Opinie o neobus.pl - NEOBUS POLSKA Paweł Czurczak, Marcin Czurczak sp. j. w Niebylec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus w Niebylec

Tomasz

Tragedia ocena mniej niż zero za obsługę i opóźnienia 2 godz można zapomnieć o zwrocie pieniędzy za bilet ostatni raz korzystałem z usług tego przewoźnika Katastrofa jednym słowem

Szofer

Na jakie wynagrodzenie co miesiąc może liczyć kierowca z łącznym stażem 3 lat ? Chodzi oczywiście o kwote na rękę. Pozdrawiam

Gargamel
@Szofer

Na 5 tys na rękę myśle ze możesz liczyć, tylko krótkie linie Nys musiał robić i dużo. Bo na Wrocław się nie opłaca chyba ze 20 dni cały czas to 4200 wyjdzie max.

@Gargamel

Są i tacy co jezdza Wrocław 28 dni pod rząd i wyciągają nawet 6 tys

@Gargamel

Jak robisz w MPK Rzeszowie pełny etat i neobusie tez pełny to się zgadzam w 100% to wyjdzie nawet nawet powyżej 5. W neobusie jak każdy wie ciut więcej niż najnizsza krajowa..

!!!
@123

6 tys to nawet tyle Ci sie nie śni. 2500zl średnie miesieczne wynagrodzenie

krk

podróż wygodna i komfortowa

Tam do licha

Widzę że dużo negatywnych opinii o tej firmie ale jednak autobusy z kierowcami jeżdżą wiec... o co chodzi. Zdaję sobie sprawę że dla niektórych, wszędzie jest źle. Jakieś pozytywy się znajdą?

@Tam do licha

W tej firmie jedyne plusy dodatnie są na akumulatorach.

@Garsija

Wszystkie pozostałe plusy są ujemne.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

A ten chamski pseudodyrektor jeszcze się pasie w tej firmie??? Póki on tam jest to raczej nikt tam nie przyjdzie..

@Kandydat

On jest jak Owsiak, do końca neobusa i jeszcze jeden dzień dłużej.

Na jakie wsparcie w Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Garsija

O czym Ty w ogóle rozmawiasz?

Justin

Zarobi przynajmniej 3 tys na rękę ? Zastanawiam się nad zmiana pracy aby przejść do neobusa.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Garsija

Do dziesiątego dnia każdego miesiąca.

Ityk

Ile da się zarobić ? 3000 na rękę tys wyjdzie za normalny nominał godzinowy ?

@Ityk

Nie wyjdzie.

Siwy .
@Ityk

Kolego przy 160 h zarobisz 2080 zl placa najnisza krajowa 13 zl/h praca bardzo odpowiedzialna jazda z ludzmi dzien, noc swieta weekendy . Nie wiem skad oni jeszcze maja kierowcow , nawet Ukraincy nie beda tam jezdzic ...

Lukas

Czy Neobus aktualnie poszukuje kierowców?

Lukas

Co prędzej?

Gaz

Atmosfera może nie najlepsza, ale opłaca się jeździć za takie pieniądze jakie sa. Wiadomo atmosfera jest jaka jest ale kasa najważniejsza

@Gaz

Jeżdżenie za takie pieniądze opłaca się wyłącznie prezesom. Czy najważniejsze są pieniądze - nie sądzę, są ważne, ale z przymrużeniem oka na nie patrzę.

zadowolony

Fajni ludzie pracują i dlatego pewnie taka atmosfera. Niezłe zarobki , ogólnie polecam pracę!

Co wchodzi w socjal Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus?

Nic.

Kamila
@Garsija

To niezbyt dobrze. Wszyscy wiemy, jak ważny jest dostęp do pakietu socjalnego. A co z podstawowym ubezpieczeniem? Czy firma Czurczak je zapewnia? Powiedz proszę coś więcej na ten temat.

Co jaki okres czasu w Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus można ubiegać się o podwyżkę?

Garsija

Nie ma na to reguły, zależy od tego jaki kapitał ujrzą pracodawcy w Twojej osobie. Zasada awansu w tym przedsiębiorstwie jest bardzo prosta, im ktoś jest głupszy a przy tym nie ma zahamowań do tego by drugiemu zrobić świństwo tym szybciej wzniesie się po szczeblach finansowych.(usunięte przez administratora)

Xxl

Wogole

Garsija

Gdy uzbierasz odpowiednią liczbę punktów za (usunięte przez administratora) kolegów.

Tekla

200 zł. Za kurs na Wrocław. 19, 20 . Godz.. Aaaaaaahahahahahaha!!!!! Babka w kiblu tyle zarabia! Aaaaaaahahahahahaha!!!!!!!

@kiero289 a jaka atmosfera miedzy kierowcami?

Kiero289
@Monika

Atmosfera wśród kierowców jest różna, ale większość to chamy i prostaki polowa z PKS ów, radzę z nikim nie nawiązywać bliższych kontaktów bo jak sie nadarzy okazja to Cie sprzeda zaraz do prezesa albo pseudo D/F .

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus?

Kiero 289

Ile karta pozwoli ja miałem min 300 godzin Ale były miesiące że 320 godzin nie płatne nadgodziny godziny nocne i świąteczne Ogólnie dziad ...

Bartosz

O ile na linii kierowca-dyspozytor współpraca przebiega prawidłowo to linia dyrektor-kierowca znacznie gorzej, powtórzę tylko to co było już pisane DF tragedia!!!

Klientka

Jestem w pełni zadowolona z usługi Neobus. Przez 10 lat nie jezdzilam autobusami bo sama jestem mobilna ale niestety moj samochod nie mogl jechac w tak daleka trase. Bardzo mi sie spodobało.... Dnia 05/01/2020.. Niebylec -Katowice z godziny 11:30 czulam sie jak w rodzinie. Kierowcy byli bardzo sympatyczni Jedyna wada jest to ze nie ma rezerwacji miejsca bo ludzie myślą ze jak sie wsiada i nie ma obok nikogo to dają bagaże a potem nie ma miejsca, ale podobało mi sie zachowanie kierowcy jak jechałam z Katowic-Niebylca. Dwie osoby nie miały jak usiasc wiec kierowca zrobil porządek ze zajmuje baba miejsce. Odrazu rozwiązał sprawę ze będzie dodatkowo oplata bo zajmuje miejsce. Jestem zadowolona i na pewno skorzystam z takiej usługi jechanie takim autobusem sama przyjemność chyba ze moj samochód bedzie w dobrym stanie

Pracownik firmy neobus

Jak niżej, zmorą firmy jest najmądrzejszy Pan dyrektor D/F. Okłamywanie pracowników, cięcia kosztów i szukanie oszczędności na najważniejszych rzeczach to jego atuty. Prezesi nie mają pojęcia o tym co wyprawia DF. Pomijam fakt o chamstwie, szyderczych słowach i poganianiu do pracy jak (usunięte przez administratora)

Driver
@Pracownik firmy neobus

Podpisuje się pod tym co jest napisane na temat tego pseudo Dyrektora . Jacy prezesi taki dyrektor, podejrzewam że prezesi wiedza co ten człowiek prezentuje trzymają to tylko dlatego jest na kazdy tel i że pracuje za dwóch A płacą mu za jednego ....

Zostaw merytoryczną opinię o Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus - Niebylec

• Jak się pracuje w Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus?

Zobacz opinie na temat firmy Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus