ITMAGINATION Sp. z o.o.

Opinie o ITMAGINATION Sp. z o.o.

Maciej

Owoce wróciły :)

ech

Problem jest głownie natury .... Decyzje i tak podejmuje ktoś inny w sprawach które są omawiane. Drodzy państwo tylko komentujecie a zachowujecie się jakbyście sami podejmowali decyzje. Oglądacie dobry film z pościgiem i piszecie ze jakby kierowca skręcił w lewo to by pojechał szybciej. Litości ... Nie wkręcajcie się bardziej i bardziej bo to nie ma sensu :] Jak ktoś nie potrafi się powstrzymać od komentowania bieżących wydarzeń, gdyż popadł w pewna spirale "obłędu", "nawyku" czy czegoś innego.. Między innymi dlatego , że skupiska takich osób ciągle są aktywne. To taka osoba znajdzie "ukojenie" tylko w innym miejscu bez "nałogowców" którzy wiecznie nakręcają ten temat. Żłopią kawę ,pala fajkę i miętolą ten sam temat , czy to jest zdrowe środowisko ? Spotykałem już takie sytuacje, to tak to działa, -tylko zmiana otoczenia. Jeżeli ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić ...to będzie tylko trwało, dla niektórych ludzi takie sytuacje nie mają sensu.

Obserwer

Najlepiej jesli opublikuja warunki umowy.

DONE

Tonacy brzytwy sie chwyta

format c:

Ale tak realnie , to kogo to obchodzi ? Przeciętny człowiek, daje papier do 4-5 firm w tygodniu. A ty się uczepiłeś jednej, jak rzep psiego ogona. Powiem ci szczerze , nazwa firmy nie ma tu żadnego znaczenia. (usunięte przez administratora)

betterProgrammer

Musisz być strasznie słaby, że przeżywasz rozmowę przez lata :O

@$

No jeżeli tak o sobie mówisz to pewnie tak. Całe miasto o was świerka.

Ewakuowany

ITM jest jak polscy sportowcy z olimpiady zimowej.

złoto
@Ewakuowany

masz racje - jak dzisiejsze złoto :)

UI Designer

Przed rekrutacją byłam zapewniana, że dostanę odpowiedź, nieważne czy pozytywną czy negatywną. Nie dostałam żadnej. Mimo, że odzywałam się mailowo do HR z pytaniem o wynik. Bardzo niekulturalnie i niesłownie.

Pracuję tutaj i tak czytam te komentarze... na pewno piszecie o naszej firmie? Mam nadzieję, że żaden z tych troli nie pracuje w moim zespole. Personalne wycieczki na publicznym forum są tak podłe i infantylne, że zastanawiam się ile trzeba mieć wolnego czasu, żeby takie pierdoły pisać. Na korytarzach panuje wesoła atmosfera, ludzie nie skaczą sobie do gardeł. Skąd ten hejt?

CK
@Andrzej

Wystarczy popatrzeć na ilość opinii. Dwa razy więcej niż pracowników. OK - niektórzy odpowiadają w wątkach dlatego taka liczba no ale proszę. Myślicie, że w firmie jeat np. 200 niezadowolonych ludzi i każdy pisze po 4-5 postów? Litości - widać, że obelgi - bo tak trzeba to nazwać - pisane są przez max. 10 no może 15 pracowników, z których pewnie słuszne pretensji maj 6-7 osób. Ja w firmie pracuję już dosyć długo i jestem bardzo zadowolony. A tak jak wspomniał ktoś wcześniej - publiczne obrażanie jest mało smaczne i tylko pokazuje kim są te anonimowe osoby.

Nuda
@Andrzej

Pojawiło się tu kilka trafnych opinii na temat braku etyki biznesowej zarządu, złym zarzadzaniu firmą, a przede wszystkim ludźmi. Możecie się uśmiechać do siebie na korytarzu, ale jedynie nie przeszkadza sposób zarządzania w tej firmie osobom o tej samej mentalności, podejścia do życia i biznesu co ma zarząd.

no nick
@Nuda

niestety miałam kiedys nieprzyjemność pracy w tej firmie, i cóż mogę powiedzieć dobrego? a no niestety nic,(usunięte przez administratora)- nie zawaham się użyć stwierdzenia, iż to najgorsza firma, w jakiej kiedykolwiek pracowałam ;)

Wpisz swoją odpowiedź

@no nick

Zgadzam sie

nie powiedziałbym

Czy ja wiem, ja po prostu myślę, że to produkt, który wyprzedził swoje czasy. Świat może nie jest jeszcze na to gotowy. Z resztą mam w zanadrzu jeszcze parę nowych pomysłów - m.in. aplikacja randkowa, nie chcę za wiele zdradzać, ale będzie można łączyć się w pary po wzajemnym zalajkowaniu zdjęcia i wtedy rozmawiać ze sobą. Tym razem wszystko jest przemyślane i dograne.

!@#$%

albo tak po prostu porażka :)

El Pistolero

Zaczynam współczuć hejterom - ile jeszcze można powtarzać te same kocopały :). Firma w dobrej kondycji, kasa jest, zadyszka z pensjami była raz i to przez parę dni raz a hejterzy ciągle swoje, że statek tonie, że ktoś jakieś przewały robi, że sodoma i gomora i żeby kandydaci uciekali :))). Get a life, boys and GIRLS :). Droga Konkurencjo - też zajmijcie się swoim biznesem.

Wszystko się zgadza.

Zarząd stracił kontakt z rzeczywistością. Pisano, że w HR zostały 1-2 osoby. Nikt tu nie troluje. To forum przekazduje rzetelny i jasny obaz sytuacji, jest zgodne z rzeczywistością, zostało sporządzone na podstawie prawidłowe o i obiektywnie postrzeganbych faktów. Opinie wygłaszane tutaj nie zawierają istotnych zniekształceń, mogących mieć wpływ na postrzeganie firmy.

Panikozerca
@Wszystko się zgadza.

Jakby to były rzetelne obiektywne opinie to : 1.Kazdy by je pisał pod swoim imieniem i nazwiskiem nie anonimowo 2 nie było przekleństw i słabych żartów

Obserwatorka
@Wszystko się zgadza.

I co te dwie osoby niby tu piszą? Gorszej głupoty to tu nie widziałam

Wyjasnienie
@Obserwatorka

Czasami jedną sama ze sobą.

TGK

Ale za to dobrze dobiera technologie do wprowadzenia na polski rynek i country managerów. Życzymy samych takich decyzji.

Acc

Ja uważam, że wszystkie problemy dotyczące projektów, jak i problemów pracowników związane z tym że podobno jest tak trudno znaleźć nową pracę, gdy się akurat kontrakt kończy (a w międzyczasie nie można zerwać), niepowodzenia, frustracje forumowe oraz spore ego ludzi zatrudnionych mają zawsze to samo podłożone. Przyczyną jest po prostu to, że ta firma na niektórych projektach przepłaca pracownikom. Dla wielu pracowników tutejsze stawki to są kominy finansowe, do których nie zbliżą się o własnych siłach w innych firmach. Nie chcę uogólniać, potraktujmy to jako wybiórczą obserwację.

Po listopadzie w którym kasa była 10 dni po terminie, nie było już żadnych problemów. Jak dla mnie to firma jest spoko. Co do jakichkolwiek śmieszkowych zarzutów, to może czas na "trudne sprawy"?

Są nawet podwyżki
@anonymous

Wreszcie ktoś pisze z sensem. U mnie też bez problemów z płatnością od listopada. Mało tego podwyżka była.

Migusiem
@Są nawet podwyżki

To wszyscy idziemy po podwyżki.

Pamietajmy też że apka ma chyba ze 2 miesiące, może wieści o tym że można płacić wirtualnymi srebrnikami jeszcze nie dotarły.

Sosnowiec

w Sosnowcu zawsze tak było. To ich kultura :p

Dawny pracownik

To akurat prawda. Pracowalem tam kilka lat temu (niedlugo po zalożeniu firmy) i widzę, że nic się nie zmieniło.

Chuibertus

Wpakował kilkaset złotych w te aplikacje do placenia komórka. Appka nie przyjela sie i teraz jest wzburzony.

CieszSięŻeCięOminęło

Jeśli to prawda to po to jest to forum żeby ostrzegać potencjalnych pracowaników przez "kulturą" w firmie. A czy to pomówienia to już wiedzą ci pod którymi dzisiaj palą się krzesła

Kluczowe pytanie?

W toku innych dyskusji. Kluczowe pytanie. Czy wszyscy mają już kasę na koncie i czy dostali odsetki za zwłokę jak kiedyś CFO deklarował?

Mi płacą
@Kluczowe pytanie?

Wypłata była pozniej raz,w listopadzie 2017. Do tamtej pory jak i potem wszystko u mnie na koncie się zgadza.

#MiTez

Płacą potwierdzam

wszystko na czas :)

Księgowy
@Kluczowe pytanie?

To inaczej - jakiej wielkości zobowiązania krótkoterminowe ma firma?

Bzdury

Przepraszam najmocniej ale takiego klucza rekrutacyjnego niestety nie ma. (usunięte przez administratora)

Zawiedziona
@Bzdury

Tylko potwierdzasz, że to nie jest miejsce sprzyjające kobietom. Dzięki Tobie już nie mam dylematu czy przyjąć propozycję pracy.

ODWOLUJEMY ZARZĄD

czas rozpocząć porządki!!!

walczmy dalej

byłem i rozmawiałem, nie chcą ustąpić

Hehe

W związku z realizacją strategicznego planu rozwoju firmy na najbliższe lata, Zarząd ITMAGINATION ma przyjemność zaprosić osoby zainteresowane do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Recruitment Consultant.

Łacham z przegrywow

Przyglądam się tej dyskusji jakiś czas. Wreszcie ktoś powiedział coś słusznego. Na każdym goworku o każdej firmie piszą właśnie tacy frustraci co to dostali wypowiedzenie bo się nie sprawdzili. Wchodzą piszą pod różnymi nickami to samo bo nie mogą przeżyć własnej miernosci. Jak ktoś był gwiazda to juz dawno jest w innej firmie i nawet nie ma czasu tu pisać.

Byłem widziałem

Był taki country manager sage i uważam, że to co zrobił z jednym produktem przez nie całe miesięcy legitymuje go do bycia country managerem całej grupy. zarządowi życzymy samych takich uzdolnionych ludzi, w szczególności na stanowisko head of commercial

Słyszałem

Zresztą równie dobrze wybranych produktów i rynków także.

Więcej kultury

Naprawdę się cieszę, że Cię zwolnili lub odszedłeś sam. Na każdy temat można się wypowiedzieć merytorycznie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ITMAGINATION Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITMAGINATION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITMAGINATION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITMAGINATION Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITMAGINATION Sp. z o.o.