Justpol Sp zo.o.

Opinie o Justpol Sp zo.o.

W jaki sposób Justpol Sp zo.o. dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

niezadowolona

Nie polecam tam pracowac!! Zgadzam sie w 100% z ostatnim komentarzem.

Porażka na maksa :o Syf kiła i mogiła !!! Nikt tam nie chce pracować dlatego wciąż poszukują pracowników. Na początku pracuje się bez umowy bez niczego !!!! Później dopiero otrzymujesz umowę. Jest cholernie zimno na ,, hali '' jeżeli tak to mozna nazwac hahaha . Ta firma jest śmieszna .... Kierownictwo ;oooo porażka .... Jedna ciągle wydziera mordę , druga z wieczną miną i niezadowoleniem, aż się odechciewa pracować , Pan kierownik całkiem spoko. Pracownicy fałszywi , same plotki . Podziwiam ludzi którzy tam pracują !!

eldorado

dziwne podejrzana firma od ponad 5 lat daja te same ogloszenie czyzby nie chodzilo o wyludzanie dotacji z urzedu pracy .Ktos powinien sie przyjzec tej firmie!!!

Jakie trzeba spełniać wymagania aby zostać pracownikiem w firmie Justpol Sp zo.o.? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Justpol Sp zo.o. - Gościcino

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Justpol Sp zo.o.