Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

Wikia

Jeszcze nigdy nie pracowałam w korporacji, czy dam się odnaleźć?

korpo
@Wikia

a z drugiej strony nie dowiesz się jak nie spróbujesz, więc nie ma innej drogi, jak popracować w korporacji i wyrobić sobie opinię na ten temat

Pracowalem we firmie 4 lata, niestety w ostatnim czasie przebywałem na L4 z powodu choroby.Czy firma mogła mnie zwolnić z tego powodu,dostałem wypowiedzenie ale mam zamiar iść do sądu czy są szanse że wygram i będę mogl dalej kontynuować prace?L4 trwało 2 miesiące i 16 dni.

Prawda

Jeśli trwało ciągłość to nie mogli ci dac to jako powod wypowiedenia. Jak mome dorawdzic to 95% spraw w sądzie wygrywa pracownik. Autoneum sie za pewnie czuje, ktos kusi w koncu zrobic tam porządek z zewnątrz,.

Max

Witam, czy na stanowiskach biurowych jest możliwość elastycznych godzin pracy?

@Max

a to jest jakaś oferta pracy czy jak?

@Max

wchodzi w grę praca hybrydowo czy zdalnie?

tukan
@roxi

wchodzi w grę jak się uzgodni ze swoim przełożonym.

@tukan

ogólnie nie widzę za bardzo ofert pracy do was na biurowe stanowiska, ale mam pytanko czy przyjmujecie aplikacje spontaniczne? jest sens taką wysłać?

xxx
@tukan

jakie proporcje 1:4, 2:3 biuro/dom?

toni
@roxi

ale na biurowe masz tam jakieś oferty, chyba AR Accountant szukają i jeszcze na to samo stanowisko ale Juniora, więc sprawdź sobie czy ci pasuje

@toni

No ale nie każdy pracownik poszukujący pracy w biurze ma kompetencje na wszystkie biurowe stanowiska, więc może i są oferty, ale może po prostu nie na to, czego poszukuje, stąd chęć wysłania spontanicznej

@roxi

Moim zdaniem zawsze warto, no bo tak naprawdę co masz do stracenia? Najgorszy scenariusz jest taki, że nie dostaniesz żadnej odpowiedzi, ale przynajmniej będziesz mieć poczucie, że spróbowałaś

@roxi

Takie jest moje zdanie, ale oczywiście zrobisz jak uważasz :)

MediaExpert

Kiedy nadgodziny? Weekendy ? 12-stki ?

irys
@MediaExpert

tzn o co ci chodzi?

frugo
@MediaExpert

chcecie sobie dorabiać na nadgodzinach czy co?

tukan
@frugo

tak, dorabianie na nadgodzinach to częsta sprawa na fizycznych stanowiskach tak ogólnie rzecz biorąc, ale nie wiem jak tam u nas na produkcji wygląda sytuacja aktualnie

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
MarcinS80

Witam i o droge pytam,mieszkam w centrum k-ce i do firmy dojezdza z rana 657,i pytanie czy tym busem da sie wyrobic na 6 rano do pracy? tam widziałem przyjezdza 6:45,i czy jedzie normalnie czy czasami 0 6 tej dojezdza i czy czasami nie przyjechał,pytanie do ludzi co jezdza tym busem z centrum

@MarcinS80

Autobus przeważnie jest na czas. Ok 5 min zajmuje szybkie dojście do szatni. Jeszcze przebranie i dojście do brygady. 5:55 :) można uprzedzić lidera że jesteś na rano na styk.

Kadam

i nie mają o to problemu, że jest się na styk?

@MarcinS80

Nie aktualne,dzis sie dowiedziałem że wstrzymali rekrutacje

Deo
@MarcinS80

Da ktoś znać jak będzie jakieś info o wznowieniu?

@Deo

Pytaj agencje,tam najlepiej

Wiktor

On startuje 5 rano z Katowickiej i podjedzą na 5,45 pod autoneum

kandydat nr 1
@Deo

na (usunięte przez administratora) widziałem kilka ofert teraz jak coś :)

Grzgrz

Witam. Oferta na inżyniera procesu, piszą o możliwych służbowych wyjazdach zagranicznych? Jak z tym jest faktycznie? Często się zdarzają i do jakich krajów? Pozdrawiam

Alek
@Grzgrz

no dobre pytanie, podpinam się, da ktoś jakieś konkretne informacje?

udong

premie są jakie? miesięczne, roczne? jeśli są w ogóle

Pewnie kwartalne

pasjans
@Md

tak i roczne, jak pracowalem

samolot
@Md

i one na wszystkich stanowiskach obowiązują?

@samolot

Tak na wszystkich

Bubu
@samolot

Na twoim nie,bo zrezygnujesz po 3 dniach.

Kandydatka8

Może ktoś zdradzić jakiej wysokości były bony na Boże Narodzenie 2022?

Jo
@Kandydatka8

A co cię to obchodzi.

@Jo

nie no bez przesady ze stawek spowiadać się nikt nie musi, ale z drugiej strony takie pytanko czy to dla wszystkich zatrudnionych jest?

@Jo

dostajecie coś jeszcze od firmy z okazji świąt czy raczej nie?

@toja

teraz to już raczej nieistotne a dalej wisi na forum...

@Kadam

no zawsze wisi, przecież wątki nie ulegaja autodestrukcji po przedawnieniu poruszanego tematu

Alfa

Widzę, że szukają tu inżyniera utrzymania ruchu, mam przepracowane z 3 lata w zawodzie, tyle że nie w branży automotiv i się zastanawiam czy będzie to problemem, czy wysyłać CV czy chcą kogoś stricte z branży?

@Alfa

A i jeszcze chciałem dopytać jakie są godziny pracy?

Bibi

7 - 15

deli
@Alfa

Myślę, że liczy się głównie doświadczenie na tym konkretnym stanowisku, branża raczej nie powinna mieć większego znaczenia

@deli

tak też zrobie w takim razie, a są tutaj jakieś benefity?

kokos
@Alfa

niżej w wątku masz wypisane

@Alfa

co to w ogóle za pytanie. czy wysłać cv? kto ci ma niby na to odpowiedzieć jak nie ty sam.

rex

czy ktoś byłby w stanie przybliżyć mi ile mniej więcej potrwa tutaj rekrutacja do działu księgowości?

Teo
@rex

Trudne pytanie, chyba tylko rekruterzy to wiedza

@rex

a ile etapów zazwyczaj?

@Teo

ogólnie to ile czekaliście na odpowiedź po wysłaniu cv?

St
@hup

Nie o tym stanowisku mowa, ale u mnie to były jakoś niecałe 2 tygodnie o ile dobrze pamiętam

St
@hup

po rozmowie już krócej, jakoś koło tygodnia

Reesu

7 lat

piksel

4 etapy, opisane na pracuj masz

Jarosław
@piksel

Tak, rzeczywiście. W moim przypadku to pewnie będą trzy, bo chcę aplikować na elektryka. Możesz napisać czy faktycznie firma stawia na szkolenia i jaką mogą zaproponować kwotę na spotkaniu?

udong
@Jarosław

skąd wiesz że 3 będą? jakie jak już?

bolo
@udong

z tego co rozumiem, to ten dodatkowy, czwarty jest na stanowiska wyższe, te centralne czy coś

bolo
@udong

a jakie to pisali wyżej, że masz na pracuj opisany proces noo... w skrócie cv, rozmowa z HR i przełożonym i decyzja

@hup

Ja czekam dopiero rok, ale spoko jestem cierpliwa

aaa1

To ja pracuje na półkach daje każdemu po 5 negatywnych wpisów do akt jak ktoś mi się nie spodoba i zwalniam nazywam się wrona (usunięte przez administratora)

Sratatata

Dajcie starym po 700, nowym po 300 i po staremu, różnica między ludźmi w zarobkach, a nie wszyscy do jednego wora i firma zacznie działać. Kiedyś czlowiek był szczęśliwy że tam robi. Teraz to wstyd sie przyznać...

Bolek
@Sratatata

Oj kolega chyba ma (usunięte przez administratora) zapędy

smutny

hej, może mi ktoś powiedzieć gdzie szukać ofert albo w ogóle jakichś info po polsku? wszędzie same po angielsku oferty widze, nawet na pracuj pl...

smutny
@smutny

to znaczy, że angielski będzie wymagany w pracy? bo w sumie to nawet nie pomyślałem, że to będzie mus tutaj

@smutny

No ja Ci nie poręczę, może nie wymagany skoro bezpośrednio o tym nie piszą... Stawiają na "wielonarodowość"? To chyba też od stanowiska zależy, bo za jakim Ty patrzysz?

@smutny

są oferty po polsku tylko trzeba na różnych stronach poszukać

@smutny

ewentualnie można sobie też tłumaczenie zawsze włączyć, a jak aplikujesz do Polski to Polski zespół raczej będzie przeglądać twoje CV więc o to chyba sie nie musisz martwić

@Lidia

mi się wydaje, że piszą po Angielsku dlatego, że to międzynarodowa firma, nie wiem

@nikt

różne są ogłoszenia, to które mnie interesuje ma nazwę stanowiska po ang., a samo ogłoszenie jest po polsku, więc jest ktoś w stanie wskazać w jakim stopniu i czy na porządku dziennym używany jest u was ang. na stanowiskach inżynierskich?

ba pytanie
@kandydat

sluchaj w wiekszosci stanowisk inżynieryjnych ang to taki must have. Czego oczekujesz? że będziesz tylko z polakami współpracował? I nie chodzi tylko o autoneum. Takie czasy, nie znasz ang, to ciężko z robotą na wyższych stanowiskach. Na dziś dzien jak nie masz min. B1 to nawet nie podchodź. I nie mowie to, aby Ci dopiec, bo wszystko przed Tobą - masz ambicje? To i język ogarniesz. Powodzenia. And remember, Never give up.

@ba pytanie

zgadzam sie, takie czasy że minimum jeden język obcy trzeba znać, a angielski to w ogóle podstawa. znaczy no bez tego też się da gdzieś załapać ale jednak lepsze szanse masz z angielskim, więc jeśli u ciebie tak niezbyt z tym to polecam jakiś kurs i wtedy na pewno łatwiej będzie wyhaczyć jakieś dobre oferty

kobi
@ba pytanie

w punkt. ja znam ang. i niem., a i tak wydaje mi się, że pasowałoby jeszcze jakiś ogarnąć.. takie czasy..

@kobi

języki to teraz basic

Lulu
@kobi

Franciski polecam

Rber

Slaba placa jak na to co oczekują

Automatyk

Jakie stawki są oferowane na stanowisko programisty PLC / Automatyka?

kak
@Automatyk

nie sądzę żeby ktoś ci odpowiedział ile zarabia... lepiej na rekrutacji sie dowiedz

gof

nie ma w ogłoszeniu widełek?

Dyzio
@gof

Ja nie widzialem np.

@Dyzio

aż sprawdzę...

toool
@gof

no nie napisali niestety trzeba ich bezpośrednio zapytać ile komu zaoferują

@toool

czyli rozumiem stawka może być zależna od kompetencji kandydata?

@toool

znaczy rozumiem też, że możecie nie znać odpowiedzi na takie pytania ale akurat może ktoś się trafi

kobi
@milo

no to chyba pytanie retoryczne :)

Makaron
@Automatyk

rex
@milo

nie łatwiej zapytać ich bezpośrednio zamiast debatować nad tym tutaj?

Pro4

W sumie to dobrze że w tej firmie wręczają paczki z okazji Mikołajek ale zastanawiam się dlaczego , jak tu jest takie chamstwo i (usunięte przez administratora) . Niech się cieszą że ktoś chce jeszcze w tym zakładzie pracować , bo może niedługo paczki i bony nawet nie pomogą .

Bibi
@Pro4

Dlaczego obrażasz ludzi tu pracujących ?

@Bibi

a ma co do tego jakikolwiek powód / podstawę? zdarzają się mocniejsze przepychanki czy raczej atmosfera jest stabilna? ile osób tu w sumie teraz jest i czy ich liczba stale wzrasta?

bobo
@Bibi

Napisz i zacytuj gdzie cie/innych urażono?

kandydat

Ktoś tu pisał o paczkach na mikołajki i bonach, to jest co roku? co jest w takiej paczce? a te bony to o jakiej wartości? może ktoś coś więcej na ten temat powiedzieć? :)

baka
@kandydat

poniżej masz o tym wątek

kandydat1
@baka

gdzie go znajdę? jestem zainteresowany,jakie mają długofalowe benefity.

@baka

jest tylko informacja, że są, a mi chodzi o jakieś konkrety..

Juan
@kandydat

A co za roznica, pewnie i tak nie zdazysz sie juz zatrudnic

Robol

Który lider następny do degradacji ? :)

Bombek
@Robol

a to kolejne degradację mają być?

Baba zwonsem
@Robol

Lider z półek zmA (usunięte przez administratora)kierownika

prac

jakieś paczki na święta w tym roku sie szykują myślicie?

@prac

Się okaże .

@prac

A w ubieglym byla?

@321

Była

a co w nich?

Neonet

Kiedy jakieś weekendy lub 12h ?

Emilia
@Neonet

A to kiedyś były takie mozliwości że pytasz? Weekendy były wtedy lepiej płatne czy tak samo?

Jo
@Neonet

Narób sobie nadgodzin a później ci w premii świątecznej zabiorą połowę za to.

Mx

Prawda!

@Jo

na jakiej zasadzie mogliby tak właśnie zrobić? ktoś na poważnie w ten sposób miał?

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum