Opinie o SPEEDNET Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie SPEEDNET Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPEEDNET Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPEEDNET Sp. z o.o. w Gdynia

Piotr

Miejsce pełne pozytywnych ludzi i dobrej energii. Pracuje się tu bardzo dobrze. Szczerze polecam.

Riczi Nowy wpis

Pracuję w firmie od kilku miesięcy i mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Świetna, zgrana ekipa, ciekawe projekty i przede wszystkim super atmosfera, która zachęca do tego, żeby pojawiać się jak najczęściej w biurze :)

Piotr

Antoni
@Piotr

Super, że masz tak dobrą opinię o firmie i polecasz ją jako miejsce pracy. Widziałem, że na stronie pracodawcy https://www.speednet.pl/pl/praca.html jest sporo ofert pracy. Czy mógłbyś podpowiedzieć jak przebiega proces rekrutacyjny i na co należy zwrócić szczególną uwagę? Czekam na Twój komentarz.

michu Nowy wpis
@Antoni

wydaje mi sie, ze na wszystkie stanowiska mają taki sam proces, rozmowa techniczna z tech leadem i osobą z hrów na jednym spotkaniu, potem decyzja i tyle, bez zbednych komplikacji, zadan czy etapow :)

michu Nowy wpis

luźna atmosfera, projekty różne w zależności od technologii, raczej nowe i mało utrzymania, ogólnie polecam, to nadal nieduża firma z dobrym klimatem, jest sporo osób, które pracują ponad kilka lat i dobrze się współpracuje z PMami

xnetx Nowy wpis
Kandydat

kiedyś brałem udział w procesie rekrutacyjnym. Pomimo że się nie dostałem firma wrażnie po sobie zostawiłą dobre.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w SPEEDNET Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. administracji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomek

Pozostaje mi tylko potwierdzić wszystkie poprzednie opinie: 1. miejsce pracy: komfortowe biuro, kameralne pokoje, prysznic, flipery, dartsy, piłkarzyki, PS4 z 4 padami, bilard, owoce, napoje, etc 2. projekty: duża różnorodność projektów, nowe technologie, wymiana wiedzy, scrum 3. benefity: angielski, niemiecki, opieka medyczna, fitprofit, siatkówka, koszykówka, kolarstwo (profesjonalne stroje, trenerzy, fizjoterapeuci, treningi, etc), liga bilardowa, liga piłkarzykowa, dużo imprez integracyjnych, raz w roku 2 dniowa impreza wyjazdowa, 4. rozwój: szkolenia, konferencje, hackatony, wewnętrzne warsztaty 5. rekrutacja: przeważnie jest 1 spotkanie: luźna rozmowa hr-owa i część techniczna, na pewno jest wysoki próg wejścia, jeśli nie masz doświadczenia liczy się umiejętność logicznego i abstrakcyjnego myślenia. Na stażu liczy się progres. Jak już zaczniesz u nas pracować, to raczej zagrzejesz miejsce dłużej. 6. luźna atmosfera, płaska struktura, a wiec szybkie decyzje, dużo niezależności, gra w otwarte karty

Michał
@Tomek

Dzięki za szczegółową opinię. Podałeś dużo plusów, dla których watro starać się o zatrudnienie w firmie. Dodaj jakie umowy są proponowane nowym pracownikom i ile trwa okres próbny?

Kamil
@Michał

Stażysta (bez doświadczenia komercyjnego) zaczyna zazwyczaj od zlecenia na okres 3 miesięcy. Później firma oferuje pełną elastyczność jeśli chodzi o formę zatrudnienia (B2B/UoP).

Wiktoria
@Kamil

Super, wielkie dzięki za takie informacje - także takich właśnie potrzebowałam. Dobrze, że w Speedent jest możliwość wybrania dogodnej dla siebie formy współpracy. A jak to jest, jeśli chodzi o pakiet socjalny? Macie jakiś podstawowy, czy może nieco urozmaicony?

Kamil
@Wiktoria

Tomek chyba wyczerpał temat, jest bardzo dużo benefitów :)

Antoni
@Kamil

Wspomniałeś w swoim komentarzu o stażystach. Czy jest możliwość przyjęcia także studentów na płatne praktyki lub ułożenie grafiku pracy tak, żeby łączyć inne obowiązki z pracą na przykład naukę?

Niko

Polecam pracodawcę. Dobrze się pracuje, bez presji i stresu. Spory pakiet benefitów. Firma wysyła na konferencje i kładzie nacisk na rozwój. Mało kto odchodzi :)

Michał
@Niko

Brak presji i stresu to duży plus atmosfery pracy, podobnie jak szkolenia, które zapewniają pracownikowi ciągły rozwój swoich umiejętności. Wspominasz, że można liczyć na spory pakiet benefitów, mogłabyś je wymienić?

Marek

Praca w takim miejscu to super sprawa i przynajmniej idzie się z przyjemnością!

Tom

Świetna atmosfera pracy, indywidualnie podejście do pracowników. Firma daje duże możliwości rozwoju, wysyła na konferencje i szkolenia (nie narzuca tego, wspiera inicjatywy). Projekty różne, dla różnych klientów, niektóre bardziej ciekawe, niektóre mniej, przestoje projektowe rzadko. Dużo imprez integracyjnych i wydarzeń firmowych. Biuro fajne, dobra lokalizacja, bez open space, fajna część rekreacyjna: bilard, piłkarzyki, flippery, darty, playstation. Ciężko się dostać na staż/juniora, ale jak już ktoś przychodzi to zostaje na długo.

Edyta

@Marek, aktualne oferty pracy możesz znaleźć na oficjalnej stronie firmy. W celu zapoznania się ze szczegółami podaję link: https://speednet.pl/pl/praca.html @Patryk, możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Marek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Patryk

Firma jest bardzo nastawiona na komfort pracy, atmosfera jest luźna i mega przyjazna, w zasadzie to panuje brak jakichkolwiek reguł, można pracować w dogodnych dla siebie godzinach, w tym zdalnie w razie potrzeby, benefitów masa, w tym kilka jest moim zdaniem unikatowych w skali całej branży, pensja w mojej ocenie bardzo spoko, lekcje angielskiego firmowa liga bilardowa, do tego dużo imprez firmowych, w samej pracy duży nacisk kładzie się na czystą architekturę i dobre praktyki w pisaniu kodu, także kolejny plus. Z tej firmy mało kto się zwalnia, w zasadzie to kiedy jedna osoba się zwalniała to w całej firmie panowało zdziwienie, że ktoś odchodzi z takiej firmy

Edyta

@med89, dobrze o pracodawcy świadczy fakt, że umożliwił Ci na spokojnie w warunkach domowych zapoznać się ze wszystkimi zapisami umowy. Jest to profesjonalne podejście do przyszłego pracownika. Napisałeś, że rekrutacja ma tylko jeden etap, który jest rozmową. Wiem, że o tym już wspomniałeś, ale byłoby dobrze gdybyś konkretnie opisał pytania jakie zostały Ci zadane. Pomogą one innym zainteresowanym pracą w SPEEDNET Sp. z o.o. użytkownikom, przygotować się do własnej rozmowy kwalifikacyjnej.

med89

Mogę ocenić tylko proces rekrutacji, bo z podjęcia pracy musiałem zrezygnować ze względów osobistych. Rekrutacja zamyka się w jednym etapie – rozmowa hr + tech, pierwsza część to po prostu luźna rozmowa o oczekiwaniach/wymaganiach/projektach, druga to rozmowa techniczna (w moim przypadku – dość szczegółowa). Forma współpracy faktycznie dowolna – przed przyjęciem oferty dostałem maila z odpowiednią propozycją na umowę o pracę i b2b (od razu ze szkicem umowy, z którym mogłem na spokojnie się zapoznać). Korpo – zdecydowanie nie – da się poczuć luźną atmosferę.

Edyta

https://www.speednet.pl/pl/praca.html poszukuje kandydatów na kilka stanowisk, m.in. PHP Developera. To, co oferuje pracodawca, to np. umowa na czas nieokreślony, pracę w niekorporacyjnych warunkach oraz naukę języka obcego z native speakerem. Czy warto Waszym zdaniem aplikować do tej firmy? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy?

4ertgf

Super ze są jeszcze ludzie którzy umieją dostrzec pozytywy

Elaborat

Ciekawe jak to się ma do rzeczywistości. Byłbym ostrożny, bo opinie są różne. Napewno dużo zależy od projektu do którego się trafi. Ale warto próbować

NoOne

Premię tak. 20-50% pensji nawet kilka razy w roku. Podwyżka nie. Trzeba samemu walczyć, choć często podania są odrzucane. Awanse bardzo rzadko, nie ma tam przejrzysto wyznaczonych stanowisk i drogi rozwoju. Format pracy typowo oustsourcingowy, zarówno osobowo jak i projektowo.

Wiesz czy w firmie SPEEDNET Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o SPEEDNET Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SPEEDNET Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Zwycięstwa 96/98