Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

Neonet

Kiedy jakieś weekendy lub 12h ?

Emilia
@Neonet

A to kiedyś były takie mozliwości że pytasz? Weekendy były wtedy lepiej płatne czy tak samo?

@Neonet

Narób sobie nadgodzin a później ci w premii świątecznej zabiorą połowę za to.

Mx
@Jo

Prawda!

@Jo

na jakiej zasadzie mogliby tak właśnie zrobić? ktoś na poważnie w ten sposób miał?

sporti

Firma oferuje jakieś benefity? W ostatniej swojej pracy korzystałem z karty Multisport i w sumie bardzo mi na tym zależy, więc jakby ktoś mógł się wypowiedzieć, czy jest tu jakieś dofinansowanie do zajęć sportowych typu siłownia czy basen?

jan
@sporti

siłownie to w tej pracy masz codzienie przez 8 godzin a latem nawet sauna jest...

Xyz

Tak, jest Multisport

@Xyz

Korzystasz? Albo ktoś stąd?

@Xyz

Bo zastanawiam się czy jest w okolicy jakaś fajna, honorująca multi siłka, najlepiej z dużą strefą wolnych ciężarów. Ale właśnie zależałoby mi, żeby była w miarę blisko zakładu

@Xyz

I wiem, że ja mogę sprawdzić, które honorują multisporta i sobie sam wybrać, ale zależy mi na czymś sprawdzonym i poleconym

Jajko
@sporti

Masz wyszukiwarkę google? To sobie poszukaj cos w pobliżu gdzie honorują. Zalesne te pytania twoje.

Robol
@sporti

Są benefity 1. Dofinansowanie karty Multisport Plus , Talony świąteczne w Grudniu , premia kwartalna , wczasy pod gruszą , opieka zdrowotna Luxmed i podobno bilety do kina .

@Robol

Grusza ile tutaj zazwyczaj wynosi? Ciekawi mnie też średnia wartość tych premii, przybliżysz?

@Jajko

Przeczytaj moją wypowiedź powyżej. Chodzi mi o polecaną przez tych z was, którzy korzystają, a nie jakąkolwiek honorującą multi. Żałosne to jest twoje podejście. Nie wiesz - nie odpowiadaj, a nie ciśnij tylko przez to, że zapytałem się miło o polecenie jakiegoś miejsca

Dziękuję bardzo

volvo
@Robol

dużo trzeba do tego multisporta samemu dopłacić? i luxmed opłacony w całości?

baros
@volvo

luxmeda masz podstawową opcje i chyba 10 zł płacisz tak mi się wydaje

mork
@baros

a nie wiesz czy można dołączyć też członków rodziny za dodatkową opłatą? na jakich to zasadach działa wtedy?

baros
@mork

wiesz co taka jest cena dla pracownika, a jeśli chodzi o rodzine to się nie orientuje, ale możesz się ich zapytać na rozmowie skoro ci zależy

Norm

Mam pytanie co do tego fragmentu ogłoszenia o pracę: "W niektórych sytuacjach – jeżeli aplikujesz na stanowisko należące do funkcji centralnych – proces rekrutacyjny ma jeszcze drugi etap – spotkanie z przełożonym korporacyjnym. To spotkanie odbywa się poprzez telekonferencję albo też poprzez spotkanie bezpośrednie – w Katowicach lub w centrali firmy w Szwajcarii." Dokładnie chodzi mi o ten fragment o rozmowie w Szwajcarii, jak to się ma odbywać, będzie to rozmowa po polsku czy nie?

Norm
@Norm

Jeszcze jedna sprawa, czy dobrze rozumiem, że istnieje prawdopodobieństwo, że spotkanie na żywo przebiegnie w Szwajcarii? Może ktoś przechodził rekrutacje i mi odpowie, bo trochę za dużo informacji do przeprocesowania w tym ogłoszeniu.

@Norm

nie sądzę, raczej po angielsku, choć no nie wiem

@Norm

zresztą no część ofert o pracę jest też po angielsku, pewnie nie bez przyczyny, nawet CV jest wymagane po angielsku, więc bez języka raczej cieżko

@Norm

też się chętnie dowiem, to mogłoby być ciekawe doświadczenie

kak

hej, słyszałem że szukają osoby na lidera produkcji projektowej CEE i chciałem się zrekrutować, moglibyście mi powiedzieć tak w skrócie czym bym się zajmował, jakie benefity są proponowane na rozmowie?

Tomos
@kak

przecież wszystkie te informacje o które pytasz masz w ogłoszeniu

Tomos
@kak

wiem, że oferta po angielsku, ale to wystarczy tłumacza włączyć i jazda

kak
@Tomos

dziękuje za poradę ale myślałem że ktoś na tym stanowisku mógł by coś powiedzieć w praktyce...

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Stały bywalec

Takie pytanie.moze nadszedł czas na ankiety o liderach?

Teresa
@Stały bywalec

Rozumiem, że masz jakies ale do liderów... Możesz podać konkrety?

Taka propozycja : może to najwyższy czas żeby zrobić ankiety o liderach?

maruś

hej, szukam pracki, wcześniej pracowałem na magazynach i przy inwentaryzacjach ale chciałem coś bardziej na stałe. Macie tam jakieś benefity i w jakich godzinach są zmiany?

@maruś

no da się na stałe bardziej zatrudnić tylko czy masz kwalifikacje jakieś

@maruś

benefity są jakieś, premie też, a godziny to zależy na co sie chcesz zatrudnić, nie?

produkcja jakby co to 3 zmiany 6-14-22

@kopko

w sensie mi chodziło o to, czy chętnie dają umowe o pracę? bo robiłem zazwyczaj na zleceniówkach i no zależy mi na umowie o pracę

@kopko

no taa, a szukają kogoś może na produkcje, nie wiesz?

@kopko

a cieżko jest? czy idzie sie przyzwyczaić?

@maruś

to już zależy jak dla kogo

@maruś

u mnie nie było to jakieś problematyczne, ale ja nie wiem jak będzie w twoim przypadku

@kopko

dobraa to dzięki, może będzie jakaś oferta na produkcje to wyśle CV i się sam przekonam, o ile się dostanę

masakra.

W tej firmie zamiast podnieść ludziom stawki to podnoszą normy,róbcie tak dalej to zaraz sami będziecie tu jeb..po nowym roku.

Dodam swoją opinię choć pracowałem 1 dzień, ale to powinno dać sporo do myślenia jeśli ktoś by się zastanawiał A więc tak po 2 dniach szkoleń przyszedł 1 dzień pracy dostaliśmy ciuchy robocze i szafki i tu się zaczyna pierwsze wrażenie... Z mojej szafki wyleciały muchy, a szatnia śmierdziała jakby spało tam stado bezdomnych. Po założeniu odzieży roboczej buty zaczęły mnie strasznie obcierać mimo iż specjalnie wziąłem rozmiar większy dodatkowo na dużych palcach u stóp pojawiły sie odciski, które po paru godzinach popękały i ledwo byłem w stanie chodzić. Jeśli chodzi o pracę to ekipe miałem bardzo spoko, ale sama praca już niekoniecznie. Mój szkolący musiał się zwolnić wcześniej do domu i zostałem sam na piankowaniu obsługując 2 maszyny, a hitem jest to, że od kolegów z brygady dowiedziałęm się, że do niedawna pracowały na nich 2 osoby po jednej na maszyne, ale biuro wymyśliło sobie, że może na niej pracować 1 osoba i tak oto zasuwałem jak (usunięte przez administratora) ledwo się z tym wyrabiając będąc całym uwalonym od wosku i 30 min domywałem w domu włosy Normy są tak wysokie, że ludzie tutaj nieraz nie chodzą do toalety aby je wyrobić co jest moim zdaniem chore. Przy pracy stojącej pracodawca musi zapewnić możliwość odpoczynku w pozycji siedzącej, nie zauważyłem ani jednego krzesła, a więc firma działą niezgodnie z przepisami. Nie ruszając się praktycznie ze stanowiska dowiedziałem się, że sporo mi brakowało do normy także śmiech na sali, większość z którymi tu rozmawiałem szukałą innej pracy, a niektórzy byli już na wypowiedzeniu Zarobki bardzo słabe jak sobie przeliczyłem musielibyście zasuwać 24/7 na nadgodziny aby się z tej wypłaty utrzymać no chyba, że wynajmujecie pokój za 500zł. Jeśli chodzi o premię to jest ona kwartalnie raz na 3 miesięce i jest jej tyle co inne zakłady dają na miesiąc także śmiech na sali. Usłyszałem też plotkę, nie wiem ile w tym prawdy, ale nie zdziwiłbym się, że gość na urodziny dostał od firmy.... Długopis Chciałem się zaczepić na miesiąc, ale po 1 dniu zrezygnowałem, nie będę sobie niszczył zdrowia dla jakieś januszerki i każdemu odradzam jeśli tylko macie możliwość pracować, gdzie indziej, bo nawet w holandii na 12 nie napracowałem się jak tutaj w ten 1 dzień

