Opinie o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polskie ePłatności S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie ePłatności S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

gruzin

>>Programista Android

Donkichot
@gruzin

Jak ustalaliśmy szczegóły mojego zatrudnienia rekruterka mówiła że rozwijają IT i szukają do różnych zespołów ludzi, mocno się rozrastają.

RDE

KILKA OPINII NA TEMAT PRACY JAKO: Full Stack Web Developer - IT / cała Polska, małopolskie, podkarpackie / Tajęcina k. Rzeszowa/ Kraków lub zdalnie 100% po wdrożeniu ???????????????

Jan
@RDE

a co chcesz wiedziec?

kandydat

Rekrutacja na stanowisko specjalisty do C.O.A. w Kielcach. Dawno nie widziałem tak sprawnego systemu. Szybka rozmowa, dokładne ustalenie terminu podjęcia decyzja oraz pełna informacja ze strony rekrutujących w postaci odpowiedzi na e-maile z pytaniami. Oczywiście, dostałem pracę co dano mi do zrozumienia w trakcie przebiegu rozmowy. Oczywiście nie wprost, tylko przebieg jej był tak układany, że sa to poczułem. Od razu przedstawiono wszystkie kwestie takie jak obowiązki czy tempo pracy. Ostatnio miałem 5 rozmów rekrutacyjnych. Wszystkie prócz tej odbyły się na zasadzie "bo trzeba". Żadnej informacji kiedy będzie decyzja, żadnej decyzji, po prostu cisza. Ja nie rozumiem jak tak można. Ludzie szukają pracy jak firmy klientów, taki bak kontaktu to jest nie tylko słaby, ale świadczy o kruchości danej organizacji. Dlatego chciałem to napisać.

Szymcia
@kandydat

no fakt rekrutacja to idzie tam szybko mialam od nich termin i odpowiedz zanim w innej firmie dopiero okreslili termin na decyjze czekalam 3 dni rownoczesnie czekalam na termin i innej firmie DWA TYGODNIE od wyslania cv na rozmowie byl jakis francuz ktory kaleczyl polski, sponznil sie i nie mogl nawet powiedziec ile moga mi zaplacic nie pamietal tez czy bedzie na 3 miesiace czy na rok ta umowa a to tez bylo callcenter

TH AUTOEXPERT

Osoba proponująca podjęcie współpracy, terminal oraz warunki umowy w pełni profesjonalna. Brak jakichkolwiek uwag. Pełna determinacja, cierpliwość, udzieliła pomocy w każdym aspekcie. 100 profesjonalizmu.

Web Developer

Pierwsza rozmowa z działem rekrutacyjnym. To taka jakby ogólna weryfikacja odbyła się przez internet. Druga rozmowa z szefem działu. Tu miałem możliwość spotkania w siedzibie firmy, było wybór. Wynik i decyzja w ciągu tygodnia.

Dostałem zadanie rekrutacyjne. Później ocena i konkretna ocena kodu.

Yo_Majka

Od 2 miesięcy pracuję w Kielcach. Czytałam te wypociny o tym jak tragiczne warunki pracy panują w biurze. Jak niskie płace tam są. Jak ludzie są mobbingowani i harują niczym na magazynie Amazona czy Lidla. Do tego jeszcze dochodzi molestujący kierownik. Powiem tyle, że chyba pracuję w innym firmie. Oczywiście już widzę, że nie jest robota moich snów. Ale ludzie na boga bez przesady. Jedyny mankament to praca za zmianę po nocach. Kasa nawet ujdzie. Tylko te wszystkie teksty o mobbingach czy głodowych płacach to jest już naprawdę jakiś absurd. Moim zdaniem da się tu pracować!

telefonista
@Yo_Majka

W rzeszowie jest lepiej. W kielcach mało ludzi.

Profesor
@telefonista

Tu się kolego mylisz!!! W Kielcach pracuję się w mniejszej kameralnej atmosferze co oczywiście ma swoje plusy i minusy. Jak ktoś nie pracował tu i tu to nie ma co porównywać.

miki
@Profesor

jednemu pasuje jak jest mniejszy zespol innemu jak jest wiekszy ja wole wiekszy wtedy podejscie jest bardziej formalne nie ma tego szkolenego, klasowego maglowania ale ja sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma

gazella
@Yo_Majka

Kielce są spoko. Przeprowadziłem się tam rok temu. W COA jestem od 8 miesięcy. Tak, są teraz rekrutacje. Nie wiem o co robicie takie łał. To zwykła i spokojna robota.

