Opinie o neobus.pl - NEOBUS POLSKA Paweł Czurczak, Marcin Czurczak sp. j. w Niebylec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus w Niebylec

Alvatroz22

Absolutnie odradzam, firma niegodna zaufania. Jako były już ( kilkuletni pracownik ) mogę powiedzieć kilka słów. Niektóre osoby zarządzające w biurze potrafią się tylko drzeć, zero logicznego myślenia. Prezesi nie widzą co się dzieje, albo nie chcą widzieć. Masz jakieś wątpliwości, pójdziesz do nich to wciskają kit w żywe oczy. Stawka godzinowa oferowana za pracę to jest jakiś żart. Jak wyrobisz +250h to dostaniesz wypłatę taką jak w niektórych firmach za 160h. W skrócie tyrasz cały miesiąc, a jak widzisz wypłatę to się odechciewa. Zmieniłem pracę ponad pół roku temu, nie żałuję i napewno nie wrócę.

@Rafał

Potwierdzam ! Jeżdżę w Neobus i nawet jak przejdę na emeryturę to będę sobie dorabiał tak jak to robią aktualnie inni koledzy. Chętnym powiem ,że nie ma ci słuchać innych trzeba samemu spróbować. Faktem jest ,że ci co liczą na kasę bokiem bo maja problemy z komornikiem lub alimenty to tu się nie schowają :) i to też jest dla niektórych nie wygodne ale do tego się nie przyznają tylko narzekają jak to złe jest.

Byłem na rozmowie, to co oferują to woła o pomstę do nieba.. TRAGEDIA, rozumie ze Podkarpacie ale żeby tak odlecieć to DUŻA DUŻA PRZESADA

@Mati

Tak ale tu masz pełny ZUS płacony i się nie martwisz , a działalność to już odpowiedzialność. W obecnym czasu to prowadzenie działalności wiąże się z wielkim ryzykiem :) Już na samym początku masz duże koszty , a o zysku na początku zapomnij. Teraz najlepsza praca to u kogoś , urlopy , chorobowe , itp. Jesteś Król :) A problemy zostawiam innym :)

Pasażerka

Nieprzyjemne zachowanie kierowcy autobusu DSR 52048, jadącego do Rzeszowa, w dniu 29 maja 2022r. na przystanku w Krakowie, podczas wsiadania na godz. 11.45. Autobus przyjechał z Wrocławia, jeden z kierowców wysiadł, żeby zapakować do bagażnika bagaże podróżnych, natomiast drugi został i coś sobie przygotowywał, niektórzy pasażerowie też wychodzili podczas postoju, dlatego kulturalnie stałam i czekałam na słowo:" można wchodzić". Zamiast tego usłyszałam chamską odzywkę, że sobie stoję, że za chwilę odjazd autobusu, a ja sobie stoję, a że ja może nie chcę jechać itd. Było to dla mnie upokarzające. Nie wiem czemu kierowcy tak trudno było powiedzieć:" można wchodzić lub zapraszam". Zamiast tego wolał wyrzucić z siebie jakieś swoje frustracje. chcę dodać,że pasażer za darmo nie jedzie i pan kierowca łaski nie robi, a więcej kultury by się zdało.

@Pasażerka

Przejazd w dniu 01.09.2023 trasa z Wrocławia godz 22:25. Kierowca wyjątkowo orydynariy. wW godzinach wieczornych i nocnych temperatura na gorze pojazdu około 14 stopni. Po telefonach do firmy przesiedka na finiszu trasy do innego autobusu Traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) tym bardziej ze awaria miała miejsce już poprzedniego dnia jak widać z komentarzy. Jeżeli możecie omijajcie z daleka . Zdecydowanie Nie polecam

AAA Nowy wpis

Siemka, czy na dorywczo ktoś teraz jeździ? na stronie jest formularz i można zadeklarować opcje kandydatury na kierowcę na stale albo tak jak ja bym wolał. Pytanie tylko jakie wtedy wychodzą stawki godzinowe?

Andrzej Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy firma przyjmuje nowych kierowców?

Po czym można wnioskować, że kurs jest lepszy od innego? Ktoś pisał jakiś czas temu, że jedyni robią najlepsze kursy inni zaś nie i ciekawi mnie przy tym sposób ich kwalifikacji. Czy te wspomniane różnice wynikają z typu umowy?