oooo
@Anonim

że gość na urodziny dostał od firmy.... Długopis, nie na urodzinny tylko za 15 lat w firmie

wow
@oooo

To i tak że coś dostał, ja w innej firmie nie dostałem kompletnie nic.

@wow

I to też nie jest nic dziwnego, to jednak praca, prezenty dostajesz od rodziny, znajomych, nie można tego oczekiwać w takim samym stopniu od miejsca zatrudnienia. Pracowników jest dużo, nie wyobrażam sobie, że każdemu mogliby robić jakiś fajny, droższy prezent.

Oooo
@brazil

Kolega się pomylił ze dostal prezent na urodzinny a to jest nagroda za pracę w autoneum za 15 lat długopis wart 119zl na allegro teraz bon za 1000 zł na wakacje .pl w lepszych zakładach dostajesz 100 procent lub wielokrotność wypłaty ale to w dobrych firmach

@Oooo

No to czy ja wiem, czy to tak źle...

@Oooo

Ja tam bym się nawet ucieszył

on

Niektórzy tak strasznie narzekaja, ale moim zdaniem nie ma wcale tak źle. Praca jak praca, mi sie pracuje zupełnie normalnie i na razie sie nigdzie stąd nie ruszam. Pozdrawiam.

Jajko
@on

Jeszcze tu wrócisz, z opinią.

ona
@on

Za kilka miesięcy napiszesz coś innego,poczekaj do podwyżek jak dostaniesz 200 brutto a min krajowe pójdzie o 600 do góry,teraz jest ciężko się utrzymać za tą wypłatę bez nadgodzin a co dopiero po nowym roku.

@ona

A skąd wiesz?

@ona

Może napiszę, a może nie, to już moja sprawa, poza tym nie pracuje tu nie wiem, 2 dni, tylko trochę dłużej, więc moja opinia też się znikąd nie bierze

niip
@on

przynajmniej bardziej wiarygodna, bo są tacy co po jednym dniu wydaje im się, że dowiedzieli się wszystkiego o firmie i mogą oceniać

@niip

Jeden dzień wystarczy aby przemyśleć czy warto tu tyrać za te grosze.

@Ja.

Nie wszystkim , bo dłużej tu pracujesz. Masz pewnie problem z pomyślunkiem .

Darya

Люди їдуть, тому що їм тут невигідно працювати, важка робота і дуже низькі зарплати, все більше людей кажуть, що шукають іншу роботу, тому до кінця року ще більше людей виїде.

Hahaha

Koniec bezkarnosci i nękania chorych pracowników... ,,Koniec obowiązku, który mógł ci przysporzyć dużych kłopotów. Teraz idąc na zwolnienie lekarskie, nie musisz siedzieć w domu - możesz chorować tam, gdzie chcesz. Wcześniej trzeba było zgłosić pracodawcy, gdzie się będzie. Pracodawcy nie są zachwyceni, bo będzie im trudniej kontrolować pracownika na L4,,"

Czy tylko ja jestem zdania że w tym zakładzie jest niezdrowa , wręcz (usunięte przez administratora) atmosfera ?

Stary.

Każdy kto tu pracuje ma takie samo zdanie,od nowego roku min krajowe wyższe o 600 zł,ciekawe kto tu zostanie jak firma da po 200 brutto? Chyba desperat

Ja.

