Autoneum
2 311 2288 5 1
Tak serio. Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Pracowałem na produkcji w autoneum przej jakiś czas. Moje wrażenia są raczej neutralne, praca nie jest ciężka, doskwiera temperatura, pieniądze są raczej małe, przyjmując się dostaniesz 200 zł brutto mniej niż pracownicy pracujący po 5-6 lat więc nie oczekuj podwyżek. Teraz czyste fakty, na początku powiedzą ci ze jeśli jakies narzędzie wymaga naprawy to wypisujesz papiery i bedzie to zrobione. Kłamstwo. Narzędzia nie są naprawione po X lat. Pan od norm liczy je w komiczny sposób (czas pracy:czas 1 cyklu +20 bo zrobią) normy są podnoszone co jakiś czas mimo zepsutych narzędzi, po przyjęciu mają cie w (usunięte przez administratora) po prostu j.b.j ;) to zwykły braK szacunku do pracownika. Co jakiś czas jest "szkolenie" usprawiedliwiajace upier...lenie premi. Jeśli nie masz wyboru to popracuj jakiś czas bo tragicznie nie jest, ale raczej nie polecilbym tej pracy na dluzej. jeśli masz inny wybór to poważnie nie pchaj się tam bo to bez sensu więcej nerwów stracisz niż to warte jeden z pracowników powiedział mi "popierd..na firma na początku nie widać ale po chwili zobaczysz." Miał racje. Na koniec rada ode mnie, jesli szukasz pracy to nie jest praca z której w jakimkolwiek aspekcie będziesz zadowolony, a jeśli już tam pracujesz to szczerze mówiąc nie wiem co tam robisz. Pozdrawiam, Kamil.

Tak8Nie
Shadow
Nazwa działu: Produkcja

To co się robi to katastrofa ... Kierownik produkcji chodzi po halach sprawdza porządki itd a ja się pytam bhp gdzie kierownik ma szelki ?! Dlaczego my liderzy stosujemy wszelkie Wymagania A kierownictwo nie ? Dlaczego kierownicy zmiany ani kadra nie ubiera odzieży ochronnej bo co bo im wolno ? Dlaczego kierownictwo nie pilnuje produkcji gołym okiem tylko siedzi w tym KU. R. WI DOŁKU przez 8 godz i patrzy na kamerach czysty mobbing ......... Dlaczego inżynierowie którzy stwarzają pozory ze się na czymś znaja nie stosują przepisów bhp gdzie szelki maja i odziez ochronna ja mam kawe na stanowisku odrazu notatka upomnienie a taki moze wszystko. ..... Zapraszamy na stanowisko i 7.5 h noszenia tych zasranych okularow pol roku temu wzrok bez zadnych problemow a dzi po wizycie u okulisty 1 na lewe oko 1.5 na prawe wada wzroku na.minusie. dziękuję za takie bezpieczenstwo

Tak13Nie3
@Shadow

Wy liderzy stosujecie wszelkie zasady - śmiech na hali ,mistrzowie opier..d.a.l.a.n.i.a .Czysty mobbing to właśnie wasza sprawa.

@Shadow

Bo wam liderom wydaje się,że jesteście jak fekalia w kiblu ,najlepsi i niezastąpieni.Musicie się zebrać i ukarać kierowników,bhpowców,inżynierów ,a najlepiej nie wchodźcie im w cztery litery tylko traktujcie ich jak operatorów może się góra zorientuje jacy jesteście naprawdę.Bo przecież lider potęgą jest i basta.

Girubara
@Shadow

8h w u.j.e.ba.nych okularach, nie da się ich przecierac uj.e.bany.mi rękawiczkami, i to jeszcze co cykl trzeba, nic przez nie widać, bolą oczy!!! dezorientują, a o bolącym i zaczerwienionym nocie to juz nie wspomnę. Na cholerę one jak piankarz stoi po za maszyną i czeka na cykl??? Nie ma żadnego realnego zagrożenia!! Rozumiem za maszynami w maszynach przy pompach, ale nie ku.r.wa przy stole czy przy woterze!! Miały byc strefy na te okulary gdzie trzeba je mieć, ale?? Ale nikomu z biura nie chciało się tych stref wyznaczyć i z buta ze trzeba wszędzie!! To wasz wymysł a nie nakaz z góry!!!! Jeszcze tylko nam brakuje żeby chodzić w maskach i kaska 8h

@Shadow

Nie narzekaj tylko zmień pracę, Wam liderom szkoda bo macie dobre pieniądze za nic nie robienie a co mają powiedzieć operatorzy jak dopierd..się do nich o byle gów..,wymagacie norm mimo tego że są odpisy na awarie,przezbrojenia itp i za co? Za pieniądze trochę wyższe od min.krajowego?Ludzie już mają wyjeb.. na te normy,co drugi szuka lepszej pracy.

Nick Nowy wpis
@Shadow

Nie ma obowiązku chodzenia w szelkach po hali. Szelki wymagane są na magazynie oraz dla gości.

He? Nowy wpis
@Opr

Radzę przeczytać jeszcze raz to co napisałeś. A potem 2 razy zastanowić się przed wciśnięciem enter

Trele Nowy wpis
@Nick

A odziez ochronna tez nie jest obowiazkowa

Bardzo lubię swoją pracę

Postaram się wam coś wyjaśnić ja wiem ze zaraz się obrazicie i będziecie mieli swoje chore zdanie na ten temat spójrzcie obiektywnie. Zakład wam naprawdę płaci ogromne pieniądze za tą robotę. Jest premia kwartalny bony na święta większość firm tego nie daje. I robicie za mniejsze stawki skoro tak narzekacie że np w biedronce płacą więcej? Czemu te marudy się nie pozwalniaja i nie odejdą skoro wszędzie płacą lepiej? A ja Ci powiem drogi użytkowniku który to czytasz bo tak w głębi serca każdy wie że za tą pracę i tak jest spora kasa. Nie róbcie filozofii. Tej pracy bo w ciągu tygodnia jest się wstanie nauczyć wszystkiego na przyzwoitym poziomie pozdrawiam ja dziekuje bo 3 % podwyżki to i tak sporo w ustawie kodeksie pracy nie ma nic zapisanego że pracodawca musi dać podwyżkę dla tych wszystkich którzy tak marudza że mało proponuję się zwolnić

Tak8Nie3
@Bardzo lubię swoją pracę

Haha ogromne pieniądze? Pewnie jesteś jednym z tych małoletnich liderów mieszkający z rodzicami,więc powiem Ci tak wyżyj cały miesiąc za 2,5 tyś po opłatach jak masz jeszcze dzieci,teraz kazda firma daje na start od 3500 brutto a tu ludzie po latach pracy nawet tego nie mają!!!Chyba nie przeglądasz ofert pracy,druga sprawa kodeks pracy nie ma nic do podwyżek,to jest ustawa państwa że co rok zarobki idą w górę,jeżeli firma nie da nic to traci pracowników,proste,co rok rosną ceny i musisz dostać tą podwyżkę bo inaczej byś nie miał na życie!!! Ale co może wiedzić o życiu ktoś kto nie dawno zaczął swoją karierę zawodową???

Tak6Nie5
Szkoda słów...
@Bardzo lubię swoją pracę

Tu masz rację,większoś firm tego nie daje co ta,bo w większości firm premia taka jak tu jest kwartalna jest co miesiąc a bony to nie dostajesz od firmy tylko z własnych pieniędzy półgłówku.

Tak10Nie1
@Szkoda słów...

To do kadr i zmiana pracy.Nikt płakać nie będzie ????

Nie zesroj się!!!
@Bardzo lubię swoją pracę

Co tu jest do nauki? prosta robota i tyle,tylko tu nie chodzi o pracę lecz warunki,ludzie tracą zdrowie,firma zarzeka się że tu nie ma szkodliwości? jak nie ma jak ludzie uczulenia dostają od wosku,pianki itp,wdychają smrody z gumy, wypalarek itp,latem temperatura w której normalny zakład nie pozwala pracować ludziom więcej niż 6 h,a tu 10 min przerwy klimatycznej i za co? za pieniądze które można zarobić siedząc na (usunięte przez administratora) przy kasie.

Tak5Nie2
@Bardzo lubię swoją pracę

Widać że jesteś liderem lub pracownikiem jednego detalu lub osoba się podszywajaca sie pod prawnika produkcji od nowego roku najniższa płaca 3000 wszędzie tu trochę więcej za 4 lata ma być 4 tyś to u nas też będzie 4 przez to firma nie daje więcej podwyżek zobaczymy na wiosnę jak będzie A co do bonów gdzie nie daja do wina tam pracujących każdy pracodawca musi mieć fundusz i to są pracownika pieniądze A w jakiej formie to wypłaca do już jest zakładu można dac kasę i nie muszą być to bony

Nik
@Ja

Rozumiem że się zwalniasz i idziesz do firmy(niejednej) która na start daje 3500?

Tak tu jest.
@Bardzo lubię swoją pracę

Każda praca na produkcji nie jest skomplikowana,to ameryki nie odkryłeś,tu nikt nie narzeka na pracę,tylko na podejście do pracownika,tzw "góra" wszelkimi sposobami próbuję nam udowodnić że jesteśmy jakimiś debilami,głupkami itp,wymyślają jakieś głupoty,30pytań,5S i inne duperele,przecież tu pracują dorośli ludzie którzy mają większe problemy na głowie niż nauka debilnych pytań,skoro ktoś pracuje tu kilka lat to sprawa oczywista jest że wie co ma robić itd. A jak są problemy to od tego jest lider ma za to dobrą wypłatę i to jego zmartwieniem jest jak ma rozwiązać dany problem,a tu próbuje się wszystkim obarczyć pracowników opetatorów maszyn,jest reklamacja to operator odpowiada a dlaczego nie lider? Którego obowiązkiem jest sprawdzenie kibla,pojemnika przed wysylką,róbcie coś (usunięte przez administratora) w końcu a nie siedźcie ino na telefonach albo spacerujcie po halach,bierzecie prawie 2 razy większe pieniądze a jak jest wpadka to za nic nie odpowiadacie,jak są pochwały od góry to wszelkie pochwały idą w waszą stronę,a pracownikom nawet nie powie się zwykłego słowa "dobra robota" taka jest prawda,potem wielkie ździwienie że ludzie wypisują prawdę że są tylko wołami roboczymi za śmieszne pieniądze a reszta tych spija śmietankę po nich.

@Szkoda słów...

Premie to były 5/6 lat temu jak było liczenie końcowych operacji premie o 800 do 1200zl na kwartał A i były też większe A teraz masz ile i co najważniejsze to mogłeś mieć do 9 dni l 4 w każdym miesiącu i zawsze coś dostałeś teraz jeden raz pójdziesz na l 4 i masz po premi za wydajność. A premia w innych zakładach masz za obecność niech będzie tylko 10 procent z zarobków to jest premia A nie to co u nas ta tak zaraz będzie żebym się zwolnił jak mi nie pasuje

@Xxx

Dokładnie,ale temu ptasiemu móżdżkowi który tu tak zachwala zarobki nie przetłumaczysz,pewnie to jego pierwsza praca i pierwsze własne pieniądze,synek nawet nie orientuje się jak płacą w innych firmach i ile tam jest miesięcznej premii,chociaż by nie dawali bonów wcale,to i tak lepiej mieć premię po 400,500 zł co miesiąc niż bonów na parę stówek raz na rok.Pewnie też mam się zwolnić jak mi nie pasuje ;)

@Ja

Oczywiście - jak Ci praca ani płaca nie pasuje to wypad i tyle.Na tym polega konkurencja na rynku.Jak Twoim zdaniem mało płacą za Twoją pracę to trzeba się zwolnić.Wreszcie załapałeś!!! Brawo!!!

Iza lider
@Nie zesroj się!!!

Praca latwa jak budowa cepa , malpa nauczyla by sie dawac naklejke i pieczatke , spryakanie woskiem matryce to kazdy potrafi nie marudz ze tyle to malo trzeba bylo sie uczyc

Tak3Nie3
@Iza lider

Ameryki nie odkryłaś,każda praca na produkcji jest prosta a co do nauki to na produkcji pracują ludzie lepiej wykształceni od niektórych kierowników zmiany,firma słabo płaci to ludzie będą odchodzić,nowi przyjdą i zaraz też odejdą w dzisiejszych czasach nikt za śmieszne pieniądze nie będzie pracował,nawet jak by była to najprostsza praca do wykonania,za coś trzeba żyć przecież....A odchodzą pracownicy długoletni którzy potrafią więcej niż tylko przykleić naklejkę ;)

Tak7Nie1
jkr
@Iza lider

Żałosna odpowiedź. Typowe g3stapo z polskiego kołchozu. Czujesz się lepiej upokarzając ludzi za 100zł więcej? Wystawiasz najlepsze świadectwo tej firmie.

Stary pracownik.

Ciekawe dlaczego w tym roku dali już aneksy z tymi śmiesznymi podwyżkami? Nie było ocen pracowników itp? Chyba ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy że to jest zakład pracy a nie przedszkole lub szkoła że na koniec roku wystawia mu się oceny??? Tu trzeba patrzeć jak i co człowiek robi i czy ma częste absencje i dać mu odpowiednią podwyżkę,nie wiem kto tu daje te podwyźki ale coś tu nie gra bo ludzie którzy siedzą na jednej maszynie,mają bardzo dużo L4 w ciągu roku dostają lepsze pieniądze niż Ci co się jakoś starają,"nie chorują" często.Jeszcze jedno skoro lider ma coś do powiedzenia w sprawie podwyżek to dlaczego pracownicy nie mają głosu w sprawie jego podwyźki? Przecież pracownicy najlepiej wiedzą czy lider wywiązuje się ze swoich obowiązków?? A nie jak jedna liderka której nigdy nie ma na linii bo siedzi sobie u swojej starej brygady i każe ludziom w razie problemów dzwonić ze swoich prywatnych telefonów do niej,dlaczego Ja mam w pracy dzwonić ze swojego prywatnego telefonu? Przecież ten ktoś bierze nie małe pieniądze za swoją "pracę" i w jego obowiązku jest być na linii? Tak mi się przynajmniej wydaje....

@Stary pracownik.

Lider nie daje podwyżki tylko musi ja zaakceptować A to jest co innego kto się z nich za wami wstawi oni tylko patrzą na swoją (usunięte przez administratora) żeby tylko być na tym stanowisku .Jak mam tylko pytanie jak to jest z byłymi liderami że tak szybko sami przeszli na produkcję bo stawka została wątpię żeby dostali obniżki wynagrodzenia A to już nie jest takie fajnie robić z nimi A mieć ponad 1000zl mnie do wypłaty

@Stary pracownik.

Bo tak się nauczyli,ludzie chcą liderom wejść bez wazeliny do czterech liter a oni to wykorzystują.Chodzą po halach ,przystaną na rogu pogadają,poplotkują bo co mają robić i tak większość z nich nie ma pojęcia o pracy a udają ,że znają się jak nikt inny.Operatorzy muszą sobie radzić sami,lider co może pomóc?zadzwonić do UR to każdy potrafi,przykre ale niestety prawdziwe.

Iza lider
@Stary pracownik.

Dlaczego właśnie nie ma ocen liderow . ? Skoro kiedys byly .?

Ranking
Rockblock

Ja się pytam gdzie jest Sylwia?

Tak2Nie2
Były pracownik magazynu
@Rockblock

Sylwia poszła i jej nie będzie, miała dosyć patrzenia na was.

M.m
Nazwa działu: Produkcja

Nie jeden pewnie chciał zrobić porządek.. ale ma kontakty w biurze. A ona zyje tylko ta robota i ludzmi ... i norma. Awaria a dla niej nie liczy sie odpis tylko wyrobienie normy... Porażka...

H. U. J. O. Skoczek

Pozdrowienia w nowym roku

Bardzo lubię swoją pracę

Co za polemika liderem mieszkający z rodzicami.. drodzy koledzy i koleżanki na zarobki za swoją pracę nigdy nie narzekalem. Praca prosta nieskomplikowana skoro bezobrazy nieznajac ukraińskiego na migi uczylo się Ukraińców co mają robić i robili to nie róbcie filozofii. hałas chemia i temperatura co do hałasu i chemii wszystko jest w normie. Temperatura okej okres letni jest ciężki ale nie wiem kto wam (usunięte przez administratora) nacisk do głowy że jak jest więcej jak 35 stopni to pracuje się po 6h tutaj chodzi bardziej o wilgotność powietrza . Rzucacie że zarobki małe (usunięte przez administratora) która firma daje więcej niż ta na start a jeśli daje to nie płacz i się zwolnij a już mówię nie zwolnisz się bo prawda boli i dobrze wiesz ze za tą pracę taka kasa jest dobra

Tak3Nie8

Jeszcze nie zrozumiałeś że tu nie chodzi o trudność i skomplikowanie pracy? Ta praca nie jest trudna ale montonna i człowiek zdrowie traci w tych warunkach,ale poczekaj do starości wtedy zmienisz zdanie co do tej pracy jak będziesz latał po lekarzach od tych"normalnych warunków"Wiecznie młodym i tryskajacym zdrowiem nie będziesz.

Badz mądry - zwolnij sie

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!! Wszystkim którzy narzekają polecam zmienić pracę JUŻ!!! A swoją drogą(ci co marudza) czy możecie wymienić chociaż 5firm w których są takie świetne zarobki, cudowne premie, wspaniali liderzy?

Tak13Nie5
Amant
@Badz mądry - zwolnij sie

Tu nie chodzi o zarobki tylko o warunki pracy które w tej firmie są wyjatkowo szkodliwe i uciążliwe (temperatura, zapylenie, halas). Wiec logiczne ze ludzie nie chcą tracić zdrowia jeśli mogą znaleść bez problemu prace w normalnych warunkach i wcale nie bede musieli wtedy wiecej zarabiać.

Tak3Nie7
Amant
@Amant

Czytając opinie stwierdzam że jednak tak! Większości chodzi o niskie zarobki, małe premie, brak paczek! Więc co stoi na przeszkodzie? Zamiast pisać na forum usiadłby do napisania CV i wysłał do tych innych "cudownych" firm

Tak6Nie3
janek
@Amant

Mylisz pojecia ludziom chodzi o zarobki które są nieadekwatne to warunków pracy...

Tak3Nie6
brat
@Amant

Nie cudownych poprostu normalnych gdzie docenia sie pracownika...

Tak3Nie2
Mądry
@Badz mądry - zwolnij sie

(usunięte przez administratora) Każdy patrzy tylko swoich 4 liter,nic nie potrafią zrobić oprócz wykonania telefonu do UR czy elektryka a zachowują się jakby wszystko potrafili,nawet nie potrafią wyszkolić nowego pracownika tylko wysługują się operatorami,dalej wymieniać nie trzeba,każdy wie jak w tej firmie zostaje się liderem,na pewno nie za umiejętności!!! A zarobki są śmiesznie niskie za pracę w warunkach uciążliwych(hałas,gorąco,chemia) nie ma żadnego dodatku za te warunki a powinien być,poczytaj o warunkach uciążliwych (usunięte przez administratora)

Tak4Nie4
Mówisz Masz
@Badz mądry - zwolnij sie

Jakby się wszyscy zwolnili to sam byś też tu nie pracował ;) tu tylko nie narzekają liderzy i góra.

MerryChristmas
Nazwa działu: Produkcja

Ładne paczki dla ludzi z Kadr Bravo ! :)

Tak9Nie1
Janek
@MerryChristmas

ciekawe kto tam w styczniu wróci do pracy na produkcje :D

@Janek

Wszyscy - bo gdzie mają iść? Narzekają ,ale przyjdą do pracy bo nic innego robić nie umieją .Tacy tutaj ludzie pracują,wydaje im się ,że są niezastąpieni w tej pracy,a prawda jest taka ,że praca jest prosta jak budowa cepa i każdy tu może pracować.

opr2
@Opr

Każdy przyjdzie w styczniu przezimować,nie łatwo jest rzucić pracę,więc ludzie wrócą ale w międzyczasie szukać będą lepiej płatnej pracy,kto ma się zwolnić to się zwolni taka jest kolej rzeczy.

!!!

Jak już dajecie te uakarzające podwyżki to chociaż zepnijcie to spinaczem żeby nie było widać stawki,bo potem liderki obrabiają du... Kto za ile robi!!! Kurw..wszystko potraficie (usunięte przez administratora)

Tak12Nie1
@!!!

Gdybyś nie wiedział to lider każdemu musi potwierdzić podwyżkę to i tak wie ile masz nie musi patrzeć na aneks A co do podwyżek to już nie jest źle mieścimy się w zarobkach z biedronki na start od 3200 do 3600zl brutto

tak jest
@Xxx

Bzdura może potwierdzić kwotę jaką ci proponują a nie że wie ile masz,bo jest spora rożnica w zarobkach ludzi którzy naprawdę dobrze robią a tych co lecą w kulki i przeważnie ci co lecą w kulki mają lepsze zarobki.

@!!!

Dostali podwyżkę źle ,dostali kasę na święta źle - wiecznie im źle.Dzięki firmie za fajną kasę na święta no i oczywiście za podwyżkę - super, Wesołych Świąt !!! A jak się komuś nie podoba to są inne firmy które was przyjmą za wielkie pieniądze jak tu piszecie.

Tak2Nie2
@Opr

Jaką kasę dostaliśmy na święta? Bo ja oprócz bonów za które sam płacę składki na FŚS i podatek nic więcej nie dostałem? A 50 zł więcej do wypłaty twoim zdaniem to jest podwyżka? Poczekaj do nowego roku to wtedy odczujesz tą podwyżkę na pewno ;) jak pójdziesz do sklepu i ceny będą o kilkanaście procent wyższe,powodzenia :)

@Ja

Bo może na więcej nie zasługujesz,pomyśl,a może za tą pracę nie płaci się więcej,pomyśl.

Hahahah

Wielka tajemnica z zarobkami... Chyba wstyd prędzej

Tak3Nie1
Zadowolona operatorka
@Hahahah

Bardzo pozytywne zaskoczenie w związku z podwyżką teraz jedna na koniec roku od stycznia podwyżka kolejna. Nie sądziłam że zakład może okazać taką hojność względem ludzi

Tak1Nie6
Mega pozytyw
@Hahahah

Ja również dostałam ładną podwyżkę,choć patrząc na operatorów płci przeciwne już tak pięknie raczej nie było.

Tak1Nie3
Operator
@Zadowolona operatorka

Dostaniesz kolejną ale w 2021r hahaha.

@Zadowolona operatorka

Nareszcie prawda.Super!!

opr
@Mega pozytyw

Pod którym pokojem byłaś z pytaniem o podwyżkę? Masz ładną buźkę i (usunięte przez administratora) To dostałaś także ładną podwyżkę :)

Wstyd!!!

To co mówił dyrektor na spotkaniu to są jaja jakieś,kogo obchodzi jakie firma ma wydatki,My też musimy zapłacić czynsz,energię,odpady itp,od nowego roku wszystko idzię w górę! A nam dali podwyżki po 50,70 zł więcej do wypłaty,to są żarty jakieś,człowiek będzie miał jeszcze mniej niż ma teraz,ciekawe jakie oni dostali podwyżki i liderzy? Bo nie sądzę aby dostali po max 100 zł brutto,markety już dawno nas wyprzedziły w zarobkach,przykre!!!

Tak15Nie
Daremne
@Wstyd!!!

Boże to się zwolnij roboty pełno a nie wylewasz tu swoje zale

TakNie7
Kura
@Daremne

Nie powiedział jakie ma na pewno o się jakiś ider do został 3.8 wiecej

Ziobro

Podwyżki wstyd dla firmy. Idąc gdzieś indziej na start ma się więcej niż tutaj po kilku latach. Niepozdrawiam

Tak12Nie3
Ja

Dlaczego firma udostępnia zarobki pracowników liderom? Przecież jest wyraźnie napisane że pracownik ma dochować tajemnicy co do zarobków!!! Co to ma (usunięte przez administratora)być,dajcie nam też pracownikom dostęp do zarobków liderów,czy tak trudno jest wezwać pracownika do kadr i dać mu aneks do ręki w tajemnicy przed osobami trzecimi??? T(usunięte przez administratora) O podwyżkach to nawet nie wsponę bo szkoda słów:((usunięte przez administratora)

Tak10Nie1
...
@Ja

Tu zostały złamane przepisy kodeksu pracy,ja nie wyrażałem zgody aby mój przełożony czyli lider miał wgląd do mojego wynagrodzenia!!!,dlaczego zarobki liderów są owiane tajemnicą a zwykłych roboli już nie??

Tak9Nie1
Kato

Gdzie paczki świąteczne? Dziś w Garage club biba liderów i innych laserów właśnie tu są nasze paczki świąteczne pozdrawiamy

Tak11Nie1
Ciekawskiosobnikautoneum
@Kato

Ciekawe czy już dzwonili do menagera o zwiększenie budżetu czy nie hahahahaha liderowskie imprezy większość osób to idzie się napierdzielić bo w sumie kasa firmowa to można wybierać z najwyższej półki przecież można się pozwolić bo każdy lider dumą świeci jak kierownik i „osoby placowe”

@Kato

Ludzie wbijamy na imprezę jak za darmo i firmową

@Kato

A taki kryzys ponoć jest,nieroby zawsze wyjdą na swoje a My mamy dupić na ich imprezki :(

Dupazbitta
@Ja

Przecież im wolno wszystko, zaczynajac od rozpoczęcia pracy kiedy im się chce to jeszcze przywileje mając panoszą się po firmie jak władcy. (usunięte przez administratora)

aaa
@Ciekawskiosobnikautoneum

a co mieli robić? opłatkiem sie tam podzielić? czy herbatke pić?

Hurasu

Czy to prawda że w przyszłym roku będą zwalniać ludzi którzy chodzili na L4? Będę szukać haka na takich ludzi? Bo jak tak to się posypią sprawy sądowe, i to nie jedna. A sądy pracy raczej przechylają się w stronę pracownika.

@Hurasu

Ludzie sami będą się zwalniać po podwyżkach,więc nie muszą nikogo zwaliać.

Zmiana B

Zmiana B dziekuje za to że bony dostanie za tydzień. Każdy po 22 będzie je wydawał na zakupy przedświąteczne... Ale chyba w żabce.

zmiana B
@Zmiana B

Dziękujemy :)

Ginekolog z "C"
Nazwa działu: Produkcja

Ktoś wie wg jakich zasad przydzielane były premie świąteczne? Bo ja bez L4 dostałem tylko 320, a koledzy z Audi gdzie rewirowali po parę tygodni po 430-450 dostali. Co było brane pod uwagę?

Tak9Nie
Med
@Ginekolog z "C"

W sensie , ze bony świąteczne? Czy wszyscy juz dostali bony na święta?

@Med

Nie bony będą osobno a ta premia to miła niespodzianka :) dziś dostałem,już wiem dlaczego nie było paczek,duży ukłon dla firmy:) potrafi nas mile zaskoczyć :)

wkurzony
@Ja

ciekawe bo nie wszyscy dostali ..

@wkurzony

ktos pierwszy raz jest na l4 i nic nie dostal porazka

Tak4Nie2
@Ginekolog z "C"

A to premia była tylko dla wybranych no niestety tak zawsze tu było

Zenek

Ile dają?

JaśiuZeWsi
@Zenek

400-450

@Ginekolog z "C"

Człowieku, nie było żadnej premii świątecznej, nie siej fermentu wśród ludzi. Będą bony świąteczne z ZFŚS.

Tak3Nie3
Kurnick
@Pracownik

Ojej :( Nie dostałeś jako jeden z nielicznych? Nic się nie martw, w przyszłym roku może coś Ci wpadnie. Staraj się ;)

Mateusz
Nazwa działu: Magazyn

Pracownikom pod agencją nie przysługują ubrania jak nie mają przepracowane pół roku, paczki nie przysługują, bony na święta nie przysługują, zniżki w kantynie nie przysługują, wczasy pod gruszą nie przysługują, karta multisport również nie przysługuje :) hehe Wesołych Świąt :) pozdrawiam

@Mateusz

Z rozczeniami udaj się do swojego pracodawcy czyli agencji,my mamy bony ze składek na FŚS,więc z jakiej racji pracownicy innej firmy mają mieć bony za nasze pieniądze???

Tak7Nie1
Mateusz
@Ja

Czytaj ze zrozumieniem albo ukoncz w końcu podstawowke, nigdzie nie napisałem że coś chce za Twoje pieniądze :)

Stary
Nazwa działu: Produkcja

Kiedys premia to byla premia a nie to co teraz dostajemy! Wszyscy są wyrzuceni do jednego wora... wszystko wszystkim, ale jak by nie patrzeć to końcówkowi odpowiadają za wysyłane detale do klientów, powinni mieć lepsze premie, a nie takie jak np. formujący.(usunięte przez administratora)! Oni mają to gdzieś!!! Oszczędności, oszczędności...

Tak4Nie3
Stary2
@Stary

To idź cwaniaku na formowanie gdzie praktycznie codziennie dostajesz kogoś z innej brygady który ma wyje...na to co robi,zobaczymy czy wtedy będziesz taki cwany,większość końcówkowych w czasie cyklu siedzi na telefonie bo nie mają co robić jak idą dobre sztuki.

Tak8Nie2
Inny
@Stary

Wiesz.. Jak się formujący stara to końcówka ewentualnie coś podklei i tyle ma do roboty to czemu mają mieć gorzej? Sam osobiście pracuje na końcówce i mamy ten półwyrób bardzo dobry i za wiele do pracy nie mam a sam jestem świadomy że jak jest zła guma (łezki - pęknięcia bez winy operatora) to tak to zakleją/ skorygują że jest dobre. Formowanie też praca. Więc proszę Cie o docenienie tego :) życzę Wam Miłego dnia

Ble

Ludzie się zwalniają i zwalniać będą... to co się dzieje na zakładzie jest nie do pomyślenia... Przyjdzie dzień gdzie nie będzie miał kto robić końcowych operacji. Zaczną dawać nie doświadczonych operatorów i będą randomy, zatrzymania, reklamacje... może wtedy Ci którzy zarządzają tym bu....em otworzą oczy i zaczną doceniać tych którzy się starają

Tak8Nie
Byly pracownik

Cześć, jestem byłym pracownikiem. Formowalem na volvo id 3 lata i powiem tyle. Smiech na sali. Dupisz jak dzika swinia i nic z tego nie masz. (usunięte przez administratora) ok. Ale dlaczego lider obiecuje Ci szkolenie na końcowe i nic z tego? (usunięte przez administratora) Co do lidera, osobiście ok, czlowiek na miejscu, zaangazowany, ogarnia wszystko, ale im bardziej wejdziesz w du.. tym masz lepiej. Wiesz ze gadam o Tobie i wiesz kto pisze ???? poza tym robota daremna jak nie wiem, na cale szczęście sie wyrwalem z tegp bagna gdzie człowiek jest ponizany. Starsi pracownicy, o co nie mam do was zalu, wszystkich was szanuje i lubie, ale dlaczego ja musialem robic najciezsze rzeczy a wy ciagle ef albo wh? Mniejsza o to, lubie was i powodzenia, a calej reszcie z volvo (usunięte przez administratora) w dupala po same jaja

Tak5Nie3
Ble
@Byly pracownik

Byly pracownik... może po prostu się nie nadawałeś... nie pomyślałeśo tym?

Premia

No i kaj ta premia haha trochę na hali o tym się gada ale bardziej w zartobliwym sensie i proszę nie siać ferment takimi tematami bo są też ludzie którym by się takie pieniazki naprawdę przydały bo wiemy jak jest . I pamiętajcie firma nie da nic ponad dla normalnego szarego pracownika, myślę że każdy z góry jak by miał to by nam dał ale to też nie od nich zależy tylko bardziej od Szwajcarow ;)

Tak1Nie4
@Premia

Haha,dali by ci? Oni tylko patrzą aby nam zabrać a nie.dawać,śmieszną premię biorą za 3 miesiące jak np na L4 jest się w jednym miesiącu,dalej nie trzeba wymieniać....

Tamtam
Nazwa działu: Magazyn

Zmieńcie tego zastępcę z zmiany C energetyk jeden nie rozumie nic a biega jak poparzony

Tak4Nie6
??
@Tamtam

Z której brygady???

TakNie4
Bułka
@??

Magazyn, dokładnie zgadzam się z osobą wyżej totalny bezmózg

Tak3Nie2
Leonidas
Nazwa działu: Produkcja

Premia świąteczna cześć już dostała wczoraj

@Leonidas

No to ja byłem niegrzeczny bo premi świątecznej nie dostałem no szkoda może za rok u innego pracodawcy dostanę

zarobiona

Zenek
@Leonidas

Ile dają?

Bałwan

Rozumiem że firma szuka oszczędności ale żeby zakręcić ciepłą wodę gdy na dworze jest mróz to chyba lekka przesada,jak mamy się umyć po pracy w lodowatej wodzie??? Kaj (usunięte przez administratora)BHP??

Xyx
@Bałwan

Firma osiągnęła dno, oszczędności zacznijcie szukać na górze i w biurokracji

xyz
@Bałwan

a moze jest to awaria kotłowni? nick zobowiązuje...

Bałwan

Bo tu ludzie muszą być zahartowani,czyli latem mają dupić w 40 st upałach a zimą mają mieć zimną wodę by nie chorować xD

xyz
@Bałwan

(usunięte przez administratora) moze wystarczy odkręcić kurek po lewej stronie i poleci ciepła woda :)

@xyz

Dziękuję za informacje,faktycznie leci ciepła :) człowiek zalatany w robocie to kurki myli ;)

Inny
Nazwa działu: Produkcja

I znowu jak co roku urlopy wstrzymane

Tak3Nie1
Nazwa działu: Produkcja

Jak jest sprawiedliwość że osoby mające kartę Multi sport mają takie same wczasy i bony świąteczne

Tak4Nie3
Aaa
@Xxx

Rownie dobrze można by zabrać dofinansowania do książek dla dzieci. Bedziecie sie tak licytować co kto komu ma zabrać? Karte multisport moze w tej firmie mieć każdy. Nikt wam tego nie broni. Poza tym te karty nie są za darmo. Tez trzeba je opłacać z wypłaty.

Tak11Nie1
King
@Xxx

Wlasnie czlowieku czepiasz sie karty gdzie 60 zl potracaja co miesiac niech ci dofinansowanie do ksiazek zabiora , zreszta co ty chcesz zaoszczedzic otworz oczy wszystkich nas oszukuja jak by byl kryzys to by robiono droge za pewnie ponad milion przenoszono by wypalarki tez pewnie za darmo ? Pomysl logicznie

Żal
@Xxx

Dokładnie osoby które posiadają multisport sami sobie opłacają po 60 zł miesięcznie a osoby które mają dzieci dostawaja po 300 złoty na książki dofinansowania jeszcze do zielonej szkoły i to jest ok nie ważne jaką kartę mają osoby które pracują w biurach ... Mało tego dwa lata temu była robiona ankieta nie wiem czy pamiętacie aby zrezygnowac z pikników rocznych i pieniążki wlasnie rozdzielić do bonów świątecznych wczasów pod gruszą i kart multisport a teraz się Wam oczy otwarly paczki świąteczne nie są z ZFS które nam potracjaja co miesiac tylko zwykła inicjatywa Naszego pracodawcy

TakNie1
@Żal

Tylko problem jest w tym,że pikniku nie ma a bony są na coraz mniejsze kwoty,to gdzie pieniądze z pikniku?

@Żal

Nie po 300 tylko 200zl ale czeba faktury dać na 200zl .A i wtedy też było żeby te karty też wycofać jak i festyn .A co do zielonej szkoły to jest to tylko raz na dziecko i dokładają tylko część kwoty A nie całość

@Żal

Pracowałeś kiedyś w innej firmie czy od lidera się dowiedziałeś że paczki nie są z funduszu tylko od pracodawcy

Macka
@Xxx

Nie prawda, bo od dzieciątka...

Żal
@Xxx

Tak pracowalem w innej firmie i tam tez paczki organizowal zaklad pracy a tak ogolnie to skad wy wiecie jakie beda bony dostaliscie je juz czy sami je szykujcie dla innych pracowników porażka co Wy tu wypisujecie za bzdury

Wish kalifa

Czy ktos wie jak ma na imie ruda dziewczyna z deca ?

TakNie3
@Wish kalifa

Z jakiej zmiany?

Pracownik Hali do Kierownictwa

Żądamy od kierownictwa informacji do 1.12.2019r o wysokości tegorocznych bonów!. Nie mówcie że nie wiecie, że jeszcze jest za wcześnie o tym informować!. Mydlicie nam oczy i to samo się tyczy paczek na święta!. Mogliście chociaż wcześniej poinformować o tym a nie teraz jak idą święta!. Bądźcie w końcu na tyle odważni i zróbcie spotkanie z dyrektorem na każdej zmianie i niech poda w końcu na co zostały wydane pieniądze z Fundusz Świadczeń Socjalnych bo My pracownicy produkcji nie widzimy praktycznie nic z tego i jaka jest kondycja firmy jeśli taki wielki kryzys jest.. Szkoda tylko że poprzedni dyrektor zapewniał pracę a teraz to szkoda gadać i za psi pieniądz.. a o podwyżkach to lepiej też nic nie mówić bo po co.

???
@Pracownik Hali do Kierownictwa

O jakich podwyźkach piszesz? Tu nie mają na paczki dla ludzi a podwyżkę Ci dadzą? Zapomnij!!!lepiej zacznij szukać roboty od nowego roku jeżeli nie chcesz tu (usunięte przez administratora)za darmo.

Zostaw opinię o Autoneum - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie