SPEEDNET Sp. z o.o.

Gdynia

SPEEDNET Sp. z o.o.

Opinie o SPEEDNET Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Edyta

@Marek, aktualne oferty pracy możesz znaleźć na oficjalnej stronie firmy. W celu zapoznania się ze szczegółami podaję link: https://speednet.pl/pl/praca.html @Patryk, możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Marek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Patryk

Firma jest bardzo nastawiona na komfort pracy, atmosfera jest luźna i mega przyjazna, w zasadzie to panuje brak jakichkolwiek reguł, można pracować w dogodnych dla siebie godzinach, w tym zdalnie w razie potrzeby, benefitów masa, w tym kilka jest moim zdaniem unikatowych w skali całej branży, pensja w mojej ocenie bardzo spoko, lekcje angielskiego firmowa liga bilardowa, do tego dużo imprez firmowych, w samej pracy duży nacisk kładzie się na czystą architekturę i dobre praktyki w pisaniu kodu, także kolejny plus. Z tej firmy mało kto się zwalnia, w zasadzie to kiedy jedna osoba się zwalniała to w całej firmie panowało zdziwienie, że ktoś odchodzi z takiej firmy

Edyta

@med89, dobrze o pracodawcy świadczy fakt, że umożliwił Ci na spokojnie w warunkach domowych zapoznać się ze wszystkimi zapisami umowy. Jest to profesjonalne podejście do przyszłego pracownika. Napisałeś, że rekrutacja ma tylko jeden etap, który jest rozmową. Wiem, że o tym już wspomniałeś, ale byłoby dobrze gdybyś konkretnie opisał pytania jakie zostały Ci zadane. Pomogą one innym zainteresowanym pracą w SPEEDNET Sp. z o.o. użytkownikom, przygotować się do własnej rozmowy kwalifikacyjnej.

med89

Mogę ocenić tylko proces rekrutacji, bo z podjęcia pracy musiałem zrezygnować ze względów osobistych. Rekrutacja zamyka się w jednym etapie – rozmowa hr + tech, pierwsza część to po prostu luźna rozmowa o oczekiwaniach/wymaganiach/projektach, druga to rozmowa techniczna (w moim przypadku – dość szczegółowa). Forma współpracy faktycznie dowolna – przed przyjęciem oferty dostałem maila z odpowiednią propozycją na umowę o pracę i b2b (od razu ze szkicem umowy, z którym mogłem na spokojnie się zapoznać). Korpo – zdecydowanie nie – da się poczuć luźną atmosferę.

Edyta

https://www.speednet.pl/pl/praca.html poszukuje kandydatów na kilka stanowisk, m.in. PHP Developera. To, co oferuje pracodawca, to np. umowa na czas nieokreślony, pracę w niekorporacyjnych warunkach oraz naukę języka obcego z native speakerem. Czy warto Waszym zdaniem aplikować do tej firmy? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy?

4ertgf

Super ze są jeszcze ludzie którzy umieją dostrzec pozytywy

Elaborat

Ciekawe jak to się ma do rzeczywistości. Byłbym ostrożny, bo opinie są różne. Napewno dużo zależy od projektu do którego się trafi. Ale warto próbować

NoOne

Premię tak. 20-50% pensji nawet kilka razy w roku. Podwyżka nie. Trzeba samemu walczyć, choć często podania są odrzucane. Awanse bardzo rzadko, nie ma tam przejrzysto wyznaczonych stanowisk i drogi rozwoju. Format pracy typowo oustsourcingowy, zarówno osobowo jak i projektowo.

Wiesz czy w firmie SPEEDNET Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Zostaw opinię o SPEEDNET Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEEDNET Sp. z o.o.