Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Mlody1

Życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2023Roku całemu DWS Draexlmaierowi

Mlody

Życzę wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2023r abyście się zmienili na lepsze

Czik i ta

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę wam nowej, wspaniałej pracy w lepszym miejscu na ziemi. ***** Tesla :)

Karp i galareta

Siema przyjaciele z Tesli. Robimy tą trzy setkę z soboty na niedzielę? Przyda się więcej kaski, będzie kupione więcej karpia którego bardzo lubię :)))

Młody
@Karp i galareta

Nie ma trzy setki tylko dwó setka i dzień do odbioru

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

Jazdaaaaaaaaa

Siódma nocka, tylko montaż na nocce skapitulował. Ostra jazda bez trzymanki :P

Skrzat
@Jazdaaaaaaaaa

Bo trzeba byc twardy a nie mietki

Ukrainkw

Pytanie Dziś wypłacili świąteczne 528zl coś takiego ponoć ukraince dostali po 1300zl ? To prawda dużo jest już plotek

Stefcia
@Ukrainkw

No chyba tak na nowy manicure pedicure i kwas hialuronowy w usta

Zbulwersowany
@Ukrainkw

To byłby skandal!

Zabawa
@Zbulwersowany

Byłby gdyby to była prawda. Ale nie jest.

Mickey

Czy coś wiecie na temat 23.12 cały zakład stoi czy 1 2 zmiana normalnie ?

Ej
@Mickey

Większość pracuje 23 na dwie zmiany .

Myślący

Prawda to co mówią, że na Tesli od przyszłego roku ma być czterobrygadówka? Praca ogólnie spoko, nawet teraz gdy trzeba docisnąć na koniec roku ale nie na to się pisałem. Robię krótko więc moje wypowiedzenie długie nie będzie, na wszelki wypadek szukam innej roboty, a jest w czym przebierać.

@Myślący

Wszystko możliwe . Na macanie na kaszerowaniu dużych części od września jest

Już nie ma

Chyba jest

Najpierw się dowiedz a później pisz tak się rodzą plotki od 1 grudnia nie ma bo pracuje tam

Andreo

To fajnie dla was ale pewnie zaraz na montażu znowu będzie skór brakowało

Lili

A mnie zastanawia dlaczego to tajemnica, że najlepsza brygadzistka z Macana wyleciała.

HSK
@Lili

To nie żadna tajemnica odbijała swoje męża na wejscie i wyjście. Gdzie w tym czasie nie był w pracy i dlatego wyleciała po prostu jeszcze niech się wezmą za kaskę jak wychodzi o 18 z pracy i daje swojej przyjaciółce przepustkę żeby ją odbijała bo na zgorzeleckiej trzeba w aucie się ze swojim no wiecie co.... Robić

@HSK

Jestem ciekaw jaka Kaśka bo brygadzistka to o 18 nie wychodzi?

@HSK

Co pier****z że odbija męża jak go nie było rzeczywiście nie było go w pracy bo miał inne zmiany nie tajemnica ze wyleciała wyszła wcześniej ktoś ją odbił tak jakby była do końca nie pierwsza i nie ostatnia tak zrobiła każdy o tym wie wiele osób tak robi tu po prostu komuś zależało żeby wyleciała mogli dac jej po premii czy naganę bo zakład nie wiadomo na ile nie okradła więcej przewinień robią i nie wylatują ale do dupoliza co podpieprzyl karma wróci cieszy cię ze pozbawiłaś kogoś środków do życia w tych czasach

@Macan

Nie raz i nie dwa wyszła. Na liście było kilka razy. I dobrze że doniesli, ma za swoje. Gnębiła ludzi ,jak ich nie lubiła. Nie jeden odszedł ,albo wyleciał przez nią. Niestety. Za darmo ktoś się nie pofatygował do samej góry zamiast do kierowniczki. Ja nikomu ,źle nie życzę, ale jak pracujesz z ludźmi trzeba ich szanować ,zwłaszcza że miała ludzi pod sobą.

@Macan

Wyleciała bo olala kierowniczkę i nie raczyła się nawet wytłumaczyć tylko myślała że sobie sama ustala zasady i nikt jej nic nie zrobi.

@Macan

A co takiego zrobiła ze wyszła ile ludzi tak robi komuś zależało żeby wyleciała mówiła co myślała a nie jak niektórzy żale wylewają na forum prace pewnie znajdzie może i lepsza

@Macan

Bo nic nie powiedziała Justynie a to był jej obowiązek a pòźniej jak sprawa się rypła to nie raczyła przez kilka dni nawet pogadać z kierą. Wystarczyło przyjść i porozmawiać.

@Macan

Kierowniczka jest w porządku więc pewnie rozmowa by pomogła

@Pracownik Macana

Ha ha dobre która kierowniczka w porządku ile osób tak robi że ktoś kogoś odbija dobrze wszyscy wiemy to niby dlaczego nie szukali tego co ją odbił bo im na tym nie zależało

@Lili

Nie martw się już prace będzie miała ostatnio widziałem jak robiła prawko na D teraz tu ludzi będzie gnębiła

Ciekawe ile w tym roku socjalu na święta będzie? Jak myślicie?

Pawel
@Ania

500 druga grupa około. Reszta prawie to samo tylko różnicy groszowe w jedną lub drugą strone tak na tabeli jest. A o podwyżce z powodu inflacji i drugiej podwyżki w roku nie było żadnej aktualizacji

@Ania

A wie ktoś może kiedy wypłaca świąteczne? W dzień wypłaty czy może po wypłacie?

Jozek

12go

@Ania

500 490 480 Wszystko zależy od tego ,do którego pułapu Jesteś zaliczona.

Mixa

Witam Kiedy zaczynamy wolne przed świętami? Ostatni dzień pracy w piątek 23 ?

@Mixa

Mogła by być 23 inwentaryzacja to by było wolne

lol

Prawdopodobnie Tesla będzie pracować między świętami, a nowym rokiem. Ubaw po pachy xD

Lila
@lol

Tesla będzie pracowała przed świętami i przyjdzie tylko kilka osób na inwentaryzacje 27 go i później ma wolne :) Taka była bynajmniej rozmowa a co z tego wyniknie to się okaże

Nie kumam czochracza on raz się bierze za nieletnie a raz w WC robi loda kolesiowi....aż ciekawe czy temu co z nim jeździ też płaci w ten sposub

Odpowiedzianla
@Marcin

Pewnie odrabiał swoje premie co mu co chwilę zabierają za zachowanie jednemu zrobi drugiemu trzeciemu i ma premie uzbierana

Pracownik Macana

Piszecie tutaj głupoty o (usunięte przez administratora)itp a to forum powinno służyć do zamieszczania ważnych informacji

@Pracownik Macana

Pewnie poniżej kosztów utrzymania rodziny i cen

@Antonio

To odpowiedź dla Zioma o pensji konstruktora

@Pracownik Macana

Popieram to w 109procentach. Ci co swojego życia nie mają zajmują się plotkami jak te dewoty co do kościoła chodzą i (usunięte przez administratora) obrabiają

Czas na zmiany kto zostanie nowym dyrem?ja już mam swoje typy :)Przyjmuje zakłady :)

Antonio

Najlepiej jak będzie to Niemiec byle by nie Polak bo nasi to umieją tylko godziny nadliczbowe rozmnażać i normy zwiększać

jan

Xxx

Który to dyrektor kończy karierę?

Patryk

MYSLE ZE NOWYM DYREKTOREM ZOSTANIE UKRAINIEC....

A kto za pana Sz ?

Hahaha

Dyrem za kogo ? Ale to chyba oczywista sprawa

@Hahaha

Prawdopodobnie za naczelnego ale jak to będzie pan Sz to też ktoś będzie musiał jego zastąpić

Antonio

Będą to zmiany na gorsze prawdopodobnie

Szparki

Szparki
@Młody

Może ja może Ty a może ...... Marek :D

@Szparki

Jakie szparki i jaki łowca?

Oburzona

Jak jutrzejsza sobota na macanie pracująca czy już jest normalnie ?To co się ostatnio dzieje to masakra I drastyczne łamanie prawa .Nawet orzeczeń o niepełnosprawności nie respektują !

Aneta brygadzistka to jakaś totalna porażka kto dał jej te stanowisko wogole nie ogarnięta.obgaduje wszystkich w koło i nawet na swoich ludzi potrafi nagadac do kierownika,nie potrafi sama sobie zorganizować pracy ani ludzi z każdą rzeczą dzwoni do kierownika ta baba nic nie kuma.zreszta kierownik nie lepszy oni żyją tylko z plotek i jak tu się z kogoś ponabijac.zenada

@223

A która to ? Ta gruba czarna ? Ten przygłup tępy

@223

Pracownikiem produkcji tez nie była ok...obibok leser i plotkara nic się nie zmieniło tylko pensja Anetka Anetka

Makanka

UKRA to przyjeżdża do nas pracować czy robić sobie wolne po kilka tygodni a takie wolne jest szkodliwe dla pracujących

Patryk
@Makanka

To qrestwo jest roszczeniowe z każdej strony leniwe kiczowate i (usunięte przez administratora) a bezczelne

Wtryskiwacz

Ciekawe kiedy ktoś w końcu się weźmie za magazynierów z w213 mercedesa, albo stoją i obgadują innych z produkcji albo śpią po nockach w celnym... no ciekawe ciekawe.

Ktoś
@Wtryskiwacz

Po nockach? Czyli na pierwszych zmianach. Myślisz o kierownikach?

Kindee
@Wtryskiwacz

No albo tylko jeżdżą i bajeruja na mercedesie laski.

@Kindee

Za to Drex wzorowym pracodawcą nie jest i pewnie większych podwyżek by nie dał nawet jakby mógł a te najbliższe przy obecnej inflacji powinny być wysokie albo nie będzie komu pracować bo już teraz w firmie nie żle się dzieje.

hala

bo to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 621.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 570, z czego 180 to opinie pozytywne, 136 to opinie negatywne, a 254 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier