Opinie o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polskie ePłatności S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie ePłatności S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Iza

Cześć za niedługo kończy mi się umowa i prawdopodobnie podpisze kolejną. Przewidziana jest podwyżka przy podpisywaniu nowej umowy ? Jeśli tak, to jakie to są mniej więcej sumy? 200,300 zł ? Stanowisko COA

Leny
@Iza

tak , a premie MBO dostaniesz?

Iza
@Leny

Kończy mi się umowa na okres próbny więc dopiero będę wchodzić na okres wynagrodzenie z premią. Jestem ciekawa w jakiej wysokości będzie to podwyżka wynagrodzenia zasadniczego. Jakie są ta widełki ?

Leny
@Iza

Różne zależy od twojej podstawowej stawki jaką masz teraz i wyników. Negocjuj!

PTG

Czy w tej firmie są dostępne takie dodatki pozapłacowe jak wczasy pod gruszą ? jeśli tak to ile one wynoszą

korposzczur
@PTG

tego jest multum premie, bonusy, kursy, dofinansowania do sprzętu nawet domowego jezu stary chyba żadnego korpo w RZ takiego katalogu nie ma

ARAFAT
@korposzczur

A JEST JAKIŚ WYRÓŻNIK? NP OWOCOWY PIĄTEK? PIWNA SOBOTA?

Razgrad
@ARAFAT

Raczej czegoś takiego nie ma, ale są eventy gdzie jest dużo więcej niż browarek. Np. są wyjścia zespołowe do knajp :-D Jest sporo inicjatyw sportowych. Także dla kazdego coś tam się znajdzie. Plus, że jest to regularne a nie tylko raz na rok.

alina

Chciałbym powiedzieć kilka słów o pracy w zespole księgowości pep. Pracowałam tam przez 2 lata - bardziej ułożonej pracy nie widziałam. Zero ciśnienie, zero akcji, przychodzisz robisz swoje i wychodzisz. Dla kogoś kto lubi stabilizację oraz także nudę to idealna robota. Plusem są dodatki i benefity do pensji. Aby Ciebie zwolnili trzeba się mocno nagimnastykować. Także polecam typowym "urzędnikom".

Franciszek Klimiuk

Pragnę wyrazić opinię na temat współpracy z Panią Krystyną będącą przedstawicielem handlowym w regionie Północ: +Bardzo kompetentna osoba +Świetny doradca +Szybki kontakt +Załatwianie spraw niezwłocznie i pozytywnie

Web Developer

Pierwsza rozmowa z działem rekrutacyjnym. To taka jakby ogólna weryfikacja odbyła się przez internet. Druga rozmowa z szefem działu. Tu miałem możliwość spotkania w siedzibie firmy, było wybór. Wynik i decyzja w ciągu tygodnia.

Dostałem zadanie rekrutacyjne. Później ocena i konkretna ocena kodu.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
M.Wiorko

Witam, Szukam kogoś, kto ma jakieś racjonalne info odnośnie wspolpracy jako serwisant terminali w PEP? Mieszkam obecnie za granicą, ale zastanawiam się nad powrotem do PL, ostatnie 6 lat pracowałem jako serwisant w firmie z największym udziałem na rynku płatności w PL, jak o sobie mówią :) Także pojęcie mam bardzo duże na temat tej pracy i zastanawiam się czy warto po powrocie aplikować do PEP, jakie wynagrodzenie na działalności, jakie dodatkowe benefity dają itd. Gdybyś ktoś coś wiedział, miał info z pierwszej ręki, najlepiej od jakiegoś serwisanta, to będę bardzo zobowiązany. Pozdrawiam

Pierre

W jakim regionie?

Mild7
@M.Wiorko

Jak masz doświadczenie to możesz im zaśpiewać więcej niż po 6 latach w tej twojej ostatniej pracy. Umowa najlepiej firma-firma. Benefity to: opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie grupowe, możliwość uczestniczenia w kursie angielskiego, imprezy integracyjne, konkursy wewnętrzne bla bla.

@Pierre

Wrocław i powiat wrocławski, olesnicki - ogolnie do 100km od Wroclawia.

@Mild7

Spoko, dzieki za info. Firme zlikwidowalem przed wyjazdem za granice, ale jak by byla konkretna oferta, to wiadomo ze mozna otworzyc na nowo. Tam gdzie bylem, to juz konkret kasa byla, szczerze troche watpie czy nowemu moga tyle zaproponowac. Ale fakt, 6 lat zycia u nich poplynelo, doswiadczenie duze w temacie :) A nie wiesz, czy moze maja jakis program najmu samochodow? W tej pracy najem chyba wypadalby korzystniej niz eksploatacja wlasnego auta - przez 6 lat zjezdzilem 2 prywatne samochody.. Wyslalem do nich aplikacje, zobaczymy moze ktos sie odezwie :)

komeda

kiedy wyłałeś cv?

mario
@M.Wiorko

fucha jest dobra kasa też tylko musisz być dyspozycyjny nawet w weekendy

Pancernik

Praca jako PH: mogę polecić robotę w tej firmie. Ze względu na rodzaj wykonywanej pracy dostawałem fajne pieniądze i jeszcze miałem możliwość uzyskania premii. Poza tym miałem samochód służbowy, laptop i telefon. Dodatki mimo, że byłem na umowie firma-firma to miałem prywatną opiekę medyczną i multisporta. Rozliczali mnie za wyniki i takie podejście mi bardzo odpowiadało. Nie liczyłem na awans, bo się nasłuchałem, że prawie nie było szans. Ale praca na takim stanowisku mi odpowiadała.

Grajman
@Pancernik

Ile miałeś średnio na łapę?

KARMAZYNOWY
@Grajman

Z 5tke na luzie mógł mieć.

tulipan
@KARMAZYNOWY

Z prowizjami chyba więcej, co nie?

RPM

Za niedługo kończy mi się umowa na okres próbny, prawdopodobnie ją przedłużę. Jakie zaproponowano wam wynagrodzenie zasadnicze już przy kolejnej umowie ? Pracuję w Rzeszowie.

Helowiec
@RPM

Dorzucą miskę ryżu. Trzymają się sztywno schematu kiedyś obranego, niezależnie od tego co się dzieje na rynku

Prezesunio
@Helowiec

Taaaaaaa na pewno i jeszcze sztukę mięsa w gratisie, ale po odliczeniu podatku według nowego polskiego ładu. A tak na serio ja dostałem po 3 miesiącach upływu próbnego nawet premie prawie 40% oraz podwyżkę kilka stów. Także teraz ja bym przedłużał na Twoim miejscu. A dzie pracujesz? COA?

masala
@Prezesunio

jesli juz to sztuke miesa przynajmiej wołowiny @Helowiec a jaki ten ryz? basmanti?

ŻonaSąsiada

Ile ta inflacja ma wzrosnąć by firma sama z siebie podniosła wynagrodzenia? Inflacja i ceny w górę, natomiast wynagrodzenie stoi. Wartościowanie stanowisk? I ile mamy czekać na tą odpowiedź? "wakacje pod gruszą" - dosłownie przy obecnych cenach i stawce dofinansowania to można pozwolić jedynie na wypad, ale pod namiot. Praca w tej firmie staje się coraz bardziej dołująca przez ten brak jakiejkolwiek reakcji osób zarządzających.

dora
@ŻonaSąsiada

Kochana tu i tak nie ma dramy bo w firmie mojego faceta nie dali 2,3% podwyżek z początkiem tego i co najlepsze związki zawodowe się zgodziły aby dopiero następna podwyżka była w 2023 o kolejne 2,3%. Co najlepsze jeszcze ta Solidarność każe im dziękować bo ponoć w Czechach jest 16% inflacji. Normalnie komunikaty jak z Wiadomości TVP. Nie mówiąc już o Polskim Nieładzie gdzie mój dostał po pensji. Tu przymajmiej nam to jako tako wyrównali, no ale mogliby sypnać groszem. Niemniej jednak nie narzekam.

Tomasz

Mam pytanie czy na stanowisku COA, odsłuchiwane są rozmowy przez liderów i wpływa to na wysokość premii? jak to wygląda ?

Galata
@Tomasz

No włąsnie też się pytam? Jak to wygląda?

Bill
@Galata

Tak są odsłuchiwane, bo jak mają nie być jak to centrum telefoniczne?! Oceniane są elementy merytoryczne aby ktoś nie gadał czegoś z czegoś będzie później problem. Bo czasem zdarzało się że klient znowu dzwonił z tym samym i był problem. Odsłuchy na oceną są zazwyczaj dwa w kwartale, jak ci nie wyjdzie w pierwszym i poprawisz się w rozmowach to nie ma już sprawy. Wybierają rozmowy losowo. Tak, ma to wpływ na premię, ale większość osób zawsze ma ocenę na maxa. Ja też zawsze miałem najwyższe.

kacpemi

Proszę mi powiedzieć jak wyglada praca serwisanta w tej firmie, jak zarobki na Podkarpaciu? Oraz czy jest szansa traktować ta prace w formie dodatku? Czytałem że potrzebna jest własna działalność ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat reakcji serwisanta oraz jaki czas jest na usunięcie usterki terminala przykładowo.

@kacpemi

Witam, Uzyskałeś może jakieś info odnośnie pracy jako serwisant? Mieszkam obecnie za granicą, ale zastanawiam się nad powrotem do PL, ostatnie 6 lat pracowałem jako serwisant w firmie z największym udziałem na rynku płatności w PL, jak o sobie mówią :) Także pojęcie mam bardzo duże na temat tej pracy i zastanawiam się czy warto aplikować do PEP, jakie wynagrodzenie na działalności, jakie dodatkowe benefity dają itd. Gdybyś coś wiedział, albo znał jakiegoś serwisanta, to będę wdzięczny za info. Pozdrawiam

Bez informacji prowizja wzrasta do ponad 1%, na ostatni mc zakończenia umowy zapłaciłem ponad 1,3% prowizji. Podczas zawierania umowy prowizja miała oscylować na poziomie 0,7%. Zdziercy. Nie polecam.

Rekrutacja

Cześć, czy mogłabym poznać opinię o aktualnych warunkach pracy na stanowisku Specjalisty w Centrum Obsługi Akceptanta w Rzeszowie w Tajęcinie? Jakie obecnie jest wynagrodzenie- początkowe i późniejsze? lle wynoszą premię i jak często są przyznawane? Jakie benefity są proponowane? Czy jest możliwość pracy na warunkach umowy o pracę od pierwszych dni zatrudnienia? Czy istnieje szansa awansu oraz podwyżki ? Jeśli tak, to do jakich działów oraz jakiej wysokości to są podwyżki i z jaką częstotliwością? Dużo wypada zmian w weekendy oraz nocki ?

Midl
@Rekrutacja

Pracuje się w godzinach 8-16 / 8-20. Średnio w miesiącu masz od 3 do 6 zmianek w nocy. Wynagrodzenie? Stawka miesięczna jest zależy od co wynegocjujesz. Tylko umowy op dodatkowo po okresie próbnym masz 36% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego kwartalnie + podwyżka + za każdym razem po przedłużeniu. Wszystko przeplatane premiami. Skomplikowane w miarę ale można ładnie pokombinować. Bo jeszcze masz dodatkowe pieniądze za obsługę klientów vip. Trochę tego jest. Podwyżki masz na poziomie 20%. Generalnie robota dobra aby się wybić dalej w tej firmie. Są takie przypadki.

Rekrutacja
@Midl

Czemu jedna zmiana jest po 8h a druga po 12h? To w jakich godzinach zaczynają się nocki i ile weekendów wypada pracujących? Ile w tym przypadku najczęściej wynosi wynagrodzenie zasadnicze? To ile zarobi osoba początkująca, na okresie próbnym? Oraz jakie są widełki wynagrodzenia dla pracownika, który przykładowo pracuje tam rok? Czy jest możliwość poznania kwoty?

Gruby
@Midl

Coś chyba z tymi zmianami pomyliłeś. Zmiany są co 8 godzin.

Aa
@Gruby

A zmiana nocna zaczyna się od której godziny ?

