Opinie o Miquido Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Miquido Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Miquido Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miquido Sp. z o.o. w Kraków

Piotrek

Jestem po rekrutacji na Project Managera i muszę powiedzieć, że kultura organizacji i poziom samej rekrutacji jest bardzo wysoki. 1 etap - krótka rozmowa przez telefon. Bez zbędnych HR-owych pytań, same konkrety 2 etap - spotkanie w siedzibie firmy. Dwugodzinne spotkanie zostało dopasowane do mojej dyspozycyjności. Sama rozmowa konkretna, pytania weryfikowały cały wachlarz umiejętności PMa. Po 2 etapie dostałem szybki feedback odnośnie moich słabych i mocnych stron na podstawie spostrzeżeń z rekrutacji, który był dobrym podsumowaniem. Firma nie jest sztampowa w podejściu do projektów i dla PMa to dobre miejsce żeby sprawdzić swoje umiejętności zarówno zarządzania projektami jak i ludźmi.

@Piotrek

@Piotrek, bardzo ciekawą wypowiedź zamieściłeś na temat przebiegu swojej rekrutacji do pracy w Miquido. Widać też, że firma rzetelnie podchodzi do tego typu działań, dobrze, że dostałeś później konstruktywny feedback! Czy możesz powiedzieć, czy finalnie udało Ci się podjąć pracę w Miquido?

Gabriela

@candidate, @Olga, widzę, że chcielibyście podjąć zatrudnienie w Miquido w Krakowie. Jakie stanowiska Was interesują? Dajcie znać, jeśli zostaniecie zaproszeni na rozmowę, jak ona przebiegała! Czy znajdą się na forum osoby, które pracują aktualnie w Miquido? Co możecie napisać o tym pracodawcy? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Słyszałem, że Miquido ma opinię świetnego pracodawcy.

Eval

Chyba wszyscy mówimy o tej samej rekruterce;) Ja również się z tym zgadzam, takiego pierdzielenia to ja dawno nie słyszałem. Jestem już kilka tygodni po rozmowie a jak sobie przypomnę jej kompletny brak kompetencji to mnie trzepie do dzisiaj;)

Siesta
@Eval

Pani A.:p

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Miquido Sp. z o.o. na stanowisko Product Manager? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Ważne , że dostałeś się do pracy. Zawsze jest czas na rozmowę i przekazanie swoich wątpliwości.

Gabriela

@front-end-dev Ocena w skali 0-10 jest pomocna dla ogólnego obrazu firmy Miquido, jednak byłoby super jakbyś napisał bardziej szczegółowo, dlaczego ta firma podobała Ci się albo co może być jej mankamentem, że oceniłeś ją na 9 punktów. Dzięki takiej ocenie potencjalny aplikujący może bardziej zainteresować się pracą w tej firmie. A z tego, co widzę jest z czego wybierać na ich stronie pod adresem https://www.miquido.com/careers

Blue

Przyszedłem do Miquido ponieważ słyszałem o tej firmie wiele dobrego od każdej osoby która tu pracowała. Pracuję w firmie już ponad 3 lata i nie zamierzam zmieniać. Wg mnie do najważniejszych rzeczy które sprawiają, że nie zamierzam szukać innej roboty należą: 1) Możliwość ciągłego rozwoju - regularne feedbacki, szkolenia, wiele inicjatyw pozwalających dzielić się wewnętrznie wiedzą (spotkania technologiczne, kilka regularnych serii prezentacji), różnorodność projektów, możliwość zmiany nawet całkowicie ścieżki kariery. 2) Wsparcie prezesów i managerów - W zasadzie płaska struktura, brak niepotrzebnej barier między prezesami, managerami i programistamim testerami, grafikami czy backoffice. Już kilka razy przekonałem się, że nawet w sytuacji kryzysowej mogę liczyć na wsparcie ze strony prezesów i czuję, że zawsze są po stronie pracownika. 3) Świetna atmosfera pracy- świetni ludzie i dużo akcji umilających pracę, zarówno oddolnych jak i odgórnych. Kilka przykładów z ostatnich miesiący: impreza karnawałowa, dzień kobiet, masaże, oglądanie olimpiady, walentynki, profesjonalni baryści w biurze, turniej tenisa stołowego, comiesięczne imprezy firmowe połączone z tzw "company update" itd. Oczywiscie do tego owoce, ciastka, napoje itd :) Naprawdę świetnie sie tutaj pracuje. Jest też dobrze wyposażona strefa chilloutu - konsole, tenis stołowy, piłkarzyki, hamaki, huśtawki :D. 4) Uczciwe kryteria awansów i podwyzek - Płaca jest bardzo godziwa, ustalana na podstawie statystyk dotyczących standardu rynkowego tak, by zawsze być zdecydowanie powyżej średniej (lepsza od 75% innych firm). Jeżeli zasługujesz na podwyżkę to nie musisz się o nią nawet upominać :)

Wujek Stefan

Brak przywiązania do jakości, brak skalowalności w rozwiązaniach. Tworzenie kodu polega tam chyba na ctrl c, ctrl v. Brak chęci wprowadzania zmian.

Blue
@Wujek Stefan

To chyba nie o tej firmie :) Miquido to ciągła, iteracyjna zmiana w poszukiwaniu lepszej jakości, lepszych rozwiązań i większego komfortu pracy.

front-end dev

po 9 miesiacach pracy w tym miejscu, 9/10.

Bartek

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Devdead

Czy rekruterka to blondyna w dlugich wlosach? To by sie wszytsko zgadzalo

oren

Rekruterka faktycznie jest do bani.

Janiccccki

Niestety opryskliwa rekruterka :-(

lelek

Bardzo nieprofesjonalna rekrutacja. Brak informacji zwrotnej po rozmowie i opryskliwa rekruterka.

gfjo

jak miło czytać takie krótkie, zwięzłe komentarze i to jesszcze tak pozytywne :) A teraz poszukują software testera

jumpingjack

Ciekawa praca, sensowne zarobki i świetna atmosfera. Pracodawca godny polecenia. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Miquido Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Miquido Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miquido Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miquido Sp. z o.o.?

Miquido Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Ostatnia 1C
    31-444 Kraków