Opinie o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

Mirek dawaj na ul. Krakowska 45 do siedziby Wafelka z tego co się orientuje to potrzeba ludzi do pracy magazyn,wózek

wq

A to co takiego zrobiła strasznego że tak pyszczysz?

wa

Jeżeli pracuje się sumiennie to pensja jest dobra a zatrudnienie stałe...

wa

Przepraszam ale obrażam cię? Każdy ma swoją opinię mniej lub bardziej zbliżoną do prawdy . Choć w twoim przypadku , sądzę że jest mocno nagięta. . Ja pracuję i jestem zadowolony, nie ma lekko ale ważne że kasa jest dobra i na czas.

Air
@wa

Nie gniewam sie;)

BIbi

Na żadnych,ucz się ha ha

mi
@wa

A (usunięte przez administratora) sz głupoty

Olle

Franek(chyba kimono)a gdzie oni maja to zglosic??do Inspekcji?ktora bezradnie rozlozy rece i da ci rade ze jedynie do sadu pracy mozesz isc,juz widze tych chetnych,trzeba miec dowody,swiadkow ktorzy sa nawet chetni polki wszystko jest daleko,ale za chwile beda wymyslac takie powody zeby nie isc ze brak slow,dlatego albo sie zgadzaja na takie traktowanie albo uciekaja i nic z tym nie robia ,a wlasciciele wafla czuje sie jak panstwo ktoremu nikt nie podskoczy,szkoda nalezalo bym im sie,jak kiedys biedronce ..

Kasjer

Moja rozmowa przebiegla w drzwiach magazynu,wziela cv ,powiedziala jak to wyglada 3,4mc zlecenia i ewentualnie normalna umowa,prawda jest taka ze malo kto sie na nia zalapuje

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Daria

Wafel studentow nie chce,potrzebuja dyspozycyjnego pracownika 3,4zlecenia i ewentualnie umowa ale na ta normalna umowe naprawde malo kto sie zalapuje ,dlatego ciagle jest rotacja

Tess

Jak przypadniesz do gustu kierownika to prace dostaniesz,nie wazne jak bardzo bedziesz zapier...duzo zalezy od personelu,jak cie polubia to masz szanse na normalna umowe,jesli nie to sie z toba pozegnaja

Ogolnie w waflu jest spora rotacja,przewaznie malo kto po zleceniu zalapuje sie na normalna umowe,i malo kto wytrzymuje presje zwiazana z ta praca,idziemy do pracy zeby zarabiac a nie zeby ciagle za cos placic,mam tam kolezanke i stad wiem co sie tam dzieje,odpowiedzialnosc zbiorowa jak za hitlera...

a3

podobno otwierają sklep w Ciasnej i szukają ludzi do pracy

Mamma mia...

Wafelek ul.Niepodległości,tam są przyjęcia do pracy w tej chwili

S

Ha ha ha.....

scz

Jest rotacja i to spora

Olo

Na Niepodległości potrzebują pani do pracy,tam zawsze potrzebują bo nie szanują .ROTACJA

S

A ty lache ;)

Tant
@S

To twoja praca

Pracująca

Nie licz tutaj na rzetelne informacje nt pracy. Wolna teraz myśli jakie wymyslone argumenty podać... ;)

ws

@vip to po co pracujesz jak tak źle ci jest? Praca jak praca, nigdzie nie ma lekko...

vip

Aleks pracowałeś tam kiedyś ? No to jak trochę popracujesz to zapewne będziesz chciał wykorzystać każdy dzień urlopu :)

ochrona

Jak panie kierowniczki takie chamy to nie wiesz co sie robi L4 i niech zapierdala sama i niech zobaczy puste pulki na sklepie odrazu dostanie zjeb od szefostwa co one.mysla ze są bogami a i nie zapomnijcie ze umowa zlecenie od tego roku jest skladka chorobowa l4 i niech zapierdalaja i niech placa złodzieje

v i p

Właściciele totalne chamy dla pracowników !!!

jej

a wafel Przystajń? tam się dzieje ,mobing psychiczny ze strony dwóch kierowniczek.Jedna od hitlera druga od stalina.

ipn
@jej

Aż takie złe ?

Oki
@jej

Mogłaby pani podać dokładniej o co chodzi? Zastanawiam się nad podjęciem tam pracy, warto?

prz
@Oki

Wszystko tam jest ok.

justyna

Najlepszym hitem są te umowy zlecenie co miesiąc od pierwszego do ostatniego,i tak przez długie miesiące.......

justyna

lipie się szybko rozpadło podobno pani kierownik się nie starała

elka

Witam, a co się stało z supermarketem w Lipiu? Funkcjonuje? Bo obiło mi się o uszy, że lokal jest do wynajęcia...

Zostaw merytoryczną opinię o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D - Częstochowa

• Jak się pracuje w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Zobacz opinie na temat firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Kandydaci do pracy w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D
2.3/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Krakowska 45
    42-200 Częstochowa