Opinie o Grupa590 Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grupa590 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa590 Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa590 Sp. z o.o. w Rzeszów

Sonia Nowy wpis
Inne

Kwatery zostały skrytykowane podobnie jak góra ale nie widzę żeby ktoś teraz pisał ze mało sie zarabia. to klucz do aplikowania ze mimo złych warunków warto?

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

To (usunięte przez administratora). Kwatery tak obleśne, że czujesz się jak śmieć, a nie jak fachowiec. Ludzie na " wyższych " stanowiskach są nie kompetentni. Gorący apel do fachowców. - szanujcie się i nie pracujcie jak (usunięte przez administratora)

Diana Nowy wpis
Inne

Firma jest niewielka, nie wiem czy może płacić lepiej niż przeciętna w naszym mieście? Mogę wnieść stołeczne doświadczenie w headhuntingu, ale nie za minimalną krajową.

Byly Nowy wpis
Pracownik

To pośrednicy czyli pracujesz dla innej firmy i naturalna selekcja. A kasę biorą wszyscy tylko nie pracownik. Mnóstwo obowiązków za najniższa. Dla sąsiadów z zagranicy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Grupa590 Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik samochodowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki pracy są w Grupa590 Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

tak mamy w sumie dobre waryunki, stołowki nie ma, ale mamy komfortowa dużą kuchnię

Pytanie
 Pytanie

Czy w Grupa590 Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac?

Pracodawca Grupa 590
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, pierwszą umową jest umowa na okres próbny, później wspólnie ustalamy warunki współpracy:) Pozdrawiam.

Marzena
Inne

To ciekawe że gdy pojawiają się pytania o warunki pracy w agencji to odpowiedzi dotyczą warunków, ale u firm-klientów agencji :D Czy ktoś miarodajnie napisze jak się u Was pracuje rekruterowi? Chyba macie czasem wolne stanowiska?

Ja
Pracownik
@Marzena

Tak, czasem mamy wolne miejsca i warunki są ok, rekruter ma dużo samodzielności i wpływu na wynik swojej pracy, poza tym stanowimy zgrany zespół, wspieramy się i zawodowo i często prywatnie. Rozmowa kwalifikacyjna u nas to też sama przyjemność:)

Olga
Inne
@Ja

Że miejsca czasem wolne są to ok, dobre widzieć. A ogólnie to na taki staż byłaby tu szansa odnośnie tego stanowiska?

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Grupa590 Sp. z o.o.?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Daje ambitne projekty, podchodzi z dużym poszanowaniem do wartości pracownika, rozmawia w sprawach ważnych, pozwala się rozwijać w różnych obszarach.

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Grupa590 Sp. z o.o.?

Pracownik Grupy 590
Pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy - w zależności od oferty, każdy klient oferuje inne warunki. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji/

Lewy999
Kandydat
 Pytanie

Witam jest w stanie udzielić rzetelnych odpowiedzi na temat tej agencji??. Co do płacy,kwatery i pracy w budowlance?

Rekruter
Pracownik
 Pytanie
@Lewy999

Interesuje Pana praca w Polsce czy za granicą?

Lewy999
Kandydat
@Rekruter

Za granicą.

Rekruter
Pracownik
@Lewy999

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy - w zależności od oferty, każdy klient oferuje inne warunki. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji.

Pracownik
Pracownik

Praca pełna wyzwań, rozwojowa, każdy ma swój obszar, gdzie może się realizować i aktywnie tworzyć swój profil zawodowy, ja z radością idę do pracy, bo działam, a dodatkowo mam się od kogo uczyć. Mamy udany, ambitny i sprawny zespół, i dobrą kawę:)

Anita
Inne

Błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi ale obrażanie innych również nie można zaliczyć do typowych działań profesjonalistów

Kandydatka

Pan z Hr nie wie co to jest candidate experience, nie slyszal o czyms takim jak feedback po rozmowie, tym bardziej prowadzac rekrutacje do pracy w dziale Hr czyli do swojego dzialu powinien klasc nacisk na takie aspekty. Dobry Hrowiec od razu wyrobi sobie zdanie na temat prpfesjonalizmu takiej osoby. Choc profil w linkedin tez daje do myslenia. (doswiadczenie) 1 rozmowa: Dzien dobry umie Pani rekrutowac? Ile chce Pani zarabiac? Aha ok, dziekuje. Oddzwonimy do Pani. Koniec kontaktu z rekruterem... Sloma do kolan.

1
Gosia
Inne

Co tu tak cicho? Nikt tutaj nie chce podzielić się informacjami o tej firmie ?

1
Pablo
 Pytanie

Witam jakiś elektryk opiszę pracę w tej firmie? Jak z atmosfera? Jak z warunkami mieszkalnymi ? Jak z kasą? Jak wygląda mniej więcej praca na obiektach?

1

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa590 Sp. z o.o. - Rzeszów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Grupa590 Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Grupa590 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa590 Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa590 Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Warszawska 27
  35-205 Rzeszów
 • NIP: 5170396809 REGON: 382350066 KRS: 0000766806
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Grupa590 Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii