Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

Robol

Placa na produkcji plus minus ta sama tylko ze na jednym stanowisku ledwo się ruszasz, a na innych zrobisz pol normy i nie masz siły ruszać się wogole gdzie tu sprawiedliwosc

@kandydat

Cześć, widziałam, że firma rekrutuje na stanowisko AP Accountant. Jakie zarobki są w księgowości? Zastanawiam się nad aplikacją

Beast
@@kandydat

gdzie widziałaś to ogłoszenie mogę zapytać ?

Jol

na cos konkretnego warto zwrocić uwage w cv?

Chlebun
@Jol

W jakim sensie? Chodzi ci o to jak stworzyć cv pod dane stanowisko?

Chlebun
@Jol

Na pewno na doświadczenie związane z branżą, wszystkie szkolenia i kursy czy wykształcenie :)

Jimbo
@Jol

najważniejsze żeby doświadczenie w zawodzie było, to chyba najczęściej ich przekonuje

Bryks

zależy gdzie na magazyn np. nie mamy określonego doświadczenia wazne że by ktos pracował wczesniej wiedział z czym to sie je

Bryks

no i uprawnienia na wózki widłowe oczywiście

Dreamy
@Bryks

można je w trakcie roboty zrobić czy raczej wcześniej trzeba ogarnąć?

Dreamy
@Bryks

atmosfera tam jest spoko?

iskin
@Dreamy

sa róznego rodzaju szkolenia ale raczej w wymaganiach musisz miec juz aktualne uprawnienia

Asia
@iskin

Jakiego typu są to szkolenia? Każdy może w nich uczestniczyć? Odbywają się poza godzinami pracy czy w trakcie? Dzięki nim można mieć większe szanse na awans? O ile w ogóle taki jest tutaj możliwy, bo tego też nie wiem :) myślę nad aplikacją, a dla mnie rozwój zawodowy jest bardzo ważny :D

Wojan
@Asia

O jakie stanowisko pytasz?

Iszi
@Wojan

Ja się z chęcią dowiem jak to wygląda w kwestii elektryka, powiecie czy warto tu aplikować?

@Iszi

Jeśli uważasz że Twoje umiejętności są warte tych "groszy" które tu dostaniesz to tak,możesz aplikować.

Buzzmen
@Iszi

pracujesz na trzy zmiany od poniedziałku do piątku, obowiązki zależy gdzie jesteś czy np. na utrzymaniu ruchu czy gdzie indziej no ale wszystko po trochu jedna robota

Mitono

Zastanawiam się jak tutaj wygląda praca elektryka, bo w ogłoszeniu piszą że są trzy zmiany ale od poniedziałku do piątku, to jak to wypada godzinowo?

Mitono
@Mitono

Też mnie zastanawia, bo doświadczenie jest w mile widzianych to nie jest potrzebne? Ktoś ci pokaże co i jak tutaj?

nad

no dobra, ale jak z nadgodzinami? musicie coś wyrabiać, czy raczej trzymamy się jednak tych 40 godzin?

nad

w jakich godiznach są te zmiany?

fizir
@nad

pierwsza zmiana od 6ej pracuje

guaca

Może niekoniecznie w zgadywanki się bawmy tylko jak możesz to napisz normalnie jakie te zmiany..

Indige
@guaca

6-14-22, takie zmiany są, czyli łącznie trzy.

Indige
@Indige

Chyba że pytasz o biurowe godziny to tu już nie pomoge.

Dejm
@Indige

Z chęcią się również dowiem jak w ogóle tutaj wygląda praca w biurze i czy aktualnie są jakieś oferty

ralka
@Dejm

typowo do biura ogłoszeń nie widzę, prędzej inne stanowiska

mw

ja sprawdzałem na pracuj to jest ta strona z ogłoszeniami o prace

Iwona

Drugi dzień w pracy i musiałam wyrobic norme bez szkolenia na stanowisku ...

Hela
@Iwona

Wyrobiłaś te normę?, ciezko tam jest ?.

Szkodaczasu

Po co piszecie , żalicie się tutaj ,nie w realu. Dacie se (usunięte przez administratora) na łeb to tak macie. Wypłacić gościowi w czółko, przy wszystkich ,by każdy widział. Nie pomoże to jeszcze raz , do skutku. Ile Wy lat macie się pytam. Szacunek i jeszcze raz szacunek. Dla Was pracowników!.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

To ile ma operator maszyn na produkcji teraz? W tym dużym wątku jest jakieś 3,3 na rękę, ale nie wiadomo komu? Jak piszecie, to piszcie dokładnie, żeby człowiek wiedział. A czy opiekę medyczną można rozszerzyć na rodzinę za darmo, czy za dopłatą?

Katarzyna Ruda Śląska

W tej cudownej firmie jedyne co można dostać to nowotwór, kierownictwo jest okropne. Jedyne czym kierownicy się zajmują to imprezami firmowymi co sobotę i niedzielę. Normy kosmos, wyliczana każda sekunda przerwy, zachowanie jak w (usunięte przez administratora), wszystko niemiarodajne co do wypłaty. Jeśli jesteś zainteresowany dużą kartoteką medyczną i pomiataniem tobą w pracy to serdecznie polecam.

@Katarzyna Ruda Śląska

A jak na przykład zachowują się pracownicy dla siebie nawzajem? Bo o kierowników to w większości firm problemy ale jak ma się dobra ekipę do współpracy to od razu miłej się robi

Przychodzimy do pracy żeby pracować. Lider to nie przypadkowa osoba, często z doświadczeniem i dużą wiedzą. Lider wykonuje swoją pracę m.i. pilnuje swojej brygady. D.B. jest jednym z tych liderów który gdy masz za wolne ruchy to ci o tym powie ale czy to coś obraźliwego? To tylko szczera prawda! Bolesna?! Nauczy jak zaformować, zapiankować i wyciąć. Dobra rada dla nowych to dużo wytrwałości i nie oburzacie się z każdym zwróceniem uwagi że coś robicie źle bo tylko tak można się nauczyć dobrze pracować.

Jadzia

Nie sztuka jest ciągle upominac i dowalać pracownikowi. Sztuka jest go chwalić i motywować a także dawać mu atuty do tego, aby pracował jeszcze lepiej szybciej i skutecznie i to nie dla tego że lider tak chce, tylko ta osoba sama z siebie będzie chciała być jeszcze lepsza. Mało kto go ogarnia.

ciawaroma

zależy gdzie na q7 i tak usłyszysz na koniec "co tak mało"

Automatyk

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim pracownika biorącym udział w akcji ratunkowej i podkreślić że nikogo nie winie za zaistniałą sytuację. Uważam że zawiodła procedura bezpieczeństwa i brak czasu na reakcję. Po mały wracam do zdrowia.

@#@$$@@

W firmie źle się dzieje.a będzie jeszcze gorzej.starzy operatorzy się buntują nowi mają na wszystko wywalone.do tego dochodzą liderzy kierownictwo którzy trzymają ,,stronę,, nowych operatorow.nic im nie można powiedzieć bo się czują urażeni.to nie jest przedszkole żeby głaskać po głowie.Liderzy powinni być wzięci pod lupę.jest nagonka na operatorów którzy schodzą za ,,dwie,, do szatni a jak lider idzie w czasie pracy na kantyne na 20 minut to jest wszystko ok?.gdzie tu sprawiedliwość.lider powinien pilnować linii a nie siedzieć na kantynie albo plotkami się zajmować.proponuje ankiety o liderach jak było kiedyś może ,,góra,, by się w końcu zainteresowana

GREENjoint
@@#@$$@@

Te ankiety miały służyć operatorom jako straszak na liderów. Prawda taka, że teraz te ankiety służą jako straszak na liderów ale dla "góry".

Micia

Kwas na lini bmw zm.c kopanie dołków pod siebie toksyczna atmosfera obgadywanie za plecami ,robienie na złość tqk sie tam pracuje sa tam osoby co moga widcej niż liderka bardzo zle sie tam pracuje . I wszyscy wiedza przez jaką osobe tak jest

@Micia

Czemu ludzie tak postępują i kopią pod sobą dołki? Jest jakis wyscig za lepszą premią czy o co chodzi? Jest jakaś osoba z którą można porozmawiac na ten temat, w celu polepszenia warunków pracy?

Jimbo

W sumie fajna firma, pracowałem trochę u konkurencji, przeniosłem się ze względu na bardzo kiepską atmosfere w pracy i przyznaję zarówno pod względem podejścia firmy jak i ludzi tu pracujących, robota jest dużo lepsza.

gul
@Jimbo

Jakie stanowisko jeśli mogę spytać? Polecasz coś?

Wiqq
@Jimbo

Cześć, powiesz proszę czy przyjmują tutaj osoby młodsze które dopiero zaczynają wchodzić w świat pracy?

X
@Wiqq

Odradzam z całego serca praca w biegu pod presja normy i lidera a szkolenie operatorq to kpina jakaś . Szukaj gdzie indziej chyba ze chcesz złych wrazen to zapaszam

Bolo

1000 za polecenie a kto przerobi 4 miesiace na Q7 zm C bez l4 o ile wytrzyma do pierwszej wypłaty

Bolcia
@Bolo

Dlaczego nowy pracownik nie ma wytrzymać do pierwszej wypłaty?.

H

To sie ludzie pozwalniają nie będą pracować przecież na produkcji Na najniższa krajowa …

Pracownik zm c

Czy była wypłacona premia za drugi kwartał ?

Gal
@Pracownik zm c

a tutaj premia to taka pewnie forma benefitu, są jeszcze jakieś inne?

Gal
@Pracownik zm c

Szczególnie chodzi mi o Multisporta, jest tutaj?

Veber
@Gal

tak dostajesz kartę multisport na start

Veber
@Gal

poza tym jest jeszcze luxmed pakiet podstawowy dopłacany w dużej części i oczywiście paczki świąteczne

węgorz
@Veber

ten multisport to jaki pakiet?

węgorz
@Veber

luxmed to jest takie ubezpieczenie zdrowotne?

Gatoo
@węgorz

Możesz umawiać się do lekarzy specjalistów, zwykłych lekarzy etc., w siedzibach właśnie luxmedu. I na pewno są mniejsze kolejki niż normalnie, ja sobie bardzo coś takiego chwalę, nie muszę czekać parę lat na wizytę u specjalisty :D

Staś
@Pracownik zm c

A ile miało być tej premii? Macie tylko premie kwartalne czy są też takie, które można otrzymać co miesiąc, np. za wyrobienie wyników, spełnienie celów, itp.? Mógłbyś też podać widełki wynagrodzeniowe, szczególnie te na start pracy?

Nela
@Staś

Jakie widełki? Czytaj ze zrozumieniem, czy masz 10 lat stażu czy pół roku taka sama kasa dają

Agrafka
@węgorz

Nie, prywatna opieka zdrowotna. Pakiet podstawowy całkowicie finansowany przez pracodawcę. Do ubezpieczenia zdrowotnego mozesz przystapic ( PZU lub Uniqua)

Nuk
@Agrafka

od początku czy po jakimś okresie przepracowanym to ubezpieczenie przysługuje?

sobi
@Nuk

ubezpieczenie zdrowotne to pewnie od poczatku zatrudnienia, predzej prywatna opieka moze byc po probnym

Shake
@sobi

to tutaj jest prywatna opieka zdrowotna? ktoś wie jaka?

Linol
@Shake

w ogłoszeniu jest napisany luxmed chyba

Kątnik
@Linol

to ona pewnie jest dostępna dla pracownika po okresie próbnym?

kosaq
@Kątnik

dobre pytanie, ale pewnie tak, z reguły po próbym to przysługuje, no chyba że tu mają inne zasady, to nie wiem

Myślący
@Gal

Człowiek ma zarobić w godzinach a nie liczyć na premie czy jakieś benefity albo co gorsza dorabiać sobotami tragedia totalna masz zarobić na siebie rodzine a nie pytać się o premie która może ale nie musi być zarobki tragiczne zostali na poziomie takim ze tylko czekać na zwolnienia

Bol

земляки, не раджу працювати на цьому заводі, особливо в зміну c на ауді, керівник кричить, налаштовує на співробітників негативно, відмовив мені в кліматичній паузі, тому що я не мав норми після 3 днів приготувань, криків і тиску, я кинути!

Amy

Cześć, w sieci wrzucili ogłoszenie na Inżyniera Utrzymania Ruchu. Akurat mile widziane u nich jest uprawnienia G1, G3, SEP. Czy skoro posiadam te uprawienia, to jest szansa wynegocjować lepsze warunki? Trochę zastanawiam się nad aplikacją, bo piszecie tutaj, że można i 10 lat pracować za tą samą stawkę, czy to rzeczywiście jest prawda? Inżynier Utrzymania Ruchu również pracuje w systemie 3 zmianowym? Napisali, że praca stacjonarna, ale w benefitach, że możliwość pracy zdalnej, czy to realne na tym stanowisku u nich w firmie?

Llsc

W tej firmie nigdy nie będzie dobrze jak lider nie będzie stał za kierownikiem kierownik za liderem a wszyscy za pracownikiem

Honda

Że schodzą za 10 do szatni to źle?. Nie kazdy ma auto ,na autobus trzeba zdążyć. Może mają tak.uzgodnione z przełożonym?. Od razu podpierniczac?. Kolejnym kapusiem jesteś?.

Honda

Do tej firmy to strach się przyjąć do roboty. (usunięte przez administratora), wykańczanie psychiczne , co to ma być. Czyta się opinie i włos się jeży. Tak źle teaktowani są faceci czy laski też?. Brak słów normalnie.

Agrafka

W Autoneum produkuje się części do wielu marek. Każda brygada robi inne detale. Przyjmując siè nie wiesz do jakiej brygady Cię przydzielą. I to że na audi na zm c jest kiepski lider nie oznacza ze na zm A czy zm B jest źle. Wszystko zależy od lidera i ludzi w.brygadzie. Dodam,że na hali jest gorąco ( ponad 30st). Przerwa jedna 30min. Wynagrodzenie delikatnie powyżej minimalnej.

Panowie i Panie jak macie problem z liderem zgłosicie to komuś może pomoże :) lepiej pogadajmy o czymś miłym są weekendy 12h myślicie że premia będzie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum