Opinie o Grupa590 Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grupa590 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa590 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa590 Sp. z o.o. w Rzeszów

Sonia Nowy wpis

Kwatery zostały skrytykowane podobnie jak góra ale nie widzę żeby ktoś teraz pisał ze mało sie zarabia. to klucz do aplikowania ze mimo złych warunków warto?

Diana Nowy wpis

Firma jest niewielka, nie wiem czy może płacić lepiej niż przeciętna w naszym mieście? Mogę wnieść stołeczne doświadczenie w headhuntingu, ale nie za minimalną krajową.

Byly Nowy wpis

To pośrednicy czyli pracujesz dla innej firmy i naturalna selekcja. A kasę biorą wszyscy tylko nie pracownik. Mnóstwo obowiązków za najniższa. Dla sąsiadów z zagranicy.

Jakie warunki pracy są w Grupa590 Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac?

Pracownik Nowy wpis

tak mamy w sumie dobre waryunki, stołowki nie ma, ale mamy komfortowa dużą kuchnię

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Grupa590 Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik samochodowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Czy w Grupa590 Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac?

Pracodawca Grupa 590

Dzień dobry, pierwszą umową jest umowa na okres próbny, później wspólnie ustalamy warunki współpracy:) Pozdrawiam.

Marzena

To ciekawe że gdy pojawiają się pytania o warunki pracy w agencji to odpowiedzi dotyczą warunków, ale u firm-klientów agencji :D Czy ktoś miarodajnie napisze jak się u Was pracuje rekruterowi? Chyba macie czasem wolne stanowiska?

@Marzena

Tak, czasem mamy wolne miejsca i warunki są ok, rekruter ma dużo samodzielności i wpływu na wynik swojej pracy, poza tym stanowimy zgrany zespół, wspieramy się i zawodowo i często prywatnie. Rozmowa kwalifikacyjna u nas to też sama przyjemność:)

Olga

Że miejsca czasem wolne są to ok, dobre widzieć. A ogólnie to na taki staż byłaby tu szansa odnośnie tego stanowiska?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Grupa590 Sp. z o.o.?

Daje ambitne projekty, podchodzi z dużym poszanowaniem do wartości pracownika, rozmawia w sprawach ważnych, pozwala się rozwijać w różnych obszarach.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Grupa590 Sp. z o.o.?

Pracownik Grupy 590

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy - w zależności od oferty, każdy klient oferuje inne warunki. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji/

Lewy999

Witam jest w stanie udzielić rzetelnych odpowiedzi na temat tej agencji??. Co do płacy,kwatery i pracy w budowlance?

Rekruter
@Lewy999

Interesuje Pana praca w Polsce czy za granicą?

Lewy999
@Rekruter

Za granicą.

Rekruter
@Lewy999

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy - w zależności od oferty, każdy klient oferuje inne warunki. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji.

Praca pełna wyzwań, rozwojowa, każdy ma swój obszar, gdzie może się realizować i aktywnie tworzyć swój profil zawodowy, ja z radością idę do pracy, bo działam, a dodatkowo mam się od kogo uczyć. Mamy udany, ambitny i sprawny zespół, i dobrą kawę:)

Anita

Błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi ale obrażanie innych również nie można zaliczyć do typowych działań profesjonalistów

Kandydatka

Pan z Hr nie wie co to jest candidate experience, nie slyszal o czyms takim jak feedback po rozmowie, tym bardziej prowadzac rekrutacje do pracy w dziale Hr czyli do swojego dzialu powinien klasc nacisk na takie aspekty. Dobry Hrowiec od razu wyrobi sobie zdanie na temat prpfesjonalizmu takiej osoby. Choc profil w linkedin tez daje do myslenia. (doswiadczenie) 1 rozmowa: Dzien dobry umie Pani rekrutowac? Ile chce Pani zarabiac? Aha ok, dziekuje. Oddzwonimy do Pani. Koniec kontaktu z rekruterem... Sloma do kolan.

Gosia

Co tu tak cicho? Nikt tutaj nie chce podzielić się informacjami o tej firmie ?

Pablo

Witam jakiś elektryk opiszę pracę w tej firmie? Jak z atmosfera? Jak z warunkami mieszkalnymi ? Jak z kasą? Jak wygląda mniej więcej praca na obiektach?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa590 Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa590 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa590 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa590 Sp. z o.o.?

Grupa590 Sp. z o.o.
  • Warszawska 27