Opinie o AUTO PREMIUM w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTO PREMIUM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AUTO PREMIUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO PREMIUM w Rzeszów

Nie polecam. Firma wystawiona na sprzedaz. Atmosfera do bani.

rys

Dzisiaj szukają kolejnych idiotów do pracy

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Jaka cena gdzie można zobaczyć ofertę ile za te firmę ?! Pozdrawiam

Kamil

Firma wystawiona do sprzedania gdzie i jaka cena ????! Pozdrawiam słyszałem ze to już inny Dealer ma i ze tylko serwis jest pozdrawiam !!!!!

@Kamil

Za jaka cene firma jest do sprzedania ????? Jestesmy zainteresowani zakupem ??????????

Marian
@P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Po co pytasz skoro kumplujesz z synem wlasciciela. Jego Spytaj. Takich rzeczy nie pyta się na forum. Wysta czy że podbijasz im noty na FB , Googlach i innych forach.

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Firma jest wystawiona do sprzedaży ??? jaka cena czy to tylko udziały gdzie można to znalezć ?? kto się zajmuje tym??? pozdrawiamy !

bogdan

Masakryczne podejście do klienta, nosy w telefonach

Grażyna
@bogdan

Moja nowa tam już nie postanie. Słowo droższe pieniędzy, ale dla pracowników Auto Premium to nie dotyczy.

potencjalny klient

nadal kupujecie chinskie dokładki podnosząc cenę auta i pisząc ze to M Performance?

Aplikowałeś do firmy AUTO PREMIUM? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w AUTO PREMIUM?

Biorą wszystkich jak popadnie. Statek tonie wiec …

Janusz

Aby być marketingowcem tylko trzeba chcieć ! A potem już jest blisko do Kierownika lub Dyrektora - tak pokazuje życie. Szkoda tylko że są lub były to osoby bez zupełniej pasji do marki którą reprezentują.

Rzeszow

Dalej sprzedajecie wyklepane auta jako bezwypadkowe?

Fan BMW

Nauczycie się w końcu sprzedawać czy znowu zatrudniacie ludzi po znajomosci bez jakiejkolwiek wiedzy o motoryzacji?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w AUTO PREMIUM?

Być kolega kierownika sprzedaży albo dyrektora

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Polecam super Dealer super samochody wysoka jakość polecam !!!!!!

Lokalnej konkurencji bardzo dziękujemy za wybitne opinie :) :) :) Widzę polityka nie zmienna od lat.... :)

Maciej

Co jako pracownik możesz powiedzieć na temat pracy w AUTO PREMIUM? Ciekawi mnie kwestia atmosfery wewnątrz zespołu oraz tego, czy ludzie bez doświadczenia również są brani pod uwagę podczas naboru do firmy.

Mariusz

Tylko BMW Warszawa lub BMW Wrocław - tam mają najlepsze ceny / rabaty. Salon Krasne się jeszcze uczy tego biznesu a Świlcza wiadomo. :) Serwis - Kraków - OK

To nie jest żaden salon BMW W Rzeszowie Dealer nie posiada autoryzacji na markę bmw tylko na ASO pozdrawiam !

Ryszard

Mimo wszystko proponuje sprawdzić. Mają pełny plac pojazdów BMW w mega atrakcyjnych cenach zarówno nowe jak i używane dużo taniej niż w innych salonach. A serwis jest najlepszy w mieście. Polecam

Janusz
@Ryszard

Mimo wszystko odradzam tam zakupy. Ich "fachowcy" nie czują tego co sprzedają i sami piszą sobie na Gowork opinie.

Janos

Super salon.Zdrowe podejście do klienta oraz bardzo profesjonalne załatwienie sprawy .Pozdrawiam

@Janos

Dziękuję za opinię. Zapraszamy ponownie

Jednym zdaniem : NIE POLECAM. Szkoda czasu na epopeje - książkę by napisał …… Niech się duszą we własnym sosie. Powodzenia !

Już nie Pracownik

Drodzy Państwo, Sugeruję spojrzeć na stronę BMW PL znajdź dealera i myślę, że wszystko będzie jasne. A wracając do warunków pracy. 1. każdy pracownik jest "zmuszany" do zatrudnienia się w formie otworzenia własnej działalności. 2. W umowie mamy gigantyczne kary umowne (wzięte nie wiadomo skąd) 3. po rozwiązaniu umowy z pracodawcą liczcie się że ostatnia wystawiona przez Was faktura albo dwie nie zostaną uregulowane przez Auto Premium. 4. kilka spraw pracowniczych toczy się już w sądzie. 5. kara goni karę, wymyślane są coraz to inne powody aby pracownikowi zabrać każda zarobioną złotówkę. 6. każdy najmłodszy stażem pracownik jest wykorzystywany do najgorszej pracy : odśnieżanie samochodów w zimie, ładowanie akumulatorów, robienie opisów pojazdów, ustawianie ekspozycji, praca w święta, długie weekendy. 7. panom marketingowcom uczącym się rynku motoryzacyjnego wygląda, że "pomieszało" się w głowach. Aby sprzewac ta markę to trzeba ją kochać, niestety nie wszyscy mają ten dar. 8. Długo by pisać - jak ktoś chce niech próbuje. Powodzenia

Już nie Pracownik

TO NIE JEST ZADEN DEALER BMW W RZESZOWIE ! :) nie ma autoryzacji nawet na serwis nie polecam!

Auto Premium Rzeszów

Dzień dobry, Auto Premium Rzeszów z siedzibą w Świlczy 147H zajmuje się sprzedażą samochód BMW nowych oraz używanych – Premium Selection. Serwis jest natomiast autoryzowanym serwisem motocykli oraz samochodów marki BMW i MINI.

Obecny Pracownik

Szanowna konkurencjo, Jeśli nie potrafisz nawiązać uczciwych metod na pozyskiwanie klientów to zaniechaj również działań tego typu, pisząc nieprawdę dajesz obraz swojej uczciwości i wiarygodności a wygląda to bardzo kiepsko nie tylko w oczach Klientów ale i pozostałych osób czytających ten post. Życząc powodzenia z takimi metodami pozdrawiam. K.

Czy dyżury międzyświąteczne w AUTO PREMIUM obstawiają najmłodszymi stażem?

Jak

Nie skąd takie pytanie ?

Kamil Bobula

Polecam super Salon polecam !

Dawno nikt nie pisał o aktualnych warunkach pracy. Opowie ktoś o sposobie zarządzania firmą? Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO PREMIUM - Rzeszów

• Jak się pracuje w AUTO PREMIUM?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO PREMIUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO PREMIUM?

AUTO PREMIUM