Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.

Opinie o Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Grid Dynamics is a leading provider of technology consulting, engineering, and data science services for Fortune 1000 corporations from financial, technological and retail sectors. The company is on a mission to make disruptive technologies accessible. Its core expertise includes Big Data, Data Science, AI, scalable omnichannel services, DevOps, and cloud enablement.

Grid Dynamics provides unique opportunities for students, fresh graduates and people who want to change their career path. Duration of the Internship is 6 months and it contains training in technical areas.  Our interns can expect 30h per week of hands-on technical experience with a flexible schedule.

Check out Career Page
Apply for Internship Program
Magda

Właśnie kończę półroczny staż w Grid Dynamics na specjalności Java. Jestem bardzo zadowolona ze stażu, mentoringu i atmosfery panującej w firmie. Wiele się przez ten czas nauczyłam i zawsze mogłam liczyć na wsparcie mentorów i innych pracowników. Nie czułam presji jeśli chodzi o tempo nauki, a plan stażu ułożony jest tak, aby w ciągu tych kilku miesięcy osiągnąć poziom Juniora. Atmosfera w biurze jest bardzo luźna, odbywa się wiele imprez integracyjnych, a w kuchni zawsze można znaleźć przekąski ;) Bardzo polecam zarówno studentom, jak i osobom, które zmieniły branże i stawiają w niej pierwsze kroki :)

Kala
@Magda

A mogłabym spytać jakie były Twoje wyniki w testach? procentowo?

Pracuję w GD już 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. U mnie rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie, miałam test z wiedzy technicznej oraz rozmowę z potencjalnymi przełożonymi, obie bardzo dobrze wspominam. Pracuję w biurze we Wrocławiu, atmosfera jest międzynarodowa, ale bardzo sympatyczna. Lokalny HR bardzo pomocny i responsywny. Wynagrodzenie bardzo satysfakcjonujące, klarowne możliwości awansu. Szczęśliwie nie ma tu za dużo korporacji-bullshitu który znam z poprzedniej pracy, tu ważniejsza jest praca projektowa. Niebo a ziemia w porównaniu ze skandynawskim korporacji z branży IT.

Ewelina
@Kasia

hej, opowiesz coś więcej o tych awansach? jakie są realne możliwości w strukturze, nie brakuje stanowisk? na którym etapie można szklany sufit napotkać?

Konrad Gabrukiewicz

Brałem udział w rekrutacji od początku do końca bardzo dobre podejście. Rozmowa hrowa bardzo miła, rozmowa techniczna również. Dobry kontakt, polecam.

@Konrad Gabrukiewicz

Potwierdzam

Podpisałem umowę która została bezpodstawnie rozwiązana z efektem natychmiastowym zanim zaczeliśmy współpracę. Powodem jest kontakt z klientem, natomiast firma wiedziała o tym przed podpisaniem umowy.

Dodatkowo sama umowa jest jednostronna i zawiera kary umowne.

ja nigdy takiej formy nie miałam jeszcze, bo działalności brak, jako junior na umowę o pracę się zatrudniałam. O jakich karach dla devów mowa i czy piszesz na podstawie też tej firmy?

Joanna

Cześć. Firma wystawiła kilka ofert pracy. Z tego co widzę większość rekrutacji kończy się w kwietniu. Ktoś się orientuje po jakim ( mniej więcej) czasie można spodziewać się kontaktu z ich strony? Czy na wysłane CV teraz ( styczeń/luty) odpowiedzą szybko czy raczej dopiero w kwietniu? Przyznam, że wolałabym wiedzieć jak najszybciej czy są zainteresowani moją osobą.

@Joanna

Odpowiedziałem przez LinkedIna osobie z HRów w zesżłym tygodniu a w ten czwartek mam umówioną rozmowę techniczną.

Zuźka Nowy wpis
@Kandydat

Cześć, jak sytuacja po rozmowie? możesz o niej opowiedzieć? interesuje mnie przede wszystkim czas jej trwania oraz ocena tego czy warto w ogóle podjąć się kandydatury.

Mancy Nowy wpis

Pierwszy raz spotkałem się z tak tragiczną firmą. Całkowity brak zainteresowania pracownikiem, managerowie rozsiani po całym świecie, więc ciężko coś załatwić. Managerów nad sobą ma się trzech, zmieniają się w zależności od projektów. Ciągłe naciski na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, które trzeba sobie wcisnąć w dzień, bo nie ma jak na nie zalogować czasu. Z dnia na dzień zostałem bez projektu, bo miała być możliwość rozwoju w innym, ale jak wszystko inne, coś się posypało i tyle o tym projekcie słyszałem. W sprawie nowego projektu odezwały się dwie osoby, ale od razu temat się skończył bez podania żadnej przyczyny. Będąc bez zajęcia byłem proszony o to, żeby dalej brać udział w rozmowach rekrutacyjnych na stanowiska, na których sam bym mógł pracować, więc bardzo miło… Na plus jedynie HR z wrocławskiego biura, które próbowało przynajmniej pomóc w niektórych sprawach, jak nie było wiadomo, do kogo się odezwać.

Cześć, znalazłem ogłoszenie o nabór na te staże w IT i mam takie pytanie do ludzi, którzy mieli może styczność z tym. Czy po nich jest realna możliwość zatrudnienia w firmie na stanowisku ? Czy to tylko takie na chwilę, zeby doświadczenie zebrać? Fajnie by bylo, jakby to był początek czegoś na dłużej.

Programista Python

Jedna z gorzej wspominanych przeze mnie rozmów kwalifikacyjnych. Rekruterzy niezbyt przyjemni, z silnym akcentem utrudniającym zrozumienie (a pracowałem już z różnymi narodowościami i zazwyczaj nie mam problemów). Vapowali przez całą rozmowę.

Pytania bardziej devops niż Python. Sami nie wiedzą czego potrzeba na stanowisku. Zmarnowany czas. Rozmowa przerwana z mojej inicjatywy.

It's_all_investors

I've been working at the company for over 3 years. Here are main points. The pros: - Strong technical community - Team It's a pleasure to work with such experts, who are always ready to help - Education opportunity The company provides access to educational resources and covers expenses The cons: - Regular layoffs over 2 years - Lack of payraises - A toxic environment in the team called by constant reminders of being fired Could be a good place to work for engineers. I definately do not recommend it for recruiters.

Czy w Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Senior Software Engineer

I've had two experiences with that IT company in the past. The first time, I successfully completed both the technical and HR interviews, but unfortunately, I didn't receive any feedback afterwards. After about three months, the HR manager reached out to me and offered me a position. When I asked why it took so long, they simply said that even though I had performed very well in the interview, they didn't have a suitable position available at the time. I was quite surprised and felt that my time had been wasted. It would have been much better if they had kept me informed during the wait and not left me hanging. It's definitely not the way an IT company should operate. Naturally, I declined their offer and felt quite frustrated. The second time I had an interaction with the company was this year. They apologized for their previous mishap, so I decided to give them a second chance. I had another conversation with their HR representative who assured me that everything was in order and they were ready to hire me. They even requested sensitive personal information like my passport scan, immigration status, and EU protection status. I politely declined to send such private information through email and instead suggested providing it in person if I received a written job offer. Eventually, I agreed to send some documents to facilitate the security and immigration checks. However, once again, I didn't hear anything from the company for over a month. I strongly advise against investing your time in this company. If they can't streamline their hiring processes, it makes me wonder about the efficiency of their projects. I regret not reading the opinions on this website earlier.

@Senior Software Engineer

Hello. Thank you for your feedback. We are very sorry for the situation that occurred. We would like to verify what happened. Please contact us via email at cv-krakow@griddynamics.com to provide us with more details. Best regards.

Jak wygląda rozmowa techniczna na Senior QA Automation Engineer, jakich pytań/zadań można się spodziewać? Czy występuje live-coding ? Jak są oceniane odpowiedzi?

@Kandydat

Tyle szczegółowych pytań, a nawet nie wiadomo ile płacą. No chyba, że wymienili stawkę w ogłoszeniu? A co do pracowników, to liczę, że opowiedzą też co nieco o klimacie w firmie i zachowaniu kadry kierowniczej, jak i współpracowników? No chyba, że relacje ze współpracownikami nie grają takiej roli, ze względu na pełną możliwość pracy zdalnej?

Bardzo mnie interesuje posada Junior Training Specialist. Czy ktoś ma doświadczenia z tym stanowiskiem albo chociaż działem? Wspominają o możliwościach pracy zdalnej, chodzi o okazjonalną pracę zdalną? Czy na stałe też można w takiej formie pracować? Bardzo by mi to odpowiadało.

current employee

It used to be a good company, but recently they froze salaries, everyone says about cuts and no more projects. As seen in other comments - no projects for interns after internships. Additionally, ethics are very low - (usunięte przez administratora)in some teams, especially those led by Grid's colleagues' is quite standard. If you are in POD, you can encounter real (usunięte przez administratora)- and of course, the company does not do anything with them as they are pushing people to the limits, creating a toxic environment and eroding employee productivity and mental well-being in the long term. It's far from a proper agile environment that a programming company can really cherish. As mentioned in other comments, company policy requires you to do some free work for them, finding time during your free time after the project work, which is of course not paid (like performing interviews, growing peers - when in SL or DM role, or mentoring interns, preparing trainings, etc). You can of course gain some experience, but the company benefits more from that as they hire more people or can sell their employees for higher stakes. I don't recommend it.

@current employee

Can You tell me more what's wrong in Your opinion with company's ethics? Your post is eddited, especially in this segment. Also tell me please, how do they encourage, to do some work in Your free time? And what's the problem to say No, if they do not want to pay for it?

Your technical manager will be bugging you to do something internal for the company ("Becasuse everyone does and is expected to do so"). You can either do some cloud certification, mentorship or conduct technical interviews. Of course because this is a software house you still have your project where the client expects you to do 8 hours of work. So you're left with working for the client and then doing unpaid overtime doing some internal work for grid

Maruda

Rozmowa techniczna z osobą z dalekiego wschodu. O ile dobrze pamiętam 3 zadania, wszystkie algorytmiczne, typowy leetcode / hackerrank. Akcent interlokutora mocny (jego angielski poziom B2 przy dobrych chęciach oceny, ale wziąwszy pod uwagę wymowę raczej B1). Atmosfera dość stresująca, przypominanie o czasie nagminne i raczej w tonie poganiania, niż samego informowania o samym jego upływie. Nikt nie liczy na głaskanie po głowie, ale można wymagać chyba jakiejś minimalnej uprzejmości w komunikacji. 2 zadania zrobione do końca, w trzecim szkielet algorytmu, niedokończona implementacja. Rozmowa z managerem. Ta już po polsku, ale znowu akcent mocny, tylko tym razem bliższy wschód słychać, ale to nieistotne. Skrótowo opowiedział o projekcie. Z ciekawości zapytałem o feedback po części technicznej rozmowy i to był strzał w dziesiątkę. "No bazy danych dobrze, architektura dobrze, algorytmy do poprawy." To ciekawy feedback wziąwszy pod uwagę, że nikt mnie o architekturę niczego nie pytał, a słowa baza danych nie padły w ogóle w procesie rekrutacyjnym xD Odniosłem wrażenie, że ten pan nie zadał sobie trudu, żeby sprawdzić jak poszła część techniczna i ten feedback produkował na bieżąco. Na pytanie na jakim etapie jest projekt w obecnej chwili i gdzie on jako manager widzi projekt za powiedzmy pół roku nie uzyskałem klarownej odpowiedzi. Ogólnie: Mocno bym się zastanowił.

@Maruda

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy zweryfikować to, co się wydarzyło. Prosimy o kontakt mailowy z naszą firmą: cv-krakow@griddynamics.com celem zapoznania się ze szczegółami. Pozdrawiamy serdecznie.

Jeszcze widzę niedługo można aplikować na Senior Database Engineera z ogłoszenia, muszę się zdecydować. Warto, ktoś pracował? Ciężko mi podjąć decyzje, jak nawet widełek nie widzę. Może chociaż ktoś wie, czy stawki konkurencyjne?

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko HR Business Partner w firmie Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Kto ostatnio brał udział w rekrutacji i opisałby, w jakiej atmosferze toczyła się rozmowa i na ile merytoryczne były pytania? Jako że mam cztery lata doświadczenia na stanowisku seniorskim, to gotów byłbym się ubiegać o posadę Senior Java Engineer. Z treści interesującej mnie oferty wynika, że pierwsza rozmowa jest z kimś z działu HR, druga dotyczy kwestii technicznych, no i jest jeszcze trzecia. Można wiedzieć, czego dotyczy ten ostatni etap? I czy to wtedy dochodzi do negocjowania stawki?

Luka

A jak z praca na stanowiskach związanych z Hr? Obecnie szukają hr Bp. Zastanawiam się czy aplikować ?

Geniculata

Dramat, na pierwszy termin rozmowy rekruter nie przyszedł posiedziałem sobie na pustym spotkaniu, rekruterka nie raczyła odpisać. Zgodziłem się na inny termin, rozmowa wyglądała jakby rekruter przeczytał 10 min przed rozmowa wygooglował pytania. W zasadzie ponad polowa rozmowy była przepytywaniem z innych technologii lub rzeczami które uchodzą za złe praktyki(i żaden normalny dev nie napisze tego z pamięci bo nie używa tego na co dzień). Po rozmowie poprosiłem o feedback otrzymałem w odpowiedzi ze nie spełniam kryteriów XYZ - problem był taki że XYZ nie było poruszone na rozmowie. W zasadzie to chyba nic z opisu stanowiska i technologii wymaganych nie było poruszone. Strata czasu

@Geniculata

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jesteśmy w trakcie weryfikacji tego, co się wydarzyło. Prosimy o kontakt mailowy z naszą firmą: cv-krakow@griddynamics.com celem zapoznania się ze szczegółami. Pozdrawiamy serdecznie.

VenomSlicer

Na plus: Pracownicy - ci na niższych szczeblach - i chyba tylko tyle :) Na minus: Ostatnio ciągłe zwolnienia, niekiedy z dnia na dzień, bez uzasadnienia. Nieprzedłużanie umów po okresie próbnym lub stażu i informowanie o tym raptem tydzień wcześniej. Benefity takie, że żadne, a stawka - Cóż, jeżeli komuś uda się wynegocjować więcej na start, to jest ryzyko, że potem tę osobę i tak zwolnią, przy co miesięcznym cięciu kosztów. Nikt nie może się czuć bezpiecznie, decyzje o zwolnieniach są podejmowane ciągle i mało która brzmi zasadnie. Szacunek do pracownika jest tutaj zerowy. CEO chwali się miliardami na koncie, ale podwyżki zamrożone, redukcje etatów, brak projektów. Nie ma sensu się dzielić z górą żadnym feedbackiem, bo absolutnie ich to nie obchodzi. Podsumowując: Polecam tylko tym, którzy lubią dreszczyk adrenaliny albo tęsknią za dzieciństwem i wyliczankami "Na kogo wypadnie na tego bęc" :)

Magdalena
@VenomSlicer

Ok, no ale jak redukcje i zwolnienia, to kto tu pracuje? I jak ludzie czują sie niepewnie to dlaczego wciąż tu ktoś zostaje i chce pracować? Co trzyma tu ludzi?

wadowice2

Zdecydowanie odradzam. Firma z początku wydawała się być przyjemnym miejscem pracy, niestety po jakimś czasie się to zmieniło. Przykładów można podawać wiele oto niektóre z nich: - Kiedy CEO firmy został zapytany o plan podwyżek w związku z inflacją odpowiedział że w Argentynie jest inflacja, nie ma podwyżek i nikt nie narzeka, natomiast pieniądze na relokację rosyjskich pracowników się znalazły - Szanowny włodarz firmy opowiadał również o zaletach pracowników z indii, cały sens jego wypowiedzi na ten temat można streścić w jednym zdaniu: mało zarabiać a robić jak (usunięte przez administratora) - Kultura firmy jest taka że większość osób na wyższym szczeblu to rosjanie lub ukraińcy, nawet nie stwarzają pozorów że polacy mogą zajmować wyższe stanowiska : ) - Kochane kierownictwo firmy postanowiło wprowadzić pracę hybrydową, a docelowo na miejscu, bez żadnego ostrzeżenia, kiedy pojawiły się pytania co z osobami które zajmują się dziećmi lub mieszkają daleko od siedziby ignorowali ich pytania lub zbywali ich odpowiedziami typu "jakoś to rozwiążemy", nie wiem jak sytuacja ma się teraz ale pokazuje to stosunek to pracownika i jakże górnlotny poziom planowania takich decyzji przez management, a i oczywiście wprowadzenie takiego trybu pracy nie wiąże się z jakimiś benefitami pokrywającymi nowe wydatki z nim związane lub umilające taką pracę - Firma otwiera co chwilę programy stażowe tylko po to żeby po okresie próbnym odprawiać ludzi z kwitkiem, pamiętam sytuację kiedy duża grupa stażystów Java została odprawiona bez ostrzeżenia, na krótki czas przed końcem umowy bez czasu na szukanie nowej pracy - Brak transparentności Podsumowując nie polecam, pieniądze nie są jakieś dobre (chociaż opinie managerów i team leaderów są inne ale jakoś nie pokrywają się ze statystykami dotyczącymi tych stanowisk) a warunki pracy tego nie rekompensują, wręcz pogarszają.

Elka
@wadowice2

A to ciekawe z tym programem stażowym. A wiadomo, ile zarabia się na stażu? Jest jakaś kasa, czy jest to staż za wpis do cv?

varchar

Opinie o tej firmie trzeba by podzielić na te do listopada/grudnia 2022 i od stycznia 2023. Do końca 2022 powiedziałabym, że firma jak każda inna ma wady i zalety, ale ogólnie jest godna polecenia. Przez kilka lat stażyści z kolejnych edycji w ponad 95% zostawali przydzielani do projektów i zatrudniani jako juniorzy. Atmosfera w zespołach świetnia. Koledzy bardzo pomocni i życzliwi. Co innego od końca 2022 / stycznia 2023. Przez 6 miesięcy prowadziliśmy stażystów, a jedynym celem było ich zatrudnienie jako juniorów i tak też im do samego końca mówiono. Około 80 osób w okresie grudzień 2022 - marzec 2023 (3 tury stażów), miało to obiecane do ostatniej chwili, a 1-2 dni przed końcem stażów, centrala powiadomiła polski oddział, że nikogo nie zatrudni. Jest to zwyczajnie nieuczciwe. Wiem, że w biznesie nie ma sentymentów, ale nie wierzę, że tej decyzji nie dało się przekazać chociażby 1-2 miesiące wcześniej. Wściekli się i mentorzy/seniorzy i HR, praca pierwszych poszła w piach, a drugim o wiele trudniej teraz rekrutować. Z całej tej grupy dosłownie kilka osób wzięto losowo do projektów (nie decydował o tym poziom wiedzy), przedłużając im kontrakt jako... Umowę Zlecenie(usunięte przez administratora) Zaczęło się również zmuszanie do przychodzenia do biura 3-4 razy w tygodniu. (usunięte przez administratora) Do tego trzeba robić "charytatywnie" rozmowy techniczne poza godzinami pracy w projekcie. Coraz więcej midów, seniorów i HRów ma już oficjalnie status "Open to work", a nieoficjalnie jeszcze więcej. ;-) Podsumowując. Pracownicy jako koledzy są świetni, jako inżynierowie również, ale decyzje centrali delikatnie mówiąc nie napawają optymizmem na przyszłość.

@varchar

Witam, dziękujemy za szczere i szczegółowe komentarze. Przykro nam, że Pani/Pana postrzeganie firmy uległo zmianom na przestrzeni ostatnich miesięcy. Program stażowy jest centralnym elementem naszej organizacji od początku jej istnienia i nadal odgrywa istotną rolę w Grid Dynamics. Jego głównym założeniem jest wspieranie ludzi na początku kariery zawodowej oraz wyposażenie ich w umiejętności umożliwiające udaną karierę w IT. Jesteśmy dumni ze wspierania rozwoju naszych stażystów i zawsze usiłujemy zaoferować im stałą pracę po zakończeniu programu stażowego - zależy to zarówno od kompetencji/umiejętności stażysty, jak i od dostępności projektów, w których poszukiwany jest ten poziom umiejętności. Decyzja o wydłużeniu programu stażowego o dodatkowe 3 miesiące została podjęta w celu zwiększenia prawdopodobieństwa przypisania stażystów do takich projektów. Jeśli chodzi o powrót do biura, inicjatywa wspiera zarówno indywidualnych pracowników, jak i biznes - umożliwiając naszym zespołom na czerpanie z atmosfery skierowanej na społeczność, budowanie relacji, wzmacnianie sieci kontaktów, które z kolei umożliwiają współ-innowację, burzę mózgów i wymianę pomysłów, a także indywidualne możliwości rozwoju. Bardzo poważnie traktujemy rozwój i dobre samopoczucie naszych pracowników i zachęcamy do komunikowania się z odpowiednimi wewnętrznymi partnerami w celu omówienia tych aspektów, co robimy w ramach naszych publicznych wydarzeń wewnętrznych, a także podczas spotkań indywidualnych.

Hertz
@Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.

Nie jest Wam przykro, tylko employer branding nakazuje tak pisać. :-) Jaki jest sens w przychodzeniu do biura, po to aby mieć zdalne daily z zespołem, który jest rozsiany po Polsce i świecie? Przymusowe przychodzenie do biura to zmiana warunków zatrudnienia. Jeśli przyjmuje się ofertę z pracą zdalną, która dla kandydata była must have, to zmiana tego warunku w trakcie pracy przeczy "bardzo poważnemu traktowaniu samopoczucia pracowników". Odnośnie staży, to biznesowo normalne jest, że firma nie chce przepalać kasy i prowadzić je bo im się nudzi. Cel jest jeden. Wychodować sobie juniora na swoim stosie i przenieść go do projektu za dolne wartości stawek rynkowych aby zachęcić go do rozwoju. I to jest jak najbardziej pozytywne działanie. Problem w tym, że od pół roku tych projektów nie ma, więc rozpoczęte staże kończą się wbrew zapewnieniom do ostatnich dni bez zatrudnienia. A takie zapewnienia to bardzo negatywne działanie. I trudno chyba być z tego "dumnym".

Sara
@Hertz

Co do tego wątku pracy zdalnej, to czy w umowie pracownik ma zapis, że praca jest zdalna, czy to jest tylko umowa ustna z firmą?

KAVA

W jakim języku odbywa się rozmowa kwalifikacyjna HR i rozmowa techniczna na stanowisko stażysty? Czy jest szansa na rozmowę kwalifikacyjną w języku rosyjskim?

Koder
@KAVA

Angielski/polski. Jeśli nie władasz angielskim na poziomie, który pozwala na sprawne przeprowadzenie rozmowy, odpuść sobie staż, bo nie poradzisz sobie z zadaniami w jego trakcie. Poza tym nawet w wymaganiach stażowych jest angielski komunikatywny, test też jest w tym języku.

Emil
@KAVA

W Polsce, do tego przy całej sytuacji z Ukrainą, w branży, która wymaga posługiwania się angielskim, chcesz prowadzić rozmowę po rosyjsku?????????

asfd
@Emil

Przecież to rosyjska firma, której założyciel przeprowadził się do Kaliforni i teraz się chwali, że to niby firma "z doliny krzemowej". Rosjan jest bardzo dużo i łatwiej w krakowskim oddziale porozmawiać po rosyjsku, niż po polsku, pakiet relokacyjny z Saratowa i Sankt Petersburga robi swoje... Pracowałeś w Grid Dynamics kiedyś? @KAVA - nie, nawet jak jesteś z Rosji, to rozmowy są po angielsku.

Emil
@asfd

Nawet cały czas pracuję w tej firmie. Znam historię i wiem, jak to wygląda od środka, ale jednak na zewnątrz Grid stara się pozować na zachodnią firmę i na pewno nie chce gadania na rynku o prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych po rosyjsku. To by strasznie popsuło wizerunek, tym bardziej przy obecnej sytuacji politycznej. Pomijam już to, że ktoś bez znajomości angielskiego wystarczającej do rozmowy z rekruterem chce pracować w IT, bo to jest w ogóle żenujące.

Zostaw merytoryczną opinię o Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 18 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.