SPEEDNET Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o SPEEDNET Sp. z o.o.

med89

Mogę ocenić tylko proces rekrutacji, bo z podjęcia pracy musiałem zrezygnować ze względów osobistych. Rekrutacja zamyka się w jednym etapie – rozmowa hr + tech, pierwsza część to po prostu luźna rozmowa o oczekiwaniach/wymaganiach/projektach, druga to rozmowa techniczna (w moim przypadku – dość szczegółowa). Forma współpracy faktycznie dowolna – przed przyjęciem oferty dostałem maila z odpowiednią propozycją na umowę o pracę i b2b (od razu ze szkicem umowy, z którym mogłem na spokojnie się zapoznać). Korpo – zdecydowanie nie – da się poczuć luźną atmosferę.

Edyta

https://www.speednet.pl/pl/praca.html poszukuje kandydatów na kilka stanowisk, m.in. PHP Developera. To, co oferuje pracodawca, to np. umowa na czas nieokreślony, pracę w niekorporacyjnych warunkach oraz naukę języka obcego z native speakerem. Czy warto Waszym zdaniem aplikować do tej firmy? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy?

4ertgf

Super ze są jeszcze ludzie którzy umieją dostrzec pozytywy

Elaborat

Ciekawe jak to się ma do rzeczywistości. Byłbym ostrożny, bo opinie są różne. Napewno dużo zależy od projektu do którego się trafi. Ale warto próbować

NoOne

Premię tak. 20-50% pensji nawet kilka razy w roku. Podwyżka nie. Trzeba samemu walczyć, choć często podania są odrzucane. Awanse bardzo rzadko, nie ma tam przejrzysto wyznaczonych stanowisk i drogi rozwoju. Format pracy typowo oustsourcingowy, zarówno osobowo jak i projektowo.

Wiesz czy w firmie SPEEDNET Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Zostaw opinię o SPEEDNET Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEEDNET Sp. z o.o.