Opinie o CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. w Katowice Opolska 22

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. w Katowice Opolska 22

szkieleto

szybki serwis - polecam

Marek Waszkowski

Witam, przestrzegam wszystkich przed firmą PeP, należy bardzo uważać na współpracę z tą firmą - umowę najlepiej czytać z prawnikiem. Co chwilę jakaś akcja z zapisami w umowie. Ciche akceptacje na kolejne podwyżki - brak możliwości wypowiedzenia, mimo iż takie wiadomości sami przesyłają przy zmianie regulaminu i cennika. Więcej nerwów niż zdrowej współpracy.

grubby
@Marek Waszkowski

u mnie jest wszsytko ok :-) informują o wsszystkich zmianach

Aga
@grubby

A u nas piszą w systemie że dzwonili a nikt się nie kontaktuje.Dramat

Przedsiębiorca

UWAGA! Chciałby delikatnie się wypowiedzieć o tej firmie, ale na język nachodzą mi tylko wulgarne słowa. Sytuacja. Na początku Polska Bezgotówkowa, potem rok już z abonamentem - ok, Po jakimś czasie dowiaduję, się, że doliczyli sobie jakąś dodatkową opłatę "gotowość systemowa - 35 zł / mc dodatkowo). I co ważne ponoć byłem o tym informowany - gdzieś ... :) Chciałem wypowiedzieć umowę i tu się okazuje, że umowa przedłużyła się z automatu o uwaga! 24 mc i nie mam możliwości jej wypowiedzenia bo i tak zapłacę za pełny okres. O tym oczywiście też nie byłem informowany - ponoć gdzieś małym druczkiem jest w umowie. Nikt nie dzwonił / nie pisał w celu potwierdzenia, że przedłużam umowę lub akceptuję dodatkowe koszty. Czy to jest w dzisiejszych czasach pozytywne podejście do Klienta?

Kiti
@Przedsiębiorca

Też mam taką analogiczną sytuację. Koszmar!

Wojtek
@Przedsiębiorca

Jak sobie poradziłeś?Dzisiaj przytrafiło mi się to samo.

misza
@Wojtek

wystarczy zadzwonić i pogadać z nimi - pójdą na rękę

***** ***
@misza

Zgodzę się z tym co zostało napisane przez "miszę"! Ostatnio dostałem też pismo które informowało o jakiś tam dziwnych zmianach w umowie i dodatkowych opłatach na rzecz skarbówki. To jakiś skandal co ten pisowski rząd robi! Opłaty za kontrolę przenoszą na przedsiębiorców, mamy tu do czynienia z klasycznym przykładem dobijania klasy średniej czyli tych, którzy zagłosują przeciwko nim. Ten cały Pan K. to chcę aby w tym kraju była tylko biedota karmiona prymitywną propagandą sukcesu, która będzie go lizać po ******* za to, że rzuci marnym groszem. Te opłaty to pic na wodę, zadzwoniłem do PePu i mi ją znieśli! Proszę róbcie to dzwońcie i protestujcie, trzeba się tej skarbowej dyktaturze przeciwstawić! To jest jakaś granda! Skandal!

dżingel
@Przedsiębiorca

Mały druczek jest zawsze, tak już są skontruowane te umowy Przez dwa lata byłem u innej firmy i tak był jeszcze gorszy sajgon Ktoś już tu pisał, że pep to mniejsze zlo - zgodzę się z tym a nawet powiem, że niekonieczni takie zło. Plusem jest indywidualna obsługa klienta przyhnajmiej wiem jak wygląda mój opiekun, a nie się ciągle tylko zmieniają nazwiska na mailach.

Stanisław

Podobnie jak większość ,po dwudziestu miesiącach naliczono mi dodatkową opłatę za gotowość terminala do pracy. Ponoć był gdzieś zapisany w umowie haczyk . Pozostałe dwa miesiące przeżyje. Dzisiaj składam rezygnację z czym też robią problemy.Nie polecam nikomu nawiązywać współpracy.

Rambo
@Stanisław

misiu, tak jest wszędzie i tak w pep ta opłata jest najniższa na całym rynku miałem to samo kumplowi w konkurencji naliczyli taką stawkę, że w święta będzie żarł suchary

vadim
@Rambo

Niestety taka prawda, u innych bywa podobnie, a nawet gorzej, tylko wiesz to taki słaby argument, ale co zrobisz?

Bonifacy
@Stanisław

Powodzenia, ciężko z nimi zerwać umowę. Lepiej przeanalizować ta umowę z kimś kto się na tym zna

Przedstawiciel Handlowy

Etap I rozmowa z HR Etap II rozmowa z HR i specem od sprzedaży/ kierownictwem regionu Etap III przyjęcie do pracy

Doświadczenie, umiejętności, ogarnięcie oraz organizacja pracy

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Ivonne96

Witam, czy ktoś wie jaka jest stawka na początek na stanowisku doradcy klienta (telesprzedaz) w Rzeszowie?

Zin

Pracowałem w Tajęcinie przez 4 lata. Powiem tak: nie jest idealnie, ale pokażcie mi firmę, gdzie wszystko jest wyświechtane na glanc, że mucha nie siada. Atmosfera była znośna, benfitów od licha – było w czym wybierać. Premier kwartalne, pensja na czas, praca zdalna w trakcie covida. Niektórzy w tej firmie pracują nawet po 8 czy 10 lat. To chyba pokazuje, że warto zostać. Ja przeszedłem na freelans także korporacja odpadła, ale jeśli miałbym wrócić to do PePu bez problemu.

zielonka
@Zin

Właśnie ja znam 2 osoby, które wróciły i co najlepsze nie było problemu , a wręcz przeciwnie to był atut dla nich przy rekrutacji

Iza
@zielonka

Do jakich działów wróciły?

IanHunt
@Iza

Głównie sprzedaż zobaczyli jak w konkurencji się traktuję PHaczy

janex
@IanHunt

o jakiej firmie konkurencyjnej mówisz? o tej na P? czy na I albo na e?

Doug
@Zin

Wasrto zostać bo rzeczywiście ta rekrutacja wewnętrzna działa. rzecxywiście można awansowac z callcenter na managera. To działa! Minusem mogą oczywiście inne stawki, dla tych zewnątrz jest chyba większa możliwość manerowania.

Obirobi

Super polecam

harriss

Dobry start dla początkujących w tej branży. Warunki nawet dla nowych przyzwoite. Klimat roboty znośny! Polecam

@harriss

a to nowi gdzieś mają gorsze? Ktoś się z takim czymś kiedyś spotkał bo ja nie

@Adam

No ale to chyba na start by były, potem więcej raczej jest? Te grosze to ile, najniższa?

Szabowski
@Bożena

więc tak @harriss kompletnie nie wie co pisze. Nigdzie ani nigdy nie było w tej firmie (a pracuję tu juz kilka lat) specjalnych i gorszych warunków dla nowych. Co to za bzdura?! Człowieku od razu masz umowę, a nie jakąś śmieciówę to po pierwsze primo. Po drugie primo ultimo podwyżkę już możesz dostać po pierwszych trzech miesiącach, czyli nie gorsze! Po trzecie po 3 mieś możesz już jako nowotrudniony zgarnąć premię. Także nowi mają nawet lepiej, niż niektórzy co pracują dłużej! Ale od razu mówię niektórzy! Także pisz ze zrozumieniem. Pozdrawiam

@Szabowski

90% proc dostaje podwyżkę wraz z przedłużeniem umowy!

Kręć
@Dobranocka

To jest aksamas prawda z mojej grupy rekrutacyjnej wszyscy zostali na dłużej i każdy dostał sporą podwyżkę

Bożena

Ano, a co z tymi 10%? To statystyka po prostu czy faktycznie 0 jakichkolwiek zasług po ich stronie?

@Bożena

Proste: odchodzą albo okazują się nie nadają do tej roboty!

Małgorzata
@harriss

A są tu jakieś realne szanse rozwoju? Jakieś szkolenia, które naprawdę podnoszą kwalifikacje?

@Małgorzata

Szkoleń to masz nawet całkiem sporo jak na taką firmę. Od MS Office skończywszy na kursach anglika czyli coś z tego wyniesiesz.

Janina
@Dobranocka

Te kursy są częste? Pytam o języki obce? Jest coś jeszcze prócz angielskiego?

Lidia
@Dobranocka

Ja też mam pytanie o kursy w sumie. Zastanawia mnie czy firma opłaca je w całości? Czy tylko jakąś część finansuje? Jak to wygląda?

wowerajt
@Lidia

oczywiście, że opłaca je w całości częściowo mogą np. sfinansować internet w domu jak np. pracujesz zdalnie (nawet sporadycznie)

Katarzyna

Zmieniam dotychczasowego operatora na PEP, prowizja od obrotu kartami płatniczymi, znacząco niższa niż dotychczas. Polecam

Niezadowolony
@Katarzyna

Chwilowo, na początku wszystko pięknie wygląda. Ciekawe czy za jakiś czas będzie Pani tego samego zdania :D

zadowolony
@Niezadowolony

a u mnie było na odwórt: najpierw chaos a póżniej wszyskto jasne

Jola

Prowadzę małą firmę, płacę za dzierżawę terminala i oczywiście prowizję za każdą transakcję. Za czerwiec otrzymałam fakturę na której występuje pozycja "opłata za gotowość systemową" w wysokości opłaty za terminal. Oczywiście zadzwoniłam do Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie e Płatności - poinformowano mnie, że w kwietniu wysłano komunikat o wprowadzeniu dodatkowej opłaty dla klientów, którzy w danym miesiącu nie przekroczyli kwoty płatności 5000,00 (słownie: pięć tysięcy). Bardzo chciałabym przyjmować płatności powyżej tej kwoty niestety nie wiem jak to zrobić.... dlatego szybciutko złożyłam wypowiedzenie umowy. To jednak nie koniec - otrzymałam szybciutko informację, że moje wypowiedzenie nie spełnia wymogów formalnych. Teraz trzeba mieć tylko nadzieję, że sprawa zakończy się szybko i bezboleśnie dla każdej ze stron.

Kiti
@Jola

Ciekawa jestem finału tej sprawy. Też do nich dzwoniłam, Pisałam. Wcześniej było wszystko pięknie. Nawet polecałam firmę. Niestety wszystko zrobiono po cichu, wykorzystując że człowiek nie siedzi non stop w ich przepisach. Bez konkretnej informacji.

NABOGA

CZY KTOŚ MOZE MI WYJAŚNIĆ O CO CHODZI Z TERMINALIZACJĄ! DAJE MULTUM TELEFONÓW Z PROPOZYCJAMI! NA BOGA PROSZĘ O POMOC CZY TO MUSZĘ MIEĆ????

Belinger

Jak wygląda praca w biurze w Krakowie? Biuro ok? Ile ludzi? Jakie warunki?

Junkers
@Belinger

Zobacz sobie sam: Equal Business Park C Wielicka na Podgórzu. Także warunki i lokalizacja całkiem całkiem.

Erich
@Junkers

Podgórzu? Czy to jednak nie jest już Płaszów?

MungoJones

Polecam serdecznie. Serwisant z Ursynowa szybko zainstalował terminal, a następnie w sposób zrozumiały wyjaśnił jak go obsługiwać.

Super Maket SHOP

Polecam terminale PEP - PRzede wszystkim Pana Czesława i dziękuję za pomoc w instalowaniu i uruchomieniu terminali w moim sklepie!

Czy w CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dacia

Tak można zarówno umowy o pracę jak i Firma-Firma

@Dacia

Czyli opcji zlecenia dla studenta by nie było?

Golda
@Bożena

Trzeba się pytać, ale raczej UZ teraz dla studentów to raczej się nie opyla. Pamiętaj, że podatku do 26 roku już nie ma.

Przedsiębiorca

Wydzwaniają bez sensu z ofertą, o którą nikt nie prosił. Nie rozumieją, że ktoś nie jest zainteresowany ich ofertą, bez sensu dyskutują zamiast grzecznie się rozłączyć. Ignorują wielokrotne prośby o nie wydzwanianie. Nękają niechcianymi telefonami.

Zuckerstein

Jako ex-pracownik nie napiszę złego słowa o pep, mimo iż jest kilka niedoróbek - jak wszędzie. 2 lata przeminęło dobrze, poznałem fajnych ludzi w tym moją żonę, warunki pracy bardzo komfortowe, benefity, fajne, nowoczesne biuro. Trochę żal było odejść. Polecam każdemu kto chcę wejść do branży.

@Zuckerstein

No to gratulacje jeśli o Żonę chodzi. ;) A te niedoróbki tak neutralnie wymienisz?

Zuckerstein
@Bożena

Były to przede wszystkim błędy w komunikacji i w strukturze, które z biegem czasu udało się mniejszym bądz większym stopniu wyeliminować.

dżinni
@Zuckerstein

u mnie w sprzedaży w mniejszym

Lidia
@dżinni

To nie dogadujecie się tam za dobrze? A nie mozecie szczerze porozmawiać ze sobą o tym co wam nie pasuje?

Łukasz Z
@dżinni

Ja robię w TS i nie mam problemów z komunikacją, a wręcz nawet przeciwnie mogę powiedzieć, że dzięki dziewczynom z mojego zespołu jest jej aż za dużo hehehe! Uwielbiam Was K i M

SRP

Czy ktoś może mi powiedzieć więcej jak zostać np. partnerem handlowym i czy to się opłaca?

Ola1992

Jak się pracuje w dziale HR w Rzeszowie?

neckar
@Ola1992

Na jakie stanowisko aplikujesz?

Stanisaława
@Ola1992

Ale w Tajęcinie czy w Rzeszowie? Bo to jest różnica!

@Stanisaława

A możesz dać porównanie między nimi tak dla jasności?

EXPepowiec

Polecam tę firmę każdemu kto chce wejść w biznes handlowy. Firma nie tylko wyszkoli da wiedzę kontakty i zapłaci. Daje 5 gwiazdek *****

Tazzzz
@EXPepowiec

Powiem tak: 1. PeP to typowa polska korporacja, złożona struktura, rozbudowany system działania i dużo procedur. Część potrzebnych, część zupełnie nie. Rzeczywiście jest to idealne miejsce aby ktoś po studiach, albo jeszcze w trakcie nich wszedł w ten biznes. Oczywiście wszystko jest zależne od tego czy pracujesz w terenie czy w np. w call center. W niektórych przypadkach te procedury przeszkadzą, ale chronią też przed ewentualnymi problemami. 2. Zarobki w PeP są na poziomie lekko ponad średnią. Proszę nie mylić, że średnią ale lekko ponad. Pensję ****** nie urywają. Natomiast firma (po mimo, że jest polska) daje zarobić na premiach oraz prowizjach. Jest ich sporo w przypadku PH nawet co miesiąc, a w przypadku np. pracowników na Call Center czy nawet IT raz na kwartał. 3. Dużo szkoleń produktowych, dużo tłumaczenia i dużo prezentacji. Kadra na prawdę się zna na temacie. Fakt, kązdego pomoże wejść w ten świat. 4 Z tymi kontaktami to róznie bywa. Ale jak robisz w terenie to na prawdę może je zyskać. Choć większość trzeba wypracować samemu. Także jest to praca nie łatwa, nie za kosmiczne pieniądze, lecz ja pracując tam 4 lata nie żałuję, a nawet sobie to chwale. W CV wygląda dobrze!!!!!!

anioł
@Tazzzz

Poszedłem to PeP na rok własnie dla CV zostałem 5 lat ... hahahahahahaha Wcześniej byłem w eservice - niebo a ziemia. a raczej niebo a piekło.

adam
@anioł

a co jest niebem a co piekłem?

Zostaw merytoryczną opinię o CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 39 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.?

Kandydaci do pracy w CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.
4.7/5 Na podstawie 370 ocen.

CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.