Opinie o MK Maryla Sp. z o.o. w Gołkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MK Maryla Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MK Maryla Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Maryla Sp. z o.o. w Gołkowice

Sylwia Nowy wpis

Zamówienie sukienki przez stronę bardzo dobry kontakt panie przemiłe zawsze uzyskałam odpowiedź przez mesangera sukienka uszyta na miarę bardzo śliczna firma wkłada dużo pracy i starań naprawdę warto zamówić w Mk Maryla córka zadowolona ja również

Fromm Nowy wpis

Dziękuję bardzo za zakup alby .. Jestem zadowolona z zakupu alby i rozmiarowo pasuje. Wspaniała firma i w terminie doszła przesyłka.

Klientka Nowy wpis

Zamawiałam sukienkę przez stronę . Sukienka przyszła w wyznaczonym terminie , panie bardzo pomocne poprzez kontakt przez Messenger. Sukienka komunijna starannie wykonana z bardzo dobrej jakości materiałów.Córka wygląda obłędnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu pracy Pań szyjących. Polecam

Magda Nowy wpis

Bardzo dziękuje za pięknie uszytą sukieneczkę Elza , materiał wykonania i detale , wykończenie klasa :) dodatkowo kontakt na bierząco poprzez mesenger , bałam się uszycia na odległość ale się nie zawiodłam :) dziękuje

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MK Maryla Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
bopac

Sukienka uszyta na miarę, pięknie wygląda, dodatki dobrej jakości świetnie dobrane. Obsługa profesjonalna, przed wizytą w sklepie zasypywałam Panie pytaniami przez messengera i zawsze otrzymywalam wyczerpujące odpowiedzi ???? . Wizyta w sklepie przebiegła sprawnie. Polecam sklep MkMaryla. Od początku nie miałam wątpliwości żeby pojechać ponad 200 km i nie żałuję????

Aneta

Zamówiłam albę komunijna, czas realizacji miał być do 5 tygodni. Minęło 6, alba nadal nie jest wysłana. Dla osoby, która telefon odebrała, opóźnienie przecież nie jest problemem, termin wysyłki także nie jest znany. Czyli będzie, kiedy będzie, a jak dojdzie po komunii to przecież co to za problem?

Jestem bardzo zadowolona z materiału, wykonania, ceny i dostawy. Sukienka szyta na miarę a że mieszkamy w Anglii to wszystko załatwiane przez telefon ???? sukieneczka pięknie dopasowana córeczka zadowolona i my również ???? z całego serca polecam. Profesjonalna i zawsze miła obsługa. Polecam! Polecam! Polecam

Sandra B

Polecam z całego serca szybka realizacja sukienki przepiękne bardzo starannie wykonane nawet przy zaokrąglonej sylwetce Panie sprostały zadaniu w 10000000% naprawdę polecam

Aleksandra
@Sandra B

To chyba trudno tak szyć, bez przymiarki bezpośrednio na dziecku :) Mnie to ciekawi, ile szwaczka zarabia przy takim szyciu na zamówienie przez internet.

Zamówiłam albę komunijną. Jestem bardzo zadowolona z materiału, wykonania, ceny i terminowej dostawy oraz precyzyjnych rozmiarów. Alba jest ładna, gustownie ozdobiona. Polecam :)

Natalia

Polecam. Zamawiałam sukienkę. Sukienka piękna, świetnie się prezentuje. Polecam, jestem bardzo zadowolona. Szybki termin realizacji.

Zbigniew

Plusy i minusy pracy w firmie MK Maryla. Chcę dowiedzieć się jakie są zarówno plusy i minusy pracy w tym miejscu. Jest to może nieco ogólne pytanie z mojej strony ale nie piszecie nic na temat tego pracodawcy, więc tak naprawdę każda informacja będzie dla mnie cenna. Kto jako pierwszy chętny do tego, aby mi pomóc?

kuchcik

w jakim miejscu poszukują teraz kucharza?

Zostaw merytoryczną opinię o MK Maryla Sp. z o.o. - Gołkowice

MK Maryla Sp. z o.o.