CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.

Katowice

Opinie o CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.

dokl
użytkownik zarejestrowany

jolka, wiele w tej firmie można byłoby poprawić tak żeby zaczęło to jakoś normalnie funkcjonować. Z tego co wiem to ostatnio właśnie potrzebowali doradców klienta. Zastanawiam się czy ktoś z państwa tam aplikował a jeżeli tak to o co pytali i czego wymagali?

lUCEK

Wierzcie komu chcecie, ja tylko ostrzegam, przez 5-6 miesiecy bedziecie myśleli, że zarabiacie przyzwoicie, po tym okresie trzeba będzie zacząć oddawać pieniądze! Tak ten system działa, najpierw ci dadzą , a potem każą oddać! Ostrzegam bądźcie czujni.

Marian

Ja powiem tak, ostatnią opiniętą pisał zapewne jakiś sfrustrowany Pan, któremu w życiu nie wyszło... Jeżeli ktoś solidnie podchodzi do tematu i podpisuje po kilkanaście umów (co jest standartem na rynku) to wystawia sensowne faktury. Ja jestem w PeP od 1,5 roku i nie narzekam :)

wiadomo

Totalna porażka, przy własnej działalności gospodarczej i pełnym ZUS nie wystarcza na koszty. A musisz liczyć 2-3 wizyty u klienta, wydruk na własnej drukarce tony umów i protokołów. Własny samochód ok. 2000 km. miesięcznie Wieczory zajęte przy wprowadzaniu danych do CRM-a.

Zostaw opinię o CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.