Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.

Sasza

Bałagan w najgorszym wydaniu rosyjskiego outsourcingu. W biurze polacy stanowia mniejszosc. Mowia, ze poprzedni szef tej firmy polecial wlasnie za to, ze nie chcial sie rusycyzowac i walczyl o zdrowy balans i ciekawe projekty dla krakowa. P

Kjuejka
@xxx 07.10.2017 05:32

Jesli masz na imie Sergey, Andrei, albo Vladimir - to miejsce dla Ciebie! Chora atmosfera; dziwni ludzie, ruski mikro managment. Projekty w wiekszosci sterowane przez klienta, ktory placi hajs za pozbycie sie archaicznych projektow. Poczytajcie wiecej na forum4Devs, jest tam watek poswiecony tej firmie. Odnosnie opinii Saszy - tez tak slyszalam od znajomego, ktory juz tam nie pracuje. Jedyny plus to chyba biuro w centrum.

Yuri
@xxx 07.10.2017 05:32

Ludzie tak mowia, bo pewnie nie pseudohr kryjacy sie pod nickiem xxx

andrzej

ujowa firma pracowalem miesiac i mam dosyc

xxx
@andrzej 21.04.2017 08:28

Andrzej, to czemu nie mowiles, ze sie zwolniles? My ciagle mowimy, ze na urlopie jestes. cholera

nofluffed

Jakos nietrudno mi sobei wyobrazic powyzszy scenariusz. Wyslalam do firmy CV, po 2 dniach telefon od rekruterki, czy mozemy sie umowic na dluzsza rozmowe telefoniczna, zeby mi opowiedziala o stanowisku. Umowilysmy sie na 2 dni pozniej na 16.30. Czekalam czekalam i nic, ani slowa, nastepnego dnia nie odebrala ode mnie telefonu. To jest antyprofesjonalizm, jesli podobne standardy maja na co dzien w firmie, a jednak sposob rekrutacji moze dawac pewne przeslanki ze tak jest, to dziekuje bardzo ... Podstawowe szkolenia dla rekruterow pewnie bardzo by sie firmie przydaly (dodam ze chodzi o rekruterke bezposrednio zatrudniona przez Grid Dynamics, a nie jakas zewnetrzna agencje)

kandydat

Zadzwoniła do mnie rekruterka z tej firmy. To jest po prostu tragedia kogo bierze się na rekruterów!! Jak to wyglądało: Zadzwoniła do mnie o 10:55 ale nie mogłem odebrać. Oddzwoniłem o 12:37 i jedyne co usłyszałem to "oddzwonię do pana za chwilę", nie zdążyłem powiedzieć nawet słowa - rozłączyła się. Oddzwoniła w następnej minucie, żeby zapytać czy moglibyśmy umówić się na dłuższą rozmowę telefoniczną w dniu dzisiejszym lub jutrzejszym, umówiliśmy się że będzie się ze mną kontaktować po 15:00. Zadzwoniła o 15:37 żeby powiedzieć, że umawialiśmy się na telefon między 15 a 16 - pierwsza nieścisłość - miał być telefon po 15, a jest przed 16. Poinformowała mnie że na ich stanowisku DevOps Engineera ważne jest żeby dobrze się poruszać w języku Java - kolejna nieścisłość, szukają DevOpsa a chcą żeby programował w Javie. Zapytała mnie o narzędzia jakie stosowałem, powiedziałem, że wszystko, łącznie z narzędziami ma wymienione w CV i w portfolio, poinformowała mnie, że nie zatrudniają na podstawie CV tylko na podstawie rozmowy telefonicznej i feedbacku z rozmowy technicznej, naciskała, że nie zatrudnia na podstawie kartki papieru jaką jest CV. Firmę, która zamieszcza ogłoszenia na nofluffjobs nie interesują CVki - wyobrażacie to sobie?! Pytała mnie o inne narzędzia ale nie znane mi. Zapytałem co to za narzędzia, wydukała, że to są narzędzia stosowane na ich stanowisku DevOps. Nic o narzędziach, do czego służą, kiedy się je stosuje, no nic... Pyta mnie po raz drugi dlaczego wysłałem CV, no to mówię, że życiorys ich nie interesuje, więc dlaczego mnie o to pyta. Zapytałem czy jest początkującą rekruterką, nie odpowiedziała na to pytanie. Zarzuciła mi, że nie operuję podstawowymi narzędziami. Powiedziałem, że podstawowymi operuję i już je jej wymieniłem. Pytam, że nie rozumiem o czym ona mówi. Nie wie, jakie narzędzia są podstawowe a jakie dodatkowe. Zaleciła mi wybór ścieżki jeżeli chodzi o rekrutację (nie wiem o co chodziło) i powiedziała mi, że ona ma pewne wymagania. Powiedziałem jej, że mnie jej wymagania nie interesują, tylko interesują mnie wymagania stanowiska. Zapytałem wtedy, czy ona wie w ogóle o czym mówi (cały czas dukała). W tym momencie podczas rozmowy zaczęła się śmiać. Pytam dlaczego się pani śmieje. Ona mówi że się uśmiecha. W tym momencie znowu się zaśmiała, więc mówię, że teraz się pani zaśmiała i dlaczego. Pytam, co panią tak rozbawiło. Nie odpowiedziała na żadne z obu pytań. Mówi mi, że myśli że ta rozmowa nie ma sensu. Mówię, że jest pani niekompetentna i zupełnie nie nadaje się na to stanowisko które piastuje. A ona mówi mi że jestem niegrzeczny (no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dukamy już 7 minut i nadal nie popchnęliśmy nic naprzód) i się rozłączyła bez słowa. Najgorsze ze wszystkiego jest to, że przez całą rozmowę dukała w każdym momencie kiedy mówiła. Zupełnie nie potrafiła się wysłowić. Masakra.

Grid Dynamics
@kandydat 15.08.2016 16:56

Nigdy nie przejeliśmy się powyższą opinią, mimo, że godzi w nasze dobre imie. Uznaliśmy, że każda przeciętnie nawet inteligentna osoba wyczuje, z jak małego kalibru człowiekiem, tytułującym się "Kandydat" mamy do czynienia. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane w momencie natrafienia na ( usunięte przez administratora ) gdzie jak się okazuje, zajmuje się niemal zawodowo obrażaniem rekruterów i pracodawców: ( usunięte przez administratora ) Czytając pierwszy z brzegu post dochodzimy do wniosku, iż w zasadzie powinniśmy podziękować, że inwektywy, którymi nas obrzucono są wyjątkowo lekkiej wagi. Dziękujemy :)

jaroslaw

Nie polecam z wielu wzgledow jak praca na puliptach zdalnych, bez dostepu do internetu, chora polityka zwiazana z security, spora rotacja. Do plusow zalicze lokalizacja w centrum, spoko ludzie, przyzwoite pieniadze i benefity.

Zostaw opinię o Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.