2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 1598 495 5 1

Opinie o ITMAGINATION Sp. z o.o.

Aktualność
W ITMAGINATION każdy ma potencjał, aby być innowatorem! Nasz zespół zajmuje się projektowaniem produktów, tworzeniem oprogramowania i analityką danych. Pomagamy firmom wdrażać innowacje, które zmieniają ich biznes. Z naszych usług korzystają klienci z całego świata. Jesteśmy oficjalnym partnerem technologicznym takich marek jak Amazon, Google, IBM, Microsoft i Oracle.

Zobacz, jak pracujemy i czym jeszcze zajmujemy się w domu innowatorów!

Więcej o naszej pracy przeczytacie w artykule natemat.pl!

Unicorn
 Rekomendacja

Pracuje w Itmagination od 1,5 roku jako programista przy projekcie dla amerykańskiego prawdziwego unicorna. Jestem zadowolony – zgadza się zespol, technologie i kasa.

zadowolony
 Rekomendacja

Ja nie rozumiem jak można hejtować Zarząd ITMAGINATION. To są naprawdę bardzo sensowni ludzie i nie ma jakiegoś mienia gdzieś, kiedy mogą pomóc. Na koniec jeszcze usłyszysz, że to przyjemność po ich stronie. Ponadto ta firma stoi innowacją. Kultura kształcenia i uzupełniania swoich umiejętności to codzienność. Tym samym w trakcie już 2 letniej współpracy nie uświadczyłem ogona technologicznego w stosie. Ponadto firma ułatwia jak się da różne certyfikacje. Co do banalnego argumentu, że przyjmuje się tylko pięknych i młodych, to wydaje mi się to największą ściemą, za każdym razem kiedy patrze w lustro. Zarządzanie w zespole bardzo spoko. W ciągu 2 lat byłem w trzech projektach. SCRUM nie tylko z nazwy. Dostajesz konkretny obszar odpowiedzialności i autonomi, ale musisz się znać na robocie, bo reszta zespołu na Ciebie liczy. Generalnie, się podoba, więc zostaje.

SpaceCowboy

Pracuję w ITM dopiero 2 miesiące, ale już teraz mogę stwierdzić, że bardzo mi się podoba tu, gdzie jestem. Te komentarze że na rekrutacji coś nie tak – bzdura, ja miałem bardzo pozytywne doświadczenie. W środku atmosfera ok, duże możliwości rozwoju, poza pracą jest też czas na fun – piłkarzyki, imprezy pracownicze itd. Ogółem bardzo polecam dla tych, którzy stawiają na rozwój i chcą pracować w fajnym miejscu przy innowacyjnych projektach :)

Karol

Pracując w ITM udało mi się poznać naprawdę świetnych ludzi więc nie chce mi się wierzyć w wiele negatywnych komentarzy, które się tu pojawiają - w szczególności te dotyczące zespołu. Praca jest wymagająca, to prawda, ale dzięki temu jest też rozwijająca, na czym najbardziej mi zależy. Dzięki doświadczeniu w ITM udało mi się podłapać kontrakt w Hiszpanii, gdzie aktualnie mieszkam. Jeżeli więc zastanawiasz się czy warto dołączyć do tego zespołu to odpowiadam twierdząco i bardzo polecam. Świetni ludzie, wielkie projekty i gwarantowany rozwój kariery. Mocne 7-8/10.

Mateusz Nowy wpis

W ITM pracuje jako starszy programista. Polecam. Ciekawe projekty, praca zdalna i duża elastyczność. Faktury opłacane na czas!

Nowy wpis

@Mateusz

Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się w naszej firmie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakie wartości są cenione w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Rekruter
Kandydat

Szanowni Państwo. Prowadzicie firmę rekrutacyjną - co jest podstawą? Podmiotowe traktowanie kandydata - ok, macie prawo odrzucić CV. Nie obrażam się. Ale jak można osobie na stanowisko Rekruter nie przekazać fb? Nawet w sytuacji kiedy o to grzecznie prosi? To taki fb dla Was. Rynek jest dość wąski a niesmak pozostaje. Powodzenia!

Nowy wpis

@Rekruter

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinię. ITMAGINATION nie jest firmą rekrutacyjną, a wszystkie nasze oferty są przeznaczone na wewnętrznie realizowane projekty. W ramach standardowego procesu rekrutacji zawsze przekazujemy informację zwrotną niezależnie od etapu rekrutacji. Trudno nam odnieść się do opisanej przez Ciebie sytuacji, ponieważ Twój wpis jest anonimowy. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami szczegółami, abyśmy mogli podjąć działania w tej sprawie, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail office@itmagination.com

baniek

Nie polecam rekrutacji w tej firmie. Jak chcą Cię zatrudnić to rekruter potrafi Ci się dzwonić i przypominać co godzinę. Po rozmowie zero feedbacku. Napisałem, że przydałoby się dać jakąkolwiek odpowiedź, ale niestety bez odzewu.

@baniek

Dziękujemy za Twoją opinię. Trudno nam odnieść się do opisanej przez Ciebie sytuacji, ponieważ Twój wpis jest anonimowy. Zależy nam na tym, aby standardy prowadzonych procesów były na jak najwyższym poziomie, dlatego przykro nam, jeśli Twoje doświadczenia nie były pozytywne. Przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji, ale czasem zdarzają się też błędy ludzkie, dlatego jeśli chciałbyś podzielić się z nami szczegółami, abyśmy mogli podjąć działania w tej sprawie, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail recruitment@itmagination.com

Matthew
@baniek

100% prawda, o feedbacku można sobie pomarzyć, kultura i szaucnek dla kandydata równy poziomowi 0

kandydat student
Kandydat

Czy w ITM jest szansa na pracę na 3/4 etatu w przypadku studentów?

@kandydat student

Cześć! Dziękujemy za Twój komentarz. Zdarzają się projekty, gdzie bierzemy pod uwagę pracę na 3/4 etatu. Zapraszamy do przesłania CV!

Czy ITMAGINATION Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

sportowiec
@Pytanie

tak, bez problemu od 1 miesiąca

Unicorn

Monika
@Unicorn

To super, że podoba Ci się praca w ITMAGINATION Sp. z o.o. W jakim języku programujesz? Jeśli możesz, napisz też coś o procesie rekrutacji - z ilu etapów się składał, jak wyglądał. Dziękuję!

Mr Mastka
@Unicorn

Jakich to technologi używacie w projekcie? Zastanawiam się nad złożeniem cefałki.

Co wchodzi w socjal ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Kacper
@Pytanie

Nic, co to za social jak trzeba za niego płacić. Nie spotałem się w innej firmie żeby chwalili się pakietem medyczm i kartą sportową a potem kazali za to płacić. Na samej rozmowie zapewniali o dodatkowych zaletach pracy u nich a jak przyszło co do czego to okazało się że za wszystko musiałem zapłacić z własnej kieszeni

zadowolony
 Rekomendacja

Użytkownicy czekają na odpowiedź 356 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

majki
 Rekomendacja

Bardzo fajnie prowadzony proces rekrutacyjny przez panią Ize z rekrutacji :)

majki

Bardzo fajnie prowadzony proces przez panią Ize z rekrutacji :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 457 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Kloe

Czytajcie umowy...

Kick
@Kloe

Potwierdzam

Asystentka biura Warszawa

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Najważniejszym zadaniem jest noszenie kawy i herbaty do panów Ł.D.P.D. Na start 2.5 tyś. Po podpisaniu umowy bardzo niejasna sytuacja jeśli chodzi o miejsce pracy, (teraz drugie biuro na Ochocie już zamknięte) najpierw miałam pracować na Ochocie, później na Chmielnej, a później ponownie na Ochocie. W drugim biurze wielkie zdziwienie, bo okazuje się że ma być zamknięte, o czym wszyscy wiedzieli, a na rozmowie zapomniano/nie chciano o tym wspomnieć. Osoba zarządzającą biurem(usunięte przez administratora) jest bardzo młoda. (usunięte przez administratora)Dla mnie atmosfera jaka panuje w biurze przypominała mi trochę podstawówkę. Firma poszukuje osób bez doświadczenia, jednak nie jest w stanie przeszkolić należycie pracownika.(usunięte przez administratora) Ale nie szkodzi, wychodząc po raz ostatni z biura, miałam wrażenie, że jest to najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 558 dni.

Jak ze studentami w ITMAGINATION Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Aktualność
W ITMAGINATION codziennie wdrażamy innowacyjne rozwiązania u klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pracując z nami będziesz mieć szansę zrealizować nawet najbardziej rewolucyjne pomysły – wszystko dzięki wykorzystaniu modelu Innovation as a Service!

Nasz zespół zmienia rzeczywistość – dołącz do nas i zmieniaj ją razem z nami!

O tym, jak w ITMAGINATION tworzymy innowacyjne produkty i usługi, opowiada w wywiadzie dla Business Insider Polska nasz Chief Innovation Officer, Marcin Dąbrowski.

Aktualność

Zobacz, jak pracujemy i czym jeszcze zajmujemy się w domu innowatorów!

Więcej o naszej pracy przeczytacie w artykule natemat.pl!

Dziękuję postoje

Biurko przy biurku , mniej miejsca niż w podstawówce. (usunięte przez administratora)

Chernobyl

W ITM można naprawdę robić zaj*biste projekty, ale trzeba chcieć ;) Narzekać to sobie może każdy, komu się nie chce i liczy na łatwy zarobek.

Michał

Podczas kolejnych etapów rekrutacji, okazało się że rekruterka "pomyliła się" i widełki są jednak o ok 40% niższe niż na początku. Tak czy inaczej nie chciałbym tam pracować z powodu zbyt restrykcyjnej umowy, rozmawiałem z pracownikami zatrudnionymi za pośrednictwem tej firmy i potwierdzili mi to jak wygląda ta umowa, więc jeżeli bardzo chcecie tam pracować, to bądźcie bardzo ostrożni podpisując cokolwiek, ogólnie bardziej polecam pracę bez pośredników, zawsze można dostać lepszą ofertę.

@Michał

Dzień dobry! Dziękujemy za Twoją opinię. Trudno nam odnieść się do opisanej przez Ciebie sytuacji, ponieważ Twój wpis jest anonimowy. Zależy nam na tym, aby standardy prowadzonych procesów były na jak najwyższym poziomie, dlatego przykro nam, jeśli Twoje doświadczenia nie były pozytywne. Przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji, dlatego jeśli chciałbyś podzielić się z nami szczegółami, abyśmy mogli podjąć działania w tej sprawie, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail hr@itmagination.com

Zostaw merytoryczną opinię o ITMAGINATION Sp. z o.o. - Warszawa