ITMAGINATION Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ITMAGINATION Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
W ITMAGINATION każdy ma potencjał, aby być innowatorem! Nasz zespół zajmuje się projektowaniem produktów, tworzeniem oprogramowania i analityką danych. Pomagamy firmom wdrażać innowacje, które zmieniają ich biznes. Z naszych usług korzystają znane marki z całego świata, takie jak m. in. BNP Paribas, Loreal Paris, Nestle, Danone, Skanska czy Kabbage.

Od dwóch lat posiadamy certyfikat Great Place toWork® poświadczający, że jesteśmy świetnym miejscem pracy. W 2021 roku udało nam się dodatkowo zostać laureatem konkursu „Najlepsze Miejsca Pracy 2021”. Możesz o tym przeczytać na naszym blogu.

Rozwijaj skrzydła razem z nami i dołącz do świetnego miejsca pracy!
Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i wyślij CV już dziś!
Mateusz
Pracownik

W ITM pracuje jako starszy programista. Polecam. Ciekawe projekty, praca zdalna i duża elastyczność. Faktury opłacane na czas!

6

Pracodawca

@Weronika

Cześć! Dziękujemy za Twój komentarz. Chcielibyśmy poinformować, że w naszej firmie przyjętym językiem komunikacji jest angielski, ze względu na realizowane projekty zagraniczne oraz pracowników z różnych krajów Europy. Niemniej jednak, w niektórych sytuacjach pracownicy korzystają ze swojego języka ojczystego, np. w przypadku zespołu rekrutacyjnego, którego członkowie są obecnie z Polski i posługują się językiem polskim. Nasze godziny pracy pozostają elastyczne, zazwyczaj rozpoczynamy między 7:00 a 10:00 rano. Z uwagi na różne okoliczności życiowe naszych pracowników, takie jak rodzicielstwo, studia czy workation, jesteśmy otwarci na negocjacje i ustalenia z przełożonymi. Wszystko zależy od projektu, który realizujesz (projekty dla klientów z USA wymagają niekiedy dostępności na spotkania w godzinach popołudniowych). Staramy się dobierać projekty tak, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom i umiejętnościom każdego pracownika, a nasz Manager dba o atmosferę i efektywną komunikację w zespole. Rozumiemy jednak potrzebę zmian i jeśli sytuacja projektowa i biznesowa (mamy zastępstwo, inny projekt do którego pracownik może dołaczyć etc) na to pozwala - nie wykluczamy zmiany projektu. pozdrawiamy, zespół ITMAGINATION

Karol

Pracując w ITM udało mi się poznać naprawdę świetnych ludzi więc nie chce mi się wierzyć w wiele negatywnych komentarzy, które się tu pojawiają - w szczególności te dotyczące zespołu. Praca jest wymagająca, to prawda, ale dzięki temu jest też rozwijająca, na czym najbardziej mi zależy. Dzięki doświadczeniu w ITM udało mi się podłapać kontrakt w Hiszpanii, gdzie aktualnie mieszkam. Jeżeli więc zastanawiasz się czy warto dołączyć do tego zespołu to odpowiadam twierdząco i bardzo polecam. Świetni ludzie, wielkie projekty i gwarantowany rozwój kariery. Mocne 7-8/10.

11
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.
 Pytanie

Czy ITMAGINATION Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

anonim
Inne

Dzień dobry, jak często poszukiwani są u Państwa Rekruterzy? Byłam przed chwilą na stronie i wiem, że jak na razie nie są one prowadzone, lecz chciałabym się dowiedzieć czy w ogóle będą przewidywane teraz w pierwszym kwartale? A jeśli tak to jakich warunków można przy tym się spodziewać? Czy jest tu Ktoś z HR i mógłby opowiedzieć o pracy? :)

Nowy wpis

Pracodawca

@anonim

Witaj! Na ten moment nie mamy w planach powiększania zespołu rekrutacji. Najlepiej faktycznie obserwować naszą zakładkę kariera, na wypadek, gdyby to się zmieniło. W przypadku dodatkowych pytań możesz odezwać się na recruitment@itmagination.com Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

anonim Nowy wpis
Inne
@ITMAGINATION Sp. z o.o.

A czy istnieje możliwość wysłania do Państwa aplikacji na maila mimo braku aktualnych rekrutacji ? Czy taka aplikacja zostanie wzięta pod uwagę, kiedy już będziecie potrzebowali nowych pracowników?

Nowy wpis

Pracodawca

@anonim

W zakładce kariera znajdziesz przycisk Join Us. Tym sposobem zaznaczysz odpowiednie zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych (w tym przypadku chodzi głównie o zgody na udział w przyszłych rekrutacjach). Nie przechowujemy CV na skrzynkach email z wyżej wymienionego powodu, także zachęcamy do kliknięcia Join Us ;) Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie ITMAGINATION Sp. z o.o.? 4 marca na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Headhunter. Ktoś z Was aplikował?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Nie publikujemy ogłoszeń w poralu Gowork. Nie mamy u siebie stanowiska o nazwie Headhunter. Nasze widełki wynagrodzenia są widoczne pod każdym ogłoszeniem na naszej stronie internetowej w zakładce kariera. Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

Nosacz Sundajski
Kandydat

Ocena dotyczy wyłącznie procesu rekrutacji, bo do niczego więcej na szczęście nie doszło. 1. Rekruterka sprawiała wrażenie, jakby jedyną wiedzę na temat stanowiska miała z przeczytania ogłoszenia (czyli de facto efekt był taki sam, jakbym sam je przeczytał, bez marnowania na to czasu i pieniędzy dwóch osób). 2. Na stanowisko DevOps wymagane jakieś testy online - to już pozostawiam każdemu potencjalnemu kandydatowi do obiektywnej oceny. 3. Rekruterka miała do mnie wrócić z odpowiedziami na pytania (które były naprawdę mega podstawowe i nie jestem w stanie sobie przypomnieć innej rozmowy, gdzie w trakcie screeningu nie uzyskałbym na nie odpowiedzi), nie wróciła nigdy ani z nimi, ani z żadną inną informacją. Cieszę się, że poszło tak szybko i zmarnowałem tylko tyle czasu.

Pracodawca

@Nosacz Sundajski

Witaj! Zgadza się, w procesach rekrutacyjnych wykorzystujemy niekiedy testy online przygotowane przez naszych Competence Leaderów, aby do bardziej zaawansowanych etapów wybrać najlepszych merytorycznie kandydatów. Takie rozwiązanie spotyka się z pozytywnym odbiorem kandydatów, gdyż mogą na spokojnie, we własnym tempie odpowiedzieć na pytania techniczne i bez stresu zaprezentować swoją wiedzę. Następująca po teście rozmowa techniczna jest również odebierana jako bardziej wartościowa, bo łatwiej pogłębić uzyskane w trakcie testu odpowiedzi niż pytać o podstawy podczas rozmowy (co może być dla niektórych frustrujące). Odnosząc się do drugiej części Twojej wypowiedzi, wydaje nam się, że wynika z niej, że kontakt zakończył się na wstępnym etapie rozmów (przed testem, do którego nie podszedłeś). Być może Twoja aplikacja komuś umknęła, co nie jest naszym standardem i za co możemy jedynie przeprosić. Będziemy wdzięczni za kontakt priv na adres recruitment@itmagination.com, aby bliżej przyjrzeć się sprawie. Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

UI Designer
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Przed rekrutacją byłam zapewniana, że dostanę odpowiedź, nieważne czy pozytywną czy negatywną. Nie dostałam żadnej. Mimo, że odzywałam się mailowo do HR z pytaniem o wynik. Bardzo niekulturalnie i niesłownie.

Pytania

-

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
anonim
Inne

VoIP Infrastructure Engineer. Czy był ktoś teraz na rozmowie? widzę opinie odnośnie rekrutacji z innych stanowisk, interesuje mnie konkret w tym przypadku, zwłaszcza ze podano widełki do 15 tys. Jakieś zmiany się szykują od kolejnego roku?

Pracodawca

@anonim

Witaj! Rekrutacja na stanowisko VoIP Infrastructure Engineer jest cały czas aktywna. Jeśli masz konkretne pytania prosimy o kontakt na adres recruitment@itmagination.com Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

Kandydat
Kandydat

Z perspektywy rekrutacji - nie polecam. Cały proces wyglądał tak: 1. Do rekrutacji zaprosił mnie ich rekruter na Linkedinie. 2. Screening z rekruterką. 3. 1h rozmowa z szefem działu i osobą z HRów. 4. Zadanie rekrutacyjne 5. Feedback (negatywny) powołujący się na "braki w doświadczeniu", o których wiedziała już rekruterka na etapie screeningu, przy jednoczesnym pozytywnym feedbacku odnośnie wykonanego zadania. Feedback wydaje mi się dosyć bzdurny, tym bardziej, że zadanie wykonałem dobrze, tym samym udowadniając, że nie muszę być 100% matchem żeby sobie radzić i pracować dobrze. Całość uważam za marnotrawstwo czasu. Przy powodach braku oferty, które zostały mi przedstawione, można było mnie odrzucić na etapie screeningu, zamiast brnąć dalej i przeciągać mnie przez cały proces marnując kilka godzin mojego czasu.

Pracodawca

@Kandydat

Witaj, dziękujemy za opinię. Po Twoim opisie domyślamy się, że chodzi o naszą aktualną rekrutację do Działu Marketingu. Całość rekrutacji na to stanowisko zamyka się we wspomnianych przez Ciebie etapach, a mimo tego w Twoim przypadku (i właśnie z szacunku do Twojego czasu i biorąc pod uwagę inne procesy, w które możesz być zaangażowany) od momentu screeningu do otrzymania feedbacku minęło 9 dni (przy naszym standardzie 14 dni). Celem każdego procesu rekrutacji, jest wybranie najlepszego kandydata lub kandydatki spośród wszystkich aplikujących, a nie tego który wykona zadanie po prostu dobrze. Jednocześnie prowadzimy rozmowy z wieloma osobami i są osoby, które wykonały zadanie znacząco lepiej. Chcemy związać się z nową osobą na długo. Zwracamy zatem uwagę na wiele różnych aspektów takich jak np. doświadczenie, wiedze praktyczną, ale także oczekiwania kandydata, jego motywację czy dopasowanie do zespołu. Nie da się tego osądzić jedynie po krótkim screeningu. Rekrutacja jest czasem dla obu stron - zarówno kandydata/ki jak i pracodawcy. Każda ze stron ma możliwość podjęcia własnej decyzji co do rozpoczęcia współpracy. Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Możesz wymienić, jakie jeszcze te benefity można otrzymać? Bo można się tylko domyślać. A czy są jakieś konkretne wytyczne, które trzeba zrealizować, żeby mieć szansę na premię? Czy tylko trzeba argumentować? Czy to była taka jednorazowa sytuacja?

Pytanie
 Pytanie

Czy ITMAGINATION Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tomek
Były pracownik

Pracowałem w ITMAGINATION przez ponad 5 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Odszedłem z bólem ale niestety zrobiła się posucha z projektami dla mnie. Co do samej pracy to miałem taką możliwość, że pracowałem w dużych projektach, a zdobyte doświadczenie pozwoliło mi bez trudu znaleźć kolejny projekt. Firma jest otwarta, atmosfera w pracy koleżeńska, można porozmawiać, zarobki rynkowe. Nie ma nadmiaru z procesami HR'owymi typu performance review, etc. Nie ukrywam, że bardzo miło wspominam ITM i jeśli pojawiły by się ciekawe projekty chętnie bym tam wrócił. Pozdrawiam wszystkich.

Pracodawca

@Tomek

Wkładamy dużo pracy w to, aby wewnętrzne procesy i formalnosci były dla Was przyjazne i proste dlatego Twoja opinia jest dla nas bardzo miła i daje motywację do dalszej pracy, dziękujemy :) Mamy również nadzieję, że wkrótce będziemy mogli pochwalić się nowymi projektami w Twojej specjalizacji, warto śledzić zakładkę kariera na naszej stronie www. Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca ITMAGINATION Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kontraktor
Pracownik

Nie rozumiem dlaczego jest tutaj aż taka negatywna opinia o tej firmie. Z ITM-em współpracuję ponad 2 lata. Projekty trafiają się raz lepsze raz gorsze jak wszędzie. Płatność za wystawioną fakturę jest praktycznie zawsze na drugi dzień, a nie tak jak w wielu innych przetrzymana do ostatniego dnia. Informacje przekazywane na bieżąco co się dzieje i gdzie jesteśmy nawet w trakcie kryzysu. Nawet sytuacja gdzie klient zredukował załogę na projekcie o 50% nie spowodowała, że ktoś został z ręką w nocniku. Wszyscy w ciągu 2-3 miesięcy zostali przeniesieni do innych projektów.

Pracodawca

@Kontraktor

Cześć! Dziękujemy bardzo za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że nasza współpraca układa się pomyślnie i masz dobre doświadczenia :) W ITMAGINATION staramy się zapewnić naszym współpracownikom jak najlepszą jakość obsługi, a opinie takie jak Twoja, jeszcze bardziej nas motywują do rozwoju i podążania we właściwym kierunku. Doceniamy również, że komentarz odnosi się do bieżącej sytuacji w naszej firmie, a nie przeszłości, gdzie od tego czasu wiele obszarów usprawniliśmy lub zmieniliśmy, odpowiadając na potrzeby naszych współpracowników. Pozdrawiamy, zespół ITMAGINATION

Mateusz
Pracownik

W ITM pracuje jako starszy programista. Polecam. Ciekawe projekty, praca zdalna i duża elastyczność. Faktury opłacane na czas!

6

Pracodawca

@Mateusz

Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się w naszej firmie.

Agata
Inne
@Mateusz

Hej Mateusz, czy mogłabym się dowiedzieć jak dokładniej wygląda praca zdalna w ITM? Pracownik sam sobie organizuje czas pracy? Czy może są jakieś ustalenia, których trzeba się trzymać? Opiszesz jak to wygląda w firmie?

Pracodawca

@Agata

Cześć, Agata! Z reguły pracujemy w godzinach 9-17, ale to zależy również od preferencji danej osoby – można zaczynać wcześniej lub później niż 9. Jeśli ktoś chce pracować w innym przedziale godzinowym, oczywiście jest to do ustalenia z przełożonym. Na ten moment pracujemy w 100% zdalnie i planujemy pozostać przy tym trybie, ale przy pracy dla niektórych klientów może się zdarzyć, że wymagamy pracy w konkretnej lokalizacji. Jednakże zdarzyło się to jedynie 2-3 razy w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. O warunkach pracy zdalnej możesz również sporo dowiedzieć się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, rekruterzy na pewno chętnie podzielą się swoim zdaniem na ten temat. Serdecznie zapraszamy na stronę i zachęcamy do aplikowania! https://www.itmagination.com/careers

Klaudia
Kandydat
 Pytanie
@ITMAGINATION Sp. z o.o.

Czy językiem pracy na co dzień jest język angielski ?

Weronika
Inne
@Klaudia

to nie będzie zależne przypadkiem od tego jak ugadasz się w zespole? pisali wyżej, że jest dość elastycznie. swoją drogą co w sytuacji gdy nie dogadasz się ze swoim teamem, jest tu szansa na przejście do innego projektu na prośbę?

Pracodawca

@Weronika

Cześć! Dziękujemy za Twój komentarz. Chcielibyśmy poinformować, że w naszej firmie przyjętym językiem komunikacji jest angielski, ze względu na realizowane projekty zagraniczne oraz pracowników z różnych krajów Europy. Niemniej jednak, w niektórych sytuacjach pracownicy korzystają ze swojego języka ojczystego, np. w przypadku zespołu rekrutacyjnego, którego członkowie są obecnie z Polski i posługują się językiem polskim. Nasze godziny pracy pozostają elastyczne, zazwyczaj rozpoczynamy między 7:00 a 10:00 rano. Z uwagi na różne okoliczności życiowe naszych pracowników, takie jak rodzicielstwo, studia czy workation, jesteśmy otwarci na negocjacje i ustalenia z przełożonymi. Wszystko zależy od projektu, który realizujesz (projekty dla klientów z USA wymagają niekiedy dostępności na spotkania w godzinach popołudniowych). Staramy się dobierać projekty tak, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom i umiejętnościom każdego pracownika, a nasz Manager dba o atmosferę i efektywną komunikację w zespole. Rozumiemy jednak potrzebę zmian i jeśli sytuacja projektowa i biznesowa (mamy zastępstwo, inny projekt do którego pracownik może dołaczyć etc) na to pozwala - nie wykluczamy zmiany projektu. pozdrawiamy, zespół ITMAGINATION

Pit
Były pracownik

Niestety pracowałem w firmie przez około rok czasu, ławeczka płatna ale pod warunkiem że się robi wewnętrzny projekt dla nich, więc siedzenia nie ma, projekty podrzucają byle jakie, zatrudniony jesteś jako developer reacta front, będziesz robił swoje mobilna ;) co za różnica react native czy react webowy, dla nich żadna, projekty zagraniczne jakieś bagno po jakiś firmach które piszą kod byleby coś oddać. Mam doświadczenie w branży ponad 20lat, ale czegoś takiego dawno nie widziałem, pozatym na koniec po odesłaniu sprzętu chcieli obarczyć mnie kosztem jego uszkodzenia przez kuriera bo się porysował ;) przez co wstrzymali mi ostatnia wypłatę. Bebefitów nie ma żadnych, jedyny kontakt jest w momencie podpisywania umowy, później żadnego zainteresowania czy feedbacku, podwyżkę proponują tylko w momencie rzucenia papierami, stawka mocno po niżej rynkowej, nie polecam tego miejsca omijać szerokim łukiem.

Pracodawca

@Pit

Cześć! Chcielibyśmy odnieść się do Twojego komentarza.   Zweryfikowaliśmy sprawę i wskazany przez Ciebie przypadek zniszczenia sprzętu wraz z czasowym wstrzymaniem płatności FV odnotowaliśmy raz, w październiku 2021. Od tego czasu bardzo wiele się u nas zmieniło.   Wspomniany incydent dotyczył zwrotu sprzętu wrzuconego luźno (!) do kartonu, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, co spowodowało jego połamanie i porysowanie - nie wynikało to z zaniedbania firmy kurierskiej. Zgodnie z łączącą nas z Tobą umową, konieczne było wstrzymanie płatności do czasu wyjaśnienia sprawy.   Labz (ławka) jest czasem przejściowym w oczekiwaniu na projekt lub jego zmianę i jest to czas, który nasi pracownicy poświęcają na projekty wewnętrzne lub własny rozwój poprzez certyfikację, kursy i wsparcie Competence Leadera. W ostatnim roku, poprawiliśmy również jej organizację i zasady. Od samego początku obecności na Labz informujemy jak działa, nie zostawiamy w tym czasie pracowników samych sobie.   Nasze portfolio obejmuje wiele interesujących i rozwijających projektów, co potwierdzają długie lata pracy wielu naszych pracowników w tych projektach. Staramy się zawsze dopasować projekty do oczekiwań i umiejętności naszych pracowników, ale rozumiemy, że nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku poszukujemy najlepszego rozwiązania dla obu stron.   Nasi pracownicy mają dostęp do wielu benefitów, takich jak preferencyjne warunki w ramach programów MultiSport i Enelmed, ubezpieczenie grupowe Unum, zwrot kosztów certyfikatów, nieograniczony dostęp do Udemy for Business, Top Performers Bonus, a przede wszystkim jawne widełki wynagrodzeń i ścieżki karier, na których oparty jest proces cyklicznej ewaluacji. W sierpniu 2022 wprowadziliśmy również cykliczne badanie satysfakcji pracowników. Co 3 miesiące dział HR rozmawia bezpośrednio, indywidualnie z każdym, aby odpowiadać na wszystkie potrzeby.   Pozdrawiamy, zespół ITMAGINATION

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Kacper
Kandydat
@Pytanie

Nic, co to za social jak trzeba za niego płacić. Nie spotałem się w innej firmie żeby chwalili się pakietem medyczm i kartą sportową a potem kazali za to płacić. Na samej rozmowie zapewniali o dodatkowych zaletach pracy u nich a jak przyszło co do czego to okazało się że za wszystko musiałem zapłacić z własnej kieszeni

2
Weronika
Kandydat

W sumie to ostatecznie z jakiej przyczyny skoro rozmowa inaczej wyglądała? Próbowaliście to wyjaśnić? I ile w ostateczności z tej kieszeni poszło?

Pracodawca

@Weronika

Widzimy, że jest to odpowiedz do komentarza sprzed 3 lat. Możemy jedynie potwierdzić, że obecnie nie mamy w ofercie w 100% bezpłatnego pakietu benefitów o czym informujemy w procesie rekrutacji. Zamiast benefitów wybraliśmy gratyfikacje finansowe oraz szkoleniowe - nieograniczony dostęp do Udemy for Business, bezpłatne certyfikacje, inicjatywy Knowledge Sharing oraz szkolenia zewnętrzne (głównie dla back office), ponadto możemy pochwalić się jawnymi widełkami wynagrodzeń w ramach ścieżek karier oraz premiami, także dla osób pracujących na pozycjach technicznych. O premii Top Performers Bonus możecie przeczytać w tym artykule: https://www.itmagination.com/blog-pl/top-performers-bonus-unikalna-recepte-nagradzanie-utrzymanie-pracownikow

wiktor
Pracownik

Polecam firmę, bardzo dobry i zgrany zespół w którym jestem. Dobrze płatna, manager bardzo kompetentny i miły. Polecam serdecznie!

Natalia
Inne
@wiktor

O, dobrze płatna, super. A można wiedzieć, o jaką posadę konkretnie chodzi? I czy jaka konkretnie to kasa? Widełki chociaż? I jeszcze ciekawa jestem tej dobrej atmosfery, to firma organizuje jakieś wyjścia, aby zadbać właśnie o relacje?

Pracodawca

@Natalia

Cześć! Dziekujemy za komentarz :) O atmosferę w pracy dbamy na kilka sposobów. Przede wszystkim jestesmy remote first, więc część integracji odbywa się zdalnie poprzez coffee meetingi (spotkania, na których można poznać osoby z innych działów lub projektów), spotkania do dzielenia się wiedzą (np. z obszaru DATA, Android) i ogólnie firmowe spotkania raz w miesiącu. Dodatkowo każdy zespół ma do wykorzystania budżet na integrację stacjonarą dwa razy w roku (z uwzględnieniem przejazdu, noclegu itp). Stawki są u nas w pełni jawne i dostępne pod każdym ogłoszeniem na naszej stronie: https://www.itmagination.com/open-jobs Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

Dominik
Pracownik

Naprawdę fajne miejsce do pracy. Pracuję w Itmagination od kilku miesięcy i nie mam żadnych zastrzeżeń - czy to do przełożonych i kolegów, czy do pracy jako takiej, czy do zarobków. Mówiąc o zarobkach, te również są zadowalające i adekwatne do posiadajnej wiedzy i chęci do pracy. Ponadto firma posiada różnego rodzaju bonusy i benefity, a także zapewnia(przynajmniej w moim zespole) częste wyjścia i wyjazdy integracyjne fundowane oczywiście przez pracodawców. Współpraca w Itmagination jest na wysokim poziomie i pomimo tego, że bardzo duża część pracowników pracuje zdalnie, można tu bardzo szybko poczuć się jako członek zespołu. Przełożeni widzą i doceniają dobrze wykonaną pracę, a równocześnie traktują siebie również jako część zespołu, z którymi można zawsze porozmawiać i udać się w razie problemów. Firma zapewnia również wiele metod rozwoju, zaczynając na dostępie do Udemy, kończąc na w pełni opłaconych kursach.

Szymon
Pracownik

Pracuję w ITM prawie rok. Projekty spoko i jest możliwość zmiany. Dedykowana osoba (competence lead) pomaga ustalić ścieżkę rozwoju i zachęca do uczenia się. Dni wolne, bonus po przepracowaniu pełnego roku, kasa zawsze na czas. Dla mnie wystarczy :)

PiQ
Pracownik
 Pytanie

Pracuje z ITM. już 6 miesięcy. No w zasadzie z ich klientem. Na ławce było trochę ciśnienia aby się ogarnąć i przyłożyć do rozmów z potencjalnymi klientami. Jednak jest to zrozumiałe, gdyż firma płaci za ławkę i oczekuje, że coś się będzie w tym czasie robiło. Co robiło? Rozwijało wewnętrzny portal ERP lub robiło szkolenia. Dostarczają np. Udemy. Kontakt z manadzerami czy nawet w opiekunami rewelacyjny. Dzwonią pytają o opinię dają feedback. Kasa zawsze na czas. Ja dostaje do 10-go. Jak coś się zmieni to dam znać. Kuszą mnie inni rekruterzy ale powiem, że na razie olewam choćby dawali większą kasę. Jak ktoś się zna na robocie to w ITM będzie zadowolony, jak nie ... no cóż good luck. Dziwi mnie tylko niska opinia bo właśnie wszedłem tu porównać jedną firmę z ITM i trochę mi gałki wypadły a szczęka szoruje o beton.

2

Pracodawca

@PiQ

Cześć! Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że dobrze Ci się z nami pracuje - to dla nas bardzo dużo znaczy i motywuje do dalszego rozwoju oraz działań na rzecz naszych pracowników takich jak np. regularne badanie poziomu satysfakcji :) Zachęcamy tez do sprawdzania wiarygodnych opinii na portalach typu Glassdoor, gdzie różne obszary naszej działalności są oceniane przez zweryfikowanych użytkowników. Pozdrawiamy, zespół ITMAGINATION

kandydat
Kandydat
 Pytanie

czesc, jak pracuje sie w dziale z RPA i Uipathem? Przeraza mnie troche niska ocena tej firmy, a oferta wydaje sie bardzo zachecajaca, rekruter tez zrobil na mnie pozytywne wrazenie :)

1

Pracodawca

@kandydat

Cześć! Dziękujemy za komentarz, cieszymy się, że proces rekrutacji przebiega pomyślnie a nasz rekruter zrobił dobre wrażenie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z rekruterem, który się Tobą opiekuje oraz do zapoznania się również z innymi opiniami na nasz temat, np. na portalu Glassdoor, gdzie wypowiadają się zarejestrowani i zweryfikowani użytkownicy. Pozdrawiamy, zespół ITMAGINATION.

Jakub
Kandydat

Wziąłem udział w procesie rekrutacji na stanowisko DevOps Engineera. Mija już drugi tydzień i nadal brak fyi. Dziękuję za takie podejście..

Pracodawca

@Jakub

Cześć Jakub! Chcieliśmy odnieść się bardziej szczegółowo do Twojego komentarza i wyjaśnić zaistniałą sytuację jednak sprawdziliśmy i w ostatnich tygodniach nie mieliśmy w procesie na stanowisko DevOps kandydata o imieniu Jakub. Brak feedbacku nie jest naszym standardem. Jednocześnie mamy poczucie, że 2 tygodnie to standardowy czas trwania procesów rekrutacyjnych, dlatego jeśli uważasz, że to dla Ciebie za długo to odezwij się proszę bezpośrednio do rekrutera, z którym jesteś w kontakcie, aby wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy, Zespół ITMAGINATION

Zostaw merytoryczną opinię o ITMAGINATION Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy ITMAGINATION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy ITMAGINATION Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w ITMAGINATION Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITMAGINATION Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii