiej dalej funkcjonują. Sanepid przy kontroli czystości hali sprzedażowej, magazynów i chłodni zapraszamy również na "dodatkowy" magazyn mięsa z długim terminem.

zadowolony

No w koncu Pip zrobil z nimi porządek. Oby tak częściej :)

wafel

Po pierwsze gratulacje dla pipu w końcu pozadek a po drugie na kazdym sklepie taki syf nie tylko na niepodległości na Norwida i sabinowskiej tez takie rzeczy stare smierdzonce filety i mielone porazka żenada wstyd potem mielone ludzie zjedzą wszystko

lukasz

Siemka czy na każdym wafelku zalezliscie sobie kozla ofiarnego zwiazku z kontrolami jak można prowadzić firmę i pozwalać na takie niedociągnięcia śmieszne

Dany

przecież Ukraińcy już pracują na magazynie :P i podobno sobie chwalą Wafelka :d

be be

co niektórzy narzekają żę notorycznie muszą dokładac do kasetki ze same nie moga sie rozliczać pytam to po cholerę tam pracują jak wiedzą że są oszukiwane . To niech się zwolnią. Problem z głowy

B&A

Za niedługo w Wafelku nikt nie będzie chciał robić (pracować). Wtedy pozostaną wszechobecni Ukraińcy którzy dają sie wykorzystywać i mają opinie białego niewolnika :p

MMM
@B&A 10.12.2015 20:11

O CZYM MÓWISZ NZJWYŻSZY POZIOM SPRZEDAWANIA STAREGO MIĘSA MROŻONEGO ?

klientka

WWafelku na Niepodległości sprzedano mi śmierdzący filet z kurczaka,rotacja duża.Ekspedientki na wędlinach powolne

klientka

W Wafelku na Niepodległości sprzedają śmierdzące filety z piersi kurczaka.W dziale wędlin pracują powolne ekspedientki.

klientka

W Wafelku na Niepodległości sprzedają śmierdzące filety z piersi kurczaka.Duża rotacja pracowników.Najczęściej czynna jedna kasa.A na wędlinach powolny personel !!

Klient

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w Biedronce

Anonim

dziecinada

Zostaw opinię o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D