Opinie o L-W. Lebda-Wyborny sp.j. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie L-W. Lebda-Wyborny sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w L-W. Lebda-Wyborny sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L-W. Lebda-Wyborny sp.j. w Ruda Śląska

Justyna

Widzę, że od 2019 nie ma tu zbytnio opinii na tę firmę. Może coś się zmieniło? Ktoś się wypowie na ich temat - widzę że ktoś tu chwali finanse - na jakie kwoty można liczyć?

Byby
@Justyna

Pensje poniżej rynkowych, pracy więcej niż w innym aptekach. Nie polecam

Gabriela
@Byby

Serio poniżej rynkowych? :( A o ile tak mniej więcej. Praca sama w sobie ja wygląda? Co z obowiązkami?

Byby Nowy wpis
@Gabriela

Średnio 500-600 zł niżej niż w innych aptekach. Pracy dużo, bo personelu na styk albo za mało.

Agv

Niestety sama prawda. Praca ponad siły, pensja niższa niż w innych aptekach. Mgr w aptece to magazynier, którego zadaniem jest robienie przesunięć w nocy.

Wiktoria Nowy wpis
@Agv

Możesz powiedzieć coś więcej o tej pensji? To w jakich widełkach się ona miesciła? Nie było żadnych premii żeby coś dodatkowego dorobić?

Agv Nowy wpis
@Wiktoria

Premia to twoja pensja na która się umawiałeś a po zsumowaniu jest i tak niższa niż rynkowa. Premia za odsprzedazowki nie przekracza 100 zł za 3 miesiące, co daje 33 zł na miesiąc.

Agv Nowy wpis

Wszystko między innymi przez panią koordynator

Od czasu przyjścia pani koo. personel zwalnia się lawinowo. Robi z aptek magazyn, miejsce przeładunku a to wszystko ponad siły i możliwości personelu, którego ubywa z miesiąca na miesiąc. Nie widzi sensu i możliwości zatrudnienia większej ilości osób. Apteki całodobowe tutaj niechlubnie przodują. Pensje nie sa rynkowe a w porównaniu z tym ile trzeba zrobić sa w ogóle niskie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie L-W. Lebda-Wyborny sp.j..
Ruda Śląska
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
pracownilk

(usunięte przez administratora) i ignorancja kazdego procz tych z ktorych mozna cos wyciagnac

Filip

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

Mama02
@Filip

Można. Ja jestem bardzo zadowolona. Mam dobrą kierownik i kochany zespół. Finansowo też nie jest źle.

Raf
@Mama02

Kto może niech ucieko(usunięte przez administratora)

legeartis

Po dwóch przepracowanych latach, mogę śmiało stwierdzić, że w tej sieci aptek nie szanuje się w żaden sposób pracownika. Stawka bardzo przeciętna (po stażu maksymalnie 2200-2300 netto i to już z premią, którą niekoniecznie musisz dostać, jak chociażby nie wyrobisz kontraktów), warunki pracy ciężkie, robisz 10 rzeczy na raz, bo nie ma komu robić, a w zasadzie byłoby komu, tylko nie ma chęci zatrudnienia personelu poza niezbędnym minimum. Od jakiegoś czasu dołączył koordynator, który robi szkolenia sprzedażowe i każe wciskać badziewia z "Garaż Pharmacy". Łamane są przepisy, podczas których technik farmaceutyczny wydaje leki z wykazu A, Rpw, robi odpisy, wykonuje recepturę niedozwoloną dla tej grupy zawodowej (żeby jeszcze stawka szła do góry przy tym). Pracownicy mający po 10 lat stażu w zawodzie zarabiają jakieś 200-300 zł więcej, niż zaraz po nim. I to tylko jak się upomnisz. Na stażu najniższa krajowa plus do 10% premii uznaniowej. Nie polecam tej firmy, zresztą ilość osób zwalniających się w ostatnim czasie (magistrzy i technicy) przechodzi ludzie pojęcie. A aptek otwiera się coraz więcej, kontraktów takie coraz więcej, więc pieniądze są.

Skowronek

Atmosfera nie do zniesienia, ludzie fałszywi dziełą się na lepszych i niewolników. Kierownicy aptek nie potrafią kierowac zespołami, jeżeli idziesz tam z myślą że będziesz się rozwijał to i owszem ale w swoim zakresie. Traktują cię jako sprzedawcę a nie farmaceute. Odradzam głównie Bytom.

legeartis
@Skowronek

Można wiedzieć o którego kierownika chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o L-W. Lebda-Wyborny sp.j. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w L-W. Lebda-Wyborny sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy L-W. Lebda-Wyborny sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L-W. Lebda-Wyborny sp.j.?

L-W. Lebda-Wyborny sp.j.
  • Plac Niepodległości 5 lok. 1