Firma kogucik,słabo płacą a wymogi jakby płacili krocie,za niedługo nie będzie miał kto tu robić,tak będzie,bo prawie każdy z produkcji rozgląda się za czymś lepiej płatnym,zostaną tylko włazidu..i pupilki liderów ze stawkami 4200 a reszta je..za 3700.

@Ja.

Rozglądają się - patrzą - odejdą nie będzie komu pracować . I tak przez lata biadolenie i biadolenie a pracują dalej . Prawda jest taka , że za tą pracę to nie są złe pieniądze . Teraz znowu staży niezastąpieni będą pisać te swoje bzdury a dalej będą robić bo gdzie będą mieli tak dobrze?

@Bibi

Znowu biurowiec swoje a jak jest to każdy widzi,co raz więcej ludzi odchodzi ;)

@Ja.

No odejścia nigdy nie są dobrym znakiem, zwłaszcza jeśli jest ich więcej jak piszesz... Ale tutaj to normalnie te braki są stale uzupełniane?

Operator
@Bibi

Starzy pisze się przez RZ, nie przez Ż analfabeto!

bento
@Operator

przyszedłeś tu uczyć ortografii?

bento

chyba nie ten profil

@Operator

Łoperator - tak jest dobrze? Napisz mondry człowieku.

Mk z katowic

Podzielę się swoim doświadczeniem. Jeżeli ktoś uważa że przyjazna atmosfera pracy czyli używanie słów niecenzuralnych , obraźliwych jest ok i jest ktoś twardy psychicznie to polecam . Dobra atmosfera jest wtedy kiedy się zrobi ,,normę " . Nie ma normy to będą obgadywać ... Podobno na zmianie C najbardziej kładą nacisk na normę. Za to benefity są bardzo dobre : bony świąteczne , paczki , bilety do kina , dopłaty do wczasów oraz premie roczna i kwartalna, choć podobno za jeden kwartał w tym roku nie wypłacili . Jeżeli ktoś jest odporny psychicznie to polecam ten zakład .

Jan
@Mk z katowic

benefity? paczki i bony są z twojego funduszu socjaleneg czyli z tego co oddajesz co miesiac z wyplaty firma ci złotówki od siebie nie dokłada

Jan
@Mk z katowic

tak samo jak wczasy pod gruszą czy te bilety do kina ktorych nie było kilku lat

@Mk z katowic

W każdym zakładzie pracy jest fundusz socjalny.

lax

Ciężkie warunki pracy, trzeba sie narobić, ale wypłata uczciwa. Na pewno robota nie dla każdego, ale mi pasuje

Tak tu jest.
@lax

Wypłata uczciwa? Markety więcej oferują na start niż ludzie tu mają po latach pracy,jak tak dobrze płacą to dlaczego zwalnia się tylu starych pracowników?Zaraz będą szukać ludzi na ich miejsce,ciekawe czy znajdą takich ludzi jakich mają,mieli i niedoceniają ich i dlatego większosć ludzi co tu pracuje rozgląda się za czymś lepiej płatnym.

@lax

4 tyś netto to można nazwać uczciwą wypłatą za te warunki pracy które tu panują,ludzie tracą zdrowie w tym (usunięte przez administratora),ale skoro tobie pasuje to pracuj,firma napewno cię doceni,zobaczysz to jak przyjdą nowi jakie będą mieć stawki a jaką ty masz ;)

lax

Nie będę się tlumaczył z tego co mi odpowiada a co nie.

@lax

Nie wszyscy tu mają niskie stawki,może masz lepszą niż większość,to możesz być zadowolony.

Ja mam 6 i nie narzekam. Pracownik biura

@Anna

Też nie ma co porównywać biurowych do fizycznych

@Anna

Miej nawet 10,nikt Ci nie żałuje ;)

@Tak tu jest.

To czemu żaden z was w markecie nie pracuje, skoro tak tam niby dobrze?

@były wózkowy

Nikt nie pisze że w markecie jest dobrze,tylko że dają większe stawki! Czytaj ze zrozumieniem,a propos,kilka dziewczyn poszło właśnie do marketów i sobie chwalą,wypłaty o 500 zł wyższe niż tu miały.

@Ja.

Stwierdził, że oferują więcej znaczy jest lepiej, czytam ze zrozumieniem i dokładnie tak wychodzi

Róbcie dalej 12stki to napewno będzie lepiej i napewno weekendy będą szły. Dali ochłapy w postaci bonu a ludzie się rzucili jak pies na kość

samson

No i? Przynajmniej co dali, są miejsca gdzie nawet takiego bonu nie uświadczysz

były wózkowy

Ty rozumiem w takim razie za bon podziękowałeś, skoro krytykujesz innych, że się rzucili?

były wózkowy

byłem na magazynie, musiałem odejść (z prywatnych powodów, jakby ktoś się chciał doczepiać) było tak no okej, ekipe miałem spoko, jak ktoś się zastanawia, to warto spróbować, może wam się spodoba

Operator.
@były wózkowy

Magazyn a produkcja to dwa różne światy.

@Operator.

To moja opinia i każdy może mieć inną

@Operator.

Ja byłem zadowolony z pracy i mogę polecić

Ale co to ma do rzeczy?

@Operator.

On pisze o doświadczeniu ze swojego działu i stanowiska, nie z twojego

@Operator.

Nie rozumiem po co to pisać

Operator
@Ener

Bo na produkcji (usunięte przez administratora)jak wół za śmieszne pieniądze a magazyn ma lżej i lepsze stawki.Taka jest różnica.

@Operator

co wy myślicie, że na magazynie się leży i pachnie? ja nie mówię, że praca na produkcji nie jest ciężka, bo na pewno jest, ale po co się wtrącać w moją osobistą opinię dotyczącą magazynu, nie wiem co to ma na celu

LG100

Doświadczeni pracownicy odchodzą z firmy... Firmo Autoneum czas podnieś % weekendów.

Jest dobrze :)
@LG100

A po co? Zaraz przyjdą nowi,po 30 min szkoleniu będą robić tak jak starzy :)

Zagubiona Audica w lesie
@Jest dobrze :)

Pan\Pani chyba w biurze robi albo nie ma pojęcia o tej produkcji. Oczywiście pewne prace wykonuje się łatwiej, gdyż bardziej polegają na aspekcie siłowym czy wytrzymałościowym gdzie nawet małpa za banana ogarnie. Ale chyba Pan\Pani chyba nigdy nie widział\a reklamacji czy zatrzymań a żeby do tego nie doszło potrzebni są doświadczeni ludzie którzy kombinacją logiki, sprytu i odrobiny umiejętności plastycznych oraz sporej wiedzy o przebiegu procesu są w stanie utrzymać zadowolenie klienta z jakości naszych usług. W bardziej przystępnych słowach: wpuśćmy grupę ludzi nie znających procesów do fabryki, jest mała szansa że część zacznie wykonywać proste czynności, naciskać guziki czy przesuwać przedmioty albo sprzątać. Jeszcze mniejsza że ogarną sami z siebie sztuczki żeby półprodukty oraz produkty wychodziły wizualnie i żeby były montowalne. Znikome żeby wpadli na to co i jak pakować. Zanim ktoś krzyknie "standardy, instrukcje, katalogi, wytyczne!", to tylko papiery, bez doświadczenia i odrobiny ryzyka nie będzie zysku dla firmy, a potem pracowników. Ergo, bez doświadczonych pracowników w odpowiednich miejscach czy szkolących innych firma nie osiągnie sukcesu. Nie pozdrawiam.

AveMariaa
@Zagubiona Audica w lesie

Dlaczego tak dużo ludzi się zwalnia?

Stary.
@AveMariaa

Zarobki i podejście do doświadczonych pracowników.Tam u góry sobie myślą że tu każdy może zastąpić każdego,więc ich też mogą zastąpić i wtedy może tu będzie tak jak ma być.

@Jest dobrze :)

No to czekamy na tych asów :)

@Zagubiona Audica w lesie

Oj tam oj tam .znowu doświadczony pracownik wylewa smutki. Jak robota nie pasuje - to do kadr i pisać zwolnienie - proste .

hehe.
@Bibi

I tak właśnie ludzie robią,teraz podobno nie dają za porozumieniem stron,co grunt pod nogami się wali? Że nie będzie komu robić?Ludzie nie dostaną za porozumieniem to będą na L4 to i tak ich w pracy nie będzie :)

@hehe.

Będzie będzie nie martw się . Przyjdą inni " nowi " i będą solidnie pracować .

Będzie tak jak ty :)

Nason

To co tu jeszcze na forum robisz? Tęsknisz? A może cię wywalili? Xd

standard
@Nason

Pewnie tak i teraz się pruje ;)

@Bibi

No i gdzie masz tych nowych co solidnie pracują? Jak narazie to większość zwalnia się po dniu,kilku dniach,bo jak chodzili oglądali pracę to wydawało się lajtowo jak to mówili a jak przyszło im pracować i wyrabiać normę to lajtowo już nie jest,więc skończ pier.. Bo fajnie się pisze z biura nie mając zielonego pojęcia o pracy na produkcji.

eh
@Ja.

no ta, bo biurowi to mają tu czas siedzieć

@eh

Widocznie masz czas jak tu piszesz ;)

@Ja.

Wieczne żale , już napisałam jak nie pasuje praca płacą- to droga wolna. Autoneum to nie koniec świata. A praca na produkcji to nic trudnego skoro ją ogarniasz.

@Bibi

Chyba nie jesteś w temacie? Jak droga wolna skoro nie dają zwolnienia za porozumieniem stron tylko 3 msc,więc chyba jest na odwrót,człowiek znalazł sobie lepszą pracę za lepsze pieniądze a tu robią mu problemy bo nie ma kto pracować a co nas to ku..obchodzi że nie ma rąk do pracy? Niech zatrudnią sobie ludzi a nie trzymają nas na siłę 3 msc!

xxx

widać ze masz etat na pisanie tu opinii w sobotę o 6.15

@Ja.

Jak zwykle coś stoi na przeszkodzie. Nie podoba się to zwolnienie i bez znaczenia miesiąc czy trzy . Nikt na siłę nie trzyma pracownika , kodeks pracy - terminy wypowiedzeń i tyle.

Tetriz

operator maszyn - przyjmują bez doświadczenia? z wykształcenia mam technikum, warto aplikować?

Md

Wszystkich przyjmują

@Tetriz

Tak każdego biorą,jak masz technikum to tym bardziej.

Agrafka
@Tetriz

Biorą wszystkich jak leci bo brakuje rąk do pracy bo ludzie masowo się teraz zwalniają. Wynagrodzenie słabe. Normy wysokie, praca z woskiem,pianką, włóknem szklanym, gumami, gorąco. Po 8h wychodzisz śmierdzący od chemii, poklejony od piankownic lub spocony przy pracy na formowaniu gum. Nowe osoby zwalniają się po tygodniu. Liderzy...cóż... mało kto się nadaje na to stanowisko. Jeśli liczysz na szacunek w tej w firmie to niestety...Plusy? Trzeba by się było dłużej zastanowić.

Normiosz
@Agrafka

Witaj autoneum odklejone od rzeczywistości! Stawka wyjściowa na rynku na produkcji + 4100 brutto więc jak wam się skończą nadgodziny i bony to nadejdzie kolejna fala wypowiedzeń i zostaną liderzy ,5 Ukraińców i biurowiec i waszą klęska. I wasza nagrodą za wyrównanie garstki starych wykwalifikowany pracowników których . Azrównali ścienne stawka do nowo przyjętych. Albo się znajdzie kasa za staż i ciezkie warunki albo strzał w kolano i zatrzymanie klienta z powodu braku rąk do pracy

@Tetriz

Idź lepiej do Biedronki, serio.

Z innej beczki

Nie wiem ile firma obiecuje nowym po okresie próbnym,ale jak nowy zapytał mnie ile tu zarabiam jako stary pracownik (10 lat pracy w autoneum),jak powiedziałem mu że 100 zł brutto więcej niż on ma teraz jako nowy,to był zszokowany,jak to możliwe że tylko tyle i że pier..taką robotę że nie będzie tu je..3 msc na okresie próbnym aby dostać 100 zł więcej niż teraz ma,że woli iść gdzie indziej i dostanie dużo więcej niż tu oferują.Więc nowi motywacji żadnej raczej nie mają aby tu zostać i pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 247.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum