Opinie o Mieszko Cieśla w Świlcza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mieszko Cieśla. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mieszko Cieśla o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mieszko Cieśla w Świlcza

(usunięte przez administratora) szukam po Rzeszowie teraz, nie wiem czemu tak w sumie na jakieś suplementy diety mnie wywiało. Ale jeśli już to z tym pobytem w więzieniu o którym ktoś tu ze dwa lata napisał to w ogóle prawda jest? nie wiem w ogóle gdzie potwierdzenie tego znaleźć ale nawet przypuszczając, że tak było to co mogłoby to mieć wobec tych wspomnianych wypłat, dlaczego uważa się ze przepadły?

Łucja Nowy wpis

Czy orientujecie się, czy kwestia wypłacania pieniędzy się naprawiła? Czy już normalnie dostajecie pensję? ;) Pytam, bo mój maż szuka pracy, ale ważne to jest dla nas

Nik Nowy wpis
@Łucja

Przecież od ponad 4 miesięcy pan prezes Mieszko c siedzi w więźniu...i firma nie istnieje pani Łucji, także kwestia wypłacania pieniędzy raczej przepadła.

Maro Nowy wpis

Dzień dobry. Czy ma ktoś jakiekolwiek informacje na temat powiązań Pana Mieszka C. z władzami gminy Świlcza? Pozdrawiam.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Mieszko Cieśla?

Proteza

Tak. Ta firma organizuje wyjazdy integracyjne. Ostatnio głównie do Hiszpanii. Ale tylko szefostwo się tam bawi, już nawet na insta nic nie pokazują. Szkoda.

Alicja
@Proteza

Czemu szkoda? Ileż można się chwalić czymś w necie, nie lepiej żeby odpoczęli od internetu? ;p Ale czekaj tylko szefostwo? A pracownicy to gdzie wtedy są

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mieszko Cieśla? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
KR

Witam, osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu tel. 571. 398. 852. Reprezentujemy kilkudziesięciu klientów w postępowaniu karnym przeciwko Panu C

marta

Uważajcie na tego człowieka. (usunięte przez administratora) mnie i moją rodzinę na naprawdę grube pieniądze. Manipulant, (usunięte przez administratora) kręt, on jak i cała jego rodzina, na którą przepisał cały majątek, żeby nic z niego nie można było ściągnąć. Na swoje pieniądze czekam od dwóch lat i szczerze wierzę, że sprawiedliwość go kiedyś dosięgnie i odpowie za cały przekręt pod tytułem PRODENTAL.

Kacper
@marta

Witam, pani Marto tez mam taki problem z ta firma czy możemy jakoś się skontaktować?

marta
@Kacper

Proszę podać jakiś namiar na siebie. Odezwę się.

@marta

Jestem pokrzywdzony przez Prodental mozemy sie jakoś skontaktować ?

@Kacper

Jestem posiadaczem obligacji Prodentalu szukam kontaktu z innych pokrzywdzonymi 663160079

Jeśli mozna sie wtrącić - też jestem pokrzywdzony przez Cieśle

Patrycja

@przyjaciel o jakich manipulacjach mówisz?

przyjaciel

NLP i manipulacje ma w jednym paluszku, więc uwaga na tego gościa.

Katarzyna M

Nie polecam!Towar miał opóźnienia ,a jak już przyszedł to nie ten z zamówienia.Po telefonie do firmy i zgłoszeniu uwag dotyczących zamówienia szanowna Pani powiedziała , ze przeprasza bardzo ale są teraz skupieni na sprzedaży maseczek i żeli.

EL

Jak lubisz Bajki masz oszczędności lubisz czekać na swoją wypłatę 2 miesiące bo nawet PiP nie może nić zrobić lub nałożona kara jest śmieszna i Gość płaci ją z rękawa to Polecam. Jeśli masz rodzinę na utrzymaniu i jesteś dorosłą osobą szukaj dalej na przykład sprawd z sobie ilu bylo przestawisieli a ilu jest podobnie z osobami z centrali figuruja osoby bedace na urlopie macieżynskim Nikt nikogo nie zmusza ale upowinanie się o swoje wszytko tlumaczy

Zostaw merytoryczną opinię o Mieszko Cieśla - Świlcza

• Jak się pracuje w Mieszko Cieśla?

Zobacz opinie na temat firmy Mieszko Cieśla tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mieszko Cieśla?

Mieszko Cieśla
  • 147G lok. 1