BiałyKrólik
@Gruby

Zależy. Czasem robisz też zmiany 12 godzinne. Ale to głównie w święta czy właśnie na noce. Wtedy jest mniej roboty i nie chcą ściągać zbyt wiele ludzi co jest moim zdaniem plusem. Na początku masz 4 noce maks w tygodniu, chyba że chcesz więcej. Jak zaczynasz wymiatać i masz dobre wyniki to nie robisz nocek. Tak to wygląda! Wynagrodzenie bywa różne w zależności od doświacczenia i umiejetnosci. Na poczatek masz niecałą czwórkę podstawowej panesji. Ale możesz posoro wyciągnąć na premiach, konkursach i awanasach. Także nie jest zle.

Gammal
@BiałyKrólik

No ale nie wszyscy i nie mówicie o tym że z COA Rekrutowani są ludzie do innych działów w firmie. I nawet łatwiej jest się dostać niż z ulicy. Dostajesz wszystkie rekomendacje i masz + bo jesteś już pracownikiem. Ja też zaczynałem tam i z mojej Ekipy już tam nikogo nie ma bo wszyscy są w innych działach. Proste!

Patii
@BiałyKrólik

Od czego uzależniona jest wysokość premii? Są zakładane plany ? Jeśli tak, to przykładowo jakie? Mniej więcej ile można mieć dodatkowo do wynagrodzenia z premii i konkursów?

DeMaryja

Warte uwagi benefity bogata opieka medyczna Biuro w Tajęcinie, ładne, ale na kompletnym wygwizdowie mowa o IT. Technologie nawet nowoczesne. Z podwyżkami ujdzie (choć jest lepiej niż wszędzie). Zasadnicza kasa generalnie w firmie poniżej na poziomie średniej w IT a nawet średnio+. Atmosfera/ludzie - to zależy, gdzie się trafi; zupełnie inaczej to wygląda w IT a zupełnie inaczej u handlowców czy kolesiów od serwisu w regionach. W zespole, gdzie byłem nie narzekałem nigdy. Podejście się generalnie poprawia, bo pojawiają się nowi ludzie. Generalnie im więcej nowych ludzi się pojawia w pepie to sytuacja się rozwija.

Ulung
@DeMaryja

Tak biuro to minus natomiast warunki wydają się porządne.

gustlik

Na czym pracują?

Midl
@DeMaryja

Mi się podoba to że masz multum możliwości na dorobienie. Te konkursiki i premie to niezły wynalazek. Tylko trzeba z*********** a ciśnienie jest.

Paola_1916

Software Developer w Tajęcinie - biorą freelancerów?

Frank
@Paola_1916

Taaaaa teraz to i tak zdalnie możesz robić. Próbuj idzie powinno pójść pytanie tylko ile umiesz i jakie masz projekty w portfolio.

Świniopas
@Paola_1916

Biorą biorą to jeszcze rozwijająca się w firma w tym zakresie. Warto próbować.

@Paola_1916

Tak, cały dział dev może już w formularzu nie tylko formułę współpracy ale i umowę. Oni już sami sobie zdecydują. Teraz jak aplikowałem na C++ to tak było. Przyjęli mnie mimo, iż mam swoje prywatne projekty. 100% ZDALNIE!

@Szefer

C++ i zdalnie? Nie widziałem takiej oferty nigdy?

@Golden American

No to chyba jesteś nowy na rynku pracy :-D Bo jest ich mnóstwo.

@Szefer

Ale ja mówię o PEP! Nie widzęt tam ofert na C++!!!!

@Golden American

Obecnie może już nie być. Więc się nie dziw.

@Szefer

Chyba jednak się nie zrozumieliśmy. C++ moim zdaniem zdalnie w takiej firmie może nie wypalić. Chodzi intro do projektów i generalny projektowy onboarding. Na czym pracujcie ITT? Jira? Scrum? Agile?

@Golden American

Issue tracking tool: Jira, xray, Agile management: Scrum, Kanban, Agile Knowledge repository: Confluence, Wiki Code reviews: gerrit Version control system: GIT Jeszcze jakieś pytania?

nie :-) wszystko jasne!

Rekinek
@Paola_1916

Potwierdzam, w tej firmie podchodzą bardzo elastycznie do tematu pracy zdalnej. Jeśli od razu to deklarujesz nie ma z tym problemu. Dla freelancera i d e a l n e!

Oliwer
@Rekinek

Tak tylko Powiedz to ODRAZU na wejsciu! Pozniej jest troche papieroologii

Cymerson
@Paola_1916

Biorą bo mnie wzięli - rozmowa rekrutacyjna bardzo prosta! Generalnie firma działa trochę w temacie dev jak agencja i to na +

Lech

tak biorą

Aneta

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jakie wynagrodzenie oferują na początek? na stanowisku Specjalisty w COA w Rzeszowie?

kiki

Miałam rozmowę rekrutacyjną na specjalistę w centrum obsługi akceptanta. Rozmowa była online i wyglądało to mocno kropo. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca tam, wynagrodzenie ??? Tylko rzetelne opinie a nie laurki czy hejty.

grantanik
@kiki

ale gdzie masz te oferte bo sa dwa biura w kielcach i rzeszowie?? praca to nic innego tylko obsluga klientow pepu przez telefon. masz szkolenie 3 tygodniowe gdzie wzystko tobie tlumacza. od razu na wejsciu masz umowe o prace i placa od pierwszego dnia szkolenia. kasa jak na prace w tej branzy na pocztek jest w porzadku. wszystko jednak zalezy od doswiadczenia i ogarniecia twojego. podwyszka po roku, a pozniej znowu mniej wiecej w tym samym okresie. Mozesz tez zgarnac awans poza tymi okresami i kilka stow podwyzki. jak jestes ogarnieta to w ciagu oku mozesz miec juz o polowe wiecej kasy. Robota w zmianach na 24h .wiekszosc jednak dostje zmiane od 8do16 i od 12 do 20. Ja np. na noce bywalem 1-2 razy w miesiacu max. przerwa 20 min po 6 godzinach. klimat roboty jest znosny. ja nie narzekalem. pracowałem 3 lata i bardzo powozytwnie oceniam robote.

gramofon
@kiki

Ja także złożyłem aplikację. Szybki termin rozmowy. Szybka decyzja. Dostałem pracę. Warunki przejrzyste, czas pracy ustalony z dużym wyprzedzeniem. Nocek mało! Na razie szkolenie z dużej ilości materiału. Robota nie wydaje trudna.

HCL
@gramofon

JA WCIAZ CZEKAM NA ODPOWIEDZ!? PO JAKIM CZASIE MOGE SIE JEJ SPODZIEWAC? SŁYSZAŁEM ZE JEST DUZO CHETNYCH!

baliman
@HCL

Ja czekalam tydzien. Kolega 5 dni. Mnie przyjeli a jego nie. Ja i on dostaliśmy odpwiedzi. Tu raczej nie ma tak, że nie odzywają.

Ytyhg
@baliman

Jakie wynagrodzenie?

Janusz
@baliman

Ile Polskie ePłatności dają na start? Czy trzeba mieć jakieś doświadczenie? Daj znać, na pewno coś będziesz wiedział na ten temat.

plusik
@Janusz

na start dostaniesz grubo powyżej średniej krajowej przyjmuja nawet bez doswiadczenia i to jest plus

Dnej
@plusik

A ile to jest „grubo „ powyżej ???????

minutnik
@Dnej

do 2 tys ponad

@kiki

praca niczym się za bardzo nie wyróżnia od innych call center z tą różnicą że nie jesteś zatrudniona u jakieś tajemniczego podwykonawcy czyli umowa jest na epłatnosci i jesteś już ich pracownikiem z całym tym pakietem dodatków premii przywilejów i możesz nawet awansować do innego działu. wielu moich znajomych wlasnie z tej infolinii poszło dalej w tej firmie. praca jest zmianowa głównie od 8 do 16 albo do 22. są też zmiany nocne tylko żadko się zdarzają a jeśli już to czasem mało się tam dzieje. jest ciśnienie ale tylko w niektóre dni, jak jest sporo telefonów. zależy kto jest twoim opiekunem ja tam nie narzekałem. kasa na początek do 3-4 tys na łapę + dodatki i premie po kilka stów nawet 2 - 3 razy w roku. Wiec nie ma co narzekać. jak call ceter w rzeszowie - OK!

pazikonik
@były pracownik

noj ja teź tak to widzę.

telefonista
@kiki

Robota ciężka. Ludzie smętni. Kasa nieadekwatna. Ja nie wytrzymałem. Jak ktoś ma nóż na gardle to jest jakieś tam wyjście na rok góra.

zielona
@telefonista

Nie ciężka tylko zależy co kto lubi. Chyba mówisz o sobie jako smętny. Aha i ja wytrzymuje jakoś już 1,5 roku nie mam kosy czy noża na gardle.

Dandin
@zielona

Mam pytanko w którym miejscu jest cała ta firma w Rzeszowie będę miec spotkanie rekrutacyjne i chce sobie też to jakoś dojazdowo dograć

Miriam
@minutnik

ze co hahaha dostaniesz 3000 bruttoo zaznaczam bruttooo

hulakula
@Miriam

no tak ale dolicz jeszcze dodatki oraz premie wiec jak dla mnie jako pierwsza robota....... to nie ma tragedii

Yhy
@kiki

Ja właśnie mam mieć we wtorek do C.O.A w Rzeszowie, jakie tam doają umowy? Czy uop jest od razu? Jaki jest okres próbny! Co mówić?

kandydatat
@kiki

dział hr działa nawet ok

Minister

4500 brutto na początek

pyk
@Minister

Czy to wynagrodzenie jest aktualne? Ile z tego wynosi wynagrodzenie zasadnicze ?

Gunar

coa w kielcach to w skrótcie: kasa ok, może być nawet niedługo lepsza, mówili o dodatkach i premieach- ZOBACZYMY bo to już na tę branżę jest wyjątkiem, w call center w WWA to mozesz 5 lat jechać na 3500 brutto (CHORE!, szansza za pójscie poza słuchawkę też jest także moje 3 mieś tam oceniam na PLUS!

granny
@Gunar

3500 w Warszawie to i tak dobrze. W kołchozach jak firma na C czy na S to jest stawka menedżerska :-)

Mossberg
@Gunar

Mam podobne odczucia! W branży CC nawet bywały podniżki z podwodu pandemii.

Czysta

coa jest spoko

Śmiechu warte
@Czysta

Spoko? Opinia przedszkolaka. Jak tacy ludzie tak mlpeaxuja to współczuję klientom .

benaldo
@Śmiechu warte

Też mnie taka opinia dziwi. W przypadku COA takie pojęcie jest zabyt generalizujące, po pierwsze: Nie każdy nadaje się do roboty w contact center, klienci są różni. Widać to nawet na forach jak GoWork, są emocjonalni, zdenerwowani czy po prostu nie rozumieją tego co się do nich mówi. Tu trzeba mieć silną psychikę oraz być odpornym. Zarazem uspokojać ludzi. Weż to opanuj, jesli gadasz "spoko" to nie kumam. Po drugie: Praca zmianowa, tez nie jest dla każdego nie każdy jest w stanie przestawiać sobie godziny. COA jest dobra dla młodych i rozpoczynających karierę. To szkoła życia kiedyś takimi firmami były MLM dziś najlepsze jest własnie contact center. Uczysz się poruszania po korporacji i obycia z klientami. Introwertycy raczej tu się nie wykażą. COA jest jak hartowanie się stali na początek, nie spoko, ani nie kiepsko.

galant
@Gunar

Wlasnie ja pracuje w kielcach od 4 mies kasa to 3 i pol na lape takze kasa moim zdaniem nie najlepsza dobre przyjamiej to ze mam opieke medyczna multisporty i angielski tragedfii nie ma .

Filipińczyk
@Gunar

Ja nie mam matury tylko szkołę policealną. Też mnie przyjmą?

krawcow

Pracuje już kilka lat w utrzymaniu klienta. Z ciekawości przyszłam tutaj poczytać i w sumie co mi szkodzi napisać kilka słów. Jak w każdej firmie nie jest idealnie, ale to sprawa zespołu. W tej firmie atmosfera jest dobra. Benefity, premie roczne, wszystko jest, pensja na czas, nawet w trakcie pandemii nie było problemu i żadnych obniżek. Można się z każdym dogadać, teraz tym bardziej możliwy jest elastyczny czas pracy, a nawet zdalnie. Niektórzy pracują u nas ponad 10 moim zdaniem już o czymś świadczy!

białka
@krawcow

Zgodzę się z Tobą w tej dziedzinie. Warunki są jasne, przełożeni w zależoności na kogo trafisz przykładają się do swoich ludzi i obowiązków. Także targety są doprezyczowane, mimo iż jest to Polska firma nie panuje tam anarchia czy bezkrólewie. U mnie trafił się szef ktoremu zalezy i nie siedzi caly dzien na bezproduktywnych spotkaniach albo udaje ze coś robi i trzyma nas w komputerze. Wynagrodzenie w porównaniu do innych firm z tej branzy jest nawet i nie nalezy do niskich. Mało maruderów w firmie narzeka na wyrowaniane dla tych co stracili na polskim ładzie. Do tego firma zatrudnia takze osoby z ukrainy to spoko gest.

Largo
@krawcow

Ja wolę kasę na stół niż benefity. Jest tam taka opcja?

Voronin
@Largo

Takie rzeczy są w pakietach, możesz ewentualnie próbować negocjować np. umowę B2B i wtedy wyrównanie. Ale wszystko zalezy od tego na jakie stanowisko się chcesz władować????????????

klient

pep krótko oceniony Terminale 8/10 Handlowcy 7/10 Obsługa klienta 6/10 Umowa i oferta 7/10 Warunki i prowizje 7/10 Funkcjonalnosc 6/10 GENERALNIE 7/10 WERDYKT UJDZIE na PLUS w porównaniu do syfu innych na rynku NIE MA TRAGEDII

Zadowolona klientka
@klient

Ja oceniam wszystko na 10, jestem zadowolona z opiekunów i DOK gdzie zawsze mogę zadzwonić. Warunki dostałam najlepsze, a mam terminal już 5 lat.

operput
@Zadowolona klientka

Mogę powiedziec tylko i wylacznie to samo. Czasem tylko jest problem z działąniem infolinii. Ale w ciagu 3 lat wspólpracy zdarzyło mi się to ze 3 razy. Zależy na jakiego opiekuna trafisz ale ale, z roku na rok jest lepiej.

Zadowolona klientka
@operput

No faktycznie pamiętam czasy kiedy do infolinii nie można było się dodzwonić i odsyłali mnie byle gdzie. Teraz to mało kiedy tak jest.

totalny

termiane dałbym9/10 funkcjonalnosc 8/10

Novaq
@totalny

Tu się trochę mylisz. Dla mnie to ocena jest nieco niżej. Umowy są dla mnie trochę skomplikowane. Lecz dla mnie wygląda to dużo lepiej niż u innych operatorów. 7 na 10!

HHHH
@klient

Jak dla mnie nadrabiają terminalami. 9 na 10!

bulgaria

zgadzam się

gruba

JA im daję dobrą 6!

Kruse
@klient

Ja także uważam, że to dobre rozwiązanie, mimo iż umowy są mocno biurokratyczne to warunki są jedne z najlepszych na rynku. Korzystam z tych terminali już prawie 3 lata.

Julek

Pep to dobry wybór

Hrabia Lippe

Jak dla mnie 8 na 10

Wolf

Moim zdaniem 7/10 w całokształcie

kandydat

Jak wygląda praca w biurze w WWA?

antek
@kandydat

Bardzo dużo szkoleń, dużo benefitów i świeżo odnowione biuro w Wawie. Pracuje i nie zamierzam zmieniać pracy.

digi
@kandydat

W wawie jest dużo mniejszy zespół, kameralna atmosfera także w biurze zero ciśnień. Teraz marynarską się super jeździ. Lokalikazaj ok.

Orumow
@kandydat

ładnie urządzone :-) pomarańcz jest w modzie hahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie ePłatności S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie ePłatności S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie ePłatności S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie ePłatności S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 25 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie ePłatności S.A.?

Kandydaci do pracy w Polskie ePłatności S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie ePłatności S.A.