Opinie o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

gargamel

Ja uważam że w Wafelku pracują tylko bardzo pracowite osoby .

Edi
@gargamel

Też tak uważam znam sprawę od środka magazynu chłopaki tam nie pracują a ,,zapi...lają''i to na każdym stanowisku śmiem twierdzić że spokojnie mogli by dać szkołę dyscypliny pracy pracownikom w podobnych zakładach pracy w mieście!Oczekują tylko godnego traktowania za ich ciężką prace a jak jest ciężka można się przekonać zatrudniając zwłaszcza w okresie letnim

ktos

Z-ca kierownika ha ha ha jeszcze się podpisała. Wiemy doskonale ze awans był z fakturzystki

ivan

No to widocznie jesteś dobrze wychowany i jesteś dobrym człowiekiem skoro masz tam prace na stałe i nikogo nie kablujesz w przeciwieństwie do słynnego małżeństwa z SMY .

zadowolony

I tu racja. Za kazdy przeterminowany towar trzeba placic po normalnej cenie. Nawet jak kierownik zamowi za duzo towaru na twoja polke a ty o tym nie wiesz (bo np. W danym dniu nie bylo cie w pracy) a potem ten towar ci nie zejdzie to i tak ty placisz. Paranoja jakas.

Kasjer

Moja rozmowa przebiegla w drzwiach magazynu,wziela cv ,powiedziala jak to wyglada 3,4mc zlecenia i ewentualnie normalna umowa,prawda jest taka ze malo kto sie na nia zalapuje

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Alonso

Wafelek? A co to takiego? Totalny syf! Wole robić zakupy w lidlu bądź biedronce :-)

Z-ca kierownika

Przykro mi, że cię rozczaruję ale sklep w Kroczycach świetnie prosperuje i daleko mu do upadku. Klienci są, obsługa miła. A za obrażanie konkretnych osób i pisanie głupot jest paragraf, więc się zastanów zanim zaczniesz kogoś obrażać. Szkoda tylko że nie masz odwagi się pod tym podpisać. Pozdrawiam

SPEJSSON

O przepraszam robię tam na stałe i nikogo nie podpierdzialaniem!ale to kwestia wychowania, tak więc nie wszyscy w Waflu się tym procederem zajmują;-)są i tacy którzy ciężko pracują ale uczciwie:-)

Pracownik - nie Wafelka

W detalu tak się niestety robi. Minimalizacja strat poprzez "odświeżanie" wszystkiego co się da. Takie są realia sklepów ze stoiskiem tzw. tradycyjnym. Tylko wielkie korporacje mogą sobie pozwolić na wyrzucanie jedzenia TONAMI - wiem, widziałem, pracowałem. Polskie sklepy konkurują ceną, obniżając marże do minimum, obcinają na pracownikach, na stratach. Jednak dostępność musi być taka jak na poziomie dużej sieciówki. Przedsiębiorcy nękani przez podatki, kontrole instytucji państwowych itp. Klient rozbestwiony, rozamerykanizowany (Klient nasz Cham jednym słowem), musi mieć wybór bo "płaci to wymaga". Pracowałem w polskich sieciówkach (i w takiej kilkuset letniej z historia, marką i w takiej kilkunastoletniej) myślę, że to problem nie tylko Wafelka. Naleciałości poprzedniego systemu w oczach Kierowników i Właścicieli wiecznie oszukanych przez obecne czasy i te wysłuchiwania: "a pamiętasz jak XX lat temu kroliśmy masło z tafli i cukier się do torebek sypało, to był handel, a nie to co teraz..." skutecznie zachęcają do zmiany branży. Pozdrawiam

Magazyn rzeczy przeterminowanych i przechowalnia zamrożonego mięsa w kotłowni sklepu Wafelek przy ul. Sabinowskiej dalej funkcjonują. Sanepid przy kontroli czystości hali sprzedażowej, magazynów i chłodni zapraszamy również na "dodatkowy" magazyn mięsa z długim terminem.

zadowolony

No w koncu Pip zrobil z nimi porządek. Oby tak częściej :)

wafel

Po pierwsze gratulacje dla pipu w końcu pozadek a po drugie na kazdym sklepie taki syf nie tylko na niepodległości na Norwida i sabinowskiej tez takie rzeczy stare smierdzonce filety i mielone porazka żenada wstyd potem mielone ludzie zjedzą wszystko

lukasz

Siemka czy na każdym wafelku zalezliscie sobie kozla ofiarnego zwiazku z kontrolami jak można prowadzić firmę i pozwalać na takie niedociągnięcia śmieszne

Dany

przecież Ukraińcy już pracują na magazynie :P i podobno sobie chwalą Wafelka :d

be be

co niektórzy narzekają żę notorycznie muszą dokładac do kasetki ze same nie moga sie rozliczać pytam to po cholerę tam pracują jak wiedzą że są oszukiwane . To niech się zwolnią. Problem z głowy

B&A

Za niedługo w Wafelku nikt nie będzie chciał robić (pracować). Wtedy pozostaną wszechobecni Ukraińcy którzy dają sie wykorzystywać i mają opinie białego niewolnika :p

MMM
@B&A

O CZYM MÓWISZ NZJWYŻSZY POZIOM SPRZEDAWANIA STAREGO MIĘSA MROŻONEGO ?

klientka

WWafelku na Niepodległości sprzedano mi śmierdzący filet z kurczaka,rotacja duża.Ekspedientki na wędlinach powolne

klientka

W Wafelku na Niepodległości sprzedają śmierdzące filety z piersi kurczaka.Duża rotacja pracowników.Najczęściej czynna jedna kasa.A na wędlinach powolny personel !!

Klient

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w Biedronce

dziecinada

Szczera prawda

Pani Gęga (pseudonim była) Szkoda ze nie umiałaś ogarnąć swoich obowiązków! ;)

Zostaw merytoryczną opinię o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D - Częstochowa

• Jak się pracuje w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Zobacz opinie na temat firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Kandydaci do pracy w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D
2.3/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Krakowska 45
    42-200 Częstochowa