Opinie o SPEEDNET Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie SPEEDNET Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPEEDNET Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPEEDNET Sp. z o.o. w Gdynia

Piotr

Miejsce pełne pozytywnych ludzi i dobrej energii. Pracuje się tu bardzo dobrze. Szczerze polecam.

Riczi Nowy wpis
Pracownik

Pracuję w firmie od kilku miesięcy i mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Świetna, zgrana ekipa, ciekawe projekty i przede wszystkim super atmosfera, która zachęca do tego, żeby pojawiać się jak najczęściej w biurze :)

Piotr

Miejsce pełne pozytywnych ludzi i dobrej energii. Pracuje się tu bardzo dobrze. Szczerze polecam.

Antoni
@Piotr

Super, że masz tak dobrą opinię o firmie i polecasz ją jako miejsce pracy. Widziałem, że na stronie pracodawcy https://www.speednet.pl/pl/praca.html jest sporo ofert pracy. Czy mógłbyś podpowiedzieć jak przebiega proces rekrutacyjny i na co należy zwrócić szczególną uwagę? Czekam na Twój komentarz.

michu Nowy wpis
Pracownik
@Antoni

wydaje mi sie, ze na wszystkie stanowiska mają taki sam proces, rozmowa techniczna z tech leadem i osobą z hrów na jednym spotkaniu, potem decyzja i tyle, bez zbednych komplikacji, zadan czy etapow :)

michu Nowy wpis
Pracownik

luźna atmosfera, projekty różne w zależności od technologii, raczej nowe i mało utrzymania, ogólnie polecam, to nadal nieduża firma z dobrym klimatem, jest sporo osób, które pracują ponad kilka lat i dobrze się współpracuje z PMami

xnetx Nowy wpis
Kandydat

kiedyś brałem udział w procesie rekrutacyjnym. Pomimo że się nie dostałem firma wrażnie po sobie zostawiłą dobre.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w SPEEDNET Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. administracji?
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Tomek

Pozostaje mi tylko potwierdzić wszystkie poprzednie opinie: 1. miejsce pracy: komfortowe biuro, kameralne pokoje, prysznic, flipery, dartsy, piłkarzyki, PS4 z 4 padami, bilard, owoce, napoje, etc 2. projekty: duża różnorodność projektów, nowe technologie, wymiana wiedzy, scrum 3. benefity: angielski, niemiecki, opieka medyczna, fitprofit, siatkówka, koszykówka, kolarstwo (profesjonalne stroje, trenerzy, fizjoterapeuci, treningi, etc), liga bilardowa, liga piłkarzykowa, dużo imprez integracyjnych, raz w roku 2 dniowa impreza wyjazdowa, 4. rozwój: szkolenia, konferencje, hackatony, wewnętrzne warsztaty 5. rekrutacja: przeważnie jest 1 spotkanie: luźna rozmowa hr-owa i część techniczna, na pewno jest wysoki próg wejścia, jeśli nie masz doświadczenia liczy się umiejętność logicznego i abstrakcyjnego myślenia. Na stażu liczy się progres. Jak już zaczniesz u nas pracować, to raczej zagrzejesz miejsce dłużej. 6. luźna atmosfera, płaska struktura, a wiec szybkie decyzje, dużo niezależności, gra w otwarte karty

Michał
@Tomek

Dzięki za szczegółową opinię. Podałeś dużo plusów, dla których watro starać się o zatrudnienie w firmie. Dodaj jakie umowy są proponowane nowym pracownikom i ile trwa okres próbny?

Kamil
@Michał

Stażysta (bez doświadczenia komercyjnego) zaczyna zazwyczaj od zlecenia na okres 3 miesięcy. Później firma oferuje pełną elastyczność jeśli chodzi o formę zatrudnienia (B2B/UoP).

Wiktoria
@Kamil

Super, wielkie dzięki za takie informacje - także takich właśnie potrzebowałam. Dobrze, że w Speedent jest możliwość wybrania dogodnej dla siebie formy współpracy. A jak to jest, jeśli chodzi o pakiet socjalny? Macie jakiś podstawowy, czy może nieco urozmaicony?

Kamil
@Wiktoria

Tomek chyba wyczerpał temat, jest bardzo dużo benefitów :)

Antoni
@Kamil

Wspomniałeś w swoim komentarzu o stażystach. Czy jest możliwość przyjęcia także studentów na płatne praktyki lub ułożenie grafiku pracy tak, żeby łączyć inne obowiązki z pracą na przykład naukę?

Niko

Polecam pracodawcę. Dobrze się pracuje, bez presji i stresu. Spory pakiet benefitów. Firma wysyła na konferencje i kładzie nacisk na rozwój. Mało kto odchodzi :)

Michał
@Niko

Brak presji i stresu to duży plus atmosfery pracy, podobnie jak szkolenia, które zapewniają pracownikowi ciągły rozwój swoich umiejętności. Wspominasz, że można liczyć na spory pakiet benefitów, mogłabyś je wymienić?

Marek

Praca w takim miejscu to super sprawa i przynajmniej idzie się z przyjemnością!

Tom

Świetna atmosfera pracy, indywidualnie podejście do pracowników. Firma daje duże możliwości rozwoju, wysyła na konferencje i szkolenia (nie narzuca tego, wspiera inicjatywy). Projekty różne, dla różnych klientów, niektóre bardziej ciekawe, niektóre mniej, przestoje projektowe rzadko. Dużo imprez integracyjnych i wydarzeń firmowych. Biuro fajne, dobra lokalizacja, bez open space, fajna część rekreacyjna: bilard, piłkarzyki, flippery, darty, playstation. Ciężko się dostać na staż/juniora, ale jak już ktoś przychodzi to zostaje na długo.

Edyta

@Marek, aktualne oferty pracy możesz znaleźć na oficjalnej stronie firmy. W celu zapoznania się ze szczegółami podaję link: https://speednet.pl/pl/praca.html @Patryk, możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Patryk

Firma jest bardzo nastawiona na komfort pracy, atmosfera jest luźna i mega przyjazna, w zasadzie to panuje brak jakichkolwiek reguł, można pracować w dogodnych dla siebie godzinach, w tym zdalnie w razie potrzeby, benefitów masa, w tym kilka jest moim zdaniem unikatowych w skali całej branży, pensja w mojej ocenie bardzo spoko, lekcje angielskiego firmowa liga bilardowa, do tego dużo imprez firmowych, w samej pracy duży nacisk kładzie się na czystą architekturę i dobre praktyki w pisaniu kodu, także kolejny plus. Z tej firmy mało kto się zwalnia, w zasadzie to kiedy jedna osoba się zwalniała to w całej firmie panowało zdziwienie, że ktoś odchodzi z takiej firmy

Edyta

@med89, dobrze o pracodawcy świadczy fakt, że umożliwił Ci na spokojnie w warunkach domowych zapoznać się ze wszystkimi zapisami umowy. Jest to profesjonalne podejście do przyszłego pracownika. Napisałeś, że rekrutacja ma tylko jeden etap, który jest rozmową. Wiem, że o tym już wspomniałeś, ale byłoby dobrze gdybyś konkretnie opisał pytania jakie zostały Ci zadane. Pomogą one innym zainteresowanym pracą w SPEEDNET Sp. z o.o. użytkownikom, przygotować się do własnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
med89

Mogę ocenić tylko proces rekrutacji, bo z podjęcia pracy musiałem zrezygnować ze względów osobistych. Rekrutacja zamyka się w jednym etapie – rozmowa hr + tech, pierwsza część to po prostu luźna rozmowa o oczekiwaniach/wymaganiach/projektach, druga to rozmowa techniczna (w moim przypadku – dość szczegółowa). Forma współpracy faktycznie dowolna – przed przyjęciem oferty dostałem maila z odpowiednią propozycją na umowę o pracę i b2b (od razu ze szkicem umowy, z którym mogłem na spokojnie się zapoznać). Korpo – zdecydowanie nie – da się poczuć luźną atmosferę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta

https://www.speednet.pl/pl/praca.html poszukuje kandydatów na kilka stanowisk, m.in. PHP Developera. To, co oferuje pracodawca, to np. umowa na czas nieokreślony, pracę w niekorporacyjnych warunkach oraz naukę języka obcego z native speakerem. Czy warto Waszym zdaniem aplikować do tej firmy? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy?

4ertgf

Super ze są jeszcze ludzie którzy umieją dostrzec pozytywy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Elaborat

Ciekawe jak to się ma do rzeczywistości. Byłbym ostrożny, bo opinie są różne. Napewno dużo zależy od projektu do którego się trafi. Ale warto próbować

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
NoOne

Premię tak. 20-50% pensji nawet kilka razy w roku. Podwyżka nie. Trzeba samemu walczyć, choć często podania są odrzucane. Awanse bardzo rzadko, nie ma tam przejrzysto wyznaczonych stanowisk i drogi rozwoju. Format pracy typowo oustsourcingowy, zarówno osobowo jak i projektowo.

admin

Wiesz czy w firmie SPEEDNET Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o SPEEDNET Sp. z o.o. - Gdynia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
SPEEDNET Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 16 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Zwycięstwa 96/98
  81-451 Gdynia
 • NIP: 5862208698 KRS: 0000295602
SPEEDNET Sp. z o.o.