Opinie o Iqinvest Wojciech Fąferko w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Iqinvest Wojciech Fąferko, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Iqinvest Wojciech Fąferko o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iqinvest Wojciech Fąferko w Katowice

Iwan Nowy wpis

Opinia dobrego pracodawcy jest głównym powodem takiej ciszy na forum pracowniczym?

Klientka Nowy wpis

(usunięte przez administratora)kadra, która bierze 50 zł za powiedzenie, że nie da się zrobić elektrolizy na rudym nadmiernym owłosieniu twarzy, bo jest tylko na 2 tygodnie. Wciskają za to wosk i pastę cukrową. Tymczasem wszędzie piszą, że elektroliza jest metodą trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Strata pieniędzy żądanych za dosłownie nic.

Natalia Nowy wpis

Myślę, że dobra firma to i dobra praca. Z tego powodu nie piszecie?

Monika Nowy wpis

Ciekawa jestem dlaczego wciąz poszukują recepcjonistki ? czyżby była tam ciągła rotacja co moim zdaniem nie najlepiej świadczy o pracodwacy ...

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Iqinvest Wojciech Fąferko poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Robót Sanitarnych
Ventix Sp. z o.o.
(10 opinii)
logo firmy Prezes Zarządu Spółki
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
Cromo-Stal Sp. z o.o.
(6 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Anita

Jeśli czasami trzeba zrobić coś poza naszymi obowiązkami to nie uważam, ze to jest coś złego.

Praca w body care clinic to zdecydowanie praca tymczasowa. Ciezko w firmie wytrzymać dluzej, ze wzgledu na stosowany mobing ze strony menadzerek, wymagania powyżej zakresu obowiązków zawartych w umowie, ktore oczywiscie sa nie odpłatne. Twoj dobry dzien w pracy jest warunkowany dobrym humorem ww Pań. Umowa jaka daja do podpisania różni sie zupelnie od propozycji zaproponowanej podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zostawac w pracy trzeba bo pani menadżer, musi sobie zrobic zabiegi, ktore oczywiscie robisz za darmo. Brak jakiejkolwiek organizacji, brak materialow do pracy, środków, preparatow. Nie ma możliwości rozwoju, a jesli masz jakiejkolwiek wymagania co do wynagrodzenia to moga cie od razu wymienic ???? panie menadzer maja w srodkowisku opinie nie pozbieranych osob i najgorzej zarzadzajacych osob klinika w Katowicach. Nie polecam w zaden sposob

Pracodawca
@Pracownik

Opinia jest niezgodna z prawdą i nie odnosi się do konkretnych zdarzeń. Umowa z pracownikami zawsze podpisywana jest w 2 jednobrzmiących egzemplarzach, a każde zmiany wprowadzane są aneksem. Jej treść jest znana obu stronom i podlega możliwości negocjacji na każdym etapie. Nie funkcjonuje coś takiego jak praca za darmo, opiniodawca niestety nie ma prawdziwych informacji. Pozostałe punkty to subiektywna opinia lub nieprawda, zatem nie będziemy się do nich odnosić.

She

Byłam tam na rozmowie, odpowiedziałam biegle na pytanie zadane w języku angielskim. Panie które mnie przesłuchiwały a było ich 3 cały czas mówiąc kolokwialnie, mierzyły moją osobę z góry na dół, bacznie przypatrując się każdej z części mojej garderoby. Spełniłam wszystkie wskazane wymagania ale nie zostałam przyjęta. Dziwne miejsce, bardzo nieprofesjonalne. Jako klientka bym się tam nie pojawiła. A często korzystam z zabiegów takich miejsc zatem mam skalę porównawczą. Z tego co mi wiadomo oni nieustannie szukają recepcjonistki od ponad 4 lat.

Pracodawca
@She

Opinia jest niezgoda z prawdą już na samym początku. Nie prowadzimy rekrutacji w języku angielski, a podczas spotkań z kandydatkami są maksymalnie dwie osoby. Niedobrze, że portal nie prowadzi wnikliwej weryfikacji konta dodającego opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Iqinvest Wojciech Fąferko - Katowice

Iqinvest Wojciech Fąferko
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Johna Baildona 12 lok. 3
    40-115 Katowice
  • NIP: 5512107672 REGON: 072136717

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iqinvest Wojciech Fąferko