Opinie o Pull And Bear w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pull And Bear. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pull And Bear o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pull And Bear w Katowice

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pull And Bear? Chętnie zatrudniają?

Pracuś Nowy wpis

Chętnie zatrudniają studentów, ale jeśli chodzi o elastyczny grafik, to można jedynie pomarzyć. Ogólnie grafik potrafi zmieniać się z dnia na dzień. Umowa na pół etatu, gdzie wyrabiasz po 120-140 godzin, bo brakuje ludzi do pracy. Z dostosowaniem pracy do studenta bardzo średnio. Kierownictwo zachęca studentów, ale ciężko jest połączyć tę pracę ze studiami. Wysyłasz dyspozycje, które i tak są traktowane jak "prośby", a jak to prośby bardzi często nie są spełniane bo coś tam ;)

Co jaki okres czasu w Pull And Bear można ubiegać się o podwyżkę?

Natkabezkwiatka

Nie można, obowiązuje najniższa krajowa dla każdego + premia w zależności od tego ile sklep jej wypracuje (a ta jest w 95% dosyć niska). Można ubiegać się o zmianę stanowiska na wyższe, ale to też zdarza się najczęściej albo pupilkom kierowników albo osobom, które dają się wykorzystywać bez żadnego słowa sprzeciwu i nie mają zycia poza pracą ????

Odpowiedz Nowy wpis
@Natkabezkwiatka

Jesli chodzi o zarobki na stanowiskach managerskich - są bardzo dobre. Jeśli mówimy o zarobkach sprzedawcy na 1/2 to tez uważam ze są niczego sobie.

Czy Pull And Bear oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedz Nowy wpis

W pullu od razu otrzymujesz umowę o prace na rok oczywiście z możliwością przedłużenia jej o kolejny rok lub otrzymujesz po roku umowę na czas nieokreślony.

Darek

Generalnie firma jest dobrym miejscem do pracy wystarczy mieć chęci i umiejętności, polecam.

Rozmowa trwała 5 minut. Dosłownie było 1 lub 2 pytania. Zapewnienie o telefonie zwrotnym niezależnie od decyzji, ale nic takiego się nie wydarzyło.

Dyspozycyjność

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jaka umowa obowiązuje w Pull And Bear podczas okresu próbnego?

pullowicz

Nie ma w u nas okresu probnego. Od razu jest umowa o prace

Franek

W pracy trzeba pracować i z pewnością nie byłoby takich określeń . Firma dobra i spokojnie polecam!

@Franek

Nie da się pracować w pracy, w której pracownicy gnoją innych pracowników ☺️ Takie opinie nie biorą się z niczego. Polecam poznać bardziej osoby z którymi się pracuje. Praca nie byłaby zła gdyby ludzie z którymi pracujesz byliby wporzadku. Z Pewnością twoja dobra opinia wzięła się z tego ze jesteś kierownikiem. Jak stoisz cały czas na kasie to się nie dziwie ze lubisz ta prace bo się tam człowiek nie meczy zbytnio.

Balenciaga

Nie polecam pracy w firmie pull and bear. Szczególnie ludziom młodym. (usunięte przez administratora)Nikt mi nie podał ile zarabiam za nadgodziny nikt nie potrafił mi o tym powiedzieć, a wkoncu usłyszałam ze stawka zależy od sprzedaży masakra masowy sklep pull and bear i takie bzdury próbowali mi wkręcić. Nawet nie wiedziałam ile tam zarabiam. Grafiki zmieniające się co chwila dostosowane do potrzeb kierownika sklepu i jego popleczników nierobów wykorzystujących swoją pozycję. Połowa z nich powinna być oceniona negatywnie. Brak życzliwości i chęci pomocy. Masakra. To najgorsze miejsce pracy. Nie szukajcie pracy w tym sklepie (usunięte przez administratora).

Balenciaga
@Balenciaga

Szczególnie w Galerii Katowickiej ☺️

ola96

Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie ludziom młodym. (usunięte przez administratora)Praca za darmo do późnych godzin nocnych .(usunięte przez administratora) pracowników młodych i niedoświadczonych. Grafiki zmieniające się co chwila dostosowane do potrzeb (usunięte przez administratora) i jego popleczników nierobów wykorzystujących swoją pozycję. Połowa z nich powinna być oceniona negatywnie . To wszystko w Poznaniu.

krzyś66
@ola96

Święta prawda kierownictwo sklepu okropne, brak życzliwości dla młodych i niedoświadczonych wykorzystywanie, robota za darmo grafiki ułożone pod panującą tam klikę. Masakra. To najgorsze miejsce pracy. Nie szukajcie pracy w tym sklepie w Poznaniu.

bear

Sklep może fajny póki nie musisz niczego reklamować .Jakość spodni fatalna urywający się materiał.Reklamacja tylko uszkodzenia mechaniczne -negatywa.KLIENTA mają za nic.(usunięte przez administratora). Praca w akcie rozpaczy.

warszawa

Nikomu nie polecam, praca za free po godzinach, często do późnych godzin (1-2 w nocy), bo trzeba posprzątać sklep lub zmienić cenę sale. Kierownictwo - zależy gdzie, ale starszych czy głównych wybierają wg widzi-mi-się, a jeżeli już ktoś zasłużył to wcześniej musiał się (usunięte przez administratora)

lol27

Dokładnie tak ! poznan : grafik zmieniający się z godziny na godzine ! Wieczne niezadowolenie regionalnych i kierowników , praca do pozna 1 czesto do 23:00 w okresie sale nawet do 1:00 !!! czesto praca za darmo , nie wypisywanie pracowniko o faktycznych godzinach skonczenia pracy , poprawianie list obenosci , wychodzi tak , ze w mesiacu pracownik pracuje 2 dni za darmo bo jak sie zliczy wszystkie te nie wpisane godziny to tak jest. Ogolnie praca bylaby spoko ale kazdy chce tylko rzadzic strasi sprzedawcy , asystenci dzialow i kierownicy , glowni kasjerzy , jeszcze wiecej funkcyjnych !

only

Stanowczo nie jestem zadowolny z tej pracy co prawda niewiem jak jest gdzie indziej ale w krakowie jest praca w gdzinach wedlug grafiku ale pozniej godzina dwie trzy bo posprzatac trzeba totalnie za free takie extra od pracowników co najlepsze nikt sie nie odezwie co w sumie rozumiem bo prace ciezko znaleźć.Się pytam gdzie jakieś szanowanie pracownika sztab kierowników zastępców regionalnych i w ogóle niby taka kontrola heh ciekawe czy Góra o tym wie. Wytrwałości

Zostaw merytoryczną opinię o Pull And Bear - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pull And Bear?

Kandydaci do pracy w Pull And Bear napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pull And Bear