AUTO PREMIUM
counter
5 1 5 5 1
Paweł Sandecki Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Miejsce w którym spełnia się marzenia klientów i pracowników. O dobrą atmosferę w pracy dba zgrany i doświadczony zespół fachowców. Współpracownicy są zawsze pomocni i życzliwi. W kwestii zarobków można powiedzieć tylko tyle, że limitem jest tylko to co od siebie dajesz. Pomimo tego, że skład pracowniczy się już mocno zmienił to wierzę, że pod nowymi rządami firma będzie się dynamicznie rozwijać pomimo przeszkód, które zgrany i silny zespół zawsze będzie w stanie przezwyciężyć. Ja swoje 6 lat pracy w tej firmie wspominam zawsze bardzo przyjemnie.

Szymon Nowy wpis
@Paweł Sandecki

Napisałeś bardzo pozytywną opinie o zatrudnieniu. Uważasz, że zarobki zależą od wyników. Czy w związku z tym wydajna praca jest nagradzana premiami lub innymi gratyfikacjami finansowymi?

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Polecam fachowość profesjonalność !!!!!

Tak3Nie
Mistrzunio Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Zatrudniaja tam fachowcow motoryzacyjnych ile placa ?

Tak3Nie

Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Masz doświadczenie z praca w firmie AUTO PREMIUM w miejscowości Świlcza? Twoja opinia jest ważna!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO PREMIUM - Świlcza

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

AUTO PREMIUM