Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.

Sasza

Bałagan w najgorszym wydaniu rosyjskiego outsourcingu. W biurze polacy stanowia mniejszosc. Mowia, ze poprzedni szef tej firmy polecial wlasnie za to, ze nie chcial sie rusycyzowac i walczyl o zdrowy balans i ciekawe projekty dla krakowa. P

Kjuejka
@xxx 07.10.2017 05:32
kto tak mowi ?:D

Jesli masz na imie Sergey, Andrei, albo Vladimir - to miejsce dla Ciebie! Chora atmosfera; dziwni ludzie, ruski mikro managment. Projekty w wiekszosci sterowane przez klienta, ktory placi hajs za pozbycie sie archaicznych projektow. Poczytajcie wiecej na forum4Devs, jest tam watek poswiecony tej firmie. Odnosnie opinii Saszy - tez tak slyszalam od znajomego, ktory juz tam nie pracuje. Jedyny plus to chyba biuro w centrum.

Yuri
@xxx 07.10.2017 05:32
kto tak mowi ?:D

Ludzie tak mowia, bo pewnie nie pseudohr kryjacy sie pod nickiem xxx

andrzej

ujowa firma pracowalem miesiac i mam dosyc

xxx
@andrzej 21.04.2017 08:28
ujowa firma pracowalem miesiac i mam dosyc

Andrzej, to czemu nie mowiles, ze sie zwolniles? My ciagle mowimy, ze na urlopie jestes. cholera

nofluffed

Jakos nietrudno mi sobei wyobrazic powyzszy scenariusz. Wyslalam do firmy CV, po 2 dniach telefon od rekruterki, czy mozemy sie umowic na dluzsza rozmowe telefoniczna, zeby mi opowiedziala o stanowisku. Umowilysmy sie na 2 dni pozniej na 16.30. Czekalam czekalam i nic, ani slowa, nastepnego dnia nie odebrala ode mnie telefonu. To jest antyprofesjonalizm, jesli podobne standardy maja na co dzien w firmie, a jednak sposob rekrutacji moze dawac pewne przeslanki ze tak jest, to dziekuje bardzo ... Podstawowe szkolenia dla rekruterow pewnie bardzo by sie firmie przydaly (dodam ze chodzi o rekruterke bezposrednio zatrudniona przez Grid Dynamics, a nie jakas zewnetrzna agencje)

kandydat

Zadzwoniła do mnie rekruterka z tej firmy. To jest po prostu tragedia kogo bierze się na rekruterów!! Jak to wyglądało: Zadzwoniła do mnie o 10:55 ale nie mogłem odebrać. Oddzwoniłem o 12:37 i jedyne co usłyszałem to "oddzwonię do pana za chwilę", nie zdążyłem powiedzieć nawet słowa - rozłączyła się. Oddzwoniła w następnej minucie, żeby zapytać czy moglibyśmy umówić się na dłuższą rozmowę telefoniczną w dniu dzisiejszym lub jutrzejszym, umówiliśmy się że będzie się ze mną kontaktować po 15:00. Zadzwoniła o 15:37 żeby powiedzieć, że umawialiśmy się na telefon między 15 a 16 - pierwsza nieścisłość - miał być telefon po 15, a jest przed 16. Poinformowała mnie że na ich stanowisku DevOps Engineera ważne jest żeby dobrze się poruszać w języku Java - kolejna nieścisłość, szukają DevOpsa a chcą żeby programował w Javie. Zapytała mnie o narzędzia jakie stosowałem, powiedziałem, że wszystko, łącznie z narzędziami ma wymienione w CV i w portfolio, poinformowała mnie, że nie zatrudniają na podstawie CV tylko na podstawie rozmowy telefonicznej i feedbacku z rozmowy technicznej, naciskała, że nie zatrudnia na podstawie kartki papieru jaką jest CV. Firmę, która zamieszcza ogłoszenia na nofluffjobs nie interesują CVki - wyobrażacie to sobie?! Pytała mnie o inne narzędzia ale nie znane mi. Zapytałem co to za narzędzia, wydukała, że to są narzędzia stosowane na ich stanowisku DevOps. Nic o narzędziach, do czego służą, kiedy się je stosuje, no nic... Pyta mnie po raz drugi dlaczego wysłałem CV, no to mówię, że życiorys ich nie interesuje, więc dlaczego mnie o to pyta. Zapytałem czy jest początkującą rekruterką, nie odpowiedziała na to pytanie. Zarzuciła mi, że nie operuję podstawowymi narzędziami. Powiedziałem, że podstawowymi operuję i już je jej wymieniłem. Pytam, że nie rozumiem o czym ona mówi. Nie wie, jakie narzędzia są podstawowe a jakie dodatkowe. Zaleciła mi wybór ścieżki jeżeli chodzi o rekrutację (nie wiem o co chodziło) i powiedziała mi, że ona ma pewne wymagania. Powiedziałem jej, że mnie jej wymagania nie interesują, tylko interesują mnie wymagania stanowiska. Zapytałem wtedy, czy ona wie w ogóle o czym mówi (cały czas dukała). W tym momencie podczas rozmowy zaczęła się śmiać. Pytam dlaczego się pani śmieje. Ona mówi że się uśmiecha. W tym momencie znowu się zaśmiała, więc mówię, że teraz się pani zaśmiała i dlaczego. Pytam, co panią tak rozbawiło. Nie odpowiedziała na żadne z obu pytań. Mówi mi, że myśli że ta rozmowa nie ma sensu. Mówię, że jest pani niekompetentna i zupełnie nie nadaje się na to stanowisko które piastuje. A ona mówi mi że jestem niegrzeczny (no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dukamy już 7 minut i nadal nie popchnęliśmy nic naprzód) i się rozłączyła bez słowa. Najgorsze ze wszystkiego jest to, że przez całą rozmowę dukała w każdym momencie kiedy mówiła. Zupełnie nie potrafiła się wysłowić. Masakra.

Grid Dynamics
@kandydat 15.08.2016 16:56

Nigdy nie przejeliśmy się powyższą opinią, mimo, że godzi w nasze dobre imie. Uznaliśmy, że każda przeciętnie nawet inteligentna osoba wyczuje, z jak małego kalibru człowiekiem, tytułującym się "Kandydat" mamy do czynienia. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane w momencie natrafienia na ( usunięte przez administratora ) gdzie jak się okazuje, zajmuje się niemal zawodowo obrażaniem rekruterów i pracodawców: ( usunięte przez administratora ) Czytając pierwszy z brzegu post dochodzimy do wniosku, iż w zasadzie powinniśmy podziękować, że inwektywy, którymi nas obrzucono są wyjątkowo lekkiej wagi. Dziękujemy :)

jaroslaw

Nie polecam z wielu wzgledow jak praca na puliptach zdalnych, bez dostepu do internetu, chora polityka zwiazana z security, spora rotacja. Do plusow zalicze lokalizacja w centrum, spoko ludzie, przyzwoite pieniadze i benefity.

Zostaw opinię o Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.