Opinie o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polskie ePłatności S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie ePłatności S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
DevTT

Fajny potencjał, stabilny przychód... i tyle z pozytywów. Firma to niestety mocne korpo, męcząca atmosfera, procedury, skostniały management. Agile, który z agilem nie ma za wiele wspólnego. Koledzy programiści patrzący tylko na swoje taski, Dyrektor Dev ciągle zabiegany, PM wywierający sztuczną presję i jeszcze szefowa PMO z wiecznym PMS, która ze swoim stylem zarządzania jest wisieńką na torcie tego dziwnego tworu nie z tej epoki. Bez totalnej rewolucji ta firma nigdy nie stanie się atrakcyjnym miejscem do pracy dla specjalistów IT. Na szczęście są alternatywy i jest gdzie pójść. Polecam zaciągnąć opinii u ludzi, którzy już nie pracują i nie będą się bali powiedzieć prawdziwej wersji :)

klient
Klient

pep krótko oceniony Terminale 8/10 Handlowcy 7/10 Obsługa klienta 6/10 Umowa i oferta 7/10 Warunki i prowizje 7/10 Funkcjonalnosc 6/10 GENERALNIE 7/10 WERDYKT UJDZIE na PLUS w porównaniu do syfu innych na rynku NIE MA TRAGEDII

kiki
Kandydat

Miałam rozmowę rekrutacyjną na specjalistę w centrum obsługi akceptanta. Rozmowa była online i wyglądało to mocno kropo. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca tam, wynagrodzenie ??? Tylko rzetelne opinie a nie laurki czy hejty.

szczurex

Pracowalem tam 3 lata temu przez okres 2 lat i moge powiedziec, ze jak na tamte lata, to naprawde niezle placili (4000 netto). Atmosfera byla bardzo fajna, urlop kiedy sie chcialo to byl, cisnienia niewiele, a kiedy powiedzialem ze odchodze chciano mi nawet dac ponad 5000 na łapkę do tego praca w miedzynarodowym srodowisku dala mi mozliwosc wyemigrowania za granice może nie do super marki i korpo, ale mimo wszystko jest to rozpoznawalna marka w branzy finansowej w Europie. w PL jest pare firm oferujacych podobne uslugi, wiec mozliwosci zmiany sa rowniez dane. Ja moge tylko polecic pracodawce i do dzis wspominam jako jedne z najlepszch doswiadczen na swojej sciezce zawodowej.

Tomasz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 godzinę.
Kandydat

Mam pytanie czy na stanowisku COA, odsłuchiwane są rozmowy przez liderów i wpływa to na wysokość premii? jak to wygląda ?

Natalia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat

Będę mieć kolejny etap rozmów rekrutacyjnych stąd moje pytanie w jakich przedziałach można zaproponować swoje oczekiwania finansowe jeśli mam doświadczenie prawie 2 lata w obsłudze klienta ? ( Stanowisko:COA) :)

Rekrutacja
Kandydat

Cześć, czy mogłabym poznać opinię o aktualnych warunkach pracy na stanowisku Specjalisty w Centrum Obsługi Akceptanta w Rzeszowie w Tajęcinie? Jakie obecnie jest wynagrodzenie- początkowe i późniejsze? lle wynoszą premię i jak często są przyznawane? Jakie benefity są proponowane? Czy jest możliwość pracy na warunkach umowy o pracę od pierwszych dni zatrudnienia? Czy istnieje szansa awansu oraz podwyżki ? Jeśli tak, to do jakich działów oraz jakiej wysokości to są podwyżki i z jaką częstotliwością? Dużo wypada zmian w weekendy oraz nocki ?

Midl
@Rekrutacja

Pracuje się w godzinach 8-16 / 8-20. Średnio w miesiącu masz od 3 do 6 zmianek w nocy. Wynagrodzenie? Stawka miesięczna jest zależy od co wynegocjujesz. Tylko umowy op dodatkowo po okresie próbnym masz 36% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego kwartalnie + podwyżka + za każdym razem po przedłużeniu. Wszystko przeplatane premiami. Skomplikowane w miarę ale można ładnie pokombinować. Bo jeszcze masz dodatkowe pieniądze za obsługę klientów vip. Trochę tego jest. Podwyżki masz na poziomie 20%. Generalnie robota dobra aby się wybić dalej w tej firmie. Są takie przypadki.

Rekrutacja
@Midl

Czemu jedna zmiana jest po 8h a druga po 12h? To w jakich godzinach zaczynają się nocki i ile weekendów wypada pracujących? Ile w tym przypadku najczęściej wynosi wynagrodzenie zasadnicze? To ile zarobi osoba początkująca, na okresie próbnym? Oraz jakie są widełki wynagrodzenia dla pracownika, który przykładowo pracuje tam rok? Czy jest możliwość poznania kwoty?

Gruby
@Midl

Coś chyba z tymi zmianami pomyliłeś. Zmiany są co 8 godzin.

Aa
@Gruby

A zmiana nocna zaczyna się od której godziny ?

BiałyKrólik
@Gruby

Zależy. Czasem robisz też zmiany 12 godzinne. Ale to głównie w święta czy właśnie na noce. Wtedy jest mniej roboty i nie chcą ściągać zbyt wiele ludzi co jest moim zdaniem plusem. Na początku masz 4 noce maks w tygodniu, chyba że chcesz więcej. Jak zaczynasz wymiatać i masz dobre wyniki to nie robisz nocek. Tak to wygląda! Wynagrodzenie bywa różne w zależności od doświacczenia i umiejetnosci. Na poczatek masz niecałą czwórkę podstawowej panesji. Ale możesz posoro wyciągnąć na premiach, konkursach i awanasach. Także nie jest zle.

Gammal Nowy wpis
@BiałyKrólik

No ale nie wszyscy i nie mówicie o tym że z COA Rekrutowani są ludzie do innych działów w firmie. I nawet łatwiej jest się dostać niż z ulicy. Dostajesz wszystkie rekomendacje i masz + bo jesteś już pracownikiem. Ja też zaczynałem tam i z mojej Ekipy już tam nikogo nie ma bo wszyscy są w innych działach. Proste!

Patii Nowy wpis
@BiałyKrólik

Od czego uzależniona jest wysokość premii? Są zakładane plany ? Jeśli tak, to przykładowo jakie? Mniej więcej ile można mieć dodatkowo do wynagrodzenia z premii i konkursów?

DeMaryja

Warte uwagi benefity bogata opieka medyczna Biuro w Tajęcinie, ładne, ale na kompletnym wygwizdowie mowa o IT. Technologie nawet nowoczesne. Z podwyżkami ujdzie (choć jest lepiej niż wszędzie). Zasadnicza kasa generalnie w firmie poniżej na poziomie średniej w IT a nawet średnio+. Atmosfera/ludzie - to zależy, gdzie się trafi; zupełnie inaczej to wygląda w IT a zupełnie inaczej u handlowców czy kolesiów od serwisu w regionach. W zespole, gdzie byłem nie narzekałem nigdy. Podejście się generalnie poprawia, bo pojawiają się nowi ludzie. Generalnie im więcej nowych ludzi się pojawia w pepie to sytuacja się rozwija.

Ulung
@DeMaryja

Tak biuro to minus natomiast warunki wydają się porządne.

gustlik

Na czym pracują?

Midl
@DeMaryja

Mi się podoba to że masz multum możliwości na dorobienie. Te konkursiki i premie to niezły wynalazek. Tylko trzeba z*********** a ciśnienie jest.

logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(6 opinii)
logo firmy Prezenterka Telewizyjna
Gry Telewizyjne Sp. z o.o.
(86 opinii)
logo firmy Technik Obiektu
Wisag Polska Sp. z o.o.
(61 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Paola_1916
Kandydat

Software Developer w Tajęcinie - biorą freelancerów?

Frank
@Paola_1916

Taaaaa teraz to i tak zdalnie możesz robić. Próbuj idzie powinno pójść pytanie tylko ile umiesz i jakie masz projekty w portfolio.

Świniopas
@Paola_1916

Biorą biorą to jeszcze rozwijająca się w firma w tym zakresie. Warto próbować.

@Paola_1916

Tak, cały dział dev może już w formularzu nie tylko formułę współpracy ale i umowę. Oni już sami sobie zdecydują. Teraz jak aplikowałem na C++ to tak było. Przyjęli mnie mimo, iż mam swoje prywatne projekty. 100% ZDALNIE!

@Szefer

C++ i zdalnie? Nie widziałem takiej oferty nigdy?

@Golden American

No to chyba jesteś nowy na rynku pracy :-D Bo jest ich mnóstwo.

@Szefer

Ale ja mówię o PEP! Nie widzęt tam ofert na C++!!!!

@Golden American

Obecnie może już nie być. Więc się nie dziw.

@Szefer

Chyba jednak się nie zrozumieliśmy. C++ moim zdaniem zdalnie w takiej firmie może nie wypalić. Chodzi intro do projektów i generalny projektowy onboarding. Na czym pracujcie ITT? Jira? Scrum? Agile?

@Golden American

Issue tracking tool: Jira, xray, Agile management: Scrum, Kanban, Agile Knowledge repository: Confluence, Wiki Code reviews: gerrit Version control system: GIT Jeszcze jakieś pytania?

nie :-) wszystko jasne!

Rekinek
@Paola_1916

Potwierdzam, w tej firmie podchodzą bardzo elastycznie do tematu pracy zdalnej. Jeśli od razu to deklarujesz nie ma z tym problemu. Dla freelancera i d e a l n e!

Oliwer
@Rekinek

Tak tylko Powiedz to ODRAZU na wejsciu! Pozniej jest troche papieroologii

Cymerson
@Paola_1916

Biorą bo mnie wzięli - rozmowa rekrutacyjna bardzo prosta! Generalnie firma działa trochę w temacie dev jak agencja i to na +

Lech

tak biorą

Aneta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jakie wynagrodzenie oferują na początek? na stanowisku Specjalisty w COA w Rzeszowie?

kiki

grantanik
@kiki

ale gdzie masz te oferte bo sa dwa biura w kielcach i rzeszowie?? praca to nic innego tylko obsluga klientow pepu przez telefon. masz szkolenie 3 tygodniowe gdzie wzystko tobie tlumacza. od razu na wejsciu masz umowe o prace i placa od pierwszego dnia szkolenia. kasa jak na prace w tej branzy na pocztek jest w porzadku. wszystko jednak zalezy od doswiadczenia i ogarniecia twojego. podwyszka po roku, a pozniej znowu mniej wiecej w tym samym okresie. Mozesz tez zgarnac awans poza tymi okresami i kilka stow podwyzki. jak jestes ogarnieta to w ciagu oku mozesz miec juz o polowe wiecej kasy. Robota w zmianach na 24h .wiekszosc jednak dostje zmiane od 8do16 i od 12 do 20. Ja np. na noce bywalem 1-2 razy w miesiacu max. przerwa 20 min po 6 godzinach. klimat roboty jest znosny. ja nie narzekalem. pracowałem 3 lata i bardzo powozytwnie oceniam robote.

gramofon
@kiki

Ja także złożyłem aplikację. Szybki termin rozmowy. Szybka decyzja. Dostałem pracę. Warunki przejrzyste, czas pracy ustalony z dużym wyprzedzeniem. Nocek mało! Na razie szkolenie z dużej ilości materiału. Robota nie wydaje trudna.

HCL
@gramofon

JA WCIAZ CZEKAM NA ODPOWIEDZ!? PO JAKIM CZASIE MOGE SIE JEJ SPODZIEWAC? SŁYSZAŁEM ZE JEST DUZO CHETNYCH!

baliman
@HCL

Ja czekalam tydzien. Kolega 5 dni. Mnie przyjeli a jego nie. Ja i on dostaliśmy odpwiedzi. Tu raczej nie ma tak, że nie odzywają.

Ytyhg
@baliman

Jakie wynagrodzenie?

Janusz
@baliman

Ile Polskie ePłatności dają na start? Czy trzeba mieć jakieś doświadczenie? Daj znać, na pewno coś będziesz wiedział na ten temat.

plusik
@Janusz

na start dostaniesz grubo powyżej średniej krajowej przyjmuja nawet bez doswiadczenia i to jest plus

Dnej
@plusik

A ile to jest „grubo „ powyżej ???????

minutnik
@Dnej

do 2 tys ponad

były pracownik
@kiki

praca niczym się za bardzo nie wyróżnia od innych call center z tą różnicą że nie jesteś zatrudniona u jakieś tajemniczego podwykonawcy czyli umowa jest na epłatnosci i jesteś już ich pracownikiem z całym tym pakietem dodatków premii przywilejów i możesz nawet awansować do innego działu. wielu moich znajomych wlasnie z tej infolinii poszło dalej w tej firmie. praca jest zmianowa głównie od 8 do 16 albo do 22. są też zmiany nocne tylko żadko się zdarzają a jeśli już to czasem mało się tam dzieje. jest ciśnienie ale tylko w niektóre dni, jak jest sporo telefonów. zależy kto jest twoim opiekunem ja tam nie narzekałem. kasa na początek do 3-4 tys na łapę + dodatki i premie po kilka stów nawet 2 - 3 razy w roku. Wiec nie ma co narzekać. jak call ceter w rzeszowie - OK!

pazikonik
@były pracownik

noj ja teź tak to widzę.

telefonista
@kiki

Robota ciężka. Ludzie smętni. Kasa nieadekwatna. Ja nie wytrzymałem. Jak ktoś ma nóż na gardle to jest jakieś tam wyjście na rok góra.

zielona
@telefonista

Nie ciężka tylko zależy co kto lubi. Chyba mówisz o sobie jako smętny. Aha i ja wytrzymuje jakoś już 1,5 roku nie mam kosy czy noża na gardle.

Dandin
@zielona

Mam pytanko w którym miejscu jest cała ta firma w Rzeszowie będę miec spotkanie rekrutacyjne i chce sobie też to jakoś dojazdowo dograć

Miriam
@minutnik

ze co hahaha dostaniesz 3000 bruttoo zaznaczam bruttooo

hulakula
@Miriam

no tak ale dolicz jeszcze dodatki oraz premie wiec jak dla mnie jako pierwsza robota....... to nie ma tragedii

Yhy
@kiki

Ja właśnie mam mieć we wtorek do C.O.A w Rzeszowie, jakie tam doają umowy? Czy uop jest od razu? Jaki jest okres próbny! Co mówić?

kandydatat
@kiki

dział hr działa nawet ok

Minister

4500 brutto na początek

pyk
@Minister

Czy to wynagrodzenie jest aktualne? Ile z tego wynosi wynagrodzenie zasadnicze ?

Gunar

coa w kielcach to w skrótcie: kasa ok, może być nawet niedługo lepsza, mówili o dodatkach i premieach- ZOBACZYMY bo to już na tę branżę jest wyjątkiem, w call center w WWA to mozesz 5 lat jechać na 3500 brutto (CHORE!, szansza za pójscie poza słuchawkę też jest także moje 3 mieś tam oceniam na PLUS!

granny
@Gunar

3500 w Warszawie to i tak dobrze. W kołchozach jak firma na C czy na S to jest stawka menedżerska :-)

Mossberg
@Gunar

Mam podobne odczucia! W branży CC nawet bywały podniżki z podwodu pandemii.

Czysta

coa jest spoko

Śmiechu warte
@Czysta

Spoko? Opinia przedszkolaka. Jak tacy ludzie tak mlpeaxuja to współczuję klientom .

benaldo
@Śmiechu warte

Też mnie taka opinia dziwi. W przypadku COA takie pojęcie jest zabyt generalizujące, po pierwsze: Nie każdy nadaje się do roboty w contact center, klienci są różni. Widać to nawet na forach jak GoWork, są emocjonalni, zdenerwowani czy po prostu nie rozumieją tego co się do nich mówi. Tu trzeba mieć silną psychikę oraz być odpornym. Zarazem uspokojać ludzi. Weż to opanuj, jesli gadasz "spoko" to nie kumam. Po drugie: Praca zmianowa, tez nie jest dla każdego nie każdy jest w stanie przestawiać sobie godziny. COA jest dobra dla młodych i rozpoczynających karierę. To szkoła życia kiedyś takimi firmami były MLM dziś najlepsze jest własnie contact center. Uczysz się poruszania po korporacji i obycia z klientami. Introwertycy raczej tu się nie wykażą. COA jest jak hartowanie się stali na początek, nie spoko, ani nie kiepsko.

galant
@Gunar

Wlasnie ja pracuje w kielcach od 4 mies kasa to 3 i pol na lape takze kasa moim zdaniem nie najlepsza dobre przyjamiej to ze mam opieke medyczna multisporty i angielski tragedfii nie ma .

Filipińczyk
@Gunar

Ja nie mam matury tylko szkołę policealną. Też mnie przyjmą?

krawcow

Pracuje już kilka lat w utrzymaniu klienta. Z ciekawości przyszłam tutaj poczytać i w sumie co mi szkodzi napisać kilka słów. Jak w każdej firmie nie jest idealnie, ale to sprawa zespołu. W tej firmie atmosfera jest dobra. Benefity, premie roczne, wszystko jest, pensja na czas, nawet w trakcie pandemii nie było problemu i żadnych obniżek. Można się z każdym dogadać, teraz tym bardziej możliwy jest elastyczny czas pracy, a nawet zdalnie. Niektórzy pracują u nas ponad 10 moim zdaniem już o czymś świadczy!

białka
@krawcow

Zgodzę się z Tobą w tej dziedzinie. Warunki są jasne, przełożeni w zależoności na kogo trafisz przykładają się do swoich ludzi i obowiązków. Także targety są doprezyczowane, mimo iż jest to Polska firma nie panuje tam anarchia czy bezkrólewie. U mnie trafił się szef ktoremu zalezy i nie siedzi caly dzien na bezproduktywnych spotkaniach albo udaje ze coś robi i trzyma nas w komputerze. Wynagrodzenie w porównaniu do innych firm z tej branzy jest nawet i nie nalezy do niskich. Mało maruderów w firmie narzeka na wyrowaniane dla tych co stracili na polskim ładzie. Do tego firma zatrudnia takze osoby z ukrainy to spoko gest.

Largo
@krawcow

Ja wolę kasę na stół niż benefity. Jest tam taka opcja?

Voronin
@Largo

Takie rzeczy są w pakietach, możesz ewentualnie próbować negocjować np. umowę B2B i wtedy wyrównanie. Ale wszystko zalezy od tego na jakie stanowisko się chcesz władować????????????

kandydat
Kandydat

Jak wygląda praca w biurze w WWA?

antek
@kandydat

Bardzo dużo szkoleń, dużo benefitów i świeżo odnowione biuro w Wawie. Pracuje i nie zamierzam zmieniać pracy.

digi
@kandydat

W wawie jest dużo mniejszy zespół, kameralna atmosfera także w biurze zero ciśnień. Teraz marynarską się super jeździ. Lokalikazaj ok.

Orumow
@kandydat

ładnie urządzone :-) pomarańcz jest w modzie hahahaha

Ola z Gdańska :)

Przy odchodzeniu ze struktur tej śmiesznej firmy koniecznie róbcie zdjęcia karty obiegowej, w przeciwnym razie Szanowny Pan Prezes i Szanowny Pan Członek Zarządu (który notabene ma mnie na Linkedinie i wystarczyło mi napisać DM z prostym pytaniem :)) oskarżą was na piśmie po dwóch latach od odejścia z pracy o popełnienie przestępstwa karnego i będą straszyć sądem, zamiast sprawdzić, czy laptop służbowy, wart całe 3,500 zł nie leży przypadkiem w tym samym biurze, w którym został zostawiony przy odejściu z pracy po podpisaniu obiegówki :) Moja sytuacja jest już wyjaśniona, oczywiście bez słowa przeprosin od osób, które faktycznie mnie zniesławiły, natomiast ja bardzo polecam zabezpieczyć się każdą możliwą dokumentacją przed rozstaniem ze spółką - bałagan, bałagan, jeszcze raz bałagan.

Kasia
@Ola z Gdańska :)

Słyszałam o sytuacji od Oli

Kola z Kaliningradu
@Kasia

jakaś kolejna plota, Prezes ściga za laptopa hahahahahahah

Manro

Nie polecam czegokolwiek związanego z IT w Kielcach Po pierwszym miesiącu traktowany jesteś jak ***** Szef siedzi w głównej siedzibie i nie wie co się dzieje. Ewidentnie mu się nie chce, nawet zbytnio się nie interesuje. Nikt ci nie powie, że coś robisz źle - jesteś po prostu informowany że nie musisz już więcej przychodzić-brak szansy na poprawienie swoich błędów. Nie oczekujcie cyklicznych podsumowań i feedbacku. Pan M stara się nieudolnie szefować i szkolić - musisz sam się podszkolić, Pan D w pewnym momencie ma wyje**** na szkolenie, a ponoć miał być opiekunem. Obiecane szkolenia dodatkowe oczywiście nigdy się nie odbyły. Brak jasnych zasad pracy. Brak wsparcia pracownika w okresie wdrożenia. Ogólnie burdel na kółkach i szkoda czasu. Plus ciągły stres i nerwy w pracy. Środowisko prawie że toksyczne. Co do innych ofert się nie wypowiadam.

Kliment
Kandydat

Jak wyglądają obecnie rekrutacje w pep? Ile tam jest etapów?

dorset
@Kliment

jeden albo czasem dwa

c

Nie ma się do czego przyczepić. Firma jak firma. Pracujesz - płaci za wykonaną pracę i to całkiem niezłe stawki. Ludzie też w porządku, przynajmniej u mnie. W skali 1/10 oceniam na 7, ponieważ są drobne mankamenty, ale kierownictwo stara się to na bieżąco poprawiać.

Carlo

Jak dla mnie to w firmie sporo się zmienia. Pracuje własnie w tej szkole przetrwania, czyli COA w Rzeszowie już 3 rok i widze, że zmiany Zmienił się Kierownik i widać różnice w podejsciu do ludzi. Ci ktorzy kiedys tu pracowali teraz wracają. Może gdzie indziej płacą trochę lepiej, ale wymagania są takie, że nie ma kiedy na przerwę iść. A tu jest zdrowy rozsądek. Ja tam nie narzekam.

Anonimowy Telefonista

Da się nawet przeżyć.

Agata
@Carlo

A czy były podwyżki ze względu na inflację?

Brawo PeP
@Carlo

Po wielu latach perypetii z Panem kierownikiem przejrzano na oczy. Dobra zmiana we wrześniu???? tyle że co tak późno..

Dama
@Carlo

Jestem bardzo ciekawa kto wraca. Szkoda ze nikt z "gory" nie zainteresował sie tym dlaczego z działu sprzedaży cała masa ludzi sama się zwalniała.Pep był kiedyś fajna firma naprawdę. Nawet pomimo marnych zarobków. Ale teraz... to nie jest napewno praca na dłużej. Dla studentów ok. Tu się liczą tylko cyferki i raporciki a i układy. Kablowanie i wyścig szczurów jest na porządku dziennym. Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie już dawno odszedł.

Czemberlein
@Agata

Jest rekompensata za "POŁSKI NIEŁAD"!!!!

Felipe

COA w Kielcach to nie jest płaca może najwyższych lotów na początek, jednak terminowość, atmosfera, stosunki z kierownikami, to coś dla czego zostaje się w tej firmie, mimo początkowych założeń fuchy "na chwilę". Ja rozumiem, że jeśli jedyne co ktoś potrafi to mówić, pisać i zna jakiś dodatkowy język, będzie ograniczony w możliwościach rozwoju, ale dla łebskich, może nie co chwila, ale raz na jakiś czas pojawia się ciekawa propozycja nawet wewnątrz samego PeP.

Machaczkala
@Felipe

Jaki dają umowy??????????

@Machaczkala

Z tego co wiem to umowy o pracę! Zleceń, ani o dzieło raczej nie dają!

Gangam

Przed zatrudnieniem sprawdziłem opinie o firmie. Troche się zniechęciłem ale przyjąłem ofertę. Nawet spoko obowiązki, rekrutacja bez spiny. Mowili o ścieżkach rozwoju. Minelo prawie pół roku od kiedy jestem w COA w Kielcach. Podobno zaszlo sporo zmian, mowia ze na plus. Zespol z roznym stazem, ogolnie w porzadku. Z Managerem da sie dogadac. Urlopy, kasa na czas a dla mnie to ważne. Stres i terminy gonią ale gdzie tak nie ma... przełożony czasem wkurza ale ogolnie nie narzekam. Teraz chce awans na wyższe stanowisko i nie robia problemu. Jak chcesz sie dogadac to z każdym sie dogadasz. Nie wiem skąd takie komentarze jak ten powyżej.

Janek
@Gangam

Dokładnie tak! Hejt zawsze będzie się wylewał, tu nic nie zrobisz. Ja pracowałem w COA przez 2 lata! Nie Kielce ale Rzeszów. Mimo dużej presji i gonienia czasu dobrze wspominam ten czas. Świetna ekipa! Pozdro Łysy!

Michał

złożyłem aplikację na developera android do PeP. rekrutacja bardzo w porządku, pytania rzeczowe dostałem ciekawą propozycję roboty i finansowo także przyzwoicie pracuję 2 tydzień i jestem nawet zadowolony

harris
Kandydat

każdemy przed rozmową radzę zoabaczyć czym zajmuje się firma, zastanówcie się gdzie mogą leżej jej największe problemy jeśli macie informację z kim będziecie mieć rozmowę, zobaczcie profil tej osoby na LinkedIn - jakie ma stanowisko, ile pracuje w tej firmie, ile ma lat doświadczenia. będziecie wiedzieć z kim macie do czynienia! będzie łatwiej przygotujcie dobre pytania przed - takie, które autentycznie są dla was istotne

prawie-pracownik
Kandydat

jestem tuz przed podpisaniem umowy na nową posadę w PeP czy ktos powie jakie rzeczywiscie sa dodatki pozapłacowe? Proszę o rzetelną opinię.

Ded
@prawie-pracownik

Na pewno pakiet sportowy. Sam uczestniczę w rekrutacji i chętnie się dowie więcej Czy trzeba dopłacać za opiekę medyczną dla rodziny?

pracujący
@Ded

Rzeczywiscie pakiet jest. Szczerze mimo wad PePu on należy do jebutnych plusów. Masz nie tylko sporotwy pakiet, ale opiekę medyczną, masz pakiet treningu z trenerem, masz angielski i multum innych dodatków, nawet kasę na internet czy komputer jak robisz zdalnie. Tu rzeczywiście jest tego sporo. Ja wolałbym kasę do ręki, ALE nie narzekam.

Uuuuu
@pracujący

taaaa taki pakiet jest potwierdzam

prawie-pracownik
@Uuuuu

Co dokładnie jest w tym pakiecie? Cz to jednak nie jest dodatkowo płatne?

humer
@prawie-pracownik

Nie jest dodatkowo płatny

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie ePłatności S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Polskie ePłatności S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie ePłatności S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie ePłatności S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Polskie ePłatności S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Polskie ePłatności S.A., to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie ePłatności S.A.?

Kandydaci do pracy w Polskie ePłatności S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polskie ePłatności S.A.