Lidia
@Profesor

A wymienisz w takim razie wspomniane plusy oraz minusy pracy w mniejszym zespole w Polskich ePłatnościach? Zrobisz porównanie? Generalnie polecasz? :)

Lady M
@Lidia

Ja mogę na to odpisać. W małym zespołe masz bardziej rodzinną atmosferę, czyli zespół jest bardziej zżyty, natomiast czasem ze względu na atmosferę cieżko skupić się na robocie :-D Jest familijnie, ciężko się czasem nowym zaaklimatyzować. Cieżko też odejść :-D Większy zespół to bardziej formalne stosunki, mniejsze więżi itp. Tak to widzę na bazie mojego doświadczenia. Takżę generalnie jest ok i polecam.

Maria
@Yo_Majka

O! Właśnie takiej opinii szukałam! Jakie są godziny i dni pracy?

bruno
@Maria

7 dni w tygodniu 24H! Oczywiście są zmiany i grafiki. Pracowałem tam kilkanaście miesięcy, zdarzało się pracować na noce i weekendy, ale to lubiłem bo było mało zgłoszeń!

kot_filemon
@Yo_Majka

na pewno lepiej w telesprzedaży

Magda

Biorę udział w rekrutacji do centrum obsługi akceptanta? Ktoś może powiedzieć wiięcej?

Gabaryt

Rzeszów czy Kielce????????

telefonista

Polecam rzeszów!

sierżant
@Magda

Dostałem informację, że przeszedłem dalej. Robota wydaje się konkretna, bo warunki są nawet do przyjęcia, pozytywnie wygląda motyw dodatków socjalnych. Kasa jak na tę branże nawet ujdzie. Plusem umowa o prace. Co do samej pracy to czytając opinie po wyżej jestem nawet pozytywnie nastawiony.

Tomi
@Magda

Jakie stanowisko? Specjalista? Lider?

kranz
@Magda

@Magda a co chcesz wiedzieć???????

Maria
@kranz

Każdy biorący udział w rekrutacji chciałby wiedzieć: Ile osob szuka pep? Jakie pieniadze sa na poczatek? Jak wyglada praca? Jakie są godziny? Czy praca jest także w weekndy?

Sara
@Magda

To takie callcenter tylko z opowiedziami online przez tel i emial. Robota wydaje się trudna ale nie ma orki da się przywyknąc. Rozmowa rekrutacyjna nie jest jakimś rocketscience.

grundig
@Sara

Nie nazywałbym tego callcenter. To się kojarzy z telesprzedażą jakiegoś chińskiego badziewia czy polisolokat. Bardziej helpdesk tu pasuje!

bruno
@grundig

Nawet nie helpdeskiem to mi się bardziej kojarzy z sapami innymi tego typu tworami. Coa raczej nie ma odpowiednika jesli chodzi o callcenter czy helpdeski bo tam robisz dla podwykonawcow.

Szukający

Oferta na kontrolera finansowego w Rzeszowie. Czy ktoś też bierze udział w tym rekrutowaniu? Mieliście rozmowy? Czy bez konkretnego doświadczenia w dziale kontrolingu mogą przyjąć? Jaka pensja? Jaki to dział? Rzeszów czy Tajęcina?

Daredevil
@Szukający

Opisz co robiłeś dokładnie w podaniu czy aplikacji, szczegółowo. Jeśli była to podobna branża to powinni się odezwać.

Controlling
@Szukający

Chyba jak Rzeszów to Rzeszów :-D Ja biorę, rozmowę mam umówioną na następny tydzień. Mam roczne doświadczenie w dziale kontrolingu w innej firmie tech. Po rozmowie powiem więcej.

potencjalnie zainteresowana

Czy ktoś pracujący w dziale sprzedaży telefonicznej w Rzeszowie podzieli się jak wygląda praca na stanowisku Lidera? Jakiego zakresu zarobków można się spodziewać? Jak atmosfera? :)

Franciszex

Polecam!

była...były
@potencjalnie zainteresowana

zmieniają jak rękawiczki : ) Pani szefowa chce się wykazać przed szefostwem. Sprzedaż już nie idzie tak jak wcześniej bo jest nasycenie terminali. Ciśnienie ogromne Częste zmiany na tym stanowisku . Warto poczytać archiwalne wpisy. Atmosfera niby rodzinna ale do czasu ; ) dostaniesz wszystko na początek, czego zapragniesz....ale po 3 miesiącach dostaniesz podsumowanie "tzw pocałunek śmierci " : ) ot taka praca z miłą szefową : )

obecny...obecna
@była...były

Co to za pierdoły? Nasycenie? Pocałunek śmierci? Kiedy Ty tam pracowałeś/łaś? W każdym callcenter jest ciśnienie, ale nie przesadzajmy :-)

Hugon
@obecny...obecna

Ach! No co poradzić. Jednemu pasuje, inny żywi urazę. Nie nadążysz!

potencjalnie zainteresowana
@Franciszex

@Franciszex powiesz coś więcej? Czy osoby spoza branży mają szansę? I jak wtedy wygląda kwestia wdrożenia? Jakie widełki co do podstawy można wynegocjować?

Franciszex
@potencjalnie zainteresowana

A w jakiej branży robisz?

Daredevil
@potencjalnie zainteresowana

Zależy jakie masz wyniki. Jeśli już robiłeś w fintechach albo podobnych tematach to wal śmiało! Tylko wszystko opisz w cefałce.

Karina

Jak oceniacie pracę na stanowisku lider zespołu sprzedaży ??

Conieco
@Karina

Zależy gdzie? Jaką ofertę masz na myśli?

grafik

Jak wygląda praca w dziale graficznym, oddział Rzeszów? Sprzęt, zarobki, umowa? Jest możliwość pracy zdalnej? Czy są elastyczne godziny pracy?

dev++
@grafik

Zarobki to kwestia indywidualna. Tu musisz się dogadać. Sprzęt jest nowy, my w dziale deweloperskim mamy np. dwa monitory, a po roku możemy się ubiegać o budżet na nowy sprżet. Na pewno nie dostaneissz strzucla jak w jakies agencji . Mamy możliwośc pracy zdalnej na wniosek i nie ma z tym problemu. Co do roboty to jak trzymasz terminy i nie zawalasz to masz szanse na robote na kilka lat. Ja tam nie narzekam.

kandydat
@dev++

Też biorę udział w tej rekrutacji. Wygląda nawet w porządku.

galinka
@grafik

polecam wlasnie bralam udzial w rekrutacji kasa wydaje sie konkretna i pakiet socjalny takze ok ok ciekawe czy maja duzo chetnych przedstawilam portfolio byli zadowoleni

Zen
@grafik

Ja jestem po rozmowie na grafika, spoko to wygląda. Mówili że dają sprzęt, umowa o pracę, zdalna jest możliwa, godziny pracy mi pasują 8-16

?????
@grafik

W tym tygodniu mam rozmowę! Przygotowane portfolio i opracowane wiadomosci o firmie. Na co jeszcze zwracac uwage????????

grafik
@Zen

o co pytają a na rozmowie?

Jozua

Firma posiada spory potencjał, mam nadzieję, że przejęcie przez Nets nie zniszczy kultury organizacyjnej i niemal rodzinnej atmosfery.

Gribh
@Jozua

Rodzinnej? :D z rodziną najlepiej się na zdjęciach wychodzi to tak samo jak z przełożonymi i pracownikami pepu.

Jozua
@Gribh

Ja nie mam złych doświadczeń. Być może dlatego, że jestem miły, otwarty, pewny siebie i nie sieje fermentu ani intryg.

Frankie
@Jozua

Charakter zawsze determinuje rzeczywistość także tę w pracy. Atmosferę właśnie tworzą ludzie. Myślę, że nawet ten cały Nets polepszy całą sytuację. Hah!

Lady M
@Jozua

Mogę potwierdzić, że tak jest w Kielcach! Przychodzę tam dla ludzi.

Ka_Zunia

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do COA?

Handraty
@Ka_Zunia

Online. Dostajesz wcześniej zaproszenie na maila z datą i godziną. Potwierdzasz. Pytają o doświadczenie umiejętności, takie tam silne strony , możliwość radzenia sobie w ciężkich chwilach, czyli jak rozmówca naciska, preferowana forma umowa i takie tam sprawy formalne. No i dyspozycyjność czyli czy masz wolne weekendy i kiedy możesz zacząć.

Ka_Zunia
@Handraty

Jestem już po rozmowie, wszystko się zgadza. Trudna rozmowa, dużo wymagań oraz ciężkie pytania. Ale dostałam pracę :-)

doktur
@Ka_Zunia

Praca jest w niczym innym tylko robotą za tradycyjnym helpdeskiem. Od innych rózni się tym, iż robi się dla klienta końcowego bez pośrednio. Czyli nie pracujesz jakimś call center poland i przenoszą cię z projektu na projekt co roku. Umowa o pracę jak tego chcesz i to od pierwszego dnia. Dodatki i premie w cenie. Minus to praca w weekendy i po nocach. Jeśli chcesz się migać to lepiej odpuść.

Puls_dnia

Czy ktoś może coś powiedzieć więcej o pracy jako programista C++?? Mam ofertę od nich.

@Puls_dnia

Praca jak najbardziej ok, Dobra atmosfera, systematyczne premie, kompetentni ludzie. W momencie zatrudnienia najlepsza oferta płacowa na rynku rzeszowskim. Firma otwarta na potrzeby pracownika (elastyczne godziny pracy, praca zdalna itd). Forma zatrudnienia na umowę o prace lub B2B do wyboru. Co do samego C/C++ w zależności do którego projektu trafisz, są projekty (jak ktoś lubi) w c jak również są projekty w c++11. Wg mnie praca dużo lepsza niż oferty rzeszowskiego outsourcingu.

koder dekoder
@Puls_dnia

W rzeczy samej dobrze, że poruszyliście ten temat. Złożyłem aplikacje na stanowisko "Deweloper Android". Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi. Lekki szok. Rozmowa rekrutacyjna zdalnie przez ms teams. Pytania konkretne, bez akcji typu: "Gdzie pan się widzicie za 5 lat". Kasa nawet ok. Jedyny minius to praca mimo wszystko częściowo w biurze. Ja szukałem czegoś w 100% zdalnie. Jednak gdybym był mobilny i nie miał dodatkowych zleceń to bym się skusił. Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony. Kontakt w porządku, warunki też.

tajny
@coder

"W momencie zatrudnienia najlepsza oferta płacowa na rynku rzeszowskim" ty tak na serio czy se jaja robisz? ogólnie przed pisaniem tu radzę nie pić %% i zrobić rozeznanie co się dzieje na rzeszowskim rynku bo pep jest daleko, daleko z tyłu...

@tajny

a co jest daleko daleko w przodzie?

Pankracy
@tajny

Po pierwsze coder nic takiego co cytujesz nie napisał. Także Tobie radze nie tylko nie pić %% ale także cytować dokładniej. PeP łapie się w tej dziedzinie na średnią półkę z aspiracjami do tej pierwszej. Czasy kiedy programista tam zarabiał grosze minęły 2-3 lata temu. Radzę zaktualizować sobie wiedzę. Pozdrawiam Pankracy

@Pankracy

Prawidłowo. Pewnie jakiś zawiedziony kandydat. Ja chodzę na rozmowy nawet jak mam robotę właśnie po to.

Lidia
@coder

Jak wygląda praca zdalna na takim stanowisku w Polskich ePłatnościach? Czy jest całkowicie zdalna czy hybrydowa? Czy są określone godziny pracy w takim przypadku czy pracownik sam sobie organizuje pracę i musi się wywiązać po prostu z powierzonych mu zadań? I mógłbyś napisać coś jeszcze o tych premiach? Jakie to są stawki i za co są przyznawane?

>>>>>>Symbian<<<<<<
@Puls_dnia

Aplikowałem na developera androidowego. Mam rozmowę za kilka dni - na co mam mieć uwagę?? >>>>ktoś doradzi?

@>>>>>>Symbian<<<<<<

Przede wszystkim na punktualność i sprawną prezentację o sobie.

&$
@Puls_dnia

W zespole dev i testów jest prawie 40 łepków. Zespoły C++ czy Andek liczą po 5-6 osób. Nie wszyscy są w centrali, część pracuje zdalnie. W sumie to teraz możesz zawsze złożyć wniosek o robotę poza biurem, najczęściej masz OKejkę. Każdy dostaje lapka i dwa monitory. Ja miałem nowusieńki. Większośc projektów to waterfall, bo jest robota zdalna. Teraz dopiero buduje się agile. Mi się tam nawet podobało. Pracowałem 2 lata. Teraz tylko freelancerka ale to głównie dlatego, że nie miałem czasu na projekty inne niż mój główny. Mimo kilku mankamentów polecam.

Dr.No
@&$

No i to jest konkretna diagnoza!

Zuzki

Terminal działa od roku i praktycznie nie było awarii, po mimo chwilowych braków internetu ze strony sieci komórkowej. Regulamin długi i skomplikowany, ale wszystko wyjaśnione przez opiekuna. Trzeba pytać, pytać i jeszcae raz pytać. Wcześniej miałem konkurencyjną firmę i tam to był dramat. Także mimo tego co napisałem powyżej polecam pep. Tylko pytać, dzwonić i pytać.

Szanta

Żeby zawiesić terminal to droga przez mękę. Nikt nic nie wie i nie ma może, ale żeby podpisać nową umowę to po nocach będą dzwonić i każdy wszystko już umie i może!!! Raczej nie polecam !!!!

Greenwich

Fakt firma jest korporacją przez duże K. Pracuje jako dev 2 miesiące. Dużo procedur, twardy management. ALE projekty nie trudne w realizacji. Zero problemów związanych z samą robotą. Dobrze ugrane intro i ułożony Dev Director nie robią ciśnienia. Liczę ze to się nie zmieni. Kasa nawet ok. Choć wiadomo bywa lepiej. Poprzednio robiłem u konkurencji – większy bajzel, więcej roboty PM jak na poczcie czy w ministerstwie rolnictwa. Tu nie ma tragedii choć są też orgyniały. Jednak długie procedury mają pozytywy – dużo czasu do realizacji prostych tasków i deadliny na 2 kwartały do przodu. Dobrze trafiłem hehehe

codek
@Greenwich

Fakt! Dla tych zaniżą swoje kwalifikacje i umiejętności robota w korpo jest idealna w porównaniu do zapier…:: który jest w softwarehousach czy agencjach.

@Greenwich

W końcu jakaś rzetelna recenzja. Pracowałem w pepszytynie 2 lata! Procedury były JEDYNYM moim zmartwieniem. Resztę da się ograć ;)

Qa

Proces rekrutacji, to jakaś kpina. Pani xxx dzwoni dwa razy pytając o dostępność , po czym pisze maila o negatywnym procesie rekrutacji którego nawet nie było.

Janusz
@Qa

Może nie byłeś dostępny w terminach które odpowiadały firmie? Próbowałeś tam zadzwonić i wyjaśnić tę sytuację? Być może w kolejnym tygodniu firma jednak się do Ciebie odezwie? :)

Fg
@Qa

U mnie było wszystko ok. Rozmowa była dwuetapowa. Termin był potwierdzany dwa razy, w tym mailowo i telefonicznie

popka
@Qa

mhhhh mnie tez dziwi taka sytuacja bralam udzial w tez w rekrutacji do coa w pep i poniformowano mnie o kazdym kroku jak rozmowa czy decyzja

DevTT

Fajny potencjał, stabilny przychód... i tyle z pozytywów. Firma to niestety mocne korpo, męcząca atmosfera, procedury, skostniały management. Agile, który z agilem nie ma za wiele wspólnego. Koledzy programiści patrzący tylko na swoje taski, Dyrektor Dev ciągle zabiegany, PM wywierający sztuczną presję i jeszcze szefowa PMO z wiecznym PMS, która ze swoim stylem zarządzania jest wisieńką na torcie tego dziwnego tworu nie z tej epoki. Bez totalnej rewolucji ta firma nigdy nie stanie się atrakcyjnym miejscem do pracy dla specjalistów IT. Na szczęście są alternatywy i jest gdzie pójść. Polecam zaciągnąć opinii u ludzi, którzy już nie pracują i nie będą się bali powiedzieć prawdziwej wersji :)

Hungar
@DevTT

ja nie pracuję i mam trochę inny pogląd na sprawę

AktualniePracuje
@DevTT

Oj tak, niestety coraz bardziej korporacyjne traktowane ludzi. Daily programistów wygląda jak spowiedź połączona z biczowaniem. Moim zdaniem kwestia podejścia, nie wolno brać do siebie i jest w porządku.

GGGC
@AktualniePracuje

Dystans to najważniejsza sprawa. Moim zdaniem w pep da się na spokojnie zasetupować robotę i relacje z przełożonymi. Wojtek jest bardzo spoko!

klient

Współpracę z firmą PEP zaczęłam otwierając działalność gospodarczą od 2004 roku. Nigdy nie miałam żadnych problemów. Z czystym sumieniem poleciłabym innym znajomym. Gdy miałam jakieś problemy z terminalem dział obsługi klienta zawsze mi pomógł.

klient.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy .z pep Od paru lat mogę liczyć na wsparcie swojego opiekuna oraz serwisanta . Każdy problem rozwiązany bardzo szybko . Konsultanci podchodzą bardzo indywidualnie do klienta . wszystko na 5!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie ePłatności S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie ePłatności S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie ePłatności S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie ePłatności S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 25 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie ePłatności S.A.?

Kandydaci do pracy w Polskie ePłatności S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie ePłatności S.A.