Opinie o Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j. w Rzeszów

Dziadek

Firma dodatkowo świadczy usługi jako "podwykonawca" w innej firmie. Praca za najniższą krajową na papierze, co innego na rozmowie, co innego wychodzi w praniu. Problemy z urlopami ze względu na brak pracowników. Koordynator mało kompetentny, nie wie co się dzieje tak naprawdę w tej pracy i na czym ona polega, olewka totalna, wg. owej Pani ta praca może być zarówno dla kobiety jak i mężczyzny, gdzie moim zdaniem kobieta nie da tam rady. Bardzo duża rotacja pracowników. Nie polecam nikomu.

Majra
@Dziadek

Zgadzam się z opinią @dziadka To prawda, menadżerka na rozmowie co do miejsca pracy ciągle zmienia miejsce pracy, jest chaotyczna, kłamie prosto w oczy, nie słucha co się do niej mówi. Czułam się jakbym z piecioletnim dzieckiem rozmawiała niewiedzacym czego chce.Kiedy powiedziałam gdzie chce pracować, chodzi o dojazdy, to sklamała że tam pani wróciła, Nadal w tym miejscu jest wystawiona oferta że szukają..Dwie rozmowy miałam więc sporo dostrzegłam..Gdyby mnie słuchała to by nie zmieniła miejsca zatrudnienia w miejsce gdzie z dojazdami krucho.Nawet kierownictwo nie było zainteresowane moim zdaniem. Młodość mija też będą starzeć się, to jak traktują człowieka wróci jak bumerang.

Kiedyś w jednej z ofert dla pracownika sprzątającego było napisane, że prawo jazdy kat B byłoby mile widziane. do dziś tak jest? zastanawiam się czy dadzą jakieś auto od siebie, bo wtedy w opisie oferty żadna służbówka się nie znalazła

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Majra

22.09.2023 03:09

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Majraikona wywiad

Chcę podzielić się przebiegiem rekrutacji w firmie Stanbest.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

Majraikona wywiad

Aplikowałam na stanowisko sprzątaczki.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Rekrutowała mnie menadżerka.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Majraikona wywiad

Miałam rozmowy telefoniczne oraz dwie rozmowy w biurze, jednak od początku rekrutacji nie było dla mnie jasne jak będzie przebiegał proces, nie otrzymałam takich informacji.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Majraikona wywiad

Odbyłam kilka rozmów zdalnie przez telefon i dwie rozmowy rekrutacyjne w biurze.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Majraikona wywiad

Miałam tylko za zadanie zapoznać się z opisem obowiązków na stanowisku, nic poza tym.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

Majraikona wywiad

W ofercie miałam konkretne informacje o miejscu pracy (było to blisko mojego domu) i po pierwszej rozmowie telefonicznej menadżerka potwierdziła mi tą lokalizację. Odbyłam też z nią rozmowę stacjonarnie w biurze. Później ta pani zadzwoniła do mnie ponownie z informacją, że tamta oferta jest jednak nieaktualna z powodu powrotu poprzedniej pracownicy do pracy. Jednocześnie, kiedy sprawdziłam ogłoszenie, ono nadal widniało w Internecie, bez żadnych zmian. Otrzymałam nową siedzibę, jednak pani menadżer nie miała wiedzy o konkretnej lokalizacji, sprawdziłam ją na własną rękę. Niestety nie miałabym jak wracać z drugiej zmiany do domu, nie było już żadnych środków transportu publicznego. Ja nie posiadam samochodu, nie mam zamiaru też po pracy pokonywać dużych odległości pieszo. Na drugiej rozmowie stacjonarnej w biurze obecny był również kierownik, powiedziałam, że rezygnuję z oferty pracy w nowej siedzibie ze względu na dojazd (wyjaśniłam całą sytuację szczegółowo). W odpowiedzi usłyszałam od kierownika, że w takim razie nie ma, o czym rozmawiać. Były to zresztą jedyne zdania, jakie do mnie wypowiedział podczas całej rozmowy. Byłam oburzona, ponieważ na wstępie informowałam rekruterkę, że interesuje mnie lokalizacja blisko domu. Ponadto na tym drugim spotkaniu rekrutacyjnym odczuwałam brak zainteresowania moją osobą, widać było, że po prostu przedstawiciele firmy chcieli kogoś zatrudnić i mieć to z głowy. Jestem osobą z grupą niepełnosprawności i wielokrotnie spotykałam się właśnie z brakiem zainteresowania podczas rozmów. Moje odczucia określiłabym obojętnością ze strony rekruterów i interesowną potrzebą zatrudnienia kogoś tylko ze względu na dodatkowe pieniądze, które w tej sytuacji firma otrzymuje za pracownika z grupą niepełnosprawności. Dla mnie to żenujące doświadczenie.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

Majraikona wywiad

Podczas rozmowy pisemnej i telefonicznej przekazałam swoje warunki rekruterce, zależało mi na konkretnej stawce, lokalizacji blisko domu oraz z racji stanu mojego zdrowia odpowiednio dobranych obowiązków, ponieważ powszechnie wiadomo, że presja czasu i ilości obowiązków w firmach sprzątających jest zdecydowanie ponad normę, którą może wykonać osoba z grupą niepełnosprawności. Pani rekruter przytakiwała, że mnie rozumie. Niestety tak nie było, ponieważ wybrała dla mnie miejsce pracy niezgodne z moimi oczekiwaniami i nie było w ogóle przestrzeni ze strony potencjalnych pracodawców na dogadanie się. Ponadto na drugiej rozmowie był kierownik, który słowem się do mnie nie odezwał. Dodatkowo przy drugiej ofercie rekruterka nie umiała dokładnie wyjaśnić mi, w jakim rejonie Rzeszowa znajduje się siedziba firmy, w której miałabym pracować. Podsumowując, mam negatywne doświadczenia z tego procesu rekrutacyjnego.

W jaki sposób dowiedziałeś/aś się, jakie warunki pracy oferuje pracodawca oraz jakie ma oczekiwania względem oferowanego stanowiska? Jeżeli pracodawca nie udzielił takiej informacji, czy zapytałeś go o warunki i jaka była reakcja pracodawcy? Jeżeli pomimo Twojego zapytania, nie przekazano Ci takich informacji, jak myślisz, z czego to wynika?

Majraikona wywiad

Przeczytano mi tylko informacje o warunkach pracy, bez szczegółowych wyjaśnień.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji? W przypadku informacji o niezłożeniu Ci oferty pracy, czy wyjaśniono Ci dlaczego nie zostałeś wybrany/a na to stanowisko?

Majraikona wywiad

Menadżerka zadzwoniła do mnie i przekazała informację o nowej siedzibie, powiedziałam że zorientuję się w dojazdach i zastanowię nad tą ofertą. Ta lokalizacja mi nie odpowiadała, tak jak już wspominałam, nie miałabym transportu z drugiej zmiany. Dodatkowo przeczytałam w Internecie opinie byłego pracownika, że warunki pracy oferowane przez firmę Stanbest są zbyt ciężkie dla kobiet. Myślę, że tak właśnie by było po zapoznaniu się z obowiązkami, a ja przecież wspominałam, że potrzebuję wykonywać pracę adekwatną do mojego stanu zdrowia i wieku. Nie spełniono w ogóle moich początkowych warunków, które wymieniłam podczas pierwszej rozmowy z rekruterką.

Czy w przypadku pozytywnej informacji, zdecydowałeś/aś się na tę pracę – co spowodowało taką decyzję?

Majraikona wywiad

Gdyby zaproponowano mi pracę w budynku, który był podany w ogłoszeniu, podjęłabym się współpracy.

Czy poleciłbyś/ poleciłabyś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Majraikona wywiad

Stanowczo nie poleciłabym tej rekrutacji znajomym. Oczekuję konkretnych, klarownych informacji od rekruterów i przyszłego pracodawcy, szczerości i możliwości dogadania się. Tutaj tego nie otrzymałam. Aplikowałam do pracy w konkretnym miejscu, podanym w ogłoszeniu, niestety w międzyczasie zmieniono mi lokalizację siedziby firmy, w której miałabym sprzątać. Nowa lokalizacja zupełnie nie odpowiadała moim potrzebom, o których wspominałam na początku rekrutacji. Nie czułam też bym miała partnerów do rozmowy w osobach, które mnie rekrutowały. Bardziej czułam się ignorowana i zbywana niejasnymi informacjami.

Dziadek

@Dziadek

To jakie tam są obowiązki że mówisz ze kobieta nie da rady? Chętnie się dowiem.

@Emilia

Chodzi o logistykę na sanofi

Lidia

Coś więcej w tym temacie?!

Majra Nowy wpis

A Nowy wpis

Bylem bardzo zadowolony z pracy.Bardzo się starałem i byłem mocno zaangażowany.Niestety po okresie próbnym nie przedłużono mi umowy.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Osoba sprzątająca. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
joanna

Nie polecam .Znajomy pracował z wielkim zaangażowaniem i naprawdę był zadowolony z pracy jaka wykonywał , nie mógł sie doczekać kiedy pojedzie do swoich obowiązków.Po krótkim okresie próbnym nie przedłużyli mu umowy.Sam wychowuje córeczkę.Ale to nikogo nie obchodzi czy masz co do gara włożyć... Przyjdzie następny i będzie za najniższa krajową pracował. Panowie szefowie czasem warto się zastanowić zanim kogoś się zwolni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j.?

@pracodawca

Dzień dobry.Chciałem pogratulować firmie STANBEST za zatrudnienie tak profesjonalnego Pana sprzątającego w salonie Lexus.Byłem na otwarciu salonu .Jestem pod wielkim wrażeniem jak Pan zachowywał się na gali ( ciągle stał w gotowości, zmywał, ścierał, zbierał szkło). Salon cały czas czysty pomimo tak dużej liczby gości. Oby więcej takich pracowników ! A dla tego Pana należy się premia. Ps. Brat był kilka dni wcześniej i potwierdza w salonie czyściutko aż miło .

Magdalena

Pracownik gospodarczy już znaleziony? Płacą coś więcej niż te 3,490 brutto za miesiąc pracy? Może np. premie za staranną pracę, mycie, koszenie itp... Wypytuje, bo potrzebna jest robota memu tacie, złotej rączce:)

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j.?

Zenek

Porażka jednym słowem.

Jeka el.

Ogólnie firma bardzo w porządku kierownictwo również z szacunkiem i profesjonalnie traktuje ludzi. Wydaje się że negatywne komentarze pochodzą od albo konkurencji albo obiboków którzy zamiast pracować palą szlugi zarogiem albo przychodzą i kręcą się zamiast robić to co do nich należy. W taki sposób to nigdzie nie będą robić. Jest w porządku.

projektant
@Jeka el.

chciałbym, żeby tak było ... u nas reprezentatntka "stanfestu" ma taki luz, że ciężko to opisać i jakoś nikt z tym nic nie robi. Potrafi całe dnie (jakieś 5 godzin czasu swojej hmmm ... pracy ...?)bawić się w chowanego w piwnicy i wyłaniać się tylko wtedy jak słyszy, że na parterze ktoś jest. Popularną praktyka jest stawianie wiadra i miotły w pogotowiu, taki niby stan pełnej gotowości. Niestety wiadro, mop i szczotka nie są w pełni autonomiczne i nie sprzątają same a rezydentka w piwnicy bawi sie w chowanego. Papiery, śmieci, butelki walają się koło bloku jak na westernie a ona potrafi przejść koło nich, popatrzeć i pójść do domu po udanym dniu zabawy ... więc nie mówcie, że wszędzie taki rygor. Pozdrawiamy z projektanta

Magdalena
@Jeka el.

To jak firma w porządku, to już na plus. A ile zarabiacie za godzinkę sprzątania? I jaki rodzaj umowy jest? :)))

Irena
@projektant

Hmm to może warto to zgłosić? Skoro ktoś otrzymuje zapłatę za swoją pracę, można wymagać aby wykonywał ją uczciwie. Może warto też spróbować porozmawiać z tą panią - ktoś z mieszkańców próbował?

@Magdalena

Jeśli najniższą krajową jest dla ciebie ok no i fajnie jakbyś miała grupę to przez jakiś okres zrobisz tam karierę tylko nie licz na stałą umowę

@Andrzej

No jak planuje tylko dorywczo to czemu nie. A czemu nie ma co liczyć na uop, tak wymagający są w ostateczności? Rotacje chyba nie są korzystne skoro trzeba znowu kogoś szukać?

Kapitan

Raczej firmy stanbest nie polecam i nie polecam tam pracować ponieważ umowy daiom ma trzy miesiące i potem zwalniajiom ludzi a ludzi majom zza (usunięte przez administratora) ciągle się zmieniając osoby na blochach firma jest niekompetentną w uszłógach wykonywanych ludzi majom zza (usunięte przez administratora) ciągłe kontrolę na blokach przez dwóch kierowników krzyśiek kierowników sami pracownicy to konfidenty som

@Kapitan

Ale może podali jakiś powód zwolnienia jeśli do takiego doszło? A jaką ta umowę w ogóle dają na 3 miesiące? Jest umowa o pracę?

Umowa na najniższą krajową, czasami nawet był problem u niektórych pracowników żeby dać umowę o pracę, a reszta do koperty. Wypłaty często są opóźnione. Zawsze problem z urlopem bo nagle jest tyle pracy, że nie ma kto robić. Jeżeli poszło się na L4 to nie dostawało się umówionej kwoty w kopercie bo wtedy nazywane to było premią a nie stawką na jaką było się umówionym.

junior

Jak wygląda praca na magazynie ?

@junior

Masakra. A ile czasu się czekało na te opóźnione wypłaty? To jakiś mały okres czy długo?

NICK

Czyli wszystko po staremu...

@NICK

No skoro cały czas tu pracujesz to chyba to wiesz? Ale niefajnie z tą kopertą robią, skoro nagle to premia jest przy tym jak człowiek choruje. :/ Dużo osób chodzi tu na l4 czy przez to unikają i chodzą chorzy do pracy?

Witam Czyli wszytko w dalszym ciągu bez zmian...od 6 lat...

Zenek

Hej. Pracowałem tam. Brak słów. Umowa zlecenie obietnicą umowy o pracę ogromną rotacja ludzi. Z wypłatą zawsze problemy. Nic na konto wszystko do koperty. Nie polecam jak ktoś nie ma wyboru.

@Zenek

Tobie uop nie chcieli dać? Bo widzę po opiniach, że niektórzy mieli. W czym mieli problem do Ciebie w takim razie? :(

@Anna

Umowa op tylko jak się grupę ma... Z wypłacalnością bywało różnie, nieraz opóźnienie było ogromne

Pracuje w tej firmie i to co piszecie jest nieprawdą Firma jest wypłacalna sprzęt jest dobrej jakości zawsze na czas jest wypłata Środki czystości i ochrony są zawsze. Pozdrawiam serdecznie

Xyzx

Firma stanbest jest nie uczciwa wobec pracownikow zwalnia jak im sie podoba nie polecam pracy wctej fimie brak srodkow do sprzatania i nie wyplacaja wynagrodzenia w terminie zalegsja z wyplata

***eee
@Xyzx

Jak go nie stać na wypłaty na czas to niech zamknie firmę .człowiek pracuje za psie pieniądze i jescze czeka na nie

?

@Człowiek a dużo ogólnie osób z Ukrainy pracuje ?

Człowiek

Typowy (usunięte przez administratora) za psie pieniądze. Nie ważne jak ciężko będziesz pracował, ukraińska brygadzistka przyczepi się o pajęczynke pod schodami kiedy będziesz tyrał sprzątając cały obiekt. Omijać z daleka.

Xyzx

Najgorsza firma jaka moze byc na rynku pracy nie polecam tam pracy nie uczciwa nie wypĺacaja wypĺaty w treminie

Chrabia

Powiem wam szczerze że jak czytam te opinię to nie wieże pracuje w tej firmie i jak na razie to zwalniani są ludzie którzy po pierwsze nie potrafią przyjdź trzeźwi do roboty a jak już przyjdą to szukają miejsca co by się schować i ściemniać do 14 to po kiego taki ma pracować a reszta ma za niego robić:-) Pozdro

xxx666

Firma nie płaci na czas wynagrodzenia !

Zostaw merytoryczną opinię o Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Al.Generała Władysława Sikorskiego 66
    35-304 Rzeszów

Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j.