AUTO PREMIUM

Rzeszów

Opinie o AUTO PREMIUM

Pracownik BMW

Praca jak Praca ile sprzedaż aut taką premie dostaniesz :) pozdrawiam obsługa srednia serwis też sredni .

Ralph

I nie wspomne juz o wyplatach premii pod stołem przez prawie rok bo niby kondycja finansowa firmy była bardzo zła...

Ralph

Praca pod presją tego czy zarobisz na premie czy dostaniesz 1500 za miesiac, bitwa pomiedzy mechanikami o prace bo niema jej zbyt wiele , kary finansowe wymyslane przez dyrektorow, spychologia - idąc od szefa serwisu do podwladnych, ciągłe zmiany w kadrach, zero stabilizacji jesli chodzi o zapewnienie pracy na przysłowiową dniowke , atmosfera tragedia - mechanicy winni temu ze sie samochody nie psują i niema pracy, kierownik serwisu - człowiek ktory nie zna słowa człowieczeństwo, itd ... szkoda słów a przede wszystkim swego najcenniejszego zdrowia psychicznego i nerwów.

rys

Jak długo bedzie tam pracował ten pryszczaty ryj to bedą ludzie odchodzić ,żeby sie zatrudnić na portiera to trzeba wysłać zdjecie żeby ludzi nie straszyć a w BMW trzymają taką morde

n8

Kto może niech omija to dziadostwo ,nie ma miesiąca żeby nie szukali pracowników

Agnieszka

@Pracownik - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w AUTO PREMIUM? Z Twojego wpisu wynika, że pozytywnie oceniasz kwestię wynagrodzenia - a jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia? Czy firma zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Agnieszka

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z zatrudnieniem w AUTO PREMIUM? Na wątku pojawiły się wpisy oceniające usługi oferowane przez firmę - pamiętajmy, że to forum jest przeznaczone przede wszystkim do dzielenia się opiniami na temat pracodawców. Każda merytoryczna informacja na temat zatrudnienia w AUTO PREMIUM będzie pomocna dla osób poszukujących pracy.

@Agnieszka 16.08.2017 11:24

Praca na pewno dobra kasa na pewno też Firma porządna inwestuję dużą Kasą.

d1

Jeśli nie kupujesz samochodu za 500 tys zł a chcesz sobie naprawić starsze BMW będziesz przeganiany od pracownika do pracownika. Ogólna ocena obsługi 2/10. Nie polecam.

BMW TEAM
@d1 24.07.2017 15:06

Co ty mówisz przecież sprzedają też używane samochody no nie to chyba też serwisują są też BMW za 120 000zł np. bardzo ładna oraz seria 1 albo 3 a według mnie znajomy tam robi swoje BMW i to jest Najlepszy DEALER oraz Serwis na Podkarpaciu jak ciebie nie stać na AUTORYZOWANY Serwis i profesjonalny to jedż sobie do jakiegoś prywatnego graciarza co ma u siebie serwis w prywatnym garażu na pewno zrobi dobrą fuszerkę hehe BMW to jest BMW. :).Dają też dobrą Gwarancje oraz wszystko na oryginałach. Pozdrawiam.

ZS

Sprawdzajcie dokładnie, co dają Wam do podpisania. Mnie wykorzystano i kosztowało mnie to kilkadziesiąt tys. A generalnie odradzam korzystanie z ich usług.

Agnieszka

@Anonim, według Ciebie usługa była niefachowa. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojej negatywnej oceny? Proszę o rzetelną informację.

samo

No to dobrze, że usługi mają na prawdę wysokiej jakości @Anonim. Wiadomo, że to dużo świadczy, że moga odnosić sukces na rynku, ale czy nie będą potrzebowali kogoś do maszyn? Z góry dziękuję za odpowiedź

Anonim

Serwis moze i profesjonalny jak kazdy autoryzowany ale obsługa nie fachowa nie polecam!!!!!!!

Anonim

Serwis BMW w Rzeszowie jest najlepszym serwisem w regionie.Projesjonalne podejscie do klienta.BMW Marka premium koszty utrzymania takich samochodów to nie łatwe zadanie.

belo

najlepsze są oferty o prace - czas rekrutacji trwa latami….. biedni nie mogą nikogo znaleźć strasznie ciężkie czasy. Rekrutacja trwa latami a ogłoszenia non stop się pojawiają - cos nie halo - weźcie się ogarnijcie i zawracajcie ludziom głowy - szkoda czasu na szukanie w tej firmie pracy nie warto zawracać sobie gitare

nisa

Fatalnie, same gwiazdy, niesympatyczna obsługa - beznadziejnie. Jednak w stereotypie bmw jest nutka prawdy... szkoda

MM

Zastanawiam się kto pisze takie opinie. Każdy ma swoje humory, wymagania itp. Zamiast użalać się nad sobą weźcie się do roboty.

Marcin

Powiem krotko oszusci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jak sie oszukuje i robi w h..... klientow i naciaga na koszty to brakuje słow,dzieje sie to na poczatku dziennym i na olbrzymie kwoty. oczywiscie wiekszosc klientow placi a szefostwo sie bogaci żerujac na nieswiadomosci ludzi. Jedna wielka rodzinna powiedzialbym firma oszustow.

A ja uwazam ze w tych ciezkich czasach i taj jest w porzadku. Wyplata miesiac w miesiac wplywa na konto i to jest najwazniejsze. Pan PO musi to wszystko trzymac za przyslowiwe uszy a z tego co widze nie ma latwo. Podsumowujac wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.

Ja uważam, że żyjemy i pracyjemy na tyle w ciężkich czasach, że tak dobrze że się to jeszcze kręci. Podołać temu wszystkiemu to i tak wielki szacun dla Właściciela. Jeżeli będzie dalej tak jak jest to będzie OK (pieniądze z miesiąca na miesiąc są). Co do zarządu to musza trzymać ludzi krótko bo by im na głowy weszli. Pracownik.

Nickman2013

Dziwny sposób zarządzania. Firma reklamuje się jako najnowocześniejszą w branży, a tymczasem rzeczywistość jest kompletnie odwrotna. Jeżeli w profesjonalnym serwisie BMW pracownik musi prosić o sprzęt, albo czekać na część, która powinna być, ale jej nie ma (ponieważ brat dyrektora sprzedał takową za pośrednictwem Internetu i zapomniał zamówić następną, aby była na stanie magazynu) - takich przypadków jest multum. Wykorzystywanie pracowników do czynności, których nie powinni wykonywać z racji swojego stanowiska jest codziennością. Natomiast sprzedawcy to grupa uprzywilejowana. Wspomniani przez cały dzień nie robią dosłownie NIC! Siedzą i siedzą, przyjdzie klient, który chce kupić samochód (kupi bez względu na to jaki sprzedawca go obsługuje, bo po to przecież przyszedł do"ekskluzywnego salonu") i biorą za to kasę, a do tego są skłonni wydawać rozkazy innym ... Ogólnie nie polecam, jako miejsca do stałej pracy. Pomysły dyrektorstwa (z racji stanowiska - osób dorosłych i doświadczonych) są najczęściej żenująco - śmieszne. W całej firmie kierownicy i dyrektorzy stanowią 1/3 zatrudnionych, co jest fenomenem na skalę światową!

Dzejkob

Niestety wszystko to prawda, Pan Orzechowski pamięta czasy komuny i nie odejdzie z tej pracy dopóki nie wsadzi na stołki całej swojej rodziny- poprostu prostactwo najwyższych lotów- dorwał się do koryta. Nie miałem okazji pracować w tej firmie ale znam typa i niestety miałem tą nieprzyjemność rozmawiać w sprawie pracy ze Stanlejem- to poprostu prostak na nie odpowiednim stanowisku w nie odpowiednich czasach- po 5 minutach miałem ochotę wstać i napluć mu w twarz. Żal mi tylko kilku znajomych którzy niestety tam pracują i non stop narzekają

Anonim

Dyrektor wraz z ludźmi którzy tam rządzą nieustannie dają do zrozumienia podwładnym że są tam zbędni szczycąc się tym że na ich miejsce mają dziesiątki innych chętnych poza tym nie szanują ludzi.Typowa firma w której ludzie pracujący na salonie to rodzina lub bardzo dobrzy znajomi pokazujący że są lepsi od pozostałych i właściwie nietykalni ze w względu na znajomości z dyrektorem . Pracownicy którzy nie są znajomymi szefostwa są równie szybko zwalniani jak zostali zatrudnieni z błahych powodów tylko dlatego że domagają się swoich praw które gwarantuje kodeks pracy.Panuje tam ponura atmosfera , gnębienie psychiczne i wręcz chamskie odzywki szefostwa wobec pracowników.Obiecywane pieniądze(praca w nadgodzinach oraz tzw. premie nie są wypłacane).Jeżeli ktoś lubi marnować swój czas oraz zależy mu na szybkiej utracie zdrowia polecam tą firmę......

tak to prawda co napisane-lecz warto dodac że ;nie dostaniesz tam premii ,ciuchów roboczych,soboty pracuje się gratis za to że masz prace!Człowiek jest tam traktowany jak przemieszczające się dno!koordynacja pracy -niedostateczny.brak obiegu informacji.Dzieje się tak gdyż pewnego dnia ojciec powiedział synowi jutro synu bedziesz dyrektorem!Syn na to ;dobrze ojcze jutro będe dyrektorem.Sprzedawcy to jego koledzy ale takzę konfidenci więc śmieją się z ludzi poniżej.Liczy się dla nich tylko kasa!Oczywiscie należy czasem zostać ale nie będziesz mial za to zapłacone.Ogólnie mówiąc tzw. firma uduś.Jeśli ktoś pragnie stracić zdrowie!To polecam!Na początku dużo obiecują -wspaniałe wizje wobec osoby i zakładu -rzeczywistość jest już inna!Warunki pracy co do niektórych stanowisk {myjnia} jak również traktowanie ludzi pozostawiaja wiele do życzenia!

anonimo

[usunięte przez moderatora], szczególnie jeśli w grę wchodzi czas pracy, bo środowisko pracy czyli salon, warsztat wyposażone jest zgodnie ze standardami marki czyli na wysokim poziomie. Dużo do życzenia mogą pozostawiać metody komunikowania się kadry zarządzającej z pracownikami szeregowymi, co świadczy albo o braku kultury osobistej albo braku wyszkolenia managerskiego i etyki zawodowej. Wynagrodzenia zależą również od "widzi mi się" kadry zarządzającej, niby system wynagradzania jest przejrzysty, ale tylko do pierwszej wypłaty, później bywa różnie, premie gdzieś giną w przestworzach biurowych szefostwa.

Współpraca z Panem Orzechowskim to nieustanna walka o swoje prawa, które są oczywiste i określone w kodeksie pracy. Nie szanuje on pracowników poniżając ich przy lada okazji. Chciałby aby robili ponad normę za marne grosze wszystko po to by zapełnić swoją kieszeń. Auto Premium sprzedaje nowe ekskluzywne limuzyny za kilkaset tysięcy złotych jako nowe auta z malowanymi zderzakami, drzwiami czy uszkodzeniami, które wynikają z tego iż często są używane przez wpływowe osoby z terenu Rzeszowa. Po naprawie nadają się do sprzedaży jako pełnowartościowe samochody. Wydaje mi się iż nie ma on pojęcia o tym jak zarządzać tym salonem dlatego często zmienia zdanie przy kluczowych kwestiach. Jednak [usunięte przez moderatora] to wpływowa osoba więc nawet liczne i częste kontrole niczego nie wnoszą a częsta rotacja powoduje, że ludzie stamtąd po prostu [usunięte przez moderatora]

Range Rover
@anonim 24.08.2011 15:53

A to ciekawe to Ten ORZECHOWSKI Cały to mi chciał JAGUARA wcisnąć w Rzeszowie bo sprzedawali a potem nie wiem byłem oglądałem ale ciężko się z nimi dogadać nie polecam współprace z tym panem

Zostaw opinię o AUTO PREMIUM - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO PREMIUM