Opinie o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

sao

Czytam opinie, problemy jakie są tu poruszane ( bez dowodów) i dochodzę do wniosku ,że jest to portal dla frustratów i nieudaczników, którym w życiu nic nie będzie odpowiadało...

byla

Ja tam pracowalam prawie rok na Niepodleglosci. To co sie tam dzialo przechodzilo wszelkie pojecia. Pozal sie Boze kierowniczki nic nie umialy. Tylko siedzialy w biurze pily kawke i obrabialy d**e pracownikom. Oszukiwaly na godzinach. Podpisywaly listy z godzinami za pracownikow a co najwazniejsze kradly pieniadze na potege oskarzajac o to inne pracownice. Kazaly zostawac po godzinach za free. Wpisywalo sie ze konczylo sie o 21 a tak naprawde wychodzilo sie o 22. Co z tego ze sie tak na liscie wpisalo. Jezeli ktos wpisal ze skonczyl o 22 to i tak mu tego nie zaliczyli bo inna liste sie podpisywalo a inna szla do kadr. One same wpisywaly jak im bylo wygodnie. Jeden wielki syf w tym sklepie. Ktos powinienien z kierownictwem tego sklepu zrobic porzadek. Najlepiej rozdzielic dwie panie po roznych sklepach i bedzie porzadek. Bo one razem to tylko zle wplywaja na interesy tej firmy.

Siniora
@byla

Ludzie to tylko potrafią narzekać, a nie spojrzą ze strony pracy ekspedientki. jeżeli chodzi o sklep na niepodległosci to mogę powiedzieć tyle. ze podziwiam te babki na mięsnym za tą cierpliwosc do tych ludzi a szczególnie do starych beretów, których tam nie brakuje, Narzekają że kolejki i trzeba stać, no nic w tym dziwnego skoro maja dobrą wędlinę w niskich cenach to ludzie kupują, a że biorą po parę rodzajów załóżmy po 20 dkg no to sorry, ale trochę schodzi. a ztym smierdzącym miesem to tez tak do konca nie prawda, a dlaczego? A dlatego że to jest też wina klienta jak to mieso wyglada w zaleznosci od tego ile czasu uplynelo od zakupu a spoczeciu w lodowce. Jedna taka kupi filet potem godzine chodzi po sklepie potem jeszcze na laweczce z sasiadką pelni funkcje monitoringu osiedlowego a w domu czarna rozpacz.Albo jak zacznie wybierać np. Lopatke to taką to taką a może jeszcze inna no to jak te kobitki tam przez 8 godzin wytrzymuja to ja się mocno dziwie bo przy tym wszystkim potrafią się jeszcze usmiechnąć do klienta. powinniscie sie naprawde cieszyc ze jest ten wafelek na niepodleglosci bo sa super przystepne ceny duzy asortyment i naprawde tanie mieso i wedlina a co do kierowniczek na tym sklepie to już sam widok duzej ilosci klientow swiadczy o tym ze biznes sie kreci a one dbaja o to zeby sklep stal na najwyzszym poziomie.

szczesliwa*

Ja bylam pracownikiem tej "firmy" i powiem szczerze ze sama bylam swiadkiem jak kierowniczka kazala chowac stare i smierdzace mieso do zamrazarek na mrozonki. Potem je wyciagaly i odmrazaly i sprzedawaly jak normalne mieso. Zazwyczaj robilysmy to po zamknieciu sklepu zeby zaden klient nie widzial co sie tam dzieje. Zaluje ze tego nie zglosilam do sanepidu. Pozdrawiam.

ulala

A jak tam Wafelek w Poraju się mniewa??

Kasjer

Moja rozmowa przebiegla w drzwiach magazynu,wziela cv ,powiedziala jak to wyglada 3,4mc zlecenia i ewentualnie normalna umowa,prawda jest taka ze malo kto sie na nia zalapuje

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
;)

SUPER SKLEPY SWIETNIE ZAOPATRZONE I MILO W NICH SIE ROBI ZAKUPY A ZE TRZEBA STAC W KOLEJKACH TRUDNO ZYCIE POZDRAWIAM

Anka

Jak można sprzedawać mięso mielone, bo uprzednim zamrożeniu (już zalatującego smrodem) w lodówkach, gdzie przechowują mrożonki? Przecież to się już nawet dla psa nie nadaje... Handel kwitnie. Czekam na odpowiedź klientów, którzy tez już widzieli mięso w chłodziarkach, albo kierowników, którzy biorą za to odpowiedzialność!

Miałam (nie)przyjemność pracować w tej firmie. Praca tam to porażka. Robisz wszystko-począwszy od pracy magazyniera po sprzątaczkę Jeden wielki syf! Pan D. to bardzo chamski, nieprzyjemny czlowiek.

była

Mam do was takie jedno małe pytanko ile musicie dawać łapówki sanepidowi,że po takim czasie mięso Jest nadal transportowane wraz z chemia i innymi towarami.Artur po co ty jeździsz i sprawdzasz jak jest jeśli ty wyjeżdżasz z Częstochowy to cały sklep juz wie, że jedziesz do nas. Tylko weź tak przyjedz chociaż raz tak bez zapowiedzi to zobaczysz kierowników nic nie robiących jak to zazwyczaj bywa w koniecpolu.A jak juz jest ktoś z szefów to nie da się ich przerobić bo jak się leży cały dzień to przez te 15 min można robić całkiem szybko z pozdrowieniami dla DWUCH

sas

Jak dla mnie super praca :)

hello

Jak przyjmują takich pracowników to są sami sobie winni za opinie kierowane w stronę ich sklepu od klientów. Ale prawda też jest taka że jak się nie szanuję pracownika to on się nie stara.

xxl

Wafelek Kłomnice.!!!! Nie wstyd Wam za ten sklep ??? Taśmy przy kasach nie działają a płacąc kartą trzeba dość długo czekać. Skandal jak szanujecie klienta ??? Kasjerki cały towar przesuwają ręcznie, albo proszą o pomoc. Co to ma być? W którym markecie tak jest?

Hahaha

Widac ,iż osoba zwolniona tudzież taka która nie została przyjęta wybrała sobie całkiem ciekawą drogę "zemsty".Z drugiej strony czego można sie spodziewac po osobie która zatrzymała sie na etapie rozwoju drugiej klasy szkoły podstawowej,co da sie zauważyc po braku jakiejkolwiek interpunkcji i błędach ortograficznych dwie opinie niżej.Gratuluje polotu oraz wyobraźni do tworzenia takich treści.Odsyłam do wydawnictwa które specjalizuje sie w pisaniu bajek.

od około pół roku z dnia na dzień jest coraz gorzej w tej pracy. Urlop do wykorzystania od ponad roku czeka i nie chcą go oddać, człowiek prosi się aby mu wyznaczyli urlop w okresie wakacyjnym lecz są w tej firmie ważniejsze osoby które mają pierwszeństwo. Nadgodziny w dużych ilościach przepadają i robią wszystko aby ich nie wykazywać. A teraz jeszcze zaczęli przekładać kartki na towarze aby data ważności się zgadzała. Sklep totalna porażka.

xxxxxx

Witam najgorszym wafelkiem moim zdaniem jest sklep w Koniecpolu,Brak towaru na półkach brakuje światła co dzień obsługa jest bardzo nie miła, a o staniu w kolejce po mięso to już nie wspomnę czas oczekiwania około 40 min jak i zarówno do kasy.Z tego co zauważyłam to pracuje tam tylko jedna wielka rodzina.Ogólnie nie polecam nie raz widziałam jak pracownicy zbierali mięso na przyczepie na tirze z dostawą. Jak się wchodzi na parking to papier goni folje i odwrotnie odczuwam jak by to było jakieś śmietnisko a nie parking.

XXXX

Witam chciałem się dowiedzieć jakie są watunki w wafelku pnieważ za niedługo będą go otwierać w miejscowości Praj i chiałem sie tam zatrudnić. Jakie tam wogle zarobki

odpowiedz dla ona38

jak lubisz sprzatac po godzinach pracy za darmo albo pracowac w niedziele 11godzin to wafelek spelnia te wymagania

ona38

o co chodzi z tym lamaniem praw prosze o odpowiedz wlasnie planowalam sie tam zatrudnic prosze o odpowiedz osoby ktore tam pracuja albo pracowaly

Info

PIP Częstochowa już zainteresował się sprawą Wafelka i łamaniem podstawowych praw pracownika. Pracownicy pracują po godzinach za darmo, również przed godzinami pracy. Monitoring nie kłamie.

MMM
@Info

JEŻELI PRZETERMINUJE SIĘ TOWAR Z TWOJEJ PÓŁKI TO TRZEBA GO KUPIĆ PO NORMALNEJ CENIE ŻEBY KIEROWNICTWO MIAŁO KASĘ

kula

Jedyne co możesz dostać za darmo to przeterminowany towar, chociaż rzadko, bo pracownik z reguły może kupić go za połowę ceny. Zniżki i premie nie wchodzą w grę, nawet głupich bonów na święta nie dostaniesz

misiaczek

Wczasy pod grusza? Właściciel chyba takiego pojęcia nie zna. Premia na święta? Też nie. Jedyne co możesz dostać, to paczka NA ŚWIĘTA, ale o sałatce z majonezem na Wigilijnym stole możesz zapomnieć, bo paczkę dostajesz PO ŚWIĘTACH (W DODATKU OKROJONA, BO AKURAT BRAKŁO TOWARU NA SKLEPIE. I NIE WAŻ SIĘ PRZYPOMNIEĆ, KIEDY TOWAR SIĘ JUŻ POJAWI).

Zostaw merytoryczną opinię o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D - Częstochowa

• Jak się pracuje w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Zobacz opinie na temat firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Kandydaci do pracy w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D
2.3/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Krakowska 45
    42-200 Częstochowa