Opinie o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polskie ePłatności S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie ePłatności S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Ola z Gdańska :)

Przy odchodzeniu ze struktur tej śmiesznej firmy koniecznie róbcie zdjęcia karty obiegowej, w przeciwnym razie Szanowny Pan Prezes i Szanowny Pan Członek Zarządu (który notabene ma mnie na Linkedinie i wystarczyło mi napisać DM z prostym pytaniem :)) oskarżą was na piśmie po dwóch latach od odejścia z pracy o popełnienie przestępstwa karnego i będą straszyć sądem, zamiast sprawdzić, czy laptop służbowy, wart całe 3,500 zł nie leży przypadkiem w tym samym biurze, w którym został zostawiony przy odejściu z pracy po podpisaniu obiegówki :) Moja sytuacja jest już wyjaśniona, oczywiście bez słowa przeprosin od osób, które faktycznie mnie zniesławiły, natomiast ja bardzo polecam zabezpieczyć się każdą możliwą dokumentacją przed rozstaniem ze spółką - bałagan, bałagan, jeszcze raz bałagan.

@Ola z Gdańska :)

Słyszałam o sytuacji od Oli

Kola z Kaliningradu
@Kasia

jakaś kolejna plota, Prezes ściga za laptopa hahahahahahah

Manro

Nie polecam czegokolwiek związanego z IT w Kielcach Po pierwszym miesiącu traktowany jesteś jak ***** Szef siedzi w głównej siedzibie i nie wie co się dzieje. Ewidentnie mu się nie chce, nawet zbytnio się nie interesuje. Nikt ci nie powie, że coś robisz źle - jesteś po prostu informowany że nie musisz już więcej przychodzić-brak szansy na poprawienie swoich błędów. Nie oczekujcie cyklicznych podsumowań i feedbacku. Pan M stara się nieudolnie szefować i szkolić - musisz sam się podszkolić, Pan D w pewnym momencie ma wyje**** na szkolenie, a ponoć miał być opiekunem. Obiecane szkolenia dodatkowe oczywiście nigdy się nie odbyły. Brak jasnych zasad pracy. Brak wsparcia pracownika w okresie wdrożenia. Ogólnie burdel na kółkach i szkoda czasu. Plus ciągły stres i nerwy w pracy. Środowisko prawie że toksyczne. Co do innych ofert się nie wypowiadam.

Kliment

Jak wyglądają obecnie rekrutacje w pep? Ile tam jest etapów?

dorset
@Kliment

jeden albo czasem dwa

Ala

Czy ktoś z Rzeszowa może się wypowiedzieć jak wyglądaja początki na stanowisko COA? Dostałam pracę i zastanawiam się jak to będzie wyglądało. 3 tyg Szkolenie zazwyczaj w tych samych godz? Z góry dzieki

LeFigaro
@Ala

Najpierw szkolenie? Już skończyłaś?

Nima
@LeFigaro

Poinformowany :) bardzo dziurze !!!

kraver
@Ala

Szkolenie jak szkolenie przynajmniej jest płatne w pełni a nie jak w niektórych callcentrach 2 tygodnie musisz za pół stawki.

LIPENG
@kraver

półSTAWKI? TO CHYBA FARTEM!? NAJCZĘŚCIEJ JEST BEZPŁATNE!

Hulkenburg
@Ala

Tak szkolenie w tych samych godzinach pracy. Później pracujesz na zmiany.

Web Developer

Pierwsza rozmowa z działem rekrutacyjnym. To taka jakby ogólna weryfikacja odbyła się przez internet. Druga rozmowa z szefem działu. Tu miałem możliwość spotkania w siedzibie firmy, było wybór. Wynik i decyzja w ciągu tygodnia.

Dostałem zadanie rekrutacyjne. Później ocena i konkretna ocena kodu.

c

Nie ma się do czego przyczepić. Firma jak firma. Pracujesz - płaci za wykonaną pracę i to całkiem niezłe stawki. Ludzie też w porządku, przynajmniej u mnie. W skali 1/10 oceniam na 7, ponieważ są drobne mankamenty, ale kierownictwo stara się to na bieżąco poprawiać.

Humar

Współpraca zawsze na najwyższym poziomie. Zawsze szybka interwencja ze strony serwisanta. Pan Jacek jest niezawodny!! Polecam!

Felipe

COA w Kielcach to nie jest płaca może najwyższych lotów na początek, jednak terminowość, atmosfera, stosunki z kierownikami, to coś dla czego zostaje się w tej firmie, mimo początkowych założeń fuchy "na chwilę". Ja rozumiem, że jeśli jedyne co ktoś potrafi to mówić, pisać i zna jakiś dodatkowy język, będzie ograniczony w możliwościach rozwoju, ale dla łebskich, może nie co chwila, ale raz na jakiś czas pojawia się ciekawa propozycja nawet wewnątrz samego PeP.

Machaczkala
@Felipe

Jaki dają umowy??????????

@Machaczkala

Z tego co wiem to umowy o pracę! Zleceń, ani o dzieło raczej nie dają!

Gangam

Przed zatrudnieniem sprawdziłem opinie o firmie. Troche się zniechęciłem ale przyjąłem ofertę. Nawet spoko obowiązki, rekrutacja bez spiny. Mowili o ścieżkach rozwoju. Minelo prawie pół roku od kiedy jestem w COA w Kielcach. Podobno zaszlo sporo zmian, mowia ze na plus. Zespol z roznym stazem, ogolnie w porzadku. Z Managerem da sie dogadac. Urlopy, kasa na czas a dla mnie to ważne. Stres i terminy gonią ale gdzie tak nie ma... przełożony czasem wkurza ale ogolnie nie narzekam. Teraz chce awans na wyższe stanowisko i nie robia problemu. Jak chcesz sie dogadac to z każdym sie dogadasz. Nie wiem skąd takie komentarze jak ten powyżej.

Janek
@Gangam

Dokładnie tak! Hejt zawsze będzie się wylewał, tu nic nie zrobisz. Ja pracowałem w COA przez 2 lata! Nie Kielce ale Rzeszów. Mimo dużej presji i gonienia czasu dobrze wspominam ten czas. Świetna ekipa! Pozdro Łysy!

złożyłem aplikację na developera android do PeP. rekrutacja bardzo w porządku, pytania rzeczowe dostałem ciekawą propozycję roboty i finansowo także przyzwoicie pracuję 2 tydzień i jestem nawet zadowolony

mąż fryzjerki

Terminal mam od roku i co ciekawe nie miałem awarii, po mimo chwilowych braków internetu.

ZZTOP

Plusy z posiadania terminala w PeP: obsługa wszystkich kart płatniczych oraz innych metod płatności, usługi dodatkowe jak BLIK, Gpay czy ApplePay. Jako minus widzę tylko kwestie formalne, ale i tak jest lepiej niż u pozostałych konkurencyjnych firm

harris

każdemy przed rozmową radzę zoabaczyć czym zajmuje się firma, zastanówcie się gdzie mogą leżej jej największe problemy jeśli macie informację z kim będziecie mieć rozmowę, zobaczcie profil tej osoby na LinkedIn - jakie ma stanowisko, ile pracuje w tej firmie, ile ma lat doświadczenia. będziecie wiedzieć z kim macie do czynienia! będzie łatwiej przygotujcie dobre pytania przed - takie, które autentycznie są dla was istotne

prawie-pracownik

jestem tuz przed podpisaniem umowy na nową posadę w PeP czy ktos powie jakie rzeczywiscie sa dodatki pozapłacowe? Proszę o rzetelną opinię.

Ded
@prawie-pracownik

Na pewno pakiet sportowy. Sam uczestniczę w rekrutacji i chętnie się dowie więcej Czy trzeba dopłacać za opiekę medyczną dla rodziny?

pracujący
@Ded

Rzeczywiscie pakiet jest. Szczerze mimo wad PePu on należy do jebutnych plusów. Masz nie tylko sporotwy pakiet, ale opiekę medyczną, masz pakiet treningu z trenerem, masz angielski i multum innych dodatków, nawet kasę na internet czy komputer jak robisz zdalnie. Tu rzeczywiście jest tego sporo. Ja wolałbym kasę do ręki, ALE nie narzekam.

Uuuuu
@pracujący

taaaa taki pakiet jest potwierdzam

prawie-pracownik
@Uuuuu

Co dokładnie jest w tym pakiecie? Cz to jednak nie jest dodatkowo płatne?

humer
@prawie-pracownik

Nie jest dodatkowo płatny

cesarz

Cześć, chciałbym objąć pracę w dziale finansowym w Rzeszowie. Jaka jest tam atmosfera?

maks
@cesarz

ale jaka posada? jakie obowiązki? musisz coś więcej powiedzieć!!! Stary pytasz się o tym jak się jezdzi volskwagenem ale nie powiesz jaki model, cena i wyposażenie??

STX88
@cesarz

Koleżanka tam przeszła z COA jakiś czas temu w ramach rekrutowania wewnętrznego. Pewnie koledze chodzi o ofertę na rozliczeniowca. To nic nadzwyczajnego i nic tez prostego: obsluga merchów i weryfikowanie księgowań. Plusem jest to, że robisz i masz jasne procedury. minusem lekka monotonność. Ale generalnie ludzie tam nie narzekają. Wiec z tego co słyszałem klimat nie jest zły.

Yhy
@STX88

Aplikuję do COA tylko w Rzeszowie, jakie tam są umowy?

Cioaś
@Yhy

UMOWY O PRACE! Pierwsza jest na okres próbny 3 miechy, kolejna na rok, następna na 18 mieś, kolejna na czas nieokreślony.

Nyborg
@cesarz

To dobra fucha. Szczególnie, że tam mocno rekrutują. Brakuje im fachowców, ściągają wszystkich z rzeszowskiego rynku. Płacą całkiem nieźle, w porównaniu do tego co tam było 3-4 lata temu to jest postęp. Wygląda to wszystko całkiem całkiem.

KLIENT2021

Początkowo bałem się biurokracji i obszernej oferty. Trzeba wszystko to czytać i dokładnie pytać sprzedawców o każdy zapis. Można też negocjować. Polecam szczególnie warunki z Polski Bezogtówkowej.

szczurex

Pracowalem tam 3 lata temu przez okres 2 lat i moge powiedziec, ze jak na tamte lata, to naprawde niezle placili (4000 netto). Atmosfera byla bardzo fajna, urlop kiedy sie chcialo to byl, cisnienia niewiele, a kiedy powiedzialem ze odchodze chciano mi nawet dac ponad 5000 na łapkę do tego praca w miedzynarodowym srodowisku dala mi mozliwosc wyemigrowania za granice może nie do super marki i korpo, ale mimo wszystko jest to rozpoznawalna marka w branzy finansowej w Europie. w PL jest pare firm oferujacych podobne uslugi, wiec mozliwosci zmiany sa rowniez dane. Ja moge tylko polecic pracodawce i do dzis wspominam jako jedne z najlepszch doswiadczen na swojej sciezce zawodowej.

Stary
@szczurex

Dobrze powiedziane. PeP nie jest fantastyczną firmą. Ale w CV robi wrażenie na innych rekruterach. Tyle w temacie.

andek
@Stary

Pracuję tu od ponad czterech lat. Trafiłem z ogłoszenia, po dwóch latach awansowałem. Jestem w dziale dewelopmentu IT. Firma szybko się rozrasta i nie daje rady zapełniać wszystkich potrzebnych miejsc. Do tego ktoś czasem odejdzie i jest luka, więc sprawia to wrażenie rotacji, ale nie jest to jakaś wyjątkowa rotacja. Widziałem większe. Napięte terminy, ale ciekawe, pouczające wyzwania. Płaca godna, szczególnie w IT, opieka medyczna za darmo z możliwością powiększenia o pakiet pełny dentystyczny. karta sportowa i dobrze wyposażone biuro. Sporo ciekawych wewnętrznych szkoleń, newsletter, praca na laptopach z dwoma monitorami. Z problemami najczęsciej ktoś pomoże, bo praca jest zespołowa, ale jak termin ciśnie, to musisz sam zakasać rękawy i dzielnie walczyć. Polecam dla lubiących ciężka pracę, ciekawe wyzwania i chęć nauki. Nie polecam dla liczących na ciepłą posadkę, wszystko poukładane i święty spokój.

pakistan_airlines
@andek

Ogólnie dział IT polecam, Zarobki trochę w porządku. Atmosfera całkiem zdrowa. Perspektywy rozwoju są, ale trzeba być proaktywnym.

szalony
@pakistan_airlines

Wtlumacz to tym, co uwazaja, ze czy sie stoi czy sie lezy 3 tysiace sie nalezy.

mistrzu
@szczurex

Infolinia pep jest bardzo przeklinana tutaj. Ale widzę, że sytuacja się polepsza. Teraz wiem, ze jest duzo nowych ofert. Sam pracowalem tam ponad 2 lata. Najwiekszym plusem jest fakt, ze nie jest to jakis tani outsourcing tylko praca juz w pepie. A co za tym leci to mozliwosc wybicia sie inne stanowisko w innym dziale. Sam tak mialem. Po 2 latach pozniej w dziale compliance znalazlem prace zagranica. Wiec mozna!

Daredevil

na jakim stanowisku?

kranz
@szczurex

W PEP można niezle zrobić. Trzeba tylko umiejętnie skakać pomiędzy działami i dobrze negocjować. Praca tam potrafi być nawet ok.

Kaka
@szczurex

Ja pracowałem w pepie 3 lata jako sprzedawca. Skusiłem się w tym roku i odszedłem do firmy z pokrewnej branży. Mimo, iż uważam pep jako brutalne polskie korpo, gdzie rządzą układy, zajomości czy koledzy „królika”. Niestety w firmie jest wielu toksycznych dzieciaków którym nic nie pasuje. Obecnie w firmie gdzie pracuje jest jeszcze gorzej. Wszystko na gębę, każda obietnica czy ustalenie nie może trafić na maila. Jak patrzę teraz to w Rzeszowie nie było tragedii. Nie było jej po prostu nie było.

gruszkosława ananasowska
@pakistan_airlines

to są te perspektywy rozwoju czy trzeba się płaszczyć żeby ktoś ci łaskawie zrobił onboarding na okresie próbnym?

maxenzo

Witam, Proszę o opinię o pracy na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży i utrzymania klienta w Rzeszowie. Miałem pierwszą rozmowę on line i niby wszystko super pani przedstawiła. Czy faktycznie podstawa jest taka niska, była mowa o prowizji od sprzedaży i że drugie tyle z łatwością można wyciągnąć , czy to prawda ? faktycznie tak łatwo zrealizować plan ? jak ogólnie ta praca wygląda w praktyce czy jest duże ciśnienie na plany ? Jaka atmosfera ?

Paulina
@maxenzo

atmosferę tworzą ludzie z jakimi pracujesz. W tym przypadku wszystko zależy na kogo trafisz ja miałem podobną historię własnie w telesprzedaży. Są targety tego nie unikniesz. Jest też ich sprawdzanie i rozliczanie. Czy łatwo zrealizować plan? Ja nie miałem problemów. Ważne jednak jaką masz technikę i podejście do tego. Mi się udawało. Odszedłem po rekrutacji wewnętrznej i to wyżej.

Grek
@maxenzo

Telesprzedaż to moim praca niewdzięczna. Dziś telemarketing odchodzi do lamusa. Moim zdaniem, tam powinni robić ludzi o mistrzowskich umiejętnościach nawiązywania kontaktów. Ja tam bym się w takiej pracy dobrze nie czuł.

Gibon
@Grek

Wiesz możemy sobie dywagować czy niewdzięczna czy wdzięczna, to taka rozmowa o niczym. Ja pracowałem w tej telesprzedaży. Plusami było to, ze hartowała jak stal do innej roboty. Od razu strach przed dzwonieniem mijał. Poznałem różne typy ludzi i wiem jak z nimi teraz nawiązać gadkę. Wytrzymałem rok i miałem niezłe wyniki. Później poszedłem do rozwoju produktów także w pep. Ale są osoby które tam pracują po 3-4 lata i nie narzekają na niewdzięczność. Więc jak nie ma co się lubi, to się lubi co się daje radę!

generałRadek
@Gibon

Telesprzedaż ma jeden plus, jak ktoś chce z Tobą gadać to gada i nie dzwoni z problemami. Ja pracowałem w TS 2 lata właśnie dlatego. Nie rozumiem was w COA, ja bym nie mógł obsługiwać kolesiów co nie umieją włączyć terminala. Wolę jak ktoś mi na wejściu powie jasno, że nie jest zainteresowany, to już że lecę dalej. A jak klient chcę gadać to znaczy, ze czeka na moją ofertę. Więc ja uważam, że bardziej trudniejsza robota jest w obsłudze NIE w sprzedaży.

Gibon
@generałRadek

Nie, no bez jaj. COA to nie tylko obsługa nietechnicznych. Poza tym 99% klientów była za moich czasów po szkoleniu z obsługi terminala. Już nie pajacuj. Widać nie masz absolutnie pojęcia o pracy w obsłudze klienta :P Wątpie czy coś się zmieniło.

To i ja dorzucę coś od siebie. Nie będę jakoś mega chwalił firmy, bo nie w tym rzecz - ważne są konkrety. Jest więcej plusów, niż minusów. Największy plus to ludzie, przynajmniej w moim dziale. Bardzo sympatyczni i chętni do pomocy. Komunikacja może trochę kuleje, ale wydaje mi się, że to przez natłok obowiązków. Jest sporo pracy, ponieważ firma się rozwija - bardzo dobrze, oby tak dalej, niech się rozwinie i będzie liderem wśród operatorów płatności. Na plus również wynagrodzenia, nie ma na co narzekać. Uczciwa zapłata za pracę. Do plusów można jeszcze zaliczyć podejście firmy do pracowników ogólnie. Nie spotkałem się z żadnym chamstwem i poniżaniem, wręcz przeciwnie. W moim dziale ludzie mają do siebie szacunek. Z minusów - procedury, ich nadmiar. Nadmiarowe spotkania które nic nie wnoszą do bieżących obowiązków, przynajmniej w moim dziale. Ten czas można poświęcić na coś bardziej produktywnego. Kandydatom do pracy życzę powodzenia, a wszystkim pracownikom owocnej współpracy.

Paulin

Mam takie same odczucia. Mniej spotkań i nawet się pracuję całkiem ok.

hakelbery

Mimo swoich wielu mankamentów jeśli chodzi o specyfikę pracy w poszczególnych działach czy biurach, to ja też pracując tam nie natknąłem się na (usunięte przez administratora) czy wchodzenie na głowę. Urlop zawsze był urlopem i nie było problemu, aby go dostać. Kasa może nie była najwyższych lotów mhh tylko jakoś na podobnych stanowiskach w konkurencji była albo taka samo, a nawet przeważnie niższa.

gruzin

Ponawiam pytanie bo się nie wyświetliło poprawnie: programista android, czy jeszcze trwa rekrutacja, bo ta oferta wisi już długo na stronie!

Gejzer
@gruzin

TAK! Jest aktualne! Mam rozmowę w tym tygodniu! Co chcesz wiedzieć?

Łukasz
@Gejzer

Ja bym się chciał więcej dowiedzieć na temat rekrutacji. Szczególnie ile dają na początek na tym stanowisku. Będziesz w biurze na rozmowie, czy przeprowadzają zdalnie? Koniecznie napisz jak było.

sklepy nabiałowe Melk

Bardzo miło mi się rozmawiało z Panią Katarzyną Szkutnik, udzieliła odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie ePłatności S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie ePłatności S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie ePłatności S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie ePłatności S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 25 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie ePłatności S.A.?

Kandydaci do pracy w Polskie ePłatności S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie ePłatności S.A.