Can

Odpowiedź jest prosta ;) Jadąc do Wrocławia masz jakieś 19h w dwie strony i zatrzymujesz się na 6 przystankach i masz wszystko w 4 literach. Cały kurs robisz w 1 autobusie. Dla porównania możesz dostać zmianę na 11 h i w ciągu zmiany 3 razy skaczesz i zmieniasz autobus, a jeżdżąc po okolicy masz przystanek praktycznie w każdej wiosce.

@Can

A jeszcze tylko jak wygląda tutaj jakaś przerwa przy czasie pracy kierowcy? raczej w podwójne obsady się tu nie bawią? I tak dla jasności wszędzie stawka jest ta sama? Nie wyceniają tras? A nie planują tego?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Can

Przytłaczający fakt jest taki, że majstry ze zlecenia mają lepiej niż pracownicy z wieloletnim stażem pracy na UoP. Do pracy przyjeżdżają autobusami kursowymi, po pracy wracają autobusami kursowymi, a ty odwalasz za nich całą czarną robotę. Już nie wspominam nawet o tym, że goście wybierają sobie najlepsze kursy, którymi jeżdżą, a ty robisz śmieciowe zmiany ;) No cóż...

Tutaj kierowcy maja raczej te same stawki czy może cos jeszcze zależy od stażu lub umiejętności, że ktoś o te realne zarobki się spytał? Swoją drogą wiecie może czy teraz bez niego także przyjmują? I czy są jakieś okresy próbne tak w ogóle?

Witam, czy ktoś z Państwa orientuje się może jak aktualnie wyglądają realne zarobki w firmie Neobus? Pozdrawiam

Pasażer

Kierowcy firmy Neobus są niesamowicie (usunięte przez administratora), w stosunku do klientów i pasażerów stosują (usunięte przez administratora) słowne. Absolutnie nie polecam.

A pomiędzy samymi kierowcami jaka może być teraz atmosfera? widzę, że opinia od pasażerki chyba teraz wpadła, ja akurat za praca a nie usługa się oglądam. Od kolejnego roku mogę zacząć, nie wiem tylko czy na wtedy będzie wolny jakiś wakat dla mnie? Ta rekrutacja na stronie jest po prostu otwarta? Po jakim czasie odpowiadają?

Arek

Atmosfera jest taka jak w każdej innej firmie wiadomo zdarzają się głupki ale takich większość omija szerokim łukiem. Ogólnie Firma ma same plusy a co najważniejsze sprzęt jest świeży i fajnie się nim jeździ.

@Arek

Plusem są zarobki może? skoro piszesz, że same tutaj występują? :D i co z dodatkami? Jakieś konkretne benefity macie? Teraz dla przykładu jeśli święta się zbliżają to są może jakieś paczki lub cos w ten deseń?

Po trudnej podróży i kilku nieudanych próbach zakupu biletu online oraz bezskutecznych próbach skontaktowania się z infolinią, byłam zmuszona wejść do autobusu bez biletu. Niestety, również w autobusie nie było możliwości zakupu biletu kartą, a jedyną opcją było płacenie gotówką. Po kilku próbach uzyskania gotówki z nieczynnego bankomatu na lotnisku, próbowałem negocjować z kierowcami, sugerując zapłatę w bazie NEOBUS po przyjeździe, gdzie mają swoją główną siedzibę. Niestety, mimo że problem z dostępnością biletów leżał po ich stronie, kierowcy odmówili. Po 5 minutach negocjacji uprzedni pasażer okazał zrozumienie i zapłacił za mój bilet, nie mogąc znieść niewłaściwego traktowania ze strony kierowców. Kierowcy wykazują brak uprzejmości i profesjonalizmu. Pomimo zgłoszenia problemu z podróżą, kierowca lekceważąco odrzucił moje zmartwienia, twierdząc, że NEOBUS nie jest jego firmą (pan z brodą). Po zaznaczeniu, że jako pracownik firmy, w pewnym sensie reprezentuje ją, pan z brodą zamilkł na chwilę, lecz po sekundzie wznowił swoje nieprofesjonalne zachowanie. Brak szacunku dla klientów, zwłaszcza kobiet, szczególnie uderzający w pana kierowcę z siwymi włosami, który razem z panem z bródką prowadzili kurs tej nocy. Chamskie zachowanie, próba pozostawienia mnie w środku nocy na przystanku pomimo informacji w ich systemie, że kilkukrotnie próbowałem zakupić bilet, budzi głębokie niezadowolenie. Częste niedostępności stron internetowych dodatkowo utrudniają zakup biletu online. W autobusie brak możliwości zapłaty kary, gdyż terminale zawsze są uszkodzone. Obsługa klienta, zarówno od kierowców, jak i infolinii, jest nieakceptowalna. Takie negatywne doświadczenia z dwoma panami kierowcami podnoszą pytanie o winę i przyczynę takiego zachowania. Czy to brak szkoleń z zakresu obsługi klienta, czy może totalne lekceważenie przez pracowników zaleceń i szkoleń przez pracodawcę? "To nie moja firma...!" – czy to stanowisko pracowników czy brak adekwatnych szkoleń? Zdecydowanie nie zamierzam skorzystać ponownie z usług NeoBus i będę ostrzegać innych przed korzystaniem z tej firmy. Moją negatywną opinię opublikuję na różnych portalach społecznościowych. @Pracodawca

@Ania

Na pewno ma pani rację myślę że ci kierowcy chcieliby aby w taki sam sposób traktowano ich najbliższą rodzinę;) I bardzo by byli z tego zadowoleni. niestety pomimo tego że Firma jest ok i jeździ już (usunięte przez administratora) lat zdarzają się i takie rodzynki jak ci kierowcy którzy nie potrafią się po prostu po ludzku do drugiego człowieka odezwać. Ja z reguły jak planuję podróż to jestem przygotowana finansowo lub odpowiednio wcześniej dokonują rezerwacji online. Natomiast co do infolinii to chciałabym żeby każda Firma posiadała taką która każdej porze dnia i nocy odbiera i można z kimś normalnie porozmawiać. Rozumiem panią ale wiem że niestety na tego typu portalach opisuje się tylko złe zdarzenia A jeżeli jest wszystko ok to wiadomo nikomu się nie chce pisać. Pozdrawiam Ekipę Neobus

Czy urlop w Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus jest płatny 100%?

Stanisław

Tak za wszystko głupki płacą. Nie spotkałem takiej firmy. Jest na prawdę Ok. A ci co narzekają to chyba nigdzie wcześniej nie pracowali albo zawsze jest im za mało:)

Czemu urlop miałby być niepłatny? Pytam, bo takie pytanie padło i w sumie to zostało przemilczane. Co to ma znaczyć? Co do tych urlopów to ktoś pisał, że bez niego można wyjeździć sobie z 7 tys. faktycznie tak jest? a co z ta wzmianką o zarysowaniu? Jakie są ewentualne kary za szkody?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy pseudodyrektor D.F. Jeszcze zarządza przewozami?

Lucek
@Adam

7 tyś na luzie na rękę i wiadomo pełny ZUS. Nie wszystkim takie tak pasuje bo wiadomo komornik , alimenty itp. :) Kasa zawsze na czas. Grafik na cały miesiąc z góry. Mi to pasuje bo wiadomo emeryturka będzie większa a większość płaci minimum reszta pod stołem :)

@Lucek

Na jakim stanowisku można zarabiać 7000 złotych? :) Na start taka kwota? Bardzo fajna i przyjemna, chętnie bym taką przytulił, dlatego daj znać, jak możesz, na jakiej posadzie można tyle dostać. :)

Poldek

Na start 7tys.to weźmiesz bez problemu, wystarczy zrobić jedyne 350 godzin w miesiącu i wszystkie weekendy. No i oczywiście nie brać urlopu i nie zarysować autobusu. Ale co tam, zrób dobre zdjęcia rodziny, bo ją będziesz wtedy oglądał tylko na zdjęciach.

Wojtek

Nie Rozumie tych wszystkich dziwnych Opinii jestem świeżym pracownikiem firmie Neobus i nie doświadczam tego typu sytuacji. Zasady są jasne i klarowne a warunki pracy nieporównywalne z żadną inną firmą tego typu. Myślę że niektórzy nie wiedzą jak wygląda praca w innych firmach i nie wiedza jakim taborem się jeździ :) Niejednokrotnie byłem uświadamiane przez obecnych kierowców pracujących w firmie Neobus jak to jest źle ale zadając pytanie długo pracujesz odpowiadali że pracują po 3 ,6 i więcej lat :) Ale jak już pytasz tych co zrezygnowali to mówią że było najlepiej. Dlatego nie ma co czytać opinie trzeba samemu spróbować jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Bartek

Smutna prawda jest taka, że lizusy i (usunięte przez administratora) rządzą firmą od lat. Dopóki "rozumiesz mnie o co chodzi, to są fakty" i tego typu pracownicy pracują nie ma czego tam szukać. (usunięte przez administratora)

LuckyLuck
@Bartek

Otóż to, ogólnie rozumiesz mnie o co chodzi, to są fakty i z nimi się nie dyskutuje. Wystarczy wiedzieć z kim trzymać i ma się to co się chce. Można ot tak przejść ze "śmieciówek" na linie daleką, wystarczy że płacą za godziny. Po prostu trzeba czasem uklęknąć w odpowiednim miejscu i być na każde zawołanie.

Dkkk
@Pasażerka

Może ty za darmo nie jedziesz ale kierowca może tak.

Emilia
@Dkkk

No za darmo to raczej nie ale faktycznie zaciekawiła mnie ta sytuacja odnośnie ich warunków. Teraz po nowym roku to cokolwiek im wzrosło? Dużo nowych doszło czy na razie jeżdżą wciąż Ci sami? Tylko Panowie są?

@Emilia

Stawka na umowę o prace wynosi 14 zł/h na rękę Na umowę zlecenie 18 zł/h na rękę. Rotacja bardzo duża, przychodzą odchodzą.

Jolanta
@Odpowiedz

A to nie pracuje się na pelen etat? Stawki, które podajesz są poniżej minimalnej na 2023... A wypłacają chociaż w terminie?

@Jolanta

Tak, pełny etat, ale wiadomo ile h wyrabia kierowca autobusu. 250h w miesiącu to jest miniumum. Wypłaty zawsze na czas do 10 dnia miesiąca pieniążki są na koncie.

Emilia
@Odpowiedz

Jest tu jakakolwiek perspektywa na podwyżkę w niedalekiej przyszłości jeśli faktycznie tak jak zostało to wyżej wskazane są jakieś większe rotacje? firma zawsze znajdzie do siebie chętnego? sama rekrutacja nie kosztuje przypadkiem? to się mimo wszystko kalkuluje?

Wojtek

Nie wiem skąd takie różne negatywne opinie wynikają bo z tego co wiem to taki który można sobie życzyć więcej i wiem co piszę bo rozmawiam z jednym kierowcą którzy też czasem zastanawiają się skąd to wynika. być może jest to taka nasza mentalność czyli jak słońce świeci to narzekamy że jest gorąco a jak deszcz pada cały czas???? pozdrawiam wszystkich fajnych kierowców z firmy Neobus A firmie dalszych sukcesów

Pasażerka

Jako kierowca i pracownik infolinii będziesz musiał użerać się z pasażerami, który w dzisiejszych czasach są bardziej wyedukowani i nie pozwolą sobie na łamanie Praw Konsumenta przez firmę NEOBUS. Może Ty nie jesteś zły, lubisz ludzi i pracę z nimi ale uwierz mi- będziesz między młotem a kowadłem gdy firma powie Ci że nie wolno Ci wpuścić kogoś z ważnym biletem i musisz skasować kogoś podwójnie tylko dlatego że się spóźnił i chce wsiąść na następnym przystanku.... Mnie kierowca straszył nawet policją. Jeśli jeszcze raz powtórzy się taka sytuacja to mając ważny bilet zgodzę się na wezwanie policji. Obyś tym kierowca nie musiał być Ty..... Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu dobrej pracy u dobrego pracodawcy!

Ola

Jechałam ostatnio z Warszawy do Rymanowa Zdroju wszystko jak największym porządku kierowcy pomocni uprzejmi i uśmiechnięci. Tak przesiadka byłam na bazie Neobus ale wszystko to idzie bez problemu bo kolejny autobus jest zawsze podstawiany pod pasażerów i zawsze jest pomoc przy bagażach. Pozdrawiam Kierowców i do zobaczenia :)

Jarek

Fajna firma zawsze otwarta na klienta. Łatwo można zmienić rezerwacje i wiem ,że bilet mi nie przepadnie. Czasami jest dopłata ale jak kupię bilet promocyjny na konkretna godzinę a na inna jest wyższa to niestety muszę się z tym zgodzić :) Tak działają ceny dynamiczne :) Widzę że niektórzy maja z tym problem :) Zawsze można przed odjazdem zwrócić i kupić kolejny tam gdzie mi pasuje godzina i cena. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus - Niebylec

• Jak się pracuje w Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus?

Zobacz opinie na temat firmy Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Czurczak S.C. Przewóz Osób Neobus