ITMAGINATION Sp. z o.o.

Opinie o ITMAGINATION Sp. z o.o.

Sandro

Agencja PR w akcji :) Widac ze wpisy spod piora copywriterow, nikt techniczny tak nie pisze

Chris

4/5 - Nie mam większych zastrzeżeń do pracy w ITM. Pracuję na kontrakcie w dywizji Data. Pracujemy nad dużymi projektami, $$$ się zgadza (przez 2 lata opóźnienie 2 razy), spoko zespół, kontrakt na kolejne 5 miesięcy i raczej zostaję. Polecam. Niektóre rzeczy mogłyby być lepsze, ale jeszcze nigdy nie byłem w idealnej firmie, gdzie WSZYSTKO byłoby spoko więc nie ma co narzekać.

Karol

Pracując w ITM udało mi się poznać naprawdę świetnych ludzi więc nie chce mi się wierzyć w wiele negatywnych komentarzy, które się tu pojawiają - w szczególności te dotyczące zespołu. Praca jest wymagająca, to prawda, ale dzięki temu jest też rozwijająca, na czym najbardziej mi zależy. Dzięki doświadczeniu w ITM udało mi się podłapać kontrakt w Hiszpanii, gdzie aktualnie mieszkam. Jeżeli więc zastanawiasz się czy warto dołączyć do tego zespołu to odpowiadam twierdząco i bardzo polecam. Świetni ludzie, wielkie projekty i gwarantowany rozwój kariery. Mocne 7-8/10.

Franz

Praca od 02.2015 do 02.2018. Ogólnie oceniam 4/5. Plusy: - projekty dla największych firm w PL, - ładne biuro w centrum, - różne opcje rozwoju, - po 3 latach pracy ogromny wzrost umiejętności => kolejna praca $$$ - doświadczony zespół, - stabilność. Minusy: - korporacyjna struktura, - restrykcyjna umowa,

UI Designer

Przed rekrutacją byłam zapewniana, że dostanę odpowiedź, nieważne czy pozytywną czy negatywną. Nie dostałam żadnej. Mimo, że odzywałam się mailowo do HR z pytaniem o wynik. Bardzo niekulturalnie i niesłownie.

M.K.

Pracuję w ITMAGINATION od kilku miesięcy. Zostałem zatrudniony na jeden z mobilnych projektów i jestem bardzo zadowolony. Firma daje możliwości rozwoju, wynagrodzenie zadowalające, a atmosfera w teamie jest ok. Wiadomo, że czasami zdarzy się bardziej napięta atmosfera, ale to chyba normalne. Co dla mnie ważne kasa jest zawsze na czas, a z tym bywały problemy przy projektach dla innych firm, z którymi współpracowałem. Generalnie nie zgadzam się z wieloma negatywnymi opiniami, które się tutaj pojawiają. Osobiście nigdy nie miałem problemów z osobami na stanowiskach kierowniczych, nie miałem problemów z płatnością, a umowa, którą mamy podpisaną jasno określa zadania i obowiązki obu stron, więc od początku wiedziałem czym będę się zajmował i na jakich warunkach. Co według mnie warto poprawić to komunikacja wewnątrz firmy - przy 400 osobach ciężko zorientować się kto nad czym pracuje, a to na pewno pomogłoby lepiej odnaleźć się w środowisku firmowym.

Loui

Calosc w Data czy Software sie rozgrywala?

Grażynka

Szkoda, że ktoś sie bawi tutaj w pudelka. Jestem dziewczyna, ktora pracuje w Mobile Team i uwazam, ze jest to jeden z najlepszych zespolów, w jakim mialam przyjemnosc pracowac. Kierownik zespołu jest super. Dba o zespol. Sama mialam mase problemow i pozytywnie mnie zaskoczylo wsparcie ze strong kierownika i zespolu. Klienci lubia z nim pracowac. Jego zespol lubi z nim pracowac.

Anilah

Jesteś autorem postu czy po prostu tak z niczego walnąłeś pierwszą lepszą nazwę zespołu, do którego ( jak panuje powszechna opinia) wszyscy chcą przejść? (usunięte przez administratora) zespół Mobile to najlepiej prowadzony zespół w firmie i wszyscy o tym wiedzą - średnia próba dyskredytacji.

Zdziwiony

Zespołów mobile w firmie jest kilka (sam wiem o co najmniej trzech). Doprecyzujesz o który chodzi? W jakiej technologii piszecie? Jakaś aluzja pozwalająca namierzyć konkretny projekt? Jestem z jednego z tych zespołów i kategorycznie nie zgadzam się z Twoją opinią - w każdym calu. Uważam wręcz, że jest dokładnie odwrotnie niż to opisałeś - byłoby miło, gdybyś jednak doprecyzował o który zespół chodzi, bo w tej chwili bardzo wiele osób w firmie przeciera oczy ze zdumienia i w wewnątrz działowej korespondencji / rozmów face2face nie może zrozumieć, o co chodzi...

Guzik

To może sprecyzujesz - nie chodzi o główny zespół mobile? Skrzywdziłeś tym komentarzem parę osób.

Xzc

Popieram

(usunięte przez administratora) 2. nowych technologii rozumiem, że można się uczyć w pracy, nie trzeba w domu? 3. jak firma oferuje warunki na zasadach pracuj za ile dajemy albo wypad, to człowiekowi kultura się nieco wypacza 4. ja płacę za banana 1 zł, nie wiem jakie ty banany kupujesz, chyba pastewne 5. ziew 6. wyrzucanie bez słowa może o to chodzi, nie wiem Z tym, że jak ktoś chce, może iść do Facebooka poleciałeś... Może jest dosłownie kilka firm na rynku (1%), które na prawdę dobrze płacą i oferują super warunki, dostać się tam trudno, właśnie dlatego, że tam panują uczciwe warunki. Reszta, czyli większość firm niestety pokazuje te najlepsze jako wabik, by wabić narybek studentów, a potem płacą mało podobnie dobrym jak Ci z Facebooka. Owszem wolny rynek to jedno, a wyprowadzanie pieniędzy z podatków poprzez firmy w łańcuszku to drugie. Nie wiem czy tu mamy z tym do czynienia, jednak coraz więcej osób widzi, że na rynku pracy (także IT) dzieje się coś niedobrego.

Mogło być Done jest Run

Moja współpraca z tą firmą pokazała, że nie warto ufać biznesowym umowom i obietnicom Itmagination. Brak długofalowej polityki w firmie owocuje zmianami z dnia na dzień i decyzjami pod wpływem emocji. Brak stabilizacji moze powodować jedynie frustrację w zespołach i ciężko jest brać wszystko na siebie(usunięte przez administratora). Totalny brak komunikacji, transparentność to fikcja. (usunięte przez administratora)

Interpretacja.
@Mogło być Done jest Run

To taka innowacja miejscowa :)

Klasyk

Przypadek? Nie sadzę...

A no tak

Bo nikt z nas nie lubi tu pracować...

Julia
@A no tak

jak to? kilka osób się podpisywało na tym portalu imieniem i nazwiskiem i nagle co??

Sadownik

Wszystie działania były po to aby łódka płynęła szybciej :-----D

Na dno?
@Sadownik

Dokładnie

Zizin II

(usunięte przez administratora) Pytanie : Czy są jeszcze zatrudniane nowe osoby?

Niech zgadnę
@Zizin II

Niech zażartuję: Wersja marketingowa/na rynek/dla potencjalnych inwestorów: tak, oczywiście w moim dziale, w dziale kolegi, w pokoju obok, w kuchni widzę nowe osoby Wersja rzeczywista: osoby odchodzą i zatrudniają się gdzie indziej

Guzik
@Zizin II

Tak i to sporo :)

@Niech zgadnę

Zwalniają się czy są zwalniane?

Zizin

Czy ktokolwiek nowy jest zatrudniany?

Zobacz sam

Notuje codziennie wartości i robię screeny. Wczoraj w przeciągu 4h przybył ponad 60 ocen

Już przybyło dziś 60.

taktyczna zmiana tematu; rykoszet

Dziwne
@Gość

Jest to dziwne. W niedziele zero merytorycznych komentarzy a 100 ocen w gwiazdkach.

KęKę

Może firma chce podbić ocenę :)

To coś im słabo wychodzi - 100 ocen i nadal 2 gwiazdki....

Nikt tego nie kupi
@ja

Około dwa tygodnie temu było trzysta kilkadziesiąt ocen. Od tego czasu przy było 500-600. Nadal przybywa tylko kilkadziesiąt dziennie a nie sto jak w ostatnią niedzielę. Ocena bez zmian i tak zawyżona. Widocznie licznik to nie prosta średnia arytmetyczna a bardziej inteligentny algorytm zapobiegający takim gwałtownym zmianom, najwidoczniej inteligentniejszy od zlecającego :)

1k

Mamy 1000!!!!!!!

Licznik
@1k

I znów szybko przybywa ocen.

Profesjonalny i partnerski

Czyli zgodnie z wartością firmy: transparentnie.

Koledzy z fabryki ;)

Tobie polecam książkę, której poprawnie zrozumiana i przyjęta treść podniesie Twoje kwalifikacje, oraz zapewni rzetelne wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków :)

Disclaimer

Bardzo rzetelne wprowadzenie przed lekturą tego forum dla nowych użytkowników.

ojojoj

Każda firma na GoWork, która na rynku jest już kilka lat, musi przejść to samo - inwazję trolli. Nie pracuje w tej firmie, nie pracowałam, nie znam, ale na tym portalu bywam dosyć często choćby dlatego, że szukam pracy obecnie. Przestałam się już dawno kierować zamieszczanymi tutaj opiniami bo piszą tutaj głównie: - znudzone trolle marketingowe i HRowe z konkurencyjnych firm, - frustraci, którzy byli tak kiepscy że musieli odejść (bo gdyby zostali wyrzuceni, nie zachowali by pozorów) - osoby odrzucone w procesie rekrutacji- - cichobączyciele - takie typki, które sobie spokojnie pracują, boją się wspomnieć o rozwoju, boją się wykazaćw pracy, są po prostu mierni, a po pracy wylewają tutaj gorzkie żale - przypadkowi fantaści, którzy lubią dorzucić swoje 3 grosze, żeby zaistnieć chociaż w sieci Pozdrawiam!

pocieszaj sie

;)
@ojojoj

Dziękujemy Ci za Twoją altruistyczną postawę i bezinteresowną chęć pomocy Itmagination. Tak to jest, że na najlepszych zawsze ktoś się uweźmie i prześladuje. Niedobre trole! fuj!

Ciekawy?

Jak tam restrukturyzacja?

Chłopie daj już spokój, nudne to sie robi

ja to ja

Ciśniesz po kimś bo cie nie przyjęli, wielka krzywda się stała, szczególnie gdy na rynku takie eldorado dla programistów. Współczuję osobom z którymi teraz pracujesz (o ile). Rekruter który cie odsiał powinien dostać premię :D

ten dobry

To ile czasu nie ma już dla Ciebie pracy?

:P

Z odpowiednim wytłumaczeniem ;)

Deja Vu

to może nie naprawić krzywd...

Co to za przeprowadzka. Gdzie można poczytać o tym IPO i Holandii?

Ponawiam pytania.

Co to za przeprowadzka. Gdzie można poczytać o tym IPO i Holandii?

Dobre słowo na weekend

Śmiesznie się czyta to forum. Kiedyś miało jakąś wartość ale potem zaczęły pisać 3 osoby z problemami emocjonalnymi. Dziwi mnie tylko to jak można pisać tak źle o firmie, która płaciła Wam więcej niż byli , a także obecni pracodawcy. Rozumiem, że łatwej stwierdzić iż Itm jest zły niż przyznać przed samym sobą jak bardzo się jest miernym. Drodzy Wyżej Wymienieni życzę Wam powodzenia, udanej terapii, zdrówka i wiele dobrego. Oby w końcu Wasze życie miało jakiś większy sens niż urojona wojna na goworku z naszą firmą. Z wyrazami szacunku oraz współczucia

Arno

Transparentnosc Profesjonalizm Partnerstwo to wartosci na ktorych realizujemy biznes. Czy w rzeczywistości wyznajecie te wartosci do pracowników a nastepnie do klientow? Ilość opini na forum i rynku o was to fikcja? Macie prawo sie nie zgadzac. Rynek to zweryfikuje. To juz sie dzieje

Zostaw merytoryczną opinię o ITMAGINATION Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITMAGINATION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITMAGINATION Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITMAGINATION Sp. z